پدر یاشار را آزاد کنید

خیلی‌ها فکر می‌کنند ما تو خارج نشسته‌ایم و اینقدر دلمان خوش است که مبارزه‌مان هم محدود به جک تعریف کردن می‌شود! اما حداقل در مورد من ترس از اینکه زمانی هویتم فاش شود و خانواده‌ام در ایران در معرض خطر قرار بگیرند در یک سال گذشته هیچ گاه رهایم نکرده است. مدتی پیش برای آخرین بار به ایران برگشتم تا به یکسری کارهای ناتمام رسیدگی کرده و برای همیشه با میهن وداع کنم. باور بفرمائید استرس اینکه در فرودگاه از میان جمع بیرون کشیده شوم حال من را به مانند افرادی که منتظر حکم اعدام‌شان هستند کرده بود.
چند روز پیش توسط یکی از دوستان کمپین مطلع شدم که خانواده‌ی یکی از اعضای کمپین با نام مستعار «یاشار نقی پژوه» دستگیر شده‌اند. با توجه به اینکه یاشار یکی از اعضای معمولی کمپین بوده است، به نظرم رسید که واکنش ما احتمالا وضع را بغرنج‌تر کرده و انتظار داشتم که مسئولان مربوطه بالاخره متوجه بی‌فایده بودن کارشان شده و دست از تهدید خانواده‌ی بیگناه این فرد بردارند. اما به نظر می‌رسد وضعیت چنان بحرانی شده است که «یاشار خامنه» امروز تصمیم گرفته است این قضیه را علنی کند. او می‌گوید که پنج هفته است که وزارت اطلاعات پدر او را به گروگان گرفته و مجبورش کرده‌اند با ارسال فیلمی از کرده‌ی خود ابراز پشیمانی کند. آنها سپس درخواست کردند تا او گروه فیسبوک را بسته و بعد از افشای هویت دیگر کاربران فعال، به ایران بازگردد و خود را به دست جلادان جمهوری اسلامی بسپارد. آقای سروش، آقای کدیور، چشم‌هایتان را باز کنید و نگاه کنید. بوی متعفن اسلام «رحمانی» را استشمام کنید. آیا مشرکان مکه ابوطالب را بخاطر اینکه عموی محمد بود تهدید به مرگ کردند؟ آیا مشرکان بعد از اینکه در لیلة المبیت دیدند علی جای محمد خوابیده است او را که پسرعموی محمد بود گروگان گرفته یا کشتند؟! آیا وقتی ابراهیم بت‌ها را شکست، زیر گلوی پسرش تیغ گذاشتند که اعتراف کند چه کسی بت‌ها را شکسته؟
تصورش هم برای من هولناک است که یاشار عزیز الان در چه حالی است. می‌خواستم در صورت بالا گرفتن این قضیه و علنی شدن آن پیشنهاد بستن این وبلاگ را (که اولین نتیجه‌ی جستجو برای عبارت «امام نقی» است) بدهم. این چند روز روی این قضیه خیلی فکر کردم و در نهایت از آن منصرف شدم. می‌گویند با terroristها نباید negotiate یا مذاکره کرد چون آنها را به دست زدن به اعمال بیشتری از این دست تحریک خواهد کرد. پس نه تنها صفحات کمپین را نبسته، بلکه در اینجا از طرف خودم و دیگر اعضای کمپین یادآوری امام نقی به شیعیان اعلام می‌کنم که از امروز با انگیزه‌ی بسیار بالاتر روی تقدس‌زدایی و مبارزه با اسلام تلاش خواهیم کرد. من از همه‌ی دوستان عزیزی که هنوز عضو کمپین نشده اما با این اقدام مشمئزکننده‌ی حمهوری اسلامی مخالفند تقاضا می‌کنم با عضویت در کمپین و روایت احادیث امام نقی نشان دهند که اقدامشان نه تنها باعث عقب‌نشینی ما نشده، بلکه نشان از اهمیت بالا و تاثیر کارمان می‌دهد.

Advertisements

53 پاسخ به “پدر یاشار را آزاد کنید

 1. دوست عزیز نحوه چگون شناسائی شدن رو لطفا خودش یا شما توضیح دهید تا بقیه مطلع شوند و برای رفع این نقص امنیتی کاری بکنند
  خود شما هم در بین حرفات اینقدر اطلاعات نده همینکه میگی مدتی پیش رفتی ایران و در فرودگاه نگران و مضطرب بودی این خودش یه نشونه است..تمام فیلمهایی هم که ضبط میکنید در دانمارک است پس احتمالا در دانمارک هستید کافیه مامور اطلاعات زرنگ باشه فیلم های ورود و خروج مسافرهای دانمارک ببینه و هر کس که قیافه اش یکم نگران و عصبی باشه نشون کنند!!!!!!!
  به خدا هر چه قدر فکر میکنم میبینم به جزء زور اسلحه و کشتن این حرومزاده ها راهی برای ازادی نیست

  • Thanks, I really appreciate your concern, but I can assure you if there were any chance of tracing my location or identity using this information, I would never share any of these with you. But to further elaborate how it is not the case would be very inconsiderate of me! However, bear in mind that not everything I write here is accurate and some of them are misleading on purpose ;)

 2. من مدتها پیش بهتون گفتم که وزارت اطلاعات ایران را دست کم نگیرید…..
  وزارت اطلاعات در تمام کشورهای دنیا جاسوس دارد و گاهی وقت ها می بینید که نزدیک ترین دوستان شما حتی از بین خارجی ها هم ماموران اطلاعات هستند…..
  من به شما قول می دهم که این آخرین مورد نخواهد بود و کم کم تعداد زیادی به کام مرگ فرستاده خواهند شد….
  شما اگر اهل مبارزه بودید راهش رو پیدا می کردید نه اینکه این جوری و از طریق مکانیسم های دفاعی نوروتیک مجبورید از عزت نفس نداشته اتان محافظت کنید….
  واقعا متاسفم که اینقدر مفت جان خودتان و عده ی زیادی از هموطنانتان در ایران که از سر جوگیری عضو این کمپین شده اند را به خطر می اندازید…..شما اگر دلتان برای ایران می سوخت به خاطر هیچی جان دوستانتان را به خطر نمی انداختید…
  من قبلا این جا نظر گذاشتم و اون رو تایید نکردید، چرا که لینک دادم به وبلاگی که اطلاعاتی ها چهره ی بچه های عضو پیج رو در معرض دید همه گذاشتن ، مخصوصا اونهایی که داخل ایران هستن…… سانسور کردن نظری که قصد دارد جان همطنانش را نجات دهد از مصادیق آزادیخواهی شماست؟؟؟

  • اول اینکه اگر پدران ما به دین جولان نداده بودند و کار ما را آنها انجام داده بودند احتمالا الان حکومت دینی مستبدی نبود که برایش چنین کمپینی راه بیافتد و آنها هم بخواهند گروگان‌گیری کنند. بعد اینکه لطفا طوری صحبت نکنید که انگار ما مقصر بوده‌ایم. پدر بی‌گناه یاشار قربانی حکومتی شده است که طبق همین اسلامی که ما با آن مبارزه می‌کنیم پایه‌گذاری شده است. اون بهایی‌ها که در ایران دستگیر شده‌اند هم کمپین زده‌اند و جک ساخته‌اند؟! با همین استدلال‌های بچه‌گانه دست به خودسانسوری زده‌اید که جای رشد چنین حکومتی باز شده است. شما از قماش همان‌هایی هستید که می‌گویند فردی که به او تجاوز شده چون بدحجاب بوده، از تقصیر متعارض کم می‌شود! در مورد لینک شما هم آن زمان صلاح نبود باعث گسترش وحشت در بین اعضا بشویم. با این حال شما اگر در کمپین فعالیت داشتید می‌فهمیدید که ما از اعضا خواستیم که به آن سایت رفته و با ادعای اینکه از صفحه خارج شده‌اند اسم خود را از لیست حذف کرده و بعد با اکانت جعلی دوباره عضو شوند. همین قضیه باعث شد که آن وبلاگ بعد از ژوئن ۲۰۱۱ با توجه به بی‌فایده بودن کارش دست از افشای اطلاعات کاربران بردارد. حالا چه کسی هیستریک برخورد می‌کند؟!

 3. هرکی خربزه میخوره پای لرزشم میشینه!کسی که اونقدر حقیره که با احساسات مذهبی دیگران بازی میکنه بیشتر از اینا حقشه!
  میتونه برگرده ایران پدرش آزاد شه خودشم به فیض شهادت در راه هدفش نايل شه

  • خاک تو سرت کنند. بیشتر از اینا حقشه؟ دین چه بلایی سر شما میاره که اینقدر قصی‌القلب میشید؟

 4. امام جون یک سوال، آیا این سربازان بدنام به همون راحتی که تو به آی پی آدرس ما تو کامنت ها دسترسی داری، میتونن دسترسی داشته باشند؟

  • نه خیر دوست من. آنها می‌توانند اطلاعاتی که از gatewayهایشان می‌گذرد را sniff کنند اما اگر در ایران هستید احتمالا با تونل (VPN) یا پروکسی وارد اینجا می‌شوید و از این جهت اطلاعات شما به صورت encrypted به اینجا منتقل شده و آنها راهی برای رمز‌گشایی آن نخواهند داشت. بعد اینکه من هم IP Address پروکسی سرور شما را می‌بینم (نه IP واقعی‌تان) که فکر نکنم privacy شما را به خطر بیاندازد!

   • حرف شما در مورد ما که داخل ایران هستیم و از VPN استفاده می کنیم کاملا درسته. اما قضیه یاشار من رو به فکر انداخت که دوستانی که تو خارج از ایران بدون هیچ proxy server به اینجا یا سایت های مشابه وارد میشن و کامنت میذارن، و بعد با همون connection و IP Address به سایت های ایرانی وارد میشن و اونجا هم فعالیت میکنند شاید بیشتر در معرض خطر شناسایی باشند. البته این به این شرط هستش که سربازان بدنام بتونن پیدا کنن کی با چه IP به wordpress یا facebook متصل میشه. آیا قدرت sniff کردن از رو gateway ها و مسیر های دیگه رو دارند؟

   • نه! اینها فقط پکت‌هایی که خودشان route می‌کنند را می‌توانند بررسی کنند، مگر اینکه آمریکا و اروپا اینقدر بدبخت شده باشند که کنترل gatewayهای اصلی‌شان را به دست جمهوری اسلامی سپرده باشند!

 5. دوستان عزیز آقایان سروش و amir لطفا در دهنتان را بگذارید که بوی کند وبلاگ رو برداشت. شما به اندازه سربازان گمنام مادر قحبه هستید. نیاز به اثبات ندارید.
  به یاشار بگویید اصلا بر نگردد. برگشتن او به هیچکس کمک نمی کند. حتی پدرش هم آزاد نمی شود. شما انتظار انسانیت و شرافت از جمهوری اسلامی که ندارید. دارید؟ فقط تا می توانید قضیه را رسانه ای کنید. بخصوص رسانه های خارجی در اروپا و کانادا. آمریکا در حال معامله با ج.ا است و برای اینکه معامله به هم نخورد ممکن است روی خوش نشان ندهد. مگر ژورنالیستهای مستقل مثل فرید ذکریا و (تا حدی) کریستین امانپور قضیه را جدی بگیرند.
  اگر از طرفداران کاری بر می اید بگویید.

 6. این ها از ip استفاده نمی کنند ، سوتی اطلاعاتی می گیرند . مثلا این ریحانه که خوذش رو به موش مردگی می زنه دنبال زیر پا کشی است ، این با غیرت همان ریحانه و همون امیر و … یکی اند یا کارمند اطلاعات. برای ورود به سایت EMAIL جدید با اطلاعات غلط درست کنید و هیچ وقت هم اونو چک نکنید. به سایت هم با پروکسی وارد شوید هیچ بحث شخصی هم با اطلاعاتی ها نکنید

  • دقیقا. من تا به حال نشنیده‌ام که اینها با packet inspection کسی را شناسایی کرده باشند. اما من یک عده را می‌شناسم که در ایران روی راه‌های مقابله و کشف تخلفات بانکی کار می‌کنند و بعید نیست به جایی مثل مرکز تحقیقات مخابرات یا کمیسیون ساماندهی فیلترینگ پروپوزال این را داده باشند. به دوستان توصیه می‌کنم از HTTP Proxy یا web-based proxyها استفاده نکنند. مخصوصا سایت‌هایی که با PHProxy (یا poxy) خدمات ارائه می‌دهند. PHProxy از الگوریتم‌های rotate13 و base64 برای ciphering استفاده می‌کنند که چون فاقد key بوده و handshakeای با trusted third party صورت نمی‌گیرد به راحتی قابل ردیابی است و بعید می‌دانم آنها با صرف این بودجه‌های کلان اینقدر خنگ باشند که متوجه این قضیه نشده باشند و فکر سوءاستفاده از آن به ذهنشان نرسیده باشد. برای bypass کردن فیلترینگ به صورت امن می‌توانید از VPNها، پروکسی HTTPS و Socks استفاده کنید.

 7. همه شما شیطان صفتان را به مرگ یشارت میدهم
  مرگ بر دشمنان خدا اسلام و اهل بیت پیامبر
  جانم فدای رهبر

 8. دوست گرامی‌،

  هر قدم عقب رفتن باعث مشود که جمهوری اسلامی دو قدم جلو بیاید. این همواره جز ترفندهای بازجویان وزارت اطلاعات بوده است. تا زمانی‌ که زندانی اعتراف نکند خواسته بازجو به چند مورد محدود میشود، ولی‌ زمانی‌ که زندانی اولین اعتراف را کرد روز به روز با درخواست‌های جدیدی از طرف بازجو روبرو میشود. نمونه آن یاشار گرامی‌ که ابتدا از او خواستند ابراز ندامت کند، حال میخواهند که گروه فیس‌بوک را نیز ببندد و به ایران باز گردد. بهتر است یاشار گرامی‌ از همان اول موضوع را علنی میکرد. شما نیز با قدرت به کار خود ادامه دهید. با بستن این وبلاگ مشکلی‌ حل نمی‌شود.

 9. درود بر شرافت و شجاعت یاشار عزیز

  ایشان به هیچ عنوان نباید خودش را تحویل بدهد. برعکس به خاطر بچه های کمپین هم که شده، باید تا می تواند از خودش مراقبت بکند. چون حتا اگر خودش را تحویل بدهد باز این پست فطرتها دست از سر خانواده اش بر نخواهند داشت.

  تاریخ نشان داده که تاوان این کارشان را خواهند داد.

 10. دوستان لطفا panic نکنید. شناسایی یاشار به این علت بوده است که ایشان در اوایل کار کمپین (ماه می و جون سال گذشته) از نام واقعی خود استفاده می‌کردند، اما بعد از تهدیدها به افشای هویت با نام مستعار «یاشار نقی‌پژوه» فعالیت‌شان را ادامه دادند که متاسفانه از آنجایی که افراد دارای نام یاشار به نسبت کم هستند، توانسته‌اند با توجه به فعالیت قبلی‌شان ردیابی شوند.

 11. واقعا باعث تاسفه،شوربختانه یاشار به تله افتاد.واضح هم هست که نباید به ایران برگرده،پدرش رو تا ابد که نمی تونن نگه دارن.عجیبه که از بین این همه کاربر داخلی،رفتن سراغ کسی که خارج از کشوره.ردیابی یک کاربر خارجی و بعد هویت شناسی و پیدا کردن خانواده اش،فکر نمی کنم کار چندان آسانی باشد.احتمالا یکجا از خودش ردپایی با هویت واقعیش جا گذاشته.
  در هرصورت امیدوارم این مشکل براش حل شه(هرچند که تا زمانی که این مشکل بزرگ ما ایرانیان یعنی اسلام گرایی حل بشه،زمان زیادی لازم هست).همون طور که خودتون گفتید نباید باج داد.رژیم هم میتونه از این موضوع به نفع خودش استفاده کنه و از این به بعد با فرستادن عامل نفوذی در میان شبکه های مختلف اجتماعی و سایتها و بعد وانمود کردن به اینکه خانواده ان عامل نفوذی را گروگان گرفته،ان شبکه ها و سایتها را وادار به تعلیق و توقف فعالیتهایشان کند.
  این مرتجعینی هم که اینجا میان و فکر میکنند به خیال خودشون با تشر زدن به یاشار دارن دینداری میکنند،حداقل برن اون روایات جعلی مربوط به امام علی شون رو بخونند که گفت:یک شمشیر زد،پس با یک شمشیر هم مجازات باید شود.اون وقت این یاشار بینوا چه شمشیری زده که شما میخواید با شمشیر جوابش رو بدید؟
  انقدر وحشی نباشید لطفا.

 12. من اولین باره پیام می زارم، فقط می خوام بگم این جمزوری اسلامی اینقد ضعیف و حقیر که با ۴تا سایت و وبلاگ تمام پایه هاش میلرزه،اینو بدونید که شما تاحالا کاملا موفق بودید که ۴تا مادر قهبه که فک میکردن تا ابد این حکومت و این نادانی می مونه اینجور به تکاپو افتادن.اگر کارتون مهم نبود اینهمه ننه خودشون نمی گاییدن.ببینید اینا از سگ کمترن به خانواده خودشونم رحم نمیکنن حتی به کسایی که مسه سگ براشون عو عو میکنن رحم نمیکنن همون سروشم انداختن بیرون!!
  من خودم واسه تظاهرات بعده انتخابات اوین رفتم،اونجا میگفتن هرکی اعتراف کنه و بره جلو دوربین آزاده!!!!!!!! خودتون لقیشو میدونید،هرکی تحت فشار قبول کرد نابود شد ،ولی یکی مسه منو کیرشم نتونستن بخورن!!!!از همینجام میگم وزارت اطلاعات ایران جزو ضعیف ترین و فاسدترین سیستم های امنیتیه دنیاست!که فقط دنبال پول و بخور بخورن!! لینم که میگن همه جا اطلاعاتی هست کس شعر!!ااگه اینقد قوی بودن نیازی نبود یه پیر مردو بگیرن،صاف میومدن میگفتن فلانیو فلانیو فلانی مسئولن!!چشامونو واز کنیمو نترسیم همونجوری که از کنار گزاشتن(دال زال نداره کیبوردم)خرافات و دین نترسیدیم و موفق شدیم،ادمین عزیز و تمامی اعضای کمپین ما بی شماریم،نسل جوون قدرتش خیلی بیشتر از انهاست به راهتون با قدرت ادامه بدید ما پشتتونیم!زولنعوز تو کون هرچی خایه ماله این مادر قهبه هاست!!ببخشید سرتونو درد آوردم ولی اگه اینارو نمیگفتم خوابم نمیبرد البته هنوز کلی حرف دارم!و بدونید امسال من خیلی زیادن!امام نقی دوست دارم!!!

 13. دانشمند، این چه ربطی به دکتر سروش و کدیور داره به سر خویشانوندانه اینها هم همین بلاها اومد مگر داماد دکتر سروش رو تا سر حد مرگ شکنجه نکردند،مگه حکم ارتداد خودشو ندادند مکه خواهر زاده موسوی رو نکشتند.گو اینکه این بابا وخیلی از شماها چون به عقاید ملیونها انسان توهین کردین مجرمین و باید مجازات بشین حالا بحث روی شیوه مجازاتتونه

   • بازهم ربطی نداشت برین مقاله خود دکتر سروش رو در این مورد از سایبشون یا بی بی سی بخونین که آیا ارتداد رو محکوم کردن یا نه انتطار که ندارین شاهین نجفی و شما رو تایید کنه

   • آقای سروش ما رو «کافران مسلمان خوار» صدا می‌زنند و کار ما رو هم سطح صادر کردن حکم قتل یک فرد می‌دونند. بله، من با چنین آدمی مخالفم. حالا اینکه خود اون رو هم محکوم به ارتداد کردند ولی هنوز داره سنگ دینی رو می‌زنه که این جزو احکامش هست نشان‌دهنده‌ی خودآزاری و مازوخیسم ایشان است!

  • احمد با چه سنگ محکی و به مجوزِ کدام دادگاه عادل ما را مجرم تشخیص دادید؟
   آیا اسلام و حکومت اسلامی خود دارای مشروعیت است که با قوانین این حومت ما مجرم شناخته شویم؟
   اگر در ایران انتخابات آزاد برگزار شد و مردم رای به حومت اسلامی دادند آن وقت شما با قوانین اسلام ما را محاکمه کن.

   • واقعا فکر کردی اگه انتخابات آزاد برگزار بشه مردم علیه اسلام رای میدن خیلی توهمت بالاست،این کار شما اگه زمان شاه هم می بود جرم وتوهین بود مگه تو غرب نفی هولوکاست وتوهین به مذهب بقیه جرم نیست؟؟؟؟؟البته ملاک من غرب نیست فقط برای توجیه شما نوشتم

   • اول اینکه قرار نیست مردم علیه اسلام رای بدهند، ایده‌آل من این است که حکومت سکولاری را انتخاب کنند که له یا علیه دین اقدامی نکند. بعد اینکه سیاست کشور‌های اروپایی به ما چه ربطی دارد؟!‌ اگر تمسخر دین جرم بود، پس قضیه‌ی کاریکاتور‌های محمد در کجا اتفاق افتاد؟!

   • دوست عزیز مطمئن باش مردم ایران در بدبینانه ترین حالت (از نظر من) به حکومتی سکولار رای خواهند داد

 14. اقای ahmad در انتخابات ازاد جامعه ازاد بوجود میاد ما هم میتونیم ازادانه نقد دین و هجو مذهب کنیم همین الان که سرکوب و سانسور در اوج خودش است این همه از جوانها از اسلام برگشتند محیط اینترنت الان را با محیط اینترنت 4 یا 5 سال پیش مقایسه کن!! که چقدر داره به تعداد جوانهای ضد اسلام افزوده میشه من حتی انسانهای سن بالا را سراغ دارم.حالا فکرشو کن ما بتونیم ازادانه بدون اینکه سانسور یا محکوم بشیم فعالیت کنیم و همه مردم ایران صدای ما را بشنون اون موقع خودت حساب رو بکن شما و سروش و کدیور و …..از همین میترسید. این موج از جوانهای ضد اسلام در دوران سانسور را دیدید و حساب کار اسلام رو دز زمان ازادی کردید و میگید توهین به مذهب جرمه که به هیچ وجه جرم نیست کجای اروپا یا امریکا کسی را به خاطر توهین به عیسی یا موسی زندانی یا دادگاهی میکنند…چندتا فیلم در مورد هجو دین ساختند تو چندتا از فیلماشون دین رو مسخره کردند…در مبارزه با اسلام هر کسی روشی به کار میبره یکی نقد میکنه یکی هجو و مسخره میکنه که اثر هجو بسیار بیشتر از نقد چون افراد عادی جامعه که این مسائل برایشان مهم نیست هم جذب میشن و ترس شما و امثال سروش از این بابت است…ولی بدونید ما تا پاک کردن این دین اهریمنی از کشورمان تا پای جان ایستاده ایم و از هیچ توهین و تمسخری هم کوتاه نمی اییم چون وجود این دین و قوانینش توهین به انسانیت ما است

 15. مدتی در غیبت بودم برای سفری به ایران. سه هفته در ایران بودم و تازه فهمیدم شما چه کار بزرگی کرده اید و تعجب نمی کنم که رژیم مادرجندگان اسلامی (اشاره به عایشه ام المومنین است، که به گفته خود شیعیان فاحشه بوده) برای خاموش کردن این جنبش دست به هر کاری بزند، چرا که با این جنبش، شما فلسفه وجودی این حاکمان را به چالش گرفته اید (که من ریدم به وجودشان و حاکمیتشان تا روز حشر*). پیامکهای احادیث امام نقی همه جا هست و این رژیم را از درون می پوساند. شما پوست شیر را دریده اید و همگان می بینند که این شیر الاغی بیش نبوده. تا قبل از ایران رفتن خیلی به این شیوه مبارزه امیدوار نبودم ولی الان اطمینان دارم که شما پا روی تخم مرجعیت شیعه گذاشته اید. به یاد داشته باشید که به هیچکس اعتماد نکنید. من در ایران حتی با برادرم در مورد امام نقی صحبت نکردم. تنها به حرفهایش گوش دادم و در دل به کار بزرگی که شما کردید آفرین گفتم. گوگل را برای نام امام نقی جستجو کنید ببینید چه کرده اید. در 5 صفحه اول نتایج جستجو بیش از نود درصد نتایج به کمپین بر می گردد. یاهو هم همینطور. شما به مقام چارده معصوم در آسمان هفتم هم ریده اید.
  نکته مهم اینجاست:
  http://www.olympicjokes.com/wrestling-01.php
  این یک جوک است ولی آنرا جدی بخوانید تا بدانید وقتی پا روی تخم کسی می گذارید چه اتفاقاتی ممکن است بیفتد. امنیت خودتان را جدی بگیرید. با دستگیری پدر یاشار و حکم قتل شاهین نجفی من چاره ای جز رادیکالیزه کردن مبارزه نمی بینم. به زودی یک پست دیگر به عنوان آخرین پست در این وبلاگ می گذارم و برایتان می گویم که چه برنامه ای دارم، ولی از امروز راه من از راه شما جدا می شود هرچند از شما نیز کمک خواهم خواست.
  راستی یک سری هم به این وبسایت بزنید http://www.imam*naqi.com/fa که پر است از ایده های نو برای راه درازی که در پیش دارید.
  پانوشت:
  * منظور از روز حشر روزی است که همه نقویون حشری بشوند و با اهل بیت (خواهر و مادر) حاکمان جمهوری اسلامی همان بکنند که شمر با زینب در کربلا کرد.

 16. جناب احمد بگذار انتخابات آزاد بزگزار شود. ( البته نه از نوع 63% ) بعد معلوم می شود . تازه بر فرض محال اگر مسلمانان هم پیروز شدند حق دیکتاتوری دینی را ندارند همانطور که در صورت پیروزی سکولار ها نمی توان مساجد را تخریب کرد. این ملغمه ای که در ایران بر پاست نوعی فاشیست مذهبی از نوع خرافاتی همراه با فساد و دزدی است . شبیه ترین حکومت به جمهوری!! اسلامی حکومت نازی آلمان بود با این تفاوت که آلمانی ها مدیریت و لیاقت داشتند حکومت ایران ندارد. اگر خواستبد حاضرم شباهت های دو حکومت را دقیقا برای شما بشمارم. در هیچ کشور پیشرفته دنیا نقد و خندیدن جرم نیست . تنها جرم ، ایجاد اتهام به افراد بدون قابلیت اثبات است. هر روز شما عکس اوباما و هیلاری کلبنتون و سارکوزی و …. را در مجلات اروپا و آمریکا می بینید که هجو شده اند، مورد انتقاد قرار گرفته اند و کاریکاتور شده اند. این ها که شخصیت حقیقی و حقوقی حی و حاضرند مشکلی با این موضوع ندارند شما چه کاره امامان هستید ، شما وکیل الله هستید یا دادستان دایره ائمه؟
  جناب احمد علتی که شما از انتفاد از دین می ترسید این است که با گفتن جمله پادشاه لخت است همه متوجه این موضوع بشوند. من تا به امروز از هیچ یک از بحث کنندگان طرفدار اسلام در این سایت و چه به اصطلاح روشنفکران دینی پاسخ مستدلی برای احکام و کارهای تعجب برانگبز اسلام نشنیده ام .( البته فحش چرا )
  و نکته آخر اگر به قول شما هنوز در ایران مردم پشت بیرق 1400 ساله و پوسیده اسلام سینه می زنند و برای حسین 1400 سال قبل نذری می دهند که چرا پسر عمویش او را در بیابان عراق کشت ، این وظیفه قشر فهمیده است که این بت بزرگ را بشکند و فهم مردم به قدری بالا برود که به اسلام رای ندهند. تحقق این آرزو گرچه دور است و جاده رسیدن به آن ناهموار ولی بدون رفتن هیچ وقت امید رسیدن نیست

 17. شیمبل جان این حرکت رادیکالیزه همون کمپین سوزاندن قران هستش زودتر بگو ما منتظریم
  ولی جدا باید در مورد پدر یاشار یه فکری کرد جناب ادمین اینطور فایده نداره یکی دو روز جو گیر شیم بعد ولش کنیم باید تا چند روز به وزارت اطلاعات فرصت داد تا پدرشو ازاد کنه اگر نکرد تهدید خودمون رو عملی کنیم و یه کمپین قران سوزی درست حسابی راه بندازیم
  این درست نیست وزارت اطلاعات هر کاری کرد بدون جواب بمونه این طور جری تر میشه مثل سگ هار که ازش فرار کنی بدتر سمتت حمله میکنه اگر این کار صدا کنه یک جور تضمین امنیت برای کسانی است که فعالیت های ضد مذهبی و اسلامی میکنند….هر نفری رو که دستگیر کنند یه موج قران سوزی را میافته
  منتظر نظر شما در مورد پدر یاشار هستم

  • هممم. راستش من با کتاب‌سوزی زیاد موافق نیستم. نمی‌گم که این اقدام موثر نخواهد بود، بالعکس سر و صدای زیادی کرده و احتمالا موثر هم خواهد بود. اما من برای خودم یکسری استاندارد دارم که سوزاندن کتاب یکی از آنها نیست. من ترجیح می‌دهم قرآنم را به یکی از مراکز بازیافت زباله بدهم به این امید که به چاپ کتابی مفید کمک کند.

 18. استانداردهای شما در هیچ مواقعی تغییر نمیکند حتی اگر پای جان یک انسان در میان باشد؟میدونم منم خودم قرانم رو اتش نمیزنم بلکه میرم یکی جدید میخرم بعد اونو اتیش میزنم!! ان هم فقط به خاطر این موقعیت حساس و گرنه خودم هم میانه خوبی با کتاب سوزی ندارم….جمهوری اسلامی برای اولین بار اولین نفر از اعضای این کمپین رو شناسایی کرده باید جواب محکمی دریافت کنه..وفراموش نکنید اون یک نفر در کمپینی بود که شما ان را راه انداختید و گرنه ممکن بود هرگز وارد همچین ماجرایی نمیشد و پدرش رو دستگیر نمیکردند! اگر کمی دقت کنید شما در این ماجرا مسئولیت بزرگی دارید

  • اول اینکه من کمپین را راه نیانداخته‌ام و با توجه به اینکه یاشار حداقل از می ۲۰۱۱ فعالیت داشته شاید حتی قبل از من وارد کمپین شده باشد. دوست من، شما هم اگر کمی بیشتر دقت کنید می‌بینید مسئولیت بزرگ در این ماجرا متوجه جمهوری اسلامی است، نه من! اینکه من وارد این کمپین شده‌ام تنها به همین دلیل بوده است که با زبان طنز و شوخی قرار بود با اسلام مبارزه کنیم. اما حالا شما اصرار می‌کنید که دست به اقدامی رادیکال و افراطی (از نظر من) بزنم. به هر طریق در حال حاضر من با شما در این کار هم رای نیستم، چون احساس می‌کنم این کار منتج به آنارشی و هرج و مرج شود و مهم‌تر از آن با فعل آتش زدن کتاب موافق نیستم، اما ممکن است با مشاهده نتایج این کار من هم نظرم را عوض کنم ولی مطمئنا من چنین حرکتی را آغاز نخواهم کرد.

   • مسلما آتش زدن قرآن نتایج منفی زیادی خواهد داشت و از شان و منزلت ما به دور است و حتی احتمالا قدرت صدای ما را و مخاطبینمان را کم خواهد کرد.

  • ىوست عزیز قرانسوزی مشکلی حل نمیکنه اگه منو شما قرانمونو بسوزونیم و مثلا فرض کن 10 هزار تا قرانو بسوزونیم یا بیشتر تازه مسلمونا فکر میکنن ما هم مثل همون مسیحیای متعصب هستیم که صبح تا شب کارشون قران سوزوندنه
   باید چرت بودن قرانو به مسلمونا نشون داد باید یادشون داد که قرانو یه بار با درک و فهم بخونن ببینن چقدر خنده داره
   وگرنه همون اول هم که اسلام رو بزور به ایرانیا قالب کردن قرانسوزی انجام مییشده
   باید سعی کنیم چرت بودن قرانو نشون بدیم
   شما اگه میخوای درد خودت التیام پیدا کنه خب بسوزون اما این دردی از کمپین دوا نمیکنه اونقدرها هم جواب محکمی نیست
   اگه میخواین با قران کاری انجام بدین بهتر اونو مضوع طنز قرار بدین
   بهتر خیلی از خرافاتی که در قران هست یا در مورد قران هست رو مضوع طنز قرار بدین .
   اینکه ما بیایم یه مشت قرانو بسوزونیم در نهایت باعث ننه من غریبم بازی بیشتر حکومت میشه
   کاری که خوب بلده!
   ضمنا هدف اصلی این کمپین مبارزه با خرافات در جامعه هست
   باید کاری کرد که مردم بفهمند قران فقط یک مشت کاغذ با یک مشت نوشته بی سرته که میتونه مضوع خوبی برای مطالب طنز باشه !
   حتی در جامع سکولار اروپایی هم کسی با انجیل سوزوندن نتونسته جامعه رو سکولار کنه!
   اونا یادگرفتن تقدس کتابی مثل انجیلو از بین ببرن و وقتی این کارو کردن معلوم شد چقدر انجیل کتاب خنده دا و مضحکی!

 19. اگر متن منو خونده باشید میفهمید خودم هم گفتم با این کار موافق نیستم ولی در این شرایط شاید بشه ازش به عنوان یه تهدید برای ارعاب استفاده کرد حتی اگر نسوزونیم
  من نمیخوام قران و بسوزونم چون ازش بدم میاد اگر میخواستم دو سال پیش این کار رو میکردم…ولی در شرایط گروگانگیری لااقل ما هم باید یه حرکتی داشته باشیم تا بفهمن ما دستو پا بسته نیستیم
  اصلا لازم نیست بسوزونیم یه کمپین قوی که خوب سروصدا کنه به نظر من به یاشار کمک میکنه
  که البته باید در این کمپین به علت قرانسوزی که همان گروگانگیری باشه بیشتر تمرکز و توجه بشه تا همه بفهمن
  ((خودتون رو بزارین جای یاشار اون الان تنهاست دستش به جایی بند نیست)) حداقل یه کم روی این موضوع مانور بدین و شلوغش کنین شاید نتیجه داد
  (صد البته ادمین عزیز یا بقیه دوستان اگر راه حلی به غیر از این کار که کمی رادیکال است دارن بدن تا روش فکر بشه) هر کاری به غیر از ساکت نشستن بهتره

 20. درود من همون yekvatanparast هستم
  اگر متن منو خونده باشید میفهمید خودم هم گفتم با این کار موافق نیستم ولی در این شرایط شاید بشه ازش به عنوان یه تهدید برای ارعاب استفاده کرد حتی اگر نسوزونیم
  من نمیخوام قران و بسوزونم چون ازش بدم میاد اگر میخواستم دو سال پیش این کار رو میکردم…ولی در شرایط گروگانگیری لااقل ما هم باید یه حرکتی داشته باشیم تا بفهمن ما دستو پا بسته نیستیم
  اصلا لازم نیست بسوزونیم یه کمپین قوی که خوب سروصدا کنه به نظر من به یاشار کمک میکنه
  که البته باید در این کمپین به علت قرانسوزی که همان گروگانگیری باشه بیشتر تمرکز و توجه بشه تا همه بفهمن
  ((خودتون رو بزارین جای یاشار اون الان تنهاست دستش به جایی بند نیست)) حداقل یه کم روی این موضوع مانور بدین و شلوغش کنین شاید نتیجه داد
  (((صد البته ادمین عزیز یا بقیه دوستان اگر راه حلی به غیر از این کار که کمی رادیکال است دارن بدن تا روش فکر بشه))) هر کاری به غیر از ساکت نشستن بهتره

 21. ادمین جان من یه درخواست دارم.اگه واست مقدوره به صورت دوره ای integrity قالب وبلاگ رو چک کن.ممکنه هکرهایی درپیتی که این اسکلا استخدام می کنن بتونن یه آسیب پذیری تو قالب وبلاگ پیدا کنن و کدی اضافه کنن که سیستم بازدید کننده ها رو آلوده کنه.خودت استاد کاری میدونی منظورم چیه.اگه موارد ایمنی رعایت بشه هیچ کیری نمیتونن بخورن.
  یه توصیه به بچه های داخل ایران: از فروشنده های وی پی ان ای که پرداخت آنلاین دارن حتی الامکان وی پی ان نخرید. مثل vpnm.me. اینا رو احتمال می دم مال خود حکومت باشه.تو اکثر کشورهای دنیا سرور دارن. کدوم وی پی ان فروشی اینقدر پول داره که بتونه اینهمه سرور بگیره.معلومه پشتوانه مالی خوبی دارن.خیلی حواستون باشه

  یا نقی

 22. salam hamvatan…
  delam sookht…
  to in hame estedad dar neveshtan dary o injoory kharjesh mikony…
  be khoda ba tohin be 14 masoom o ahle beiteshoon nemishe az in jomhoori e kasif entegham gereft…
  be khoda eslam kheily naze…
  baradaranam…khaharanam…ma ham mesle shoma dar azabim…
  be khoda ma kamtar az shoma nemikeshim…
  be khoda tanha chizy ke man o az khod koshi negah dashte eslam e aziz e…
  hanooz mitoonam ye shab ha e beram haram e emam reza o ye alam e dard e del konam…
  be khoda midoonam badesh gharar nist hich chizy dorost beshe…
  doostanam khoda ke nemitoon e alanan biad ma ro nejat bede…
  roozy ke emam e man o tooye karbala koshtan o roozy ke ali ba oon heibat tooye chah gerie mikard ham khoda bood vali yek chizy nabood…
  adamI ke adam bashe…
  mese hamina e ke emrooz hastan…
  to ro khoda mibiny che sho ara e midan:ma ahle koofe nistim ali tanha bemanad!!!!
  yeki nist beheshoon bege shoma khar tar az ahle koofe ed…
  bisho oor ha hanooz montazere ali hastan.
  seyed ali khamene e!!!
  nemidanan alie ma montazere ta hemaiatash konim…
  ta zohoor konad…
  doostan be khoda eslam marekast…
  omidvaram tam e laziz e eslam ra becheshid…
  ya MaHdI…
  age roozy bar zede in jomhoorie khabis boody na eslam man ham ba to hastam…

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s