۸۰۲

ابوعلاف نزد امام نقی آمد و گفت: یا امام! اهل ایمان را چه نشانه‌هایی باشد؟
امام فرمودند: بدان که اهل ایمان را هفت نشانه می‌باشد:
۱- صبور: اگر پیشوایشان تا دسته در آنان فرو کند، آنان صبوری پیشه کنند و آن را آزمون و مشییت الهی دانند.
۲- عجول: اگر صف خیرات و نذری باشد برای متبرک شدن شکمشان همانند اورانگوتان از هم سبقت بگیرند.
۳- رئوف: آنقدر مهربانند که هنگام سربریدن مخالفانشان به آنها آب هم می‌دهند.
۴- قانع: آنقدر قناعت می‌کنند که رهبرانشان بتوانند فارغ از مشکلات مالی به هدایتشان بپردازند.
۵- عابد: بسیار عابدند، اصن یه وضی!
۶-نجیب: مومن نجیب است مخصوصا در برخورد با سفرای بلاد کفر.
٧-شاکر: کلا هر بلایی که بر سرش بیاورند، مومن باز هم شاکر است.
امام سپس فرمود: ای ابوعلاف هر جا که این هفت صفت را در جماعتی دیدی فی الفور از آنان فاصله بگیر! ابوعلاف که این نشانه‌ها را عینا در حضرت مشاهده می‌نمود، رم کرد و به سرعت از نزد ایشان متواری شد.

Advertisements

22 پاسخ به “۸۰۲

 1. میدونم که جرات اینو نداری که این نظر رو تایید کنی ولی بدون من از اون شیعه ها نیستم که بیام بکشمت به فحش
  میدونم واسه وهابیت ملعون و آمریکا داری این کارو میکنی ولی بهت میگم که اگه ایران یه عالمه مشکل داره چرا ربطش می دی به امام و اسلام و دین برو یه سرچ تو گوگل بکن و ببین امام نقی (ع)چه قدر فضیلت داشتن فقط بخون و بدون دروغ نیست هنوزم میتونی برگردی فقط کمی دیر شده پس توبه کن…

  • اینجا نظرات احتیاجی به تایید شدن ندارند. اصولا ملت از شما شیعیان به خاطر برحق بودنتان نمیترسند بلکه به دلیل وحشیگریتان است که مابین شما و دیگر مسلمانان از جمله وهابی و سلفی و غیره مشترک است (البته دیگر ادیان هم وحشیگری داشته اند اما به مرور زمان کمتر شده).

  • اینجا که در کل commentها نیاز به تائید ندارند ولی برفرض هم اگه نیاز به تائید بود چرا من باید از کامنت شما دچار واهمه می‌شدم؟ مثلا چه اسرار مگویی را بیان کردید؟ وهابی که از شیعه هم عقلش کمتره. آمریکا هم فکر نکنم اینقدر دلش برای مردم بسوزه که بخواد با دینی که ابزار سرکوب و تحت کنترل نگه داشتن مردم هست مبارزه کنه. اگه کمک مالی یا grantای جایی میده خبر بدید بریم پول بگیریم! ما در مورد اماما هم سرچ زیاد می‌کنیم. اکثر احادیث اینجا parody احادیث واقعی هستند. چند بار هم احادیث واقعی اینجا نوشتیم مثلا اینجا و اینجا از امام صادق. این هم از امام علی.

  • وهابیون ازسلفیون خر تر ، سلفیون از وهابیون خرتر و شیعیان از هر دو خرترند
   امام یک طرف هایی نزدیک اراک

 2. آقای شیعه علی!!!
  تو به امام علی نزدیکتری یا من که سید هستم؟
  پس کاسه داغتر از آش نشو
  چون اگر قراره کسی اینجا عصبانی بشه اون منم … نه تو
  ولی بیا ببین یه وبلاگ زدم برای جدم رسولولو و اهل بیت آله ماله
  من بیشتر از تو مذهبی بودم
  بیشتر از تو نماز خوندم
  بیشتر از تو قرآن خوندم
  اما خیلی راحت اعلام میکنم که «دین» هرچی که میخواد باشه ، یعنی کلاه گشادی که سر خیلی از ملت ها رفته
  ضمنا امام نقی بیشتر «فضله» داشتند نه «فضیلت»

  • خیلی ها سید شناسنامه ای هستن مثل تو ولی محض اطلاعت بگم که منم سید هستم هیچی بهت نمیگم فقط اینو میگم که اگه واقعا حقیقت دین رو درک کرده بودی پس به نماز و قرآنت ادامه میدادی کدوم یکی از ما رو جمهوری اسلامی مسلمون کرده مگه توی جمهوری اسلامی مسیحیا و یهودیا و زرتشتی ها نیستن مگه توی مملکت امام زمان(عج)یهودی ها نیستن پس اگر شناسنامه ای مسلمون شده بودی هم میتونستی به دین دیگری گرایش پیدا کنی منتظر جوابتم

   • ولش کن داداش من خونتو کثیف نکن
    الان رهبر گفته باید جمعیت زیاد بشه
    دیگه از فردا قحطی کاندوم پیش میاد که ملت بچه دار بشن
    میخوام درباره ش مطلب بذارم
    امیدوارم بیای بخونی و به راه راست هدایت بشی

   • آخخخخخخخخخ… راستی داداش یه سوال یادم رفت ازت بپرسم
    تو اینجور وبلاگ ها چیکار میکنی؟ :O
    خوندن این مطالب هم گناه داره ها
    میدونستی ممکنه باعث بشه تو به دین شک کنی؟و از اون خارج بشی و در نتیجه مرتد خواهی بود و باید اعدام بشی
    ما که دوست نداریم اعدام بشی

   • هر چند جمهوری اسلامی هم مسلمان ها را کرده ولی این اسلام است که بیشتر مسلمین را می کند. همین الان این کشیش یوسف ندر خانی رو گرفتند اعدام کنند اگر هم نکشتندش حداقل 3 – 4 سالی رفت زندان یا تو باغ نیستی یا خودتو زدی به کوچه علی چپ . چند تا بهایی اعدام کردید ؟؟ اصلا بابا من می خواهم برم جهنم به شما چه مربوط ؟؟ من می خواهم بی دین باشم . من نخواهم هر شب ساعت 4 صبح بغل گوشم یکی ورد عربی از بلند گو بخواند کی رو باید ببینم ؟؟؟ کم شما مسلمان ها از هم دیگر کشتید به جرم این که این یکی سنی است و آن یکی شیعه ان یکی باطنی ؟؟ تازه همه هم مسلمان بودید بقیه ادیان جای خودش . الان هم نگی کار دژمن بود 1400 است دارند هم دیگر را می کشند انوقت دژمن نبود ذغال خوب هم پیدا نمی شد کسی توهم بزند. حقیقت دین هم یک جمله است : آدم باش ، زور نگو ، مال مردم را نخور به بقیه کمک کن ، حسا دت نکن دزدی نکن ، دروغ نگو و از همه مهمتر سرت به کار خودت باشد . این دین من است . دولا راست شدن و ورد خواند نمی خواهد . آخوند گردن کلفت و مفت خور هم لازم ندارد . با سیم و بی سیم هم به درگاه الهی و دوربین مخفی متصل نیست .با دیدن موی خانم ها و غدای در بشقاب و … هم دینم نمی لرزد ولی دین شما که با تار مویی به خطر می افتد با خدایی که خودش اعتراف می کند خیرالماکرین «بخوان دروغگو» است بعید می دانم ارزش حتی تفکر داشته باشد.

   • شيعه علي ،‌چون احساس میکنم که میخواهی بیاموزی و در عین حال جرات نداری که از اعتقاداتی که به قول خودت در گوشت گفته اند فاصله بگیری. برایت چند مطلب کوچک را میگویم. برای درک اینها و فهمیدن درستی و نا درستیشان احتیاج به مدرک تحصیلی بالا و یا تحقیقات نیست. فقط کمی به آن بیاندیش.موضوع هم انتخاب مذهب نيست كه ميگي !
    1- خداوند همه جیز را میداند. بنابراین در دینی که بوسیله او آورده شده باشد. نباید مرتب خداوند خودش را اصلاح کند. یا نظرش را عوض کند. و یا اینکه احتیاج داشته باشد که بندگانش اشتباهات اورا اصلاح کنند. شما در قرآنتان چندین آیه ضد و نقیض دارید وحتی در یک مورد خداوندتان دوتا از آیه هایی را که آورده بود پس گرفت. اگر شمای بنده خدا میفهمید که بریدن دست و پاغلط است. پس چرا خدایتان نمی فهمد؟
    2- کتابی که توسط خدا فرستاده میشود (قرآن – انجیل – تورات) برای راهنمایی بندگانش است که باید به آسانی و بدون بدون هیچ شک و شبهه ای دستورات او را بفهمند و اجرا کنند. بنا براین این کتاب نمی تواند مثل کتاب معما باشد که هر کسی آن را یک جوری بفهمد و تفسیر و اجرا کند. ما میدانیم که در کلیه کشورهای مسلمان دستورات قطع اعضای به یک گونه تفسیر شده است. پس اگر این تفسیر اشتباه است نشان دهنده یک نقص بسیار بزرگ در کتاب است و خدایی که آن را آورده. او در آوردن چننین کتابی اشتباه کرده است.
    3- آیا اسلام یک دینی است که برای همه مردم و در همه زمانها آمده است؟ اگر جوابتان بله است. پس بفرمایید که مردم قطب شمال و مردم شمال کشورهای اسکاندیناوی چگونه باید فرامین اسلام را که بیشتر بر اساس حرکات سماوات است اجرا کنند؟ در قطب شمال شش ماه روز است و شش ماه شب. پس همه این روزی چندین بار نماز خواندن قبل از آفتاب و بعد از غروب و غیره تبدیل میشود به اعمال سالیانه. و روزه گرفتن هم بر اساس حرکات ماه اصلا میسر نخواهد بود. اگر جوابتان خیر است. پس چرا قرآن بطور واضح نمیگوید که این دین برای مردم بدبخت این منطقه است و بقیه مردم دنیا میتوانند زندگی خوب وبی دغدغه ای داشته باشند. مگر اینکه خدای شما از گرد بودن کره زمین اطلاع نداشته که در اینصورت خدایتان خدا نیست. بلکه انسان شیادی بوده که به اسم دین و با وحشت دادن مردم از جهنم و امید دادنشان به بهشت از آنها سوئ استفاده کرده است.
    4- اگر شما قرآنتان را نخوانده اید که بتوانید جواب من را بدهید . من آن را خوانده ام. در یک مکان نوشته شده که این دین برای مردم هم زبان محمد است. پس لطفن ما ایرانیان پارسی زبان و متمدن را آسوده بگذارید و حشیگری ها و جنایات و دزدی اعراب به عهده خودشان بگذارید.
    5- میدانم که با دیدن جملات بالا رگهای گردن اسلامیتان سیخ شده است. اجازه بفرمایید توضیح بدهم. به دلایل زیر, اسلام دین قتل و دزدی و تجاوز و دروغگویی و وحشیگری و بت پرستی و حماقت است.
    ا- اولین اقدام بزرگ مسلمانان غارت کاروان مکه بود. یعنی سرقت مسلحانه از مشتی بازرگان و کشتن آنها که از مالشان در برابر محمد دزد (محمد امین !!) و پیروان غارتگرش دفاع میکردند. محمد در 63 غزوه شرکت داشت که سه تای آنها دفاعی بود و شصت تای آنها تهاجمی. توجه داشته باشید که غزوه حرب نیست. حرب جنگ دو لشگر است. غزوه سرقت مسلحانه است که مشتی دزد به مردم شبیخون میزنند.
    ب- محمد تجاوزگر بود. من فقط به تجاوز او به دخترک کوچکی مثل عایشه اشاره نمیکنم. برای آنها که نمیدانند، عایشه 9 ساله نبود. عایشه 9 ساله به سال قمری بود که میشود 8 سال و 7 ماه. اشاره من به بقیه زنانی است که محمد به آنها تجاوز کرد. مثل آن زن یهودی زیبایی که محمد شوهر و پدر او را کشت و در همان شب او را به عقد خود در آورد. مگر نه اینکه اسلام میگوید که زن شوهردار باید 3 ماه عده نگه دارد تا مشخص شود که او حامله نیست؟ پس چرا محمد عده او را نگه نداشت؟ آیا هیچ زنی حاضر است با کسی که همانروز شوهر، پدر و بقیه قبیله اش را قتل و عام کرده ازدواج کند؟ اگر زنی با میل خود ازدواج میکرد، روز بعد که محمد از چادرش بیرون می آمد، همه صورت و بدنش از جای ناخن هایی که به او کشیده شده بود خونین نبود.
    پ- دروغگویی. علاوه بر اینکه تقییه یکی از واجبات اسلام وبخصوص شیعه گری است. کلیه اسلام بر اساس دروغ هایی که سلمان پارسی اختراع کرد و به محمد آموخت ساخته شده است. این بحث بسیار مفصلی است که وبلاگ حسن آقا محل آن نیست. ولی شما آثار دروغگویی را همه داستانهای اسلام و وعده های داده شده و عمل نکرده را در همه جا میتوانید ببینید.
    ت- وحشیگری مسلمانان احتیاجی به توضیح ندارد. از سنگسار و چشم کور کردن و قطع عضو و سر بریدن بگیر و برو تا ظلمهایی که به زنان میشود برسی.
    ث- بت پرستی. محمد بت پرست به دنیا آمد و بت پرست از دنیا رفت. هنوزهم رفتار مسلمانان بت پرستانه است. معنی آلله و اکبر خدا بزرگ است نیست. این را از هر عرب زبانی میتوانید بپرسید. معنی آلله و اکبر، الله بزرگترین است میباشد. الله بزرگترین بت خانه کعبه بود ( میگویند حجر ال اسود – سنگ سیاه- همان الله است). خانواده محمد پرستندگان الله بودند و به همین دلیل اسم پدر محمد عبدالله بود که معنیش بنده الله است. سال اولی که محمد به مدینه رفت، برای زیارت سالانه الله به مکه باز گشت و مکییان او را راه ندادند و گفتند که تا دست از دزدی و غارتگری و مسلمانی بر نداری نمتوانی به زیارت الله بیایی. محمد برای اینکه بتواند وظایف دینیش را انجام دهد، لشگر جمع کرد و به مکه حمله کرد. و پس از فتح مکه همه بت ها شکست بغیر از سه بتی که دختران الله بودند. اگر به مراسم امروز حج دقت کنید آثار بت پرستی را بطور کامل می بینید. مردم بدور خانه الله طواف میکنند. شما با عقل خود بمن بگویید، چگونه خانه خداوندی که این جهان پر عظمت و زیبا را ساخته میتواند یک اتاق کوچک سنگی وسط بیابانهای بی آب و علف عربستان باشد؟ سنگ انداختن به شیطان هم در حقیقت سنگ انداختن به بت رقیب الله بوده. هفت بار از کوهی به کوه دگر رفتن هم در حقیقت هفت بار از بتی که در بالای هر کدام از این کوه بوده به بت دیگر رفتن بوده.
    ج- باور داشتن به دینی که هیچ از آن ندانید و فقط از آن کور کورانه و با تعصب پیروی کنید دلیل حماقت است. اجداد ما به ضرب شمشیر و از ترس کشته شدن بوسیله عرب وحشی که با شمشیر آغشته بدر خانه شان آمده بود و میگفت یا مسلمان شو یا کشته میشوی و زن و بچه هایت به بردگی میروند مسلمان شدند. مسلمان یعنی تسلیم شده. آنها کسانی بودند که تسلیم شدند و قبول کردند که جزیه و خمس و ذکات بدهند تا کشته نشوند. و بعد اعراب ممنوع کردند که ما به زبان پارسی صحبت کنیم و یا هر چیزی از آداب خود را داشته باشیم و کم کم این دین پلید در کشور ما خانه پیدا کرد. و مردم ما چیزی نمیدانستند بجز جفنگیاتی که آخوند بخوردشان میداد. حتی آخوندها مجبورشان کردند تا قرآن را به عربی بخوانند تا نفهمند چه مزخرفاتی در آن نوشته شده. ولی در زمان حال که بیشتر مردم سواد دارند و قرآن ترجمه شده است، فقط احمق ها باور دارند که کتابی که میگوید زمین پهن است و کوهها را روی آن گذاشته اند تا آن را برسر جایش نگه دارد و خورشید شبها به داخل لجن می نشیند، از طرف خدا آمده است. قرآن کتابی است پر از غلط های انشایی و بی سر و ته که بر خلاف آنچه که میگویند هیچ کس نمیتواند نظیر آن و به فصاحت آن را بنویسد، هر بچه دوازده ساله عرب زبان میتواند نظیر آن را بنویسد. با این تفاوت که بچه دوازده ساله اشتباهات فاحشی مثل غروب خورشید در لجن و باران از کوهی در آسمان میریزد روی ابر را نمیکند

  • از اينكه باعث سادي تو شديم خودهم خوشحاليم ….ما مثل مسلمانان نيستيم كه خوشحاليمون با حد جزيه جهاد و وطي متبادر بشه اما بدان ، در تمام ادیان بر تقدس پیامبران و امامان و مصون بودن آنان از هر گناه و اشتباهی تاکید شده و به این سبب اجازه هر نوع نقد و حتی سوال در مورد اشتباهات، گناهان و یا حتی جنایت هایی که گاه در تاریخ زندگی پیامبران و امامان و بدست آنان صورت گرفته از خردگرایان سلب شده!.

   سوالاتی ازاین قبیل که؛ چگونه افرادی زنباره که کنیز و برده داشتند و سر می بریدند و دست و پا قطع می کردند و به زنان و دختران تجاوز می کردند، می توانند مقدس باشند یا چگونه پیامبران از اشتباه مصون اند که بنابر داستان های تاریخ زندگیشان اشتباهات فاحشی مرتکب شدند که خداوند در مواردی بر آنان خشمگین شده و آنان را سرزنش کرده و یا حتی به مجازاتشان پرداخته است.!

   همچون داستان موسی و شبان که حضرت موسی با ترش رویی شبانی را که با خدا راز و نیاز می کرد، سرزنش نمود و خداوند با خشم بر او ظاهر شد و به او هشدار داد که اشتباهی بزرگ مرتکب شده و از او خواست که از آن شبان دلجویی کند.

   یا چگونه یونس پیامبر از مردمش دلگیر شد و برخلاف گفته خداوند آنان را ترک کرد که خدواند بخاطر این نافرمانی و گناه بر او خشمگین شد و سبب شد که مسافران کشتی او را به دریا افکنند و ماهی بزرگی او را ببلعد و مدتها در شکم ماهی بزرگ در دل دریا زندانی باشد که البته این افسانه زنده ماندن در شکم ماهی حتی در داستان کودکانه ای چون پینوکیو و پدر ژپتو قابل باور نیست.!

   و چگونه خدای مسلمانان حضرت محمد را در آیات اولیه سوره عبس بخاطر روی گردانی از فردی نابینا به نام عبدالله ابن امّ مکتوم مورد سرزنش قرار داده: “عبوس و ترشرو گشت چون آنمرد نابینا به حضورش آمد و تو چه می دانی شاید او مردی پارسا و پاکیزه صفت باشد اما آنکه داراست ای رسول تو به او توجه کنی. اما آنکس که به سوی تو می شتابد و او مرد خدا ترس و با تقوایی است تو از توجه به او خودداری می کنی. (قرآن . سوره عبس . آیه یک تا ده)”

   و آیا این اشتباه حضرت محمد و اشتباهاتی از این قبیل در آیات دیگر قرآن که به سرزنش او توسط الله منجر شده، اثباتی بر معصوم نبودن حضرت محمد نیست؟! مثال های بیشتر و چگونه حضرت ابراهیم زن جوان و کودک تازه متولد شده اش را در صحرا بدون هیچ آب و غذا و سرپناهی برای مردن رها کرد و چرا در وهله اول به دلیل نازایی همسرش به بازار برده فروشان رفت و برده ای برای همخوابگی خرید؟!.

   آیا نشانه های یک پیامبر اولوالعزم می تواند برده داری و همخوابگی با دختری خردسال باشد؟ و آیا خدایی که پیامبرانی برده فروش و زنباره برگزیده که اشتباهات فاحش مرتکب می شوند و بعضی از آنان برای گسترش دین شان حتی به قتل و خونریزی پرداخته اند، می تواند خدایی برگزیده و قابل احترام و ستایش باشد؟.

   و چگونه دینی که برای گرویدن اجباری مردم به آن، پیامبرانش به جنگ و کشتار مردم پرداخته اند می تواند راهگشای عدل و عدالت و صلح برای بشریت باشد؟!. در آخر قسمتی از زندگی حضرت ابراهیم را از کتاب مقدس متذکر می شوم و نتیجه گیری را به خرد خوانندگان این مقاله واگذار می کنم که آیا تقدس پیامبران، امامان، ادیان و حتی خدا حقیقیست و یا برداشت خرافی عوامانه ای است که بوسیله قدرتهای متحجر مذهبی برای استثمار مردم بوسیله مذاهب، با گسترش ترس و وحشت از عواقب انتقادات دینی در جامعه ترویج داده می شود؟!

   کتاب مقدس در سفر پیدایش باب ۱۲ آیات ۱۰ تا ۲۰ این داستان را نقل میکند:
   در این ویدیو بهرام مشیری داستان قوادی ابراهیم پیامبر را شرح می دهد.

   « و قحطی‌ در آن‌ زمین‌ شد، و ابرام‌ به‌ مصر فرود آمد تا در آنجا بسر برد، زیرا که‌ قحط‌ در زمین‌ شدت‌ می‌کرد. و واقع‌ شد که‌ چون‌ نزدیک‌ به‌ ورود مصر شد، به‌ زن‌ خود سارای‌ گفت‌: «اینک‌ می‌دانم‌ که‌ تو زن‌ نیکومنظر هستی همانا چون‌ اهل‌ مصر تو را بینند، گویند: “این‌ زوجه اوست‌.” پس‌ مرا بکشند و تو را زنده‌ نگاه‌ دارند.

   پس‌ بگو که‌ تو خواهر من‌ هستی‌ تا به‌ خاطر تو برای‌ من‌ خیریت‌ شود و جانم‌ بسبب‌ تو زنده‌ ماند.» و به‌ مجرد ورود ابراهیم‌ به‌ مصر، اهل‌ مصر آن‌ زن‌ را دیدند که‌ بسیار خوش‌ منظر اسـت‌. و امرای‌ فرعـون‌ او را دیدنـد، و او را در حضـور فرعون‌ ستودند. پس‌ وی‌ را به‌ خانة فرعـون‌ در آوردنـد.

   و بخاطـر وی‌ با ابـرام‌ احسان‌ نمود، و او صاحب‌ میشها و گاوان‌ و حماران‌ و غلامان‌ و کنیـزان‌ و ماده‌ الاغـان‌ و شتـران‌ شد و خداوند فرعـون‌ و اهل‌ خانةه او را بسبب‌ سارای، زوجةه ابرام‌ به‌ بلایایی سخت‌ مبتلا ساخت‌. و فرعـون‌ ابـرام‌ را خوانـده‌، گفت‌: «این‌ چیست‌ که‌ به‌ من‌ کردی؟ چرا مرا خبر ندادی‌ که‌ او زوجه توست‌؟

   چرا گفتی‌: او خواهر منست‌، که‌ او را به‌ زنی‌ گرفتم‌؟ و الان‌، اینک‌ زوجه تو. او را برداشته‌، روانه‌ شو!» آنگاه‌ فرعون‌ در خصوص‌ وی، کسان‌ خود را امر فرمود تا او را با زوجه‌ اش‌ و تمام‌ مایملکش‌ روانه‌ نمودند.»

   • کرونوس عزیز
    من هم مثل تو از این مطالب برای دوستان خودم زیاد گفتم ولی با کمال تعجب می بینم که همه اونها یه جواب رو چماق کردن که به کوبند به به سر دوسنان. اونم چیزی نیست جز کلمه Time context یا چارچوب زمانی.
    توضیح بیشتر اینکه ادعای عزیزان اینه که در اون زمان این رفتارها از جمله ازدواج با دخترکان و کشتن مخالفان به طرز وحشیانه که شما اشاره کرده بودید و درنهایت زنباره بودن این عزیزان محل ایراد نبوده!!!!!
    ممنون میشم یه توضیحی در این مورد شما یا دیگر دوسنان بدن.

  • شيعه علي- خوب گوش كن،
   هر چند شيعه اقبي است نفرت انگيز ، بايد تاريخ تاريخ خونبار شيعگي را بخواني……
   آخه بين چند فضاحت ، نظير بهائيت شيعه گري سني گري و وهابيت چه رجحاني وجود دارد؟!؟!
   در ابتدا بايد عرض كنم اين جستار ها اعتراض به بينش منحوس اديان ابراهيمي است نه فقط شيعه گري يا اسلام ..
   تسنن خونخوار ايران را در 1400 سال پيش به خاك و خون كشيد و تشيع در 400 سال پيش ، بدانيد اين خونخواري هم كنون مشغول قربانيان ديگر است .. مظلومان به ظلم خويش يا همان ايرانيان مسلمان!!

   بعد از کشتارهای بی رحمانه عمر و سرداران خونخوارش و تجاوز به زنان و دخترکان ایرانی و پسر بچگان میهنمان برای مسلمان کردن و سنی کردن ایرانیان در 1400 سال پیش، حالا بخوانید و بدانيد چگونه در 400 سال پیش شیعه اثنی عشری یا دوازده امامی شدیم و به بهشت یا زن سرای آسمانی خدای اسلام محمدی حسابی راه پیدا کردیم!!

   با ظهور پادشاهان صفوی، اختلافات بین شیعیان و سنیان فزونی یافت و سنیان مورد خشونت و آزار قرار گرفتند.

   شاه اسماعیل صفوی، شخصی بسیار خشن سنگدل و خونخوار و دائم الخمر بود.
   *مجازاتهای زمان شاه اسماعیل صفوی عبارت بودند از:

   زنده کباب کردن انسان
   گوشت دشمن را خوردن
   زنده پوست کندن
   در دیگ جوشانیدن
   درختها را با زور مردان قوی مانند فنر بهم پیوستن و سپس بستن دست و پای افراد مردم به آن درختها و رها کردن آنها و دونیم شدن بدنشان بدینوسیله ( وحشتناکه )

   *کارهای جانانهء شاه اسماعیل برای مذهبی شدن مردم ایران:
   1- شاه اسماعیل در جنگها و قتل عامهائی که برای ترویج مذهب شیعه کرد در حدود دویست و پنجاه هزار نفر را کشت.

   2- شاه عباس نیز در بین سایر آدم کشان خود یک گروه جلادان مخصوص داشت که «چگین» و یا آدمخوار نامیده میشدند !! رئیس این گروه از جلادان آدمخوار شخصی بود به نام ( ملک علی سلطان جارچی باشی )
   افراد این گروه گناهکاران را از یکدیگر می ربودند و بتدریج اعضای بدن آنها را جدا میکردند و میخوردند!!
   ( میرزا بیک حسین حسینی جنابذی، روضه الصفویه ( تهران نسخه خطی کتابخانه شخصی ملک) صفحه 312 )

   3- به هر حال شاه اسماعیل بمحض رسیدن به قدرت دستور داد دو عبارت:
   » اشهد ان علیا» ولی الله » و » حی علی خیر العمل»
   را به اذان اضافه نمایند و در هر کوی و برزن و بازار به سه خلیفه ابوبکر، عمر، و عثمان ( که تازه مورد تائید علی بن ابیطالب بوده و وی با یکایک آنها برای در دست گرفتن مقام خلافت بیعت کرده بود)، لعن و دشنام بفرستند.

   4- شاه اسماعیل همچنین با مشورت ملایانی که به دور خود جمع کرده بود دستور داد:
   یک گروه تبردار ایجاد شود که به آنها تبرائیان میگفتند. دلیل اینکه این گروه تبرائیان نامیده شده بودند آن بود که واژه » تبری » معنی دوری جستن و بیزاری شدید از عقیده و مذهبی را میدهد.

   بنابراین به این گروه بدین سبب تبرائیان میگفتند که آنها از مذهب تسنن دوری می جستند. افراد این گروه که با خود تبر و یا چماق حمل میکردند مامور بودند در کوچه و خیابان و برزن و بازار به گشت بپردازند و پیوسته با صدای بلند به ابوبکر، عمر و عثمان لعنت بفرستند( درحالیکه این سه نفر جزو عشره مبشره نیز هستند و در قران , محمد رسول خدا نامشان را برده بوده اما در این دنیا کی به کی هست), اگر کسی شعار آنها را می شنید و بیدرنگ با صدای بلند نمی گفت » بیش باد و کم مباد» این افراد مجاز بودند بدون مکث سر او را با تبر هایشان قطع کنند!!

   * ( چه کوی و برزن و خیابانی داشتیم در چهار صد سال پیش و چطوری شیعه شدیم , آدم مو بر اندامش راست می ایستد, آدم چقدر میترسد, چه تاریخ کثیفی ما ایرانیان داشتیم و چه دین و مذهب کثیفی
   شاید بعضی ها بگویند دین و مذهب خوب بوده، این شاه اسماعیل بوده که بد بوده – در جواب اینکه اگر دین و مذهبی احکام سالمی داشته باشد، شاه اسماعیل و دیگرانی را نمی پروراند که به مردم جنایت کنند

   نصرالله فلسفی استاد تاریخ دانشگاه تهران که خود یک شیعه دوازده امامی ( و برادر محمد تقی فلسفی واعظ معروف و حقوق بگیر انگلستان ) است.
   * ناصر ملکی در صفحه 248 کتاب اسرار و عوامل سقوط ایران، آخوندیسم مینویسد:
   محمد تقی فلسفی حقوق بگیر سفارت انگلیس بود و تنها در یک مرحله چهارصد هزار تومان ( آنروزی) از سفارت انگلیس برای روضه خوانی و تحریک مردم بر ضد بهائیان دریافت کرد!!
   دلیل این امر هم آن بود که بهائیان مرکز محفل ملی خود را از انگلستان به آمریکا تغییر داده و از اینرو دولت انگلستان با آنها مخالف شده بود!!

   در کتاب زندگی شاه عباس اول مینویسد:
   شاه اسماعیل ( یک مرد دائم الخمر ) چون بر تخت سلطنت ایران نشست، برای ترویج مذهب شیعه و برانداختن مذهب تسنن از هیچگونه ستمکاری و خونریزی خودداری نکرد!!
   ( بیچاره مردم ایران) با آنکه در آغاز پادشاهی او اکثریت مردم ایران سنی مذهب و از اصول مذهب شیعه بی خبر بودند وی فرمان داد که خطیبان ، شهادت خاص شیعه یعنی » اشهد ان علیا ولی الله » و » حی علی خیر العمل » را در اذان و اقامه وارد سازند!!
   گروهی از مریدان خود به نام تبرائیان را نیز مامور کرد که در کوچه و بازار بگردند و به آواز بلند خلفای سه گانه و دشمنان علی و دوازده امام و سنی مذهبان را لعن کنند !!
   هرکس که لعن و طعن تبرائیان را می شنید ، ناچار بود به صدای بلند بگوید : » بیش باد و کم مباد» و هرگاه در این گفتار تامل و تغافل روا میداشت بیدرنگ خونش به دست تبرائیان و قورچیان شاه ریخته میشد!!

   یکی از ملایان دربار شاه اسماعیل صفوی نوشته است:
   » کشتن یک سنی که باید او را سگ نامید با ثواب کشتن پنج کافر حربی برابر است!!
   نکاح سنی درست نیست خون سنیان مباح و مالشان حلال است واجب است شکم زنان حامله سنی ها را شکافته و بچه ذکور آنها را با نیزه بزنند…!!

   نویسندگان و تاریخ نویسان نوشته اند، در حالیکه در زمان ظهور پادشاهان صفوی، بیشتر مردم مسلمان ایران سنی مذهب بودند و کمتر نشانه ای از شیعه گری در ایران یافت میشد، شاه اسماعیل صفوی به کمک گروه تبرائیان و یا تبرداران که در کوچه و خیابان و بازار به آدمخواری ، پوست کندن ، و در آتش انداختن مردم مشغول بودند،
   در نتیحه مذهب شیعه گری را در ایران رواج داد!!

   در جریان این فراگشت ( دگرگونی ) مذهبی در طبس 7000 نفر، در کاشان 10000 نفر و در شمال شرقی ایران 10000 نفر از مردم کشته و نابود شدند!!!

   شاه اسماعیل برای تهدید مخالفان خود قطعه های بدن قربانیان جنایاتش را برای آنها هدیه میفرستاد.
   ( بهرام چوبینه تشیع و سیاست در ایران جلد دوم ( 1364) صفحه 323 )

   سنی کشی شاه اسماعیل در ایران ، سلطان سلیم پادشاه عثمانی را به شیعه کشی در آن کشور سوق داد و وی چهل هزار تن از شیعیان آن کشور را نابود کرد و سپس از علمای سنی برای جنگ با شاه اسماعیل فتوی گرفت و اورا در جنگ چالدران شکست و فراری داد.

   5- یکی از کارهای بسیار زشت و ناشایست شاه اسماعیل صفوی که داغ ننگ پیرایش ناپذیری بر او نشانده ، ویران کردن آرامگاه حکیم ابوالقاسم فردوسی ، شاعر آزاده ، میهن خواه و جاودان ایران بوده است!!
   ( ننگ و تف و لعنت ایرانیان بر شاه اسماعیل صفوی و دین و مذهبش )

   بدین ترتیب ، باظهور پادشاهان صفوی در قرن شانزدهم میلادی در ایران ، شیعه گری مذهب رسمی این کشور شد و قدرت سیاسی پیدا کرد.

   پادشاهان صفوی با تمام نیرو شیعه گری آخوندیسم ، ملا بازی و روضه خوانی و نوحه گری را نه تنها در ایران ، بلکه در خارج از مرزهای ایران نیز گسترش دادند و بین شاه و شیخ یک اتحاد سیاسی و مذهبی بوجود آمد ، این دو عامل با سفاکی ها و خونریزی های بی سابقه ، مذهبی بوجود آوردند که شوربختانه اصول و احکام پوچ و نابخردانه آن در سالهای روشنگری قرن بیستم، هنوز مغز و شعور هم میهنان ما را در پهنه افسون سياه زندانی کرده است!!

   • درود.
    بابت متني كه گذاشتي سپاسگذارم.كمكم كرد كه به اندازه حداقل يك ربع از عمري كه به بطالت داره ميگذره رو درست بگذرونم.مرسي

 3. مگه عقلمو از دست داده م بگم مسلمون نیستم؟
  میخوای سرم بره بالای دار؟
  بنظرت الان ادیان مسیحیت و یهودیت و … در ایران اجازه تبلیغ دارند؟
  تو خودت شخصا میتونی برای زرتش تبلیغ کنی و پیرو جمع کنی؟
  اگر تونستی من نوکرتم هستم
  میام زرتشتی میشم

  • در تکمیل حرفم باید بگم که:
   شما دقت نکردی چی شد، من گفتم با اصل دین مخالفم بعد میگی بیا برو یه دین دیگه انتخاب کن
   ضمن اینکه من الان دارم میرم بخوابم
   جواب ندادن منو مبنی بر کم آوردن و این صحبت ها نذاری
   یک شیعه نقوی هیچوقت کم نمیاره … هیچ وقت!!!
   توی نماز شبم برات دعا میکنم هدایت شی
   اگر هم هدایت نشدی دعا میکنم فیلترشکنت خراب بشه نتونی بیای تو سایت های کفر و الحاد و توهین به مقدسات و لعنت اله علیهم اجمعین
   استغفراله …
   کظم غیظ کردم
   شب بخیر

 4. دين مخدر توده است
  مشكل اديان ابراهيميه نه انتخاب بين فضاحت و نجاست نظير اسلام يهوديت مسيحيت كه همه سر و ته يه كرباسن
  مشكل هژموني اسلامه كه غير از تفكران منحوس خود همه را نفي و محكوم به فنا ميكنه

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s