۸۴۵

یکی از مهمترین اوقات سال برای حضرت، ظهر عاشورا بود. به همین دلیل ایشان و اهل بیتشان برای کسب ثواب بیشتر از یک ماه قبل تمرینات بدنسازی سنگینی را انجام می‌دادند و با یک برنامه‌ریزی دقیق، حساب شده عمل می‌کردند. به اینصورت که ایشان و تیم همراهشان (عسگری-عفیر-شمقدر-سوسن- لایشه و قنبر) هر کدام یک هیئت را نشان کرده و پس از دریافت غذا به سرعت نور با استفاده از آپشن طی الارض به بیت بازگشته قابلمه‌ها را خالی نموده و هیئت‌هایشان را عوض می‌کردند و به این روش از هر هیئت چندین بار غذا می‌گرفتند. روایت است روزی ابولاشی از امام پرسید: پس تکلیف نماز ظهر عاشورا چه می‌شود؟ امام بیلاخی دشمن شکن حواله وی نموده و فرمودند: سیکتیر بابا… ته دیگو بچسب!

مخازن الاستفراغ – علامه ملین

Advertisements

12 پاسخ به “۸۴۵

 1. سلام
  با این کارا چی را می خای ثابت می کنی داری به فرهنگ و اعتقادات یک ملت داری توهین می کنی. اول برو ببین امام نقی کی بوده ، بد بیا این مطالب را بنویس. آیا یک نفر به اعتقادات دیگران حتی اگر غلط باشد توهین کنه کاری درسته. فکر نکنم. به هر حال بد نیست بری یکم تحقیق کنی شاید اون چیزی که فکر می کنی نباشه. فکر کن برای چی آمدی ،برای چی داری زندگی می کنی آیا داری مبارزه می کنی ولی این راهش نیست هیچ کس از را توهین و مسخره که پشتش عقل نیست به جایی نمی رسه . آیا ظلم و ستم دیگران را باید به گردن دیگری انداخت. یکم فکر کن
  موفق باشید
  خداحافظ

  • هزار و پانصد سال ما رو با این دین مسخره شان زجر دادن و جمایتها کردن و می کنن. آیا این کافی نیست کمی هم ما تلافی کنیم و با تمسخر به اصطلاح اعتقاداتشان اونا رو زجر بدیم؟ خودت هم می دونی مسلمانان دو آتشه هیچ وقت نمی تونن چیزی غیر از خزعبلاتشون ببینن و بشنون، بنابراین مطمئن باش که با خوندن این مطالب خیلی زجر می کشن.
   در عین حال، این جور مطالب باعث میشه یواش یواش مسلمانانان هم آستانه تحمل خودشونو بالا ببرن و با کوچکترین حرفی نریزن بیرون و خودشونو جر بدن.

   • چون احساس میکنم که میخواهی بیاموزی و در عین حال جرات نداری که از اعتقاداتی که به قول خودت در گوشت گفته اند فاصله بگیری. برایت چند مطلب کوچک را میگویم. برای درک اینها و فهمیدن درستی و نا درستیشان احتیاج به مدرک تحصیلی بالا و یا تحقیقات نیست. فقط کمی به آن بیاندیش.
    1- خداوند همه جیز را میداند. بنابراین در دینی که بوسیله او آورده شده باشد. نباید مرتب خداوند خودش را اصلاح کند. یا نظرش را عوض کند. و یا اینکه احتیاج داشته باشد که بندگانش اشتباهات اورا اصلاح کنند. شما در قرآنتان چندین آیه ضد و نقیض دارید وحتی در یک مورد خداوندتان دوتا از آیه هایی را که آورده بود پس گرفت. اگر شمای بنده خدا میفهمید که بریدن دست و پاغلط است. پس چرا خدایتان نمی فهمد؟
    2- کتابی که توسط خدا فرستاده میشود (قرآن – انجیل – تورات) برای راهنمایی بندگانش است که باید به آسانی و بدون بدون هیچ شک و شبهه ای دستورات او را بفهمند و اجرا کنند. بنا براین این کتاب نمی تواند مثل کتاب معما باشد که هر کسی آن را یک جوری بفهمد و تفسیر و اجرا کند. ما میدانیم که در کلیه کشورهای مسلمان دستورات قطع اعضای به یک گونه تفسیر شده است. پس اگر این تفسیر اشتباه است نشان دهنده یک نقص بسیار بزرگ در کتاب است و خدایی که آن را آورده. او در آوردن چننین کتابی اشتباه کرده است.
    3- آیا اسلام یک دینی است که برای همه مردم و در همه زمانها آمده است؟ اگر جوابتان بله است. پس بفرمایید که مردم قطب شمال و مردم شمال کشورهای اسکاندیناوی چگونه باید فرامین اسلام را که بیشتر بر اساس حرکات سماوات است اجرا کنند؟ در قطب شمال شش ماه روز است و شش ماه شب. پس همه این روزی چندین بار نماز خواندن قبل از آفتاب و بعد از غروب و غیره تبدیل میشود به اعمال سالیانه. و روزه گرفتن هم بر اساس حرکات ماه اصلا میسر نخواهد بود. اگر جوابتان خیر است. پس چرا قرآن بطور واضح نمیگوید که این دین برای مردم بدبخت این منطقه است و بقیه مردم دنیا میتوانند زندگی خوب وبی دغدغه ای داشته باشند. مگر اینکه خدای شما از گرد بودن کره زمین اطلاع نداشته که در اینصورت خدایتان خدا نیست. بلکه انسان شیادی بوده که به اسم دین و با وحشت دادن مردم از جهنم و امید دادنشان به بهشت از آنها سوئ استفاده کرده است.
    4- اگر شما قرآنتان را نخوانده اید که بتوانید جواب من را بدهید . من آن را خوانده ام. در یک مکان نوشته شده که این دین برای مردم هم زبان محمد است. پس لطفن ما ایرانیان پارسی زبان و متمدن را آسوده بگذارید و حشیگری ها و جنایات و دزدی اعراب به عهده خودشان بگذارید.
    5- میدانم که با دیدن جملات بالا رگهای گردن اسلامیتان سیخ شده است. اجازه بفرمایید توضیح بدهم. به دلایل زیر, اسلام دین قتل و دزدی و تجاوز و دروغگویی و وحشیگری و بت پرستی و حماقت است.
    ا- اولین اقدام بزرگ مسلمانان غارت کاروان مکه بود. یعنی سرقت مسلحانه از مشتی بازرگان و کشتن آنها که از مالشان در برابر محمد دزد (محمد امین !!) و پیروان غارتگرش دفاع میکردند. محمد در 63 غزوه شرکت داشت که سه تای آنها دفاعی بود و شصت تای آنها تهاجمی. توجه داشته باشید که غزوه حرب نیست. حرب جنگ دو لشگر است. غزوه سرقت مسلحانه است که مشتی دزد به مردم شبیخون میزنند.
    ب- محمد تجاوزگر بود. من فقط به تجاوز او به دخترک کوچکی مثل عایشه اشاره نمیکنم. برای آنها که نمیدانند، عایشه 9 ساله نبود. عایشه 9 ساله به سال قمری بود که میشود 8 سال و 7 ماه. اشاره من به بقیه زنانی است که محمد به آنها تجاوز کرد. مثل آن زن یهودی زیبایی که محمد شوهر و پدر او را کشت و در همان شب او را به عقد خود در آورد. مگر نه اینکه اسلام میگوید که زن شوهردار باید 3 ماه عده نگه دارد تا مشخص شود که او حامله نیست؟ پس چرا محمد عده او را نگه نداشت؟ آیا هیچ زنی حاضر است با کسی که همانروز شوهر، پدر و بقیه قبیله اش را قتل و عام کرده ازدواج کند؟ اگر زنی با میل خود ازدواج میکرد، روز بعد که محمد از چادرش بیرون می آمد، همه صورت و بدنش از جای ناخن هایی که به او کشیده شده بود خونین نبود.
    پ- دروغگویی. علاوه بر اینکه تقییه یکی از واجبات اسلام وبخصوص شیعه گری است. کلیه اسلام بر اساس دروغ هایی که سلمان پارسی اختراع کرد و به محمد آموخت ساخته شده است. این بحث بسیار مفصلی است که وبلاگ حسن آقا محل آن نیست. ولی شما آثار دروغگویی را همه داستانهای اسلام و وعده های داده شده و عمل نکرده را در همه جا میتوانید ببینید.
    ت- وحشیگری مسلمانان احتیاجی به توضیح ندارد. از سنگسار و چشم کور کردن و قطع عضو و سر بریدن بگیر و برو تا ظلمهایی که به زنان میشود برسی.
    ث- بت پرستی. محمد بت پرست به دنیا آمد و بت پرست از دنیا رفت. هنوزهم رفتار مسلمانان بت پرستانه است. معنی آلله و اکبر خدا بزرگ است نیست. این را از هر عرب زبانی میتوانید بپرسید. معنی آلله و اکبر، الله بزرگترین است میباشد. الله بزرگترین بت خانه کعبه بود ( میگویند حجر ال اسود – سنگ سیاه- همان الله است). خانواده محمد پرستندگان الله بودند و به همین دلیل اسم پدر محمد عبدالله بود که معنیش بنده الله است. سال اولی که محمد به مدینه رفت، برای زیارت سالانه الله به مکه باز گشت و مکییان او را راه ندادند و گفتند که تا دست از دزدی و غارتگری و مسلمانی بر نداری نمتوانی به زیارت الله بیایی. محمد برای اینکه بتواند وظایف دینیش را انجام دهد، لشگر جمع کرد و به مکه حمله کرد. و پس از فتح مکه همه بت ها شکست بغیر از سه بتی که دختران الله بودند. اگر به مراسم امروز حج دقت کنید آثار بت پرستی را بطور کامل می بینید. مردم بدور خانه الله طواف میکنند. شما با عقل خود بمن بگویید، چگونه خانه خداوندی که این جهان پر عظمت و زیبا را ساخته میتواند یک اتاق کوچک سنگی وسط بیابانهای بی آب و علف عربستان باشد؟ سنگ انداختن به شیطان هم در حقیقت سنگ انداختن به بت رقیب الله بوده. هفت بار از کوهی به کوه دگر رفتن هم در حقیقت هفت بار از بتی که در بالای هر کدام از این کوه بوده به بت دیگر رفتن بوده.
    ج- باور داشتن به دینی که هیچ از آن ندانید و فقط از آن کور کورانه و با تعصب پیروی کنید دلیل حماقت است. اجداد ما به ضرب شمشیر و از ترس کشته شدن بوسیله عرب وحشی که با شمشیر آغشته بدر خانه شان آمده بود و میگفت یا مسلمان شو یا کشته میشوی و زن و بچه هایت به بردگی میروند مسلمان شدند. مسلمان یعنی تسلیم شده. آنها کسانی بودند که تسلیم شدند و قبول کردند که جزیه و خمس و ذکات بدهند تا کشته نشوند. و بعد اعراب ممنوع کردند که ما به زبان پارسی صحبت کنیم و یا هر چیزی از آداب خود را داشته باشیم و کم کم این دین پلید در کشور ما خانه پیدا کرد. و مردم ما چیزی نمیدانستند بجز جفنگیاتی که آخوند بخوردشان میداد. حتی آخوندها مجبورشان کردند تا قرآن را به عربی بخوانند تا نفهمند چه مزخرفاتی در آن نوشته شده. ولی در زمان حال که بیشتر مردم سواد دارند و قرآن ترجمه شده است، فقط احمق ها باور دارند که کتابی که میگوید زمین پهن است و کوهها را روی آن گذاشته اند تا آن را برسر جایش نگه دارد و خورشید شبها به داخل لجن می نشیند، از طرف خدا آمده است. قرآن کتابی است پر از غلط های انشایی و بی سر و ته که بر خلاف آنچه که میگویند هیچ کس نمیتواند نظیر آن و به فصاحت آن را بنویسد، هر بچه دوازده ساله عرب زبان میتواند نظیر آن را بنویسد. با این تفاوت که بچه دوازده ساله اشتباهات فاحشی مثل غروب خورشید در لجن و باران از کوهی در آسمان میریزد روی ابر را نمیکند

 2. اتفاقا آقا سعید ،گفتی تحقیق.
  من میگم چیز خوبیه.
  صرف نظر از اونچه پدرم درباره ائمه معصومین به من گفته ومن عاشق آن گفته ها وصاحبان آن توصیفات هستم،ازتو میخوام یه تحقیقی هم بکنی (چون تحقیق رو دوست داری می گم ها )واگر سندی محکم پیدا کردی که ثابت می کرد حضرت علی النقی (ع) اساسا وجود داشته است به ما هم ارائه دهی بعدنگران اعتقادات مردم وتوهین به آن باشی.
  عزت زیاد

   • ين خزعبلات اسلام توهين به بشريت و انسانيت است
    ازمسلمانان گرامي خواهشمندم حد اقل به اين 10 پرسشم پاسخ عنايت بفرمايند:!!
    1- آيا خورشيد درهنگام پايان روز درچشمه لجن درغرب فروميره ؟
    2- الله شما آسمان را بادست گرفته تا روي زمين نيفته ؟
    3- آسمان را بدون ستون بر روي زمين استوار كرده ؟
    4- هيچكس نميداند كودك داخل شكم مادر دختر ه يا پسر ؟
    5- هيچكس نميداند كه كي باران ميآيد ؟
    6 – درهنگام عروج محمد به طبقه هشتم موهوم كه سوار براقش شده بود
    بادرنظر گرفتن اينكه تا ارتفاع 10 الا 12 كيلومتر از سطح زمين داراي اكسيژن هست و حتي كوهنوردان هيماليا در 8888 متري زمين دچاركمبود اكسيژن ميشوند »
    لطفا پاسخ دهيد كه :
    اولا نيروي جاذبه زمين را چگونه خنثي كرده ويا چه مواد منفجره وسوختي درماتحت الاغ يا براق بوده كه تونسته نيروي جاذبه زمين را خنثي كنه ؟
    دوما چگونه تونسته اند نفس بكشند درآن طبقة‌ آخر آسمان و الاغ بيچاره چگونه تنفس كرده ؟؟؟!!!
    7- زمين را درعرض 2 روز ونعمتهايش را درعرض 2 روز و آسمان را درعرض دو روز خلق كرده
    اولا قبل از خلق آسمان كه خورشيد جزء‌ آن است روز چه معني ميدهد ؟
    ثانيا زمين و نعماتش را درعرض جمعا 4 روز و آسمانش كه كشفياتيكه تاكنون بعمل آمده بالاتر از 380 ميليارد كهكشان هست و كهكشان راه شيري كه منظومه شمسي ما داخل آن است كوچكترين كهكشان دربين تمام كهكشانهاست را در عرض 2 روز ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    8- درتقسيم ارث در سوره نسا توجه فرماييد كه كاملا توضيح داده :
    مثلا اگر من مُردم و بازماندگان پس از مرگم يك زن بدون فرزند و دوخواهر ويك پدر و يك مادرهست
    درتقسيم ارث به پدر و مادر هركدامشان يك ششم و به هريك از خواهران يك سوم و به همسر بدون فرزند هم يك چهارم ارث تعيين كرده » لطفا اين جمع جبري را انجام بدهيد ببينيد چقدر ميشه ؟؟ اين الله شما متاسفانه رياضياتش هم گويا خوب نبوده !! خيال نفرماييد دارم توهين ميكنم بلكه خودتان حساب كنيد يك ششم(پدر) + يك ششم (مادر ) + يك سوم (خواهر اولي ) + يك سوم ( خواهر دومي ) + يك چهارم ( حق همسر بدون بچه ) جمع كنيد ببينيد چقدر ميشه ؟؟؟؟ جمع كن عزيز جان اينكه ديگه راحته !!!!
    گرچه آخوندان براي ماله كشي مي آيند اول حق زن را ازش برميدارند وسپس بقيه را بين دوتا خواهر و پدر و مادر تقسيم ميكنند كه اين خلافه !!!!!!!
    9 – چون خانمهاي محترم علي الاصول بايد بيشتراز مردان درمورد مسائل زنان آگاهي داشته باشند بفرمايند كه :
    آيا زن درچه سني يائسه ميشه يعني ديگه پريود نميشه ؟؟
    محمد 25 ساله باخديجه 40 ساله ازدواج ميكنه و پس از 15 سال كه پيغمبرشد خديجه ميشه 55 ساله وسال سوم يا جهارم بعثت فاطمه بدنيا ميآد يعني خديجه حد اقل 58 ساله بوده وچند سال هم از سن يائسگي هم بيشتر !!!! ميگيد استثنا بوده خوب باشه ولي محمد تعداد زنهاي عقدي و زنان ديگر كه ميتونست باآنان همخوابه بشه و همچنين زناني كه درجنگها نصيبش ميشد طبق اجماع مورخين يكصد و هفده ( 117) نفربوده » آيا هيچ ازخودتون پرسيده ايد كه اگر مر دي توانايي بچه دار شدن داشته باشه طبق معمول بايد حد اقل از زنان ديگر هم بچه
    10- شما فرق هجرت و فراررا برايم توضيح دهيد
    آيا حضرت محمد ازمكه فرار كرده يا اينكه هجرت فرموده ؟؟
    براي اطلاع شما عزيزان لازم است كه عرض كنم كه طبق نظر اجماع مورخين » بعد از فوت ابوطالب عموي پيامبر كه مانند يك كوه بزرگ پشت محمد بود سران چهل قبيله يك جا جمع شدند وتصميم گرفتند كه محمد را بكشند ويكي ازآنها به محمد خبرميده ومحمد فرار كرده و حتي درغاري مخفي ميشه كه مسئله تار تنيدن عنكبوت والا آخررا كه حتما شنيده ايد !!!!
    وهجرت زماني اتفاق مي افتد كه انسان از شهري ويا كشوري بخواد كوچ كنه وبراي هميشه به جاي ديگر بره و ازآن محل دور بشه و اصولا اينگونه مواقع ميآن واز ديگران وهمسايگان خدا حافظي ميكنند وحلاليت مي طلبند !!
    فعلا همين 10 مورد پرسش را پاسخ عنايت بفرماييد بعدش هم پرسشهاي بسيار زيادي از همين كتاب آسماني قرآن براتون مطرح ميكنم كه بزرگواري فرموده وپاسخ بدهيد و لطفا منطقي و نه از روي تعصب و كلفت كردن رگ گردن » به پاسخ دادن بپرداريد

 3. به مقدسات تو توهین نمی کنم

  من دینی که زن را از بیضه ی چپ مرد کمتر می داند را مقدس نمی دانم و خود آن دین را توهین به انسانیت می دانم
  من دینی که دستور سر بریدن مخالفانش را می دهد را مقدس نمی دانم و خود آن دین را توهین به انسانیت می دانم
  من دینی که مخالفانش را نجس می داند را مقدس نمی دانم و خود آن دین را توهین به انسانیت می دانم
  من دینی که اجازه غنیمت گرفتن زنان شوهردار را مقدس نمی دانم و خود آن دین را توهین به انسانیت می دانم
  من دینی که چند همسری را رواج می دهد را مقدس نمی دانم و خود آن دین را توهین به انسانیت می دانم
  من دینی که فرمان قطع انگشت و دست و پا را می دهد را مقدس نمی دانم و خود آن دین را توهین به انسانیت می دانم
  من دینی که تهدید به شکنجه سوزانده شدن در آتش می کند را مقدس نمی دانم و خود آن دین را توهین به انسانیت می دانم
  من دینی که دختر ۹ ساله را آماده سکس می داند را مقدس نمی دانم و خود آن دین را توهین به انسانیت می دانم
  من دینی که فرمان جنگ با غیرباورمندان خود می دهد را مقدس نمی دانم و خود آن دین را توهین به انسانیت می دانم
  من دینی که زن را کالا فرض می کند و او را ناقص العقل می داند را مقدس نمی دانم و خود آن دین را توهین به انسانیت می دانم

  نه تنها آن دین بلکه دین های دیگر که استفاده از کاندوم برای مردمان ایدز زده ی آفریقا را حرام کرده، جلوی ازدواج کشیشان خودش را می گیرد تا آنها به هم یا حتی پسربچه های ۶ ساله رحم نکنند، حمله به باورمندان دین دیگر را راه رسیدن به موعود خیالی خود می داند، دینی که همجنس گرایان را تنها بخاطر طبیعتشان موجودات کثیفی می داند و هزار گند و کثافت دیگر را قبول دارند را مقدس نمی دانم و خود آن دین را توهین به انسانیت می دانم

  اگر نقد پرسشگرانه و منطقی دین توهین است، اگر شکستن تابوها و بت خرافات توهین است، این توهین را نخستین بار ابراهیم پدر ادیان کرد وقتی تبر را برداشت و همه ی خدایانی که برای مردم آنزمان مقدس بود را شکست!

  چه اشکال دارد امروز ما تبر برداشته ایم و بت خرافات شما را یکی یکی می شکنیم. انهم نه برای جایگزینی آن با خرافاتی نوین بلکه با جایگزینی با دانش، اندیشه، خرد و دستاوردهای علمی بشری که تا کنون در طول تاریخ ثابت کرده اند بقای ما در وجود آنهاست نه خدایی خیالی که در آسمانها است و حتی از ترتیب آفرینش خود یا کیفیت آن در آغاز خبر نداشته است، خدایی متعلق به عصر برنز و مفرغ را نمی خواهیم.

  اصلا چرا آنروی سکه را نمی بینید، چرا اینگونه نمی بینید که باور شما توهین به ماست! اینکه شما هر روز به خداناباوری ما در زبان و نوشتار و همه چیز توهین می کنید درست است!

 4. امام نقي و كنيزك
  حضرتش دلبرک کنیزی دید/ به بغل برگرفت وتند دوید
  نرم نرمک برفت در راهی / که از آن می گذشت ملایی
  مردک پر فریب و حیلت ساز / رفت پیش نقی و کرد آواز
  گفت به! چه کنیز زیبایی! / چه بَری چه رخی! عجب ماهی!
  گیسوانش سیاه و پیچاپیچ / جام و پستان یار و دیگر هیچ!
  غوزک پاش گر بود پر گوشت / به جماعش رود ز مغزت هوش
  نقی آمد که شاهکار کند / مچ پای زن آشکار کند
  تا نگاهش به غوزک او دوخت / شیخ از پشت سوژه را بسپوخت
  …..

  علوی! پند گیر از این قصه / از گلیمت برون مکن پا را
  راه دین و شرف زهم دور است/ ترک کن ادعای بی جا را
  باز با باز می شود همدم / دین به مُفتی مفت خور و ملا

 5. جناب گیلمرد
  در مورد 1 باید به شما بگویم اگر چند حکم در قران تغییر کرده است برای این است که این احکام برای انسان آمده که شرایطش در حال تغییر می باشد نه برای خدا انسان شرایطش فرق می کند.2در خصوص مورد 2 خدمتان عرض می کنم که ایا شما واقعا بر این باورید که یک کتاب آسمانی باید چنین خصوصیاتی داشته باشد. بسیار ساده لوحانه می باشد. ما دردین یک سری اصول اصلی داریم که تحقیقی می باشد توحید معاد نبوت عدل امامت و یک سری تقلیدی که در موارد تحقیقی هر انسان باید با عقل خویش و به اندازه وسع خود به آن پی ببرد که در این مورد با شما موافقم که این موارد در قران به طور واضح آمده است و لی در خصوص مسائل ریز و تغیراتی که در خصوص مورد خدمتتان عرض کردم باید کسی متخصص با شد تا بتواند از روی ان تفسیر کند حالا اگر تفسیر متفاوت باشد اختلاف جزئی می باشد نه کلی .(شنیدی که مسلمانان بگند خدا دوتاست) در خصوص موارد علمی هم همین طور است ممکن است در یک اصل کلی در جاهای مختلفی استفاده شود ولی در جزئیات با هم متفاوت باشند.3- در این خصوص هم می گویم که این جواب را در قسمت دوم جواب آن داده شد که این به عهده مفسرین می باشد . یه سرچ بزنید براحتی جواب تان را پیدا می کنید.4-در خصوص مورد 4 هم لطفا آدرس ارائه فرمایید کجا خوانده اید. 5 در خصوص مورد 5 هم شما زود قضاوت فرمودید آیا دید که رگ گردن از روی تعصب باد کرده شما که دارید دلیل و منطق میاورید از شما بعید است که در باره چیزی که ندید ه اید قضاوت کنید آیا قضاوت های دیگرتان مثل همین است؟ در خصوص جنگ بدر خدمتوتن عرض کنم نمی دونم شما جنگ های پیامبر را مطالعه کردید یا نه اگر موردی نام ببرید پاسختان را می دهم اما در خصوص جنگ بدر همین را بگویم این اول مشرکین مکه بودند که اموال مسلمین را غارت کرده و آنها را به خاطر عقیده های شان از کاشانه خود بیرون انداختند و اموال آنها را برای فروش به شام می بردند. ب در خصوص مورد ب خاطر نشان می کنم که اولین بار این که پیامبر با دختر 9 ساله یا به قول شما 7 ساله ازدواج کردند در تاریخ طبری آمده است ولی در سیره ابن هشام آمده است که خیلی نزدیک به زمان پیامبر بوده و اعتمادش بیشتر در زمان بعثت پیامبر عایشه با پیامبر بیعت کردند(یعنی حدا اقل 7-8 سالی داشته باشد) پس در زمان از ادواج با پیامبر در مدینه باید 19- 20 سال داشته باشد. تازه خود محمد بن جریر طبری در کتاب خود می گوید که من تمام گفته ها را تایید نمی کنم و انچه را شنیده ام یا خوانده ام ثبت کرده ام.در خصوص وحشگیری بسیار خنده دار می باشد شما برو جنگ مکه را بخوان چی تو ش می بینی – آیا وحشیگری بوده (جاهایی تو جنگ ها دیگر وحشی گری بوده اشتباه بوده و قابل تایید توسط دین و عقل نمی باشد)- در خصوص قطع عضو هر دزد را قطع عضو نمی کنند و سنگسار هم همچنین – در این خصوص کلی صحبت کردن نا عادلانه می باشد. خواهشا بیشتر تحقیق کنید. یه چیزی به گوشتون خورده ث -این قسمت بسیار خنده دار بود واقعا متاسفم . کسی که 23 سال علیه بت پرستی ستیز نموده آیا بت پرست بوده ایا شما این طور قضاوت می کنید . عجبا گفتید که الله همان حجرالاسود است منبع و مدرکتون چیه دلیل بیار- گفتیید که طواف همان بت پرستی می باشد عجب . مگر شما نمی دانید که قبلا حضرت ابراهیم آنجا را ساخته و این مراسم مخصوص موحدان بوده بعدا بتها را داخل کعبه قرار داده ا ند تازه وقتی مردم دور کعبه طواف می کنند یک نماد از قدرت مسلمانان و همبستگی آنها می باشد ایا آنها دیوار را می پرستند(مقصود تویی کعبه و بت خانه بهانه) عجب آیا پیامبر سه بت را ویران نکرد مدرکت چیست منبعت چیست. فرمودید که باور داشتن به دین کورکورانه آیا این توهین به ایران وایرانی نیست آیا توهین به فرهنگ مردم ما نیست من از شما یک سوال می پرسم چطور شد که جانشینان اسکندر 150 سال بر این دیار حکومت کردند نتوانستند عقیده ما را عوض کنند مغولان را چه می گویی واقعا چرا، در صورتی که فر هنگ یونانی خیلی بالا تر از فرهنگ عرب وحشی بود چرا – مگر مغول وحشی نبود چرا عرب تونست دین ما تغییر بدهد و لی مغول نتوانست . آیا می دانید پس از 400 از اسلام (تاریخ طبری و …) اکثر مردم هنوز زرتشت بودند و آتشکده ها رایج آیا این دلیل شماست که مردم ایران را ترسو و بزدل می دانید که به خاطر جانشنان از عقیده خود گذاشتند . ولی من می گویم این مردم با انتخاب خود و در گذشت زمان این ها را پذیرفتند . جفنگیات آخوند (گناه کرد در بلخ آهنگری به شوشتر زدند گردن مسگری ) آیا اشتباهات و خرابکاری یک عده به اسم دین را به پای همه می نویسید آیا اگر از خانواده کسی قاتل باشد باید گفت همه قاتل هستند . آیا خدا گفته زمین پهن است ا، گفته زمین را گستردیم نه زمین پهن است . آیا قران زمین را به ذلول تشبیه نکرده ذلول یعنی شتری که راهوار راه می رود و لی صاحب خود را اذیت نمی کند آیا قران نگفته به نام خدای مشارق و مغارب یعنی جمع بسته این یعنی چه — خورشید در لجن فرو می رود : برو دوباره با دقت بخون نوشته ذوالقرنین به نظرش آمد که خورشید در لجن فرو می رود به نظر ذوالقرنین این چنین آمده نه اینکه قران بگوید که خورشید در لجن فرو رفته تا حالا غروب آفتاب ندیدی تو دریا .

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

درحال اتصال به %s