۹۴۱

نقی در کنجی خلوت نشسته بود و به عظمت هستی می‌اندیشید.
ناگهان صدایی خطابش کرد:
– بخوان!
+ خواندن نمیدانم!
– گفتم بخوان!
+ من مردی اُمی و بیسوادم، خواندن نمیدانم!
صدا فریاد زد: چطور تا پات میرسه تو حموم عر عرت هوا میره، یه امشب که ما بهت رو انداختیم تریپ چُس و فیس برداشتی میمون؟

Advertisements

11 پاسخ به “۹۴۱

 1. امام نقی جان انقدر به عقاید این مسلمونای کسکش توهین نکن. من که خودم از اول پیدایش اسلام کیری در رکاب محمد پدوفیل بودم به عقاید این دیوثا بی احترامی نکرده ام چون میدونم هر عقیده ای حتی عقیده این وحشیای کیرپرست آدمخوار هم قابل احترامه!!!!

  • امامنا!
   یابن رسول الله
   یا حجة الله علی فیسبوک
   یا سیدنا و مولانا!!!
   همانا توجهنا به این Naghi Wi-Fi که کامنت گذاشته
   احادیثش خوب و معتبره :)

 2. در صحیفه مبارکه فوائدالذکر فی جوامع البشر به قلم شیخ ابوالحشفه تناسلی آمده است که روزی امام نقی (رپ) عزم جماع فرمود. لیکن با خود اندیشید که نیکتر باشد پیش از جماع به گرمابه شود تا ریم از سر و جان بزداید و اسافل به نوره منور نماید و پاکیزه تن به بستر مجامعت اندر آید. به حمدالله حجره ابوسنده بخوری بر سر راه بود که از ادویه و اشربه و ادخنه همه چیز می فروخت. پس نقی (رپ) بدانجا شد و ابوسنده را فرمود که ده درهم نوره و ده درهم گل سرشوی و ده درهم بنگ ناب نزد وی بیاورد. ابوسنده فی الفور سفارش امام مهیا نمود. امام بنگ را فی المجلس استعمال فرمود تا از ملالت استحمام بکاهد و بر لذت جماع بیافزاید. سپس روانه حمام شد. لیکن حین شست و شو چنین اندیشید که چرا این بار بنگ ابوسنده اینقدر نامرغوب و بی خاصیت بوده است. پس سر راه منزل عیال مجدداً نزد وی رفت و فرمود: خدای از تو نگذرد که بنگ بی بخارت هیچ افاقه نکرده است! ابوسنده لختی به امام نگریست و سپس پاسخ گفت: قربان جدت گردم، شکر پروردگار به جای آر که بنگ نامرغوب بوده، چرا که تو لخت و عور از گرمابه تا بدینجا آمده ای، به حالی که سر و رویت چون خورشید خاوران بی مو و درخشان گردیده، حال آنکه پشم و پیلت به تمامی به جاست. پیداست که نوره را به سهو بر موی و محاسن کشیده و گل سرشوی را به خطا بر اسافل نهاده ای. اگر بنگ مرغوب می بود چه می کردی؟
  آن امام همام که در نکته سنجی و بداهه گویی سرآمد روزگار بود، فرمود:
  از امت من نیست هرکس که نخست بنگ زند و سپس نوره گذارد، الی الخصوص بنگ مردافکن ابوسنده را.
  ابوسنده از این همه علم و درایت امام تکلم از کف بداد و چنان زوزه مهیبی کشید که تا هفتاد منزل هرچه زائو در اطراف بود، طفل خود سقط نمود. لیکن امام که در استقامت و بردباری شهره آفاق بود، خم به ابرو نیاورد و تنها فرمود: زهر مار!
  ابوسنده که از بردباری مافوق بشری امام به سماع آمده بود، زن و فرزند و حجره خویش وانهاد و سینه خیز روانه بادیه گردید. آورده اند که تا چهل سال در بیابانهای سامرا زوزه می کشید و یا نقی می گفت و با گرگان بیابان مجامعت می کرد تا اینکه بمرد. نقل است که از نسل او با گرگان کفتار به هم رسید که با زوزه اش ذکر نقی همی گوید. الله اعلم.

 3. سالهادراين سخن كه ازمعصوم نقل كرده اندكه دشمنان شان ازنادان ترين واحمق ترينهاست ترديدداشتم كه چگونه پيامبروائمه باآن صفات وخصوصياتى كه براي آنان ذكرميشودچنين سخنى مى گويندودشمنان خودرابادادن نسبت جهالت وحماقت معرفى ميكنندوتصورم اين بودكه يااين سخن دروغ است ياآنچه دروصف ائمه وعصمت وطهارتشان ميگويندكذب است چه كه چنين شخصيتى نميتواند دشمنانش رابه صرف دشمن بودنش موردتوهين قرارداده وباجاهل ونادان وابله خواندنش قصدتحقيرش داشته باشدامااينك باديدن چون شماهايى وخواندن وشنيدن حرفهايتان نه تنها شك وترديدم رفع شدكه همين يك جمله راكافى براى اثبات حقانيت وجودمباركشان ومنصوب ازجانب خداى رحمان بودنشان ميدانم كه به راستى دشمنان اسلام وقرآن وپيامبروائمه ازنادان ترين هايندچه اگرذرهاى عقل وشعورداشتيدبامنطق واستدلال به ميدان مى آمديدنه باتوهين وبى احترامى كه حتى بافرض دروغ بودن ويابدترين ها بودن اسلام وقرآن وپيامبروائمه چون اينهااعتقادات بسيارى ازانسانهاست محترمانه وبه احترام آن انسانهابه نقد اينهاواثبات منطقى ومستندومستدل دروغ بودنشان مي پرداختيدنه به توهين وبىاحترامى وياوه گويى روى مياورديدكه تنها داشته وسلاح احمق ترين ونادان ترن وشقى ترين انسان نماهاى ابليس است

  • همه در دنیا احمق و نادان هستند به جز صد و خورده ای میلیون شیعه 12 امامی.
   شما مسلمانان و به خصوص شیعه ها در مورد عقل و منطق صحبت نکنید که سر هر کس از دین شما برگردد را می برید و بالاترین مقامتان سگ این امام و آن امام است.

 4. اولا کس شعر بلغور نکن.من خودم از همه مومن تر بودم الان بيخدام.
  دوما کس ننه تو و چهارده معصوم.
  ريدم تو قرآن.
  از فحش دادن خوشم نمياد ولى وقتى يه شيعه سانديسخور کس شعر تلاوت ميکنه نميتونم.
  يه کشور بى دين مانند سوئد و دانمارک.
  حتما از مسلموناى سگ امام حسين قمه زن که چهارده ميليارد واسه دشمنشون ميدن احمق ترن.
  کسي که به فضا رفتن با الاغو باور ميکنه دانشمنده بزرگه؟
  همين اينترنت که الان توشى رو اون پيغمبر کس کش پدرت يا پيروانش نساختن که.
  پس کس نگو دور از تعصب نگاه کن.

 5. اگرم علمى ميخواى برو
  zandiq.com
  ولى شما کس ننه ها فقط زر ميزنيد.عمرا اگه تو از بيابان گرايى در بياى.

 6. حتما قرآن شما که مخالفانشو زنازاده يا چهارپا خطاب ميکنه و ميگه تف بر شما احترام ميگذاره.
  احترامت تو حلق ننت

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s