۵۵۳

قال نقی (ع): مثل آنهایی که می گویند آخوندها اسلام را خراب کرده‌اند و آخوندها اسلام را درست اجرا نمی‌کنند و نمی‌شناسند، مثل آن دانشجوی ترم اولی است که به استاد مدرک دکترای خود می‌گوید: تو بیا بشین من برم درس بدم!

Advertisements

29 پاسخ به “۵۵۳

 1. تنها نتیجه ای که تو این مدت بازدید از وبلاگتون بهش رسیدم این بود که شما به صورت کاملا آگاهانه خود را به نفهمی زده اید و نمی خواهید از واقعیت ایران، واقعیت طنز ، واقعیت انسان های محترم بی گناهی که مورد ظلم واقع شده اند، واقعیت احساسات هموطنانتان ، واقعیت اخلاق و البته این واقعیت که هیچ کس نمی تواند با اطمینان بگوید عقیده ی من از عقیده ی تو بهتر است، با خبر شوید.
  فکر می کنید جمهوری اسلامی تا حالا بقیه ی وبلاگ نویسان را چطور بازداشت کرده؟
  و آیا فکر می کنید آنها نسبت به این وبلاگ و کمپین فیسبوک بی تفاوت اند؟
  می دانید که 21 نفری که دو هفته پیش به جرم جاسوسی برای اسرائیل محکوم شدند جرمشان چه بود؟(نوشتن کامنت در یک سایت اسرائیلی و البته چند تا با نام های مستعار). به نظرتان چطور آنها را شناخته اند؟اسرائیل که آنها را لو نداده است؟
  با عرض معذرت به نظرم شما بی نهایت بی تجربه و خامید!
  شخصا یقین دارم که اداره ی اطلاعات ایران از قویترین سازمان های اطلاعاتی جهان است
  متاسفم که روزی مجبور می شوم پای خبری بنشینم که حکم اعدام چند نفر از جوانان بی تجربه و خام کشورم را از تلوزیون می نشینم(درست مثل بلایی که دارد سر حسین رونقی ملکی می آید)…
  واقعا حیف این همه وقت که دارید تلف می کنید…
  بدرود…

   • در روانشناسی این مراحل عبارتند از:
    1. انکار
    2. خشم
    3. ناراحتی و غم
    4. پذیرش واقعیت
    ما صبرمان زیاده!

  • خیر قربان. قضیه کمپین امام نقی برای اینها چوب دو سر طلاست. اگر آن آهنگ شاهین نجفی نبود، اینها اصلا علنی اش نمی کردند. علنی کردن این قضیه یعنی اینکه مینیمم 20 هزار نفر (کسانی که لایک زده اند) از ملت ایران دارند علنا برای امام شیعیان حدیث روایت می کنند و این یعنی اینکه این نسل انقلاب که توسط سیستم آموزش پرورش همین مملکت با بمباران تبلیغاتی اسلامی بزرگ شده از اسلام زده شده و این یعنی بزرگترین شکست برای ماشین تبلیغاتی اسلام.
   در اینکه خطر هست شکی نیست، در اینکه ممکن است یکسری را بگیرند و به بهانه های واهی اعدام کنند هم شکی نیست ولی این رژیم و سیستم برای اعدام کردن و گیر دادن به ملت بهانه ای نمی خواهد. هر روز از همان بهانه نخ نمای امریکا و اسرائیل استفاده می کند، یعنی چه ما باشیم و چه ما نباشیم اینها به ملت گیر می دهند و میزنند و میکشند و شکنجه می کنند. ولی مگر چند نفر از ما را می توانند بگیرند و اعدام کنند ؟ من از ابتدای کار کمپین بودم و اکثر محدثین را تنها با آیدی مجازی میشناسم.، اگر من را بگیرند هیچ کس دیگری نمی توانم معرفی کنم. اگر تعدادی را بگیرند که بسیار بد است بقیه به کار خود ادامه می دهند.بگویند چهار نفر را گرفتیم و به زور اعترافی هم از من در تلویزیون پخش شد، ابتدا اینکه چه کسی اعتراف تلویزیون را باور می کند و سپس اینکه بقیه کمپین به فعالیت خود ادامه می دهد. حالا اینها می خواهند بگویند چه ؟ بگونید فلان سردسته را گرفتیم ولی هنوز کمپین ادامه دارد ؟

   • اطلاعات ایران خوب میدونه که همه ی ۲۰۰۰۰ نفری که اون صفحه رو رایک کردن حداکثر ۵۰۰ نفرن(شاید هم خیلی کمتر) متاسفانه قربانیان بدبخت هم اون کسانی هستند که توی ایران زندگی می کنند و با اسم اصلیشون توی اون صفحه و صفحات مشابه فعالیت می کنن

   • آره، شما اینجوری به خودت دلداری بده. واسه همین ۵۰۰ نفر هست که شمااین همه وقت می‌گذارید و پای همه‌ی پست‌های وبلاگ پست می‌گذارید؟!
    به عنوان یکی از ادمین‌های صفحه‌ی فیسبوک حتی من هم هویت واقعی هیچ کدام از اعضا را نمی‌دانم. حتی ادمین‌های دیگر را هم نمی‌شناسم آنها هم حتی اسم کوچک من را نمی‌دانند. اما چون از کاربران اولیه بودم و فعالیت زیادی داشتم من را هم به جمع خود راه دادند. من بعضی مواقع در لیست کاربران کمپین، محل تحصیل بعضی را به صورت تصادفی نگاه می‌کنم و با افتخار می‌گویم که اکثر اعضای کمپین در دانشگاه‌های معتبر ایران و خارج از کشور تحصیل کرده‌اند و سطح علمی کاربران گروه ما خیلی بالاتر از حد معمول است. و این برای من اثباتی دیگر است که علم و دانش‌اندوزی براستی در اعتقادات مذهبی انسان سستی ایجاد می‌کند.

 2. مرسی . شیمبل عزیز از یادآوریتون!
  این مراحل هم خیلی بجا مطرح کردید چونکه این لیست مربوط به مراحل کنار آمدن با مرگ است!!!!

  • برای شما مسلمانان که چیزی بجز قتل و تجاوز در مکتبتان تعریف نشده انتظار چنین برداشتی هم می رفت :)

  • خیلی جالبه. ما می‌تونیم یه Feedback Control System طراحی کنیم. یه سنسور gas detector می‌گذاریم که بوی سوختگی رو تو هوا تشخیص بده. بعد یه PID کنترلر می‌گذاریم تا سیستم رو پایدار نگه داره. زمانایی که بوی سوختگی خیلی شدید می‌شه (وقتی به فاطمه و حسین شوخی می‌کنیم) میزان offensive بودن جک‌ها رو یک مقدار میاریم پایین که مثل دیگ بخار منفجر نشن. وقتی هم که میزان سوختگی (به همراه میزان فحش‌های ناموسی به ما به عنوان یک contributing factor) کم می‌شه، یک مقدار چاشنی به جک‌ها اضافه می‌کنیم. البته به نظر من باید قبلش با نرم‌افزار‌های موجود یک شبیه‌سازی از این pipeline تهیه کنیم. متاسفانه موصاد بودجه ما رو همینجوری تصویب نمی‌کنه. شیمبل‌جان، حقوق شما رو واریز کردن؟ من هر شب میرم ATM، می‌بینم هیچی نریختن.
   خوبیش اینه که اگه اونا پول ندادن، همین سیستم رو می‌بریم مرکز تحقیقات مخابرات ایران بلکه بتونیم از اونا بودجه بگیریم. خوب، هر چی باشه یهودیت و اسلام جفتشون عقاید احمقانه‌ی مشابه زیادی دارند.

   • من صد دفعه گفته ام. موصاد را ول کنید. این کارفرمایان یهودی همیشه اقتصادی فکر می کنند و چک تاریخ دو ماه بعد می دهند ولی این ملت مسلمان ایران هر سال کرور کرور در عربستان خرج می کنند و به اضافه درآمد نفت همیشه دست این ملک عبدالله پر است. من گفته ام که دقیقا از پول خرج سفر حج بخش ایران حقوق من را پرداخت کنند که برکت و مزه بیشتری دارد.آی مسلمونا بیشتر به حج بروید !!

   • مدتیه حقوق منو قطع کردن. از وقتیکه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تونست از ناو جنگی آمریکایی با اقتدار 50 دقیقه فیلم بگیره و من توی یکی از صحنه های اون فیلم بودم، مستمری منو قطع کردن و من الان به صورت داوطلب یا به قول فرنگی ها volunteer براشون کس شعر می نویسم.

   • نه امام جان. باید بفرستی به سفارتشان در سامرا که انگلیسی بلد هستند. دقیقا هم ذکر کن که از پول حج مسلمین ایرانی حقوقت را پرداخت کنند، ای حالی میده.

   • خوب، پس یک مرور سریع کنیم: قرار شد یک ایمیل اول بزنیم به بخش accounting موصاد و در مورد دیرکرد واریز حقوق‌ها بپرسیم. بعد قرار شد نامه بفرستیم به بخش Human Resources سفارت عربستان و امارات متحده تا از پولی که ایرانیان در حج و دوبی خرج می‌کنند پروژه‌ی ما را با grantای چند هزار دلاری که تنها چند هزارم درصد از سودی است که ایرانیان هر سال به جیب آنها واریز می‌کنند fund کنند!

 3. گیرم که می زنید ، گیرم که می کشید ، با رویش ناگزیر جوانه چه می کنید ؟
  خطاب به بسیجی ها و لباس شخصی ها که تنها استدلال شان چماق و ترس است.

  • این متن مربوط به نظریه کوبلر راس در مورد مراحل کنار آمدن با مرگ است که در کتابهای روانشناسی رشد می تونید پیداش کنید. به ویژه در
   Development-Through-Lifespan-4th-Edition
   Laura Berk

 4. ای کسانی که ایمان آورده اید، آیا آنان که با تیغ، ریش می زنند، با آنان که با
  ریش، تیغ می زنند برابرند؟؟؟

 5. فقط یک کلام ختم کلام
  کیرم تو کس ننه جندت(گرچه حرومی بدنیا اومدی)کیر منم روش
  بی پدر و مادر کس لیس وهابیت و اسرائیل
  طولی نخواهد گذشت که همین جوانا کونت رو پاره خواهند کرد.
  گر صبر کنی کس ننت راخواهی دید.
  کس کششششششششششششششششششششششششششششششششششش

 6. حداقل 10 میلیون نفر ایرانی توی فیسبوک هستند که اکثرا با اسم واقعی اکونتشون رو ثبت کردن. حتی اگر همه ی این 10 میلیون نفر هم ایم صفحه رو لایک کنن چیزی رو ثابت نمی کنه.
  فعلا که شما به خودتان دلداری می دهید .خودتون که تحصیل کرده اید ، می دونید که این مساله کاملا نسبیه که در بین تحصیلکرده ها چه گرایش های دینی بیشتره. معمولا آدمهایی که متفاوت فکر می کنند (چه بی دینها چه مذهبیون افراطی )بیشتر به چشم میان ولی هیچ کدام به هیچ عنوان در اکثریت نیستند و معمولا هم تاثیر ناچیزی روی اکثریت دارند ، فقط مذهبی ها با بی دینها در جدالند و بی دین ها هم فقط با همان مذهبی های افراطی. اکثریت خاموش اند. یادمه توی تظاهرات دانشجویی به طور متوسط 20 درصد تا حداکثر 40 درصد می آمدند که البته از این تعداد به جرات میگم 80 درصد آنها بدون هیچ دلیلی و هیچ عقیده ای انجا بودند(شما بخوانید : جوگیری و تمایل به خودنمایی). حالا بقیه ی دانشجوها را کنار بگذارید (اکثریت مردم ناآگاه را هم یک طرف)
  همونطور که خودتون می دونید حتی توی کابینه ی دولت هم چند تا از بهترین نخبه های کشور هستند (از جمله دکتر علی اکبر صالحی وزیر امور خارجه که فارغ التحصیل دانشگاه ام آی تی است و سالها رییس دانشگاه شریف بوده) اما آیا می می تونیم نتیجه بگیریم که همه ی نخبه های مملکت توی دولت جمهوری اسلامی هستند.
  توی این دعوا فقط دین ستیز های افراطی و مسلمانان افراطی درگیرند که تعداد آنها و میزان اثرگذاری آنها روی اکثریت جامعه بسیار بسیار ناچیز است. نهایت این جدال هم به نابودی هر دیدگاه منجر می شود که بهترین نتیجه برای آینده ی ایران است….
  شما می توانیدبه تمسخر آنها ادامه دهید تا آنها همین طور به فحش دادن و صدور دستور قتل شما ادامه دهند . نتیجه این وسط فقط نابودی هر دوی شماست…

  • آخه موجود هوشمند، شما فحش ما رو با دستور قتل دادن ج.ا. در یک کفه ترازو قرار میدی؟ اگه شما در برابر مذهبیون حکومتی ساکت بمونی و ما را هم به سکوت در برابر این جانیان دعوت کنی یعنی شما مدافع قاتل ها هستی. مشکل بزرگ ما فقط قاتلان رژیم نیستند بلکه همین افرادی چون شما هستند که به جای مبارزه با حکومت مذهبی ما را به خودسانسوری و خفقان دعوت میکنند. جمهوری اسلامی بدون طرز فکر امثال شما هیچ وقت به این قدرت نمی رسید.

   • وجه تشابه هر دوی شما افراطی بودن و عدم احترام به عده ی زیادی از همطنانتان است.

  • در ثانی، اگه میگی کار تمسخر خرافات دینی به جایی نمیرسه و ما خیلی کم و ناچیز و بی تاثیر هستیم، باشه قبول! فقط لطف کنید از ما بکشید بیرون اگه فکر میکنید خطری برای عقاید دینی نداریم اینقدر به آب و آتیش زدن نداره که! بذارید ما راه خودمونو بریم، شمام برید اسلام رحمانی تبلیغ کنید! ببینیم حرف کی خریدار داره.

 7. سام عزیز شک نکن که بالای 80 درصد زندانیان سیاسی که در اوین هستند با عقاید و شیوه ی کار شما شدیدا مخالف اند. خوشبختانه من لیاقت دیدار با اکثر اونها رو داشتم و همشون رو میشناسم. مطمئن باش هم من و هم تمام آن مردان و زنان آزاده بین یک حکومت افراطی مذهبی و دین ستیزان افراطی هیچ تفاوتی نمی بینیم(به جز اینکه گروه دوم بسیار خطرناکتراند). کسی که نقشی در مبارزه با حکومت نداشته نمی تواند به اندازه ی آنهایی که چیزهای زیادی این وسط از دست دادند ارزیابی درستی از موقعیت داشته باشد./ اکثریت مردم ایران مبارزه نمی کنن که یک حکومت افراطی جایش را به یک حکومت افراطی تر بدهد/ همانطور که شما حتی در امریکا هم نمی توانید با اسم واقعی مطلب بنویسید در ایران آزاد و دموکرات هم نخواهید توانست/ جمهوری اسلامی بهترین حکومت برای شماست…

  • اولا اینکه آمار از روش شکم شما از آن جهت است که آن زندانیان سیاسی اگر موافقت خود را با ما اعلام کرده بودند الان زندانی سیاسی نبودند، کشته‌شدگان در راه آزادی بودند. دوم اینکه شما باز هم بدون اینکه دلایلی (حتی غیرموجه) بیاورید سریع تصمیم گیری کرده‌اید. چرا دین‌ستیزی از دین بدتر است؟ توجه کنید که ما هیچ راهکار سیاسی عرضه نمی‌کنیم. چرا باید حکومتی سکولار به نکبتی بیش از جمهوری اسلامی بیانجامد. برای چه ما خطرناکتر هستیم؟! من با حکومت مبارزه کرده‌ام، ولی اینکه شما کار من را بخاطر اینکه در زندان نیافتاده‌ام و چیز خاصی به جز نصف عمرم در حکومت اسلامی از دست نداده‌ام بی‌ارزش می‌دانید گواه این اندیشه‌ی پنهان شما است که مخالف سیاسی خوب، مخالف سیاسی در بند است. سوما، قرار نیست مردم حکومت دین‌ستیز راه بیاندازند که تفتیش عقاید کند. به نظر من باید حکومت سکولاری بر پا شود که نه دین را تقویت کند و نه به آن ضربه بزند. این است فرق ما و شما. ما خواستار حکومتی هستیم که مسلمانان، یهودی، زرتشتی و بی‌دین همه زیر سایه‌ی آن به راحتی زندگی کنند. بعد اینکه آمریکا اتوپیای من نیست، با این وجود زندگی در آن را دوست دارم. دولتی سکولار که با وجود اینکه دارای بافت مذهبی است اما کسی را به خاطر ابراز عقیده‌اش اعدام نمی‌کند. این قضیه‌ که در آمریکا نمی‌شود با اسم واقعی مطلب نوشت را می‌شود بهتر بیان کنید؟! بله، اگر کسی مانند پیامبر اسلام بخواهد در مورد پدوفیلیا بنویسید، احتمالا از نام واقعی خود استفاده نخواهد کرد.
   در نهایت اینکه یکی از مزایای بازجو بودن این است که فرد با اکثر زندانیان سیاسی صحبت کرده و همه‌ی آنها را بشناسد! تبریک می‌گویم.
   و من الله توفیق

 8. جناب امیر از طرف یکی از افراد عادی جامعه و کسی که در میان توده جمعیت بوده و انها را میبیند و کسی که زمانی مورد همین مغزشویی اسلام و جمهوری اسلامی بوده و دارای خانواده معتقد و مذهبی هستم باید بهت بگم این کمپین این جنبش نقد اسلام و دین ستیزی روز به روز داره فراگیر تر میشه و به عنوان کسی که تقریبا از ابتدا با ان بودم روز به روز داره به تعداد افراد اضافه میشه. با وجود این همه تهدید و سانسور پیدا شدن این همه ضد اسلام و نقوی خودش باعث ترس شما و جمهوری اسلامی شده. چون مردم دارن بی اثر بودن و مسخره بودن اسلام و 12 امام رو در زندگیشون میبینن و متوجه مسخره بودن توسل جستن به این 12 امام میشن.اگر دقت کنید اکثر احادیث و چارچوب خلق احادیث نقوی شبیه به همان مزخرفاتی است که دارن 30 سال میگن و نطفه این کمپین را خود اسلام و جمهوری اسلام انداخته…. وقتی امام اول با اون همه تبلیغی که براش میکنن تاثیرش در زندگی ما از یه لنگه دمپایی کمتره امام نقی دیگه میخواد چی کار کنه…ما در جامعه اکثریت خاموش هستیم اگر همین صاحب کمپین یا من رو در خیابان ببینید فکر میکنید ما هم جز اکثریتی هستیم که این چیزها برایمان بی ارزش است و فقط دنبال روزمرگی هستیم …ولی در داقع مردم ایران دارای دو شخصیت هستند یک شخصیت دربیرون که متاسفانه به دلیل ترس ابراز عقیده نمیکنند و دو شخصیت در خانه و اینترنت که خود واقعیشون هستند و میتونید ببینید.پس فکر اینکه اکثریت ایرانی ها مسلمان معتقد هستند رو از سرتون بندازید بیرون

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

درحال اتصال به %s