«امام نقی فردی شایسته‌ی احترام است». چرا؟

ای مردم، من یک هفته به مسافرت می‌روم و در این مدت می‌خواهم وبلاگ را دست شما بسپارم. در این پست از دوستان مسلمان می‌خواهم در مورد زندگی واقعی امام نقی بنویسند. نمی‌خواهم توضیح دهید که چرا نباید به اعتقادات هشتصد میلیار مسلمان توهین کرد! من از شما می‌خواهم توضیح دهید که چرا امام نقی فرد ویژه‌ای بوده و شایسته‌ی احترام است؟ یعنی جدای از اسپرمی که در راه ادامه‌ی امامت فدا کرده چه نقش موثر دیگه‌ای داشته؟! خلاصه اینکه اندیشه‌های او چه بوده، خدماتش به اسلام (واحتمالا مردم) چه بوده است. چرا نمی‌شد تیم امامت را یازده‌تایی بست؟ چه نیازی به این امام‌های میانی بود. به نظر من امام‌های اول لیست (علی، حسن و حسین) و امام زمان تنها امام‌هایی بودند که وجودشان برای شیعه لازم بوده و از بقیه‌ی امام‌ها می‌شد فاکتور گرفت و هزینه‌ها را کاهش داد! چرا روایات در مورد علی‌اصفر ۶ ماهه، مهدی ۶ ساله و ابوالفضلی که اصلا امام نبود از امام نقی بیشتر است. در نهایت اینکه حدیث، داستان، آیه‌ی قرآن و هر چه دل تنگتان می‌خواهد در باره‌ی امام نقی اینجا برایمان بنویسید، بلکه ما به کمالات واقعی حضرت پی برده و دست از این کارمان برداشتیم. شما فرصتی برای دفاع از امام‌تان می‌خواستید، این هم فرصت شما.

Advertisements

37 پاسخ به “«امام نقی فردی شایسته‌ی احترام است». چرا؟

 1. آقا اجازه ما هم یک روایت بگیم؟

  متوکل عباسی، بر اثر دملی که در بدنش ایجاد شده بود، سخت بیمار شد؛ چنان که در شرف مرگ بود مادرش نذر کرده بود اگر او بهبود یافت، مقدار زیادی پول، از دارایی خود، نزد ابوالحسن، علی بن محمد بفرستد.

  «فتح بن خاقان»، وزیر و منشی متوکل، به وی گفت: «ای کاش! نزد این مرد (امام نقی (علیه‌السلام) ) می‌فرستادی. او راه معالجه را می‌داند». «متوکل»، شخصی را نزد حضرت فرستاد. او دارویی تجویز کرد، که حال «متوکل» خوب شد. مژده بهبودی او را به مادرش دادند؛ وی ده‌هزار دینار نزد حضرت فرستاد و مهر خود را بر آن کیسه زد. در مقابل، وقتی متوکل، بهبود یافت و جریان هدیه مادرش را شنید، به دربان خود، سعید گفت: «شبانه به او حمله کن و هر چه پول و اسلحه نزدش بود، بردار و پیش من بیاور». دربان شبانه به منزل ابوالحسن (علیه‌السلام) رفت.

  آن حضرت در حالی که لباس و کلاه پشمی داشت، بر سجاده‌ای حصیری نماز می‌خواند. دربان، همه جا را گشت، ولی تنها چیزی که یافت، کیسه‌ای پول با مهر مادر متوکل و یک شمشیر ساده در غلاف بود. او آنها را نزد «متوکل» برد. «متوکل»، مادرش را طلبید و ماجرا را پرسید. مادرش ماجرا را گفت و «متوکل» آن اموال را بازگرداند.

  (در مورد «نذر» هم در وبلاگ خودم توضیحات داده ام)

  و صلی الله علی النقی و آله الفیسبوک

  • اینطوری که ویکی پدیا نوشته از کرامات ایشان این بوده که وضعیت آب و هوا را هم پیشگویی میکردند. ببینم، مگر عربستان به جز هوای آفتابی شرایط جوی دیگری هم دارد؟! ولی فکرش رو بکن، پیش‌ بینی میکرد که امشب برف میاد و واقعا میومد! اونوقت من که حتما از پیروانش میشدم. البته اگه اولاد پیغمبر میدونست که چیزی به اسم برف اصلا وجود خارجی هم داره!

 2. اشخاصی و اتفاقاتی مجهول را مقدس کرده ایم تا عقده های روانی خودمان را ارضا کنیم … بزرگترین بدبختی ملت های خاورمیانه عقده های جنسی است که برتمام روح و روان ما سایه انداخته

 3. دیده ایم که بچه شیعه ها با ورود به این وبلاگ ها به جای جواب دادن در نظرات مدام عقده های جنسی شان را بالا می آورند

 4. من فکر میکنم اینقدری که امام نقی در زمینی خرافه زدایی و روشنگری به ایران و ایرانی خدمت کرده هیچ امام دیگه ای نکرده.

  • ای بابا. شما که هنوز دارید فحش میدید. به نظر من شما کورکورانه دارید از یک شخصت تخیلی حمایت میکنید که اگر غیر از این بود به جای تعصب وتوهین به مادر و خواهر ادمین (که اصلا معلوم نیست چه ربطی به این قضیه دارند) در مورد فضایل امامتان برای ما مینوشتید.

  • اگر یک روز دستت به ما رسید می توانی ذوانعوظ ما را برای ننه ات ببری تا از جلو و عقب استعمال کند

  • دیده ایم که بچه شیعه ها با ورود به این وبلاگ ها به جای جواب دادن در نظرات مدام عقده های جنسی شان را بالا می آورند …. نگفتم؟

 5. نقی زیباترین نام جهان است؟؟؟؟؟؟!!!!!!
  ها ها . . . :lol:
  .
  .
  .
  کاری ندارم کی بود یا چی بود ، ولی کلا مذهبی جماعت (نخ سوزن دو آتیشه هیئتی)به الاغ گفته زکی!

 6. خطاب به شحصی که آواتار صورتی مربعی داری : خوبه باز یه کم پیشرفت کردین نقشه هاتون کم کم از حالت اسکل بازی داره میاد بیرون این کلکی که زدی که اول اومدی خودتو نقوی جلوه دادی بعد فحش خوار مادر دادی گه بگی تمام این فحش های رکیک کار خود نقویون هست؟یه مونگولی داشت با ادمین بحث می کرد سطحش خیلی پایین بود ادمین گفت من میترسم مخاطبا فکر کنن کامنت های این مونگل کار ماست همین ایده رو اومدی اجرا کنی؟ها ها ….یادمه یه یار هم دو نفر جنگ ترک و فارس راه انداختن تو کامنت ها…به فرماندت بگو این میمون بازیا جواب نمی ده

 7. اون خری که میگه امام علی النقی یا بعضی از امامان ما الکی بودن داره چرت و پرت میگه.ما شیعه ها کلی کتب راجب تمام امامان و معصومین داریم.که کلی تفسیر داره.بعضی ها در این سایت گفتن که قرآن راجب هیچی نگفته و کلن الکیه.من به اون ابلهان میگم که قرآن اتفاقا راجب همه چیز گفته ولی ما نمیفهمیم.قرآن اگه قرار بود راجب همه چیز جز به جز توضیح بده که دیگه یک کتاب نبود.اون موقع باید ده هزارتا کتاب نوشت.قرآن تفسیر داره و ائمه هم واسه راهنمایی و استفاده از قرآن امده اند. شاید تفسیر و درون مایه یه آیه قرآن 10 تا کتاب بشه.پس تک تکشون وظایفی داشتند حتی امام علی النقی (ع) . مدیر این سایت به جای تمسخر امامان و فحش و ناسزا برو یه کم مطالعه کن و بعد بیا.هر چند الان میگی من کلی مطالعه داشتم ولی یا داری دروغ میگی یا اون چیزایی که به دستت رسیده خوندی چرند بوده. و گرنه قرآن تفسیر های عظیمی داره که ما نمیفهمیم.یعنی باید یکی که عالم هست بیاد و در شناخت قرآن به ما کمک کنه.همون طوری که ما به مدرسه میرفتیم ریاضی یا علوم یا همه درس ها را به کمک معلم یاد میگرفتیم و بعد میخوندیم و میفهمیدیم قرآن هم همین طوره.باید یکی باشه که کمک کنه به شناخت وسیع قرآن که اون امامان هستن.اما الان که امام دوازدهم ما شیعیان از نظر ها پنهان است چی کار کنیم؟ اون 11 امامی که اومدن کلی تفاسیر و کتب از خود به جای گذاشته اند که درباره درون مایه قرآن کریم است.و هم چنین همین الان عالم ها و اشخاصی هستند که علم خوبی درباره قرآن دارند که میتوان از آن ها استفاده کرد.در ضمن هر امامی با توجه به شرایط زمان خود وظایفی داشته و اسناد تاریخی بسیار معتبری هم درباره این امامان موجود است.پس امام علی النقی (ع) همانند بقیه امامان و معصومین شایسته احترام است.

  • جالب اینجاست که در این قرآنی که میگویید هیچ خبری از اسم این امامان (تفسیرکننده) نیست. یعنی خدای شما وقت نداشته که چند تا آیه نازل کند که مستقیم بگوید که این قرآن تفسیر دارد و مفسرینش هم به ترتیب علی و حسن و حسین و … به کاپیتانی شماره 10 نقی (قربانش بروم) هستند. علمای شیعه کلی ماله کشی کرده اند و با عقب جلو کردن تفسیر آیات و اضافه کم کردن کلمات به ترجمه ها خواسته اند که امامت را هم در قرآن پیدا کنند. این چجور خدایی است که کتاب میفرستد و در آن میگوید که این کتاب دارای بیانی شیوا و مبین است. از آن سمت یادش میرود که بگوید تفسیر لازم دارد و مفسرینش امامان شیعه هستند.

  • توی نوشته ت چندبار نوشته بودی «راجب» ؛ خواستم بپرسم منظورت «راجع به» بوده؟ یا این هم مثل مفاهیم قرآنی سنگینه و ما نمیفهمیم و نیاز به تفسیر داره؟ :|

  • «من به اون ابلهان میگم که قرآن اتفاقا راجب همه چیز گفته ولی ما نمیفهمیم.»
   بله، قرآن در مورد خیلی چیزا گفته. مثلا بخش قابل‌توجهی رو به زنان پیامبر و رفتارشون اختصاص داده! ولی شما نمیخواد برای ما بری در مورد DNA از تو قرآن مطلب بکشی بیرون. شما برو به ما نشون بده قرآن چرا یک کلمه نگفته که بعد از محمد چه کسی جانشین واقعی او هست که اینقدر مسلمونا به جون هم نیافتند.

   • قرآن کریم در آیات متعددی انسان را به توجه و دقت در جهان آفرینش فرا خوانده و از سوی دیگر خود آیاتی دارد که به صورت صریح یا اشاره، حقایقی را از راز و رمز جهان بیان کرده است. اگر چه رسیدن به لایه‌های عمیق قرآن کاری دشوار و از مرحله‌ای به بعد، برای بشر عادی محال است، اما این دریای ژرف همواره شیفتگان معرفت و شناخت را به خود مجذوب کرده است.

    روایات متعددی وجود دارد که به تفسیر آیات علمی پرداخته است. به عنوان مثال شیخ طوسی در كتاب تفسیری خود تبیان در بیش از پانزده مورد به مباحث زیست جانوری پرداخته است. ایشان درباره آیه 26 سوره بقره (إِنَّ اللّهَ لاَ یَسْتَحْیِی أَنْ یَضْرِبَ مَثَلاً مَا بَعُوضَةً فَمَا فَوْقَهَا …)

    از امام صادق(علیه السلام) نقل می‌کند: «خداوند به پشه مثال زد، زیرا با این کوچکیش آنچه در فیل خلق شده در او خلق شده و علاوه بر آن دو عضو زیادتر هم دارد» (ج1، ص‌111). این روایات در مجامع و تفاسیر روایی همچون (فیض کاشانی، ملامحسن، م 1091ق، تفسیر صافی)، (عروسی حویزی، عبد علی‌بن‌جمعه، م1112ق، نورالثقلین) و… ذیل آیات مربوطه گرد‌آوری شده‌اند.

    آب زمینه‌ساز حیات

    خداوند در آیه 30 سوره مبارکه انبیاء می‌فرماید (وَجَعَلْنَا مِنَ الْمَاءِ كلُ‏َّ شىَ‏ْءٍ حَى)، «و هر چیز زنده‏اى را از آب قرار دادیم؟!» برخی مفسرین به قرینه آیه 45 نور (وَاللَّهُ خَلَقَ كُلَّ دَابَّةٍ مِنْ ماءٍ)، «و خدا هر جنبنده‏اى را از آبى آفرید» «جعل» را به معنی «خلق» گرفته‌اند، (علامه طباطبایی، المیزان فی تفسیرالقرآن، ‏14/279؛ مولف الكشاف عن حقائق غوامض‌التنزیل، ‏3/113؛ قرطبی، محمد بن احمد، الجامع لأحكام القرآن، ‏11/284) گرچه این معنا می‌تواند یکی از کامل‌ترین معانی آیه باشد ولی تمام آن نیست و انحصار آن در معنای «خلق» صحیح به نظر نمی‌رسد.

    زیرا اولاً استدلال به آیه سوره نور تمام نیست، چون آب در آن آیه نکره است و می‌تواند تنویع را برساند که احتمالاً نظر به آبی خاص با ترکیبات ویژه دارد مانند نطفه، که نتیجه آن گوناگونی جانوران است، چه این که در ادامه نیز می‌فرماید (فَمِنْهُم مَن یَمْشِی عَلَى‏ بَطْنِهِ وَمِنْهُم مَن یَمْشِی عَلَى‏ رِجْلَیْنِ وَمِنْهُم مَن یَمْشِی عَلَى‏ أَرْبَعٍ یَخْلُقُ اللَّهُ مَا یَشَاءُ إِنَّ اللَّهَ عَلَى‏ كُلِّ شَیْ‏ءٍ قَدِیرٌ)، «پس برخى از آنها كسانى هستند كه بر شكم خود راه مى‏روند و برخى از آنها كسانى هستند كه بر دو پاى خود راه مى‏روند و برخى از آنها كسانى هستند كه بر چهار (پا) راه مى‏روند؛ خدا آنچه را بخواهد مى‏آفریند، [چرا] كه خدا بر هر چیزى تواناست» .
    آب نقش مهمی در تعدیل درجه حرارت محیط زیست به عهده دارد. هنگامی که دمای کره زمین بالا می‌رود آب مقدار انرژی زیادی را به خود جذب می‌کند تا دمای آن یك درجه افزایش یابد و هنگامی که سرد می‌شود میزان انرژی زیادی را به محیط پس می‌دهد تا دمای آن یک درجه کاهش یابد. این مسأله در شبانه‌‌روز و هم‌چنین با جریان آب‌های قطبی و… در کل زمین باعث تنظیم و تعدیل دمای کره‌ زمین می‌شود
    اما در این جا معرفه است و «ال» آن می‌تواند عهد ذهنی بوده و اشاره به همین آب معهود باشد؛ در نتیجه با متفاوت شدن این دو، استدلال از یكی بر دیگری با مشكل مواجه می‌شود. ثانیاً در صورتی كه فقط همین معنی اراده شده بود از همان ماده «خلق» استفاده می‌شد، اما با توجه به تأثیراتی که آب در کلیه مراحل حیات دارد به نظر می‌رسد این کلمه «جعل» می‌تواند معنای وسیع‌تری داشته، شروع حیات، بقاء حیات و تأمین بسیاری از شرایط حیات را هم در بر‌گیرد.

    برای روشن‌تر شدن زیبایی آیه و دریافت وسعت و گستره آن، به برخی از خصوصیات منحصر به فرد آب و نقش آن در حیات، اشاره می‌شود.

    1ـ آب ماده اصلی بدن تمامی جانوران است، به طور مثال یک انسان 70 کیلویی 50 لیتر آب دارد و اگر 20% آب بدن خود را از دست بدهد هرگز سلامتی خود را باز نخواهد یافت. (حمیدی كلیجی، سعید، قرآن و طبیعت «پدیده‌های شگفت انگیز عالم آفرینش»/ 29)
    2ـ آب همه‌جا در خاک، هوا، زیرزمین و… وجود دارد و هم‌زمان به سه صورت مایع، جامد و گاز یافت می‌شود. (همان/ 32)

    3ـ مایع بودن آب در دما و فشار معمولی بسیار حائز اهمیت است، زیرا وزن ملکولی آن 18 است در حالی که آمونیاک با وزن ملکولی 17 در 33- هنوز به صورت بخار وجود دارد و سولفید هیدروژن با وزن ملکولی 34 که در جدول تناوبی پهلوی آن قرار دارد در سرمای 59- هنوز حالت بخار خود را حفظ می‌کند. اگر آب خواص پیش‌بینی شده در جدول تناوبی را داشت تغییرات جوی حاصل از آب به جای رحمت آسمانی به بلای آسمانی تبدیل می‌شد. (همان/ 36)

    4ـ «ظرفیت گرمایی ویژه»[ ظرفیت گرمایی ویژه»، مقدار حرارتی است که یک ماده می‌گیرد تا دمای یک‌ گرم از آن یک درجه سانتی‌گراد افزایش یابد و واحد آن کالری بر سانتی‌گراد است.] آب. در بسیاری از فلزات این میزان حرارت در حدود 3% کالری است، در مس و آهن به حدود 1% کالری می‌رسد در حالی که برای آب در بالاترین حد یعنی یك کالری قرار دارد. این مطلب برای تعدیل و ثابت نگه داشتن درجه حرارت کره زمین بسیار مهم است.

    همان‌گونه که روشن است 4/3 کره زمین را آب تشکیل می‌‌دهد و در بسیاری از نقاط زمین نیز یافت می‌شود، به این ترتیب آب نقش مهمی در تعدیل درجه حرارت محیط زیست به عهده دارد. هنگامی که دمای کره زمین بالا می‌رود آب مقدار انرژی زیادی را به خود جذب می‌کند تا دمای آن یك درجه افزایش یابد و هنگامی که سرد می‌شود میزان انرژی زیادی را به محیط پس می‌دهد تا دمای آن یک درجه کاهش یابد. این مسأله در شبانه‌‌روز و هم‌چنین با جریان آب‌های قطبی و… در کل زمین باعث تنظیم و تعدیل دمای کره‌ زمین می‌شود. (بیضون، لبیب، الإعجاز‌العلمی فی القرآن/ 170ـ171)

    با توجه به تأثیراتی که آب در کلیه مراحل حیات دارد به نظر می‌رسد این کلمه «جعل» می‌تواند معنای وسیع‌تری داشته، شروع حیات، بقاء حیات و تأمین بسیاری از شرایط حیات را هم در بر‌گیرد

    5- رسیدن موادغذایی از ریشه به آوند و از آن به شاخه‌های گیاه و یا رسیدن آن از طریق خون به سلول‌ها و یا دفع سموم بدن به وسیله حل شدن در آب، مرهون قدرت فوق‌العاده حلّالیّت آب است. آب یکی از قوی‌ترین مایعاتی است که می‌تواند بسیاری از مواد را درون خود حل کند. (آیات الکون واسرار الطبیعة فی القرآن الکریم/ 187) البته تا اینجا فقط نیمه راه است. نیم دیگر آن مربوط به PH آب است.PH سیّالات، بین صفر تا 14 متغیر است و صفر بالاترین قدرت اسیدی و 14 بالاترین قدرت بازی را دارد. آب با دارا بودن 7 = PH از نظر بازی و اسیدی خنثی است و این بسیار مهم است، زیرا می‌تواند بدون این‌که با آن‌ها واکنش دهد ترکیبات بسیاری را درون خود حل کند. (بیضون، لبیب، الإعجاز العلمی فی القرآن/ 176) اینک جا دارد بار دیگر و با نگاهی دیگر آیه شریفه را مرور کنیم؛ (وَ جَعَلْنَا مِنَ الْمَاءِ كلُ‏َّ شىَ‏ْءٍ حَى)، «و هر چیز زنده‏اى را از آب قرار دادیم؟!»

    نتیجه
    آیاتی که گذشت سرشار از اعجازها و شگفتی‌هایی است که گاه یک کلمه یا فراز کوتاه آن، از چند زاویه می‌تواند مجموعه‌ای از آنان را در برداشته باشد و حتی گاه، برخی نکات آن در ارتباط با یك‌دیگر خود را نشان می‌دهند.

    گستره اعجاز علمی قرآن را می‌توان در تنوع موضوعاتی كه در قرآن منعكس شده است را یافت

 8. من با نظر آرمین موافقم. امام برای تفسیر قران هست و در نبود امام هم تفسیر قرآن به عهده علمای دینی است که خود بنده یکی از آنها تشریف دارم و از زمان غیبت کبری تا به حال به امر تفسیر قرآن شریف می پردازم. حالا می پرسی اصلاً قرآن چی هست؟ باید بگم کتابی است که در حد 1000 ترابایت اطلاعات عمومی و اجتماعی و جنگی و جنسی داره که هر کسی از عهده تفسیرش بر نمی آد و شما نادان ها باید به ما علما پول و ثروت و قدرت و زن و خواهر و مادرتون روو بدید تا ما آنرا برایتان مجانی تفسیر کنیم! نگو که حالا تفسیر کردی، به چه دردی می خوره؟ خاک بر سر کسی که ازین سوالای چرت و چرت بپرسه… خوب معلومه به درد آخرتت می خوره و هم اینکه میتونی تو این دنیا همه خانم بازی ها و کشت و کشتار و ثروت اندوزیت رو موجه جلوه بدی و حتی خودت را معصوم و مقدس هم جا بزنی…دیدی حالا به چه دردس میخوره؟

 9. تو این وبلاگ به نظر من یه اتفاق مهم داره می افته به نظر من
  ادمین با بیان اثرگذار و تیزش نقی رو به هجو می کشه
  طرف دارای نقی می‌آن فحش می دن
  بعد دوستای ادمین می آن ازش دفاع می کنن
  طرف دارای نقی هم چنان فحش می دن
  یه عده سعی می کنن مساله رو از دید سیاسی ببینن
  یه عده دلایل فرهنگی رو می کنن و مشکلو به کل ایران بسط می دن
  یه عده سعی می کنن استعداد ادبی شون رو رشد بدن
  طرف دارای نقی هم چنان فحش می دن
  کسایی که دلشون از دست دولت پره انتقادای تندتری رو طرح می کنن خصوصا تو بلاگای مشابه
  طرف دارای نقی هم چنان دارن فحش می دن
  آخه این چه بساطیه؟ فقط فحش؟ خوب این که نیازی به اینترنت و سواد نداره
  فحش از قدیم کاربرد خودشو داشته و جاش هم معلومه کجاس
  آخه فحش؟ اونم این همه؟

 10. از صفات او جماع (بسیار جماع کننده)، شارب (بسیار انگور خور) و منصف (بسیار نصف‌کننده) است. از خصوصیات امام نقی (ع) این است که در دمای اتاق هادی می‌باشند. امام همواره ساندیس با طعم آب انگور را به نکتارهای دیگر ترجیح می‌داد و همین نقطه ضعف در نهایت موجب شهادت ایشان شد. از آن امام همام دو اثر جاودانه باقی مانده، که مادامی که از یک PDF Reader استفاده کنید، می‌توانید آنها را بخوانید. (گریهٔ شدید حضار)

  • من دلیل ناراحتی شما رو می فهمم و انتقادم متوجه شما نیست
   متوجه کسائیه که از نقی دفاع می کنن
   شما مثل اکثر افراد این جامعه از دولت ناراضی هستید و دین رو می زنید
   ولی به نظرم عجیبه که موافقین نقی تنها اسلحه شون فحاشیه
   کم تر چیزی می تونه اون گروه رو به واکنش وادار بکنه
   اون هم واکنشی با همین حجم؛ با فحش هایی که سنگ رو می لرزونه
   و البته تهدیدهای توخالی که فلان تون می کنیم بهمان تون می کنیم
   خیلی جالبه که یه وبلاگ طنز تونسته این نتیجه رو به دست بده

 11. خداییش نقی خیلی می فهمه
  من همین امروز فهمیدم که مدل Poisson تو معادلات کاره نقیه
  رسول بشsms زده از اونور گفته امروز تو سامرا سخنرانی می کنی راجع به خواص توابع Harmonic
  نقی هم بالای منبر ثابت کرده هر تابع هارمونیک خاصیتی داره که بهش میگن Mean Value Property
  بعدشم گفت برعکسشو هفته آینده ثابت می کنم.
  هر کی باور نمی کنه بره قران بخونه
  همش اونجاست
  اصلا مرجع همه علوم قرانه
  اونجایی که میگه یا ایها الذین … منظورش همین علوم مدرنه دیگه
  منتها اخوندا می فهمن ملت احمق نمی فهمن
  ای قربون رسول برم که علاقه خاصی به دخترایه 7 تا 9 ساله داشته

  • بله، جماع حضرت با سنین مختلف از توزیع normal با میانگین ۱۹ و با انحراف معیار ۷ تبعیت می‌کرده. اصولا همه‌ی فعالیت‌های حضرت با علم توجیه پذیر بود. یعنی درسته که با دختر ۹ ساله جماع کرده، ولی خوب در مقابل با زن ۵۰ ساله هم جماع داشته.

 12. من چند روز دیگه نتیجه‌گیری‌ام از این بحث رو می‌نویسم. تا اون موقع اگه کرامات دیگه‌ای از امام نقی سراغ دارید باز هم بنویسید :)

  • یکی از مهمترین کرامات امام مربوط به پدر بزرگوار ایشان «بابا تقی» می باشد با انتخاب هوشمندانه ی زیبا ترین اسم جهان برای ایشان که همانا نقی می باشد که تعداد نقطه های آن با ذول نعوظ و قرآن (هر کدام ٣ بار) برابر است (معجزات عددی نقی) معجزه بعدی همین کمپین معرفی نقی به جهانیان است که رویکردی خرافات زدایی از جامعه دارد از دیگر معجرات عددی نقی این است که بعد از این همه قرن هنوز میلیون ها شیعه اسکل او هستند که معجزه مهمی است جدای از کرمات دیگر(جواب دادن به میسد کال ،جماع با پرنده در حال پرواز،حامله کردن شتر نر …)معجزه جدی ایشان به حکومت رساندن و استمرار چپاول عده ای در یکی از ثروتمند ترین کشورهای جهان با نام نقی و آل نقیست سود سرشار قبرش و تخم ترکه ی پراکنده اش در پهن دشت ایران هم گردش مالی بالایی دارد معجزات دیگری هم هست که زبان از گفتن آن قاصر می ماند

   • والنقی که کمپین نقی بزرگترین کرامت کاپیتان امامان است. تا بدانجا که هیچ امام و پیامبر و رهبر مذهبی در خاورمیانه ( که به تشت الادیان مشهور است) چنین کمپین و صحابه باحالی ندارد.

 13. ما عمری در خاک ایران نون و نمک نقی رو خوردیم. خیلی بی معرفتیه که هیچ کار چشم گیری براش نکردیم.
  بنده پیش نهاد می کنم خودمونو آماده کنیم سال 2017 یه انقلاب کمونقیستی کنیم اسباب افتخارمون باشه تا ابد.

 14. جوونا این پسر حرومزاده منو ندیدین از جمعه پیش که رفته هنو برنگشته.
  دفعه آخر که میخواست بره گفت: ننه یه کار ناتموم دارم…
  هر کی ازش خبر داره به من نگه فقط بزارین یه نفسی بکشم.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s