۸۱۸

‫در حدیث صحیح از نقی (ع) آمده است: به خدا سوگند سر مومنان حقیقی هرگز زیر آب نمی‌رود!

امام و مفهوم چگالی

+ امام حدیث دیگری در مورد ویسکوزیته خون شهدا نیز دارند.

Advertisements

19 پاسخ به “۸۱۸

 1. ملت قيور ايران توجو فرمائيد
  ملت قيور ايران توجو فرمائيد
  من هميدرزا اهمد آبادي هستم كه با شما تماس ميگيرم
  اين ويديو هم آخرين پيام من بربوت به موزوع ثينما ركث آبادان است

  آخرين حشدارم را به مديران و معاونين اين وب ثايت كه اض كافرون و بي دينيان هستن اعلام ميكنم
  اين ثايت ضد جمبوري اصلامي كه هزينه آن هزران هزار ميليارد دلار ميباشد توسط رجيم سهيونينيثتي پرداخت ميشود و زد جمبوري اثلاميست را، جم كنيد وگرنه ميام خونه همتون هتي اگه تو فرنگ هستيد و علي وار ، سر همتونو گوش تا گوش ميبرم
  پص به آقوش گرم اثلام بازگرديد هر چند كه در اين ثورت هم ، خواهيد مُرد

 2. امام صادق: پیامبر دهان فاطمه را زیاد می بوسید و زبان در دهانش فرو می کرد+تصویر کتاب

  امام صادق فرمود: عایشه [از روی حسادت] گفت: یا رسول الله میبینم دهان فاطمه را زیاد میبوسی و زبانت را در دهانش قرار میدهی. پیامبر اکرم فرمودند: بله، هرگاه مشتاق بهشت میشوم، فاطمه را میبوسم و زبان در دهانش میگذارم. من از فاطمه بوی بهشت را استشمام می کنم و بوی شجره طوبی را می یابم، زیرا او زنی آسمانیست.

  http://rahafree.blogspot.com/2010/10/blog-post_22.html

  امام صادق فرمود: عایشه [از روی حسادت] گفت: یا رسول الله میبینم دهان فاطمه را زیاد میبوسی و زبانت را در دهانش قرار میدهی. پیامبر اکرم فرمودند: بله، هرگاه مشتاق بهشت میشوم، فاطمه را میبوسم و زبان در دهانش میگذارم. من از فاطمه بوی بهشت را استشمام می کنم و بوی شجره طوبی را می یابم، زیرا او زنی آسمانیست. //برگرفته از کتاب احادیثی در مورد بوسه// نوشته داوود احمدی// انتشارات صلوات قم// ۱۳۸۸//// برای چاپ یک کتاب و پول درآوردن چی ها که به پیامبرشون نمی بندند

  از امام باقر (علیه السلام ) روایت آمده كه فرمود روزی عایشه به اتاق محمد وارد شد و ناگهان دید وی با فاطمه همبستری میکند پس عصبانی شد و فریاد برآورد ای فرستاده خدا این چکاری است که با دخترت میکنی! رسول خدا لبخندی بر چهره افروخت و دست عایشه برگرفت و بر روی زانویش نشاند و گفت ساعتی پیش جبرئیل بر من وارد شد و گفت خدا از تو و فاطمه نطفه ای خواهد ساخت که مردمانی از شهر ری قرن ها بعد بواسطه وجودش بر سر و صورت خود میزنند! عایشه آیا تو میخواهی امر الله را اطاعت نکنم و در عذاب شوم؟

 3. من فکر میکنم اگه طنز و ساخت جک رو درباره ی بسیج هم بکار بگیرین کمک بزرگی میتونه باشه به ایران

 4. این ایده رو من جای دیگه دیدم.یه کمپین هم واسه اون راه بندازین
  EX
  زن بسیجیه میمیره و بعد از اینکه میره بهشت واسه دخترش یک اس ام اس میزنه میگه:دخترم مسلمان خوبی نباش من اینجا تو بهشت شدم حوری باکره حالا وقت ندارم شورتمو بکشم بالا.

 5. با توجه به فرا رسیدن عید نقید قربان و مراسمات حج ، بنده به عنوان غلام اهل بیت ، مقاله ای تهیه کردم با عنوان «علت ممنوعيت تصويربرداري از داخل کعبه» . که چون در قسمت ارسال احادیث قابل ارسال نبود(چون ربطی به امام بزرگوارمان نقی نداشت) خواستم اطلاع بدم اگر کسی دوست داشت در وبلاگم مطالعه نماید تا دین و یقین و ایمانتان روزبه روز افزونتر گردد
  انشاالله تعالی
  در پایان
  و صلی الله علی النقی و اله ِ الفیسبوک

  • الاغ ، باز کلا 14 تا کلمه نوشتی 5 تاش غلطه
   1-دیوس نداریم ولی دیوث دار یم آنهم جد و آبادت تو هستند
   2-حروم زاده هم نداریم ، حرام زاده داریم آنهم تویی
   3-مادر قهوه احتمالا چایی است ولی اگر شغل مادرت رو بپرسی بهت می گوید کی مادر قحبه است
   4- فک کردن کار سختی است چون برای کردن فک باید بری قطب شمال ولی فکر هم نکن چون احتیاج به مخ دارد که تو نداری
   5-اومدی هم که لازم به توضیح نیست
   تو اگر حرف نزنی نمی گن لال مردی

  • اون الله ساديستي اين كلمات وشيوه حرف زدن يادت داده !؟؟!
   حقا كه سالام نفرت انگيز و مسلمان چندش آوره ……

 6. دریغا که عقاب های میهنم تا حد مرغ خانگی سقوط کرده اند!
  گیل آوایی

  یک روز نیست که خبر از دزدی و قتل و غارت در حکومت اسلامی نباشد. یک روز نیست که اسلام، چهره نکبتبار و تهوع آورش را در ایران نشان ندهد. یک روز نیست که در این شهر وُ آن شهر، این زندان و آن زندان، جوان یا جوانانی بالای دار برده نشود. یک روز نیست بسیارانی گله وار آه و اشک و ناله از بر سرِ دار رفتنِ یکی از میانشان را سر ندهند. سربدارانمان را چه شده است!؟ از میراثهای سیاهکل چه مانده است!؟ کجا شد آن آتشِ سلاحهای ستم سوزی که لرزه بر اندام حاکمیت سیاسی می انداخته است!؟ چه شد اعتصابات پر شور کارگرانی که حق خویش از حلقوم حاکمیت بیرون می کشیدند!؟ کجا شد غریو دلیرانه مردان و زنانی که همۀ این سرزمین را به اعتراض می کشیدند!؟ ایرانی به کجا رسیده که از پی آن همه به میدان آمدن؛ امروز به تماشای اعدامهای آشکار می نشیند و آه می کشد!؟ نان از زباله می جوید! و مجیز لُمپن جنایتکار می گوید! وای برما!
  وای بر ما که به چنین حقارت و پستی خو کنیم.
  وای بر ما که حاکمیت هیولاها را بیش از سه دهه گردن گذاشته ایم.
  وای بر ما که چنین مارهای صاحب زمانی در آستین پروراندیم و امروز بر جنایتشان گردن نهاده ایم.
  چه مان شده است!؟ این سرزمین مال ماست. این خاک میراث نیاکان ماست. این خونی که اینجا و آنجا بزمین ریخته می شود از ماست! از فرزندان ماست! از جوانان ماست! که بدست همین حکومت اسلامی بی آینده شده اند! ما را چه شده است!؟
  خامنه ای ابله، ناتوان تر از اداره یک مستراح است، در کاخ نشسته و به سرزمین ما حکم می راند!، رئیس جمهورش صلاحیت یک بقال را ندارد، به کاخ ریاست جمهوری تکیه زده است. لاری جانی، یک بیمار روانی ست، بر قوه قضائیه حکم می راند. آن لاری جانی دیگر، ابله تر از همه شان است بر مجلس لُمپنها ریاست می کند! هر مدیر و رئیس و وکیل را که بنگری، ذره ای از صلاحیتِ حتی بودنِ در جامعه را ندارند و باید در تیمارستان باشند اما برای من و تو و ما تصمیم می گیرند ومدیریت جامعه ما را یدک می کشند! و این شده است که همه در چنان گندابی نفس می کشیم که ننگ و نکبت و حقارت از تمامیت آن می بارد!
  در جهنمی از فقر و اعتیاد و بیکاری و بی آیندگی، حکومت هیولاهای اسلامی به بحرانهای خودساخته عجز و لابه می کند و اینهمه پدیده های دردناک و شوم را به حساب همین بحرانها می گذارد و از مسئولیت مدیریتی یک حکومت می گریزد. پس از سه دهه از حکومت الله بختکی و جهلِ مرکب، ناتوانی خود را با قتل و سرکوبهای خونبار لاپوشانی می کند. بدیل این حکومت ظهور صاحب زمانش است و فرهنگ آن، لُمپنیسم افسار گسیخته و چاپیدن به هربهایی ست. اساس اقتصاد این حکومت، مناسبات دلالی و بازار است. مناسبات انگلی در اقتصاد شده است همۀ اقتصاد در حکومت اسلامی! تولید و تخصص و دانش و اقتصاد این زمانی( مدرن-امروزی) با این حکومت بیگانه است. پیکرۀ مدیریتی این حکومت، باندهای مختلف دلالی ست که در جزئی ترین واحد اقتصادی جامعه ریشه دوانده و قدرت و رقابت میانشان، جدلهای زرگرانۀ است. جدلهای زرگرانه از این نگاه که در موجودیت و بقای حکومت اسلامی، همه شان یکدستند. بودنشان به بودنِ همین حکومت انسانسوز گره خورده است. ایت الله ها و مراجع تقلید و عمامه گنده های اسلامی اگر دیروز به خمس و دکات و موقوفات و امام و امامزاده ها دم و دستگاهشان را می چرخاندند، امروز به نفت و گاز و کشاورزی و صنایع و همۀ زمینه های وارداتی و صادراتی چنگ انداخته اند. باندهای ریز و درشت از دل همین چنگ اندازی های اسلامی سر برآورده اند. هر دزد و شکنجه گر و قاتل و مهر به پیشانی، امروز شده است یک کاره این مملکت و به جاه و مقام رسیده است و کیسه های همان عمامه گنده ها را سهم امام می دهند و بر دار و ندار این مملکت می تازند! چنین روندی بدتر از هر روز می شود بهتر نمی شود! هر چه این حکومت بر سر قدرت بماند، روزگار ایرانی سیاهتر می شود و بر وسعت خاورانهای سرزمین ما افزوده می شود. این حکومت جز نکبت و فقر و جهل، هیچ ندارد و جز آن نیز هیچ بار نمی آورد. مردمی که به چنین حاکمیتی به چنین فرهنگ قهقرایی/لُمپنی خو کند، سرنوشتی جز به خاک و خون کشیده شدن ندارد. مردمی که گردِ چنین انسانسوزانی بگردد جز ماندن با باتلاق متعفن همان اسلامی ندارد که چنین هیولاهایی از آن سر در آورده اند. این را همه می دانیم! چرا خود سقوط کرده ایم. جوانان ما چه می کنند!؟ چرا در مقابل این هیولاها به زبانی که بفهمند برخورد نمی کنیم!؟ این لُمپنها جز زبان توسری نمی فهمند! همۀ این حکومت حقیر تر از آن است که بر ما و سرزمین ما حکم براند. هر روز که بگذرد، در باتلاق این حکومت بیشتر فرو می رویم. زندگی در حکومت اسلامی مردگی ی حقارتبار است. نفرت به این دین،نفرت به این فرهنگ، نفرت به منادیان این دین جهنمی که ما و سرزمین ما را به چنین گندابی کشانده اند. هر روز مرگ، هر روز اعدام، هر روز حقارت، هر روز خرافه، هر روز ننگ، هر روز بی غیرتی محض، هر رو زبونی و دریوزگی، هر روز مرده خویی و در ماندگی!
  وای برما!
  نفرت بر ما اگر به چنین هیولاهای اسلامی مجال بقاء و حکومت دهیم!

  گیل آوایی

 7. افراط و تفریط همیشه زشته چه از نوع ایرانی چه از هر نوع دیگر فارغ از هر مرده باد و زنده باد سر به راه مملکت باید نهاد

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s