تغییر برای برابری

مردی نزد امام نقی آمد و پرسید چرا دیه زن از دیه بیضه چپ مرد کمتر است؟ آیا این تبعیض و توهین به زن نیست؟
امام کمی اندیشید و فرمود: راست میگویی. سپس فتوای تاریخی خود را صادر کرد که از این به بعد دیه زن و بیضه چپ مرد مساوی هستند.
امام و رفرم مذهبی

Advertisements

40 پاسخ به “تغییر برای برابری

  • سلام خدمتان شیعیان عزیز باغیرت اگه از دست این حرفی که این حرومزاده نارحت شدید و احساساتتون را جریحه دار کرده این چند بیت زیر را من براش سرودم امیدوارم حداقل یه کم دلمون خنک بشه.
   ببین کسی که این حرف را زدی و به حضرت زهرا(سلام الله علیها)توهین کردی کاربدی کردی.میدونی که من عادت ندارم کسی را بی جواب بزارم خصوصا کسیانیکه به حضرت زهرا توهین میکنند را.
   توی تخم حروم مادر جنئه کسکش کثافت گو خوردی که این حرفا زدی مادر جنده-تو بچه حیضی.اشغال -انگل- مامانت به جای شیر عن سگ دهنت گذاشته یا کیر خر بچه کونی .کیر توی دهنت که میخوام دهنتا جر بدم.اون وقت یکی مثل امام نقی به من میگه شما در دادن فحشهای ناموس زبانزد هستید.وقتی امثال تو حرومزاده بچه حیض به ناموس خدا توهین میکنه خوب منم به ناموس تو تو هین میکنم.مینم خوشت میاد.تو اگه تخم داشتی خودتا معرفی میکردی تا میفرستادم بچه های اصفهان یا بچه های ترکیه بیاند مامانت را باز جویی کنند که چرا بچه تخم حرومی مثل تورا پس انداخته.بچه کونی من مطمئنم تو ابنه ای هستی .اخه تخم حروم ولد زنا من چقدر به اون مادرت فحش بدم که یکی مثل تو حیوون را تحویل جامعه داده.خاکبرسر تو متدرت کنند که معلوم نیست چه گوهی هستید که همه جارا اباد کردید.موش کور تو را بخوره که نفهمه چه گوهی خورده مادر جنده بچه زنا.ببین فقط گو نخور .دیگه به من جواب نده چون اونوقت هرجه توی این سایت نظر دادی منم به مامانت فحش میدم.وکاری که میکنم.بهت میگم اسمتا بزارند ((بچه زنا)).خر فهم شدی.کره خر.توله سگ.گوساله.بچه گاو .الاغ وحشی .خوک کثیف.احمق .انگل.کوسگ.پدرسگ.مادرسگ.خوک کثیف.خوب برا این بار بسته برو مواظب مامانت باش بچه زنا که دیگه مثل تو که که پس نندازه.بازم بهت میگم دهن به دهن من نزار.بچه زنا

   • عزیز شما دیگه چرا/اینا هدفشون همینه/می خوان ما هم عین خودشون بشیم/ما نباید تحت هیچ شرایطی توهین کنیم/اینا ادم نیستند درست ولی اینم روشش نیست/

   • همه اونا که گفتی تقدیم به ننت و ابجیت خصوصا فاطی س . دویما تو مسلمان حرومزاده اگه ناراحتی داری برو از اسلام عزیزت بنال که زن اندازه تخم چپ مرد ارزش نداره فاطی هم یه زنه

   • یعنی خدا کمکت کنه بدبخت روانپریش که هر چی بهت یاد دادنو میای میگی…نمیفهمم چرا اینا انقدر به جنس زن توهین میکنن مثل اینکه تو ذاتتونه

   • کسی دهن به دهن تو نذاشت که اینجا اینقدر حشری شدی. کیر بوده، تو نفهمیدی. من نمی دونستم اسم فاطمه میاد شما مسلمونا اینقدر حشری میشین و حرفای زیر شکمی میزنین. پس اینکه توصیه شده اسم دختراتون و فاطمه بزارین برای اینه که نقش ویاگرای زنده رو براتون بازی کنن و هر وقت صداش کردی فاطمه باید خودش یا ننه ش و زحمت بدی. نمیدونم چرا این اسم منو تحریک نمیکنه. فقط رو شیعیان تاثیر ویاگرایی داره؟

   • آخه داداش ارزش فوش دادن نداردن اینا. شک نکن اینا همه از نسل همون یزید و معاویه ان.یا صاحب الزمان کجاییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی

   • تو دستشویی‌ام. کارم زیاد طول نمی‌کشه. الان میام بـــیـــــــــــرون.

 1. سلام
  هر چی دوست داری بنویس/حدیث از خودت بساز و هر فوش و ناسزایی بلدی به اماما و خدا و اسلام بده/این حرف های شما ها هیچ تاثیری روی ما ها نداره(یعنی ارزشی به حرفاتون نمیدیم و یا حداقل خود من)
  این حرف ها فقط روی هم فکرات تاثیر داره /
  پس فکر نکنی کسی هستی/چون هیچی نیستی/فقط تنها کار تو جمع کردن هم فکراته/حالا مثلا 20 هزار تا بگو فوقش می شن 50 هزار تا(البته عمری)
  شما ها مثل این می مونید که دارین دور یک دایره دور می زنید و حداکثر کارتون این هست که شعاع دایره را یکم زیاد کنید/
  امام ها و خدا و قران برای ما ها 1 روزه به وجود نیومدن که یک روزه هم بگیم تمام/
  روزهای مزخرف و بدم کم تو زندگی نداشتیم./
  اگرم روز اول ما مسلمان به دنیا اومدیم و مسلمان شدیم(نااگاهانه)
  اما به مرور زمان خودمون دنبال سوالات رفتیم و سعی کردیم راه را پیدا کنیم/و هنوزم به گذشت عمریم/
  من نه بسیجیم نه روحانیم نه تایید می کنم کار های حکومت را و نه ادایی دارم/
  ولی اینا بدون اگر هزار سالم عمر خدا بهت بده/اولا اخرش می میری و ثانیا مطمن باش اسلام و شیعه توی این سال ها کم دشمنی و عداوت ندیده/که با این برنامه ها بخواهی به اون خدشه ای وارد کنی/
  حق نگهدارت

  • خیلیا با جوک های این کمپین حال نمی کنن. ولی تنها کسایی که بهشون زیاد فشار میاد و به زمین و زمان میزنن کسایین که طرفدار نظام کثیف اسلامی هستند. این دسته برای حفظ بیضه اسلام از هیچ کثافتی دریغ نمی کنند. وگرنه در این شرایط اگه آدم خدا پیغمبرم قبول داشته باید برینه به هر چی عقاید مذهبی و اسلام و شیعه است. به خدا هم می رینیم تا حکومت دست مذهبه.

   • من شخصا با نظام موافق نیستم و اصلا به مذهب هم اعتقاد ندارم اما به نظر من کارهای شما بیشتر مسخره کردن مردم کشورتان است تا نظام جمهوری اسلامی

   • ما؟!‌ این اسلام هست که با قوانین ارث، حجاب و… نیمی از مردم ایران، یعنی زنان، رو به سخره گرفته. این حدیث جوک نیست. دیه زن مسلمان ۷۵٪ دیه‌ی بیضه‌ی چپ مرد است.

  • نرود میخ آهنین در سنگ (مغز شما). دوست عزیز، شما مخاطب این وبلاگ نیستید، ولی خودتان را مجبور می‌کنید که مطالب آن را بخوانید! افرادی مثل شما، که ذره‌ای شک به دل خودشان راه نمی‌دهند همان افرادی هستند که وقتی ابراهیم بت‌هایشان را شکست باز هم ذره‌ای از اعتقادشان به بت بزرگ کم نشد. خودتان در مورد چنین افراد قضاوت کنید!

  • سلامmesagh
   شما فکر کردی من از فحش دادن و دهن به دهن این این اشغالها گذاشتن خوشم میاد.نه به خدا ولی اینها دیگه بعضی مواقع پاشون را از گلیمشون درازتر میکنند وبه ناموس خدا حضرت زهرا ی اطهر(س) اهانت میکنند.من دیگه توی این مورد نمی تونم کوتاه بیام و چون اینها بی غیرت هستند و فحش هایی که بهشون میدم را دوست دارند منم بهشون دشنام میدم تا ببینم اینها ناراحت نمیشند که کسی به مادرشون ناسزا بگه.الته این را هم بگم که دریا به دهن سگ نجس نمیشه اینها فقط ذات خودشون را نشون میدند وگرنه حضرا زهرای اطهرمقامی دارند که به جز خدا و اهلبیت هیچ کس نمیدونه.

   • چی شد؟ زهرای اطهر شد ناموس خدا؟ یعنی امام علی با خواهر و مادر خدا جماع کرده؟ ایول بابا، من یه تحقیقی می کنم و اگر سند تاریخی در این زمینه وجود داشته باشه من از همین امروز بی خیال نقویت میشم و میرم علوی میشم!

   • این جمله تو شرک خفی به خداست! اگه روش پافشاری کنی میشه شرک جلی و بعد امام نقی میاد با شمشیر مبارکش از وسط نصفت میکنه! چنان که نصفت به خورشید بیفته و نصفت به نپتون

   • اخه کیرم تو دهنتون. حروم زاده ها. منظور حمید این نیست که واقعا حضرت فاطمه ناموس خداس. منظورش اینه که حضرت فاطمه مقام بزرگواری نزد خداوند داره. من موندم شماها از حروم زاده هم گذشتین. حیف کلمه حروم زاده واسه شماها. وهابیون هم دیگه به شخصیت ائمه احترام میزارن. شما دیگه چه جور حیواناتی هستین خدا میدونه

  • دوست عزیز همینکه این کامنت رو گذاشتی‌، نشون دهنده اینه که روی شما هم تأثیر داشته، فقط همین که شما رو به فکر کردن وادار کنه که چرا بت بزرگ ( خدا ) نمیتونه از بتهای کوچیکش ( کتاباش و اماماش ) پشتیبانی کنه و نیاز به متولی (شما) داره برای ما کافیه.

  • نظرت راجع به کشتار انسانها در سوریه چیه مسلمان یعنی مسلمانی فقط در حد طهارت و مرده شویی و اداب کون شوییه تکلیف مسلمانی مثل تو و اون حمید بچه مسلمان چیه که واسه استخوانهای هزار ساله گریبان پاره میکنه

   • اخه اسکل برو کلیپ های همون مردم سوریه رو نگاه کن که چه جوری اسرای جنگی ارتش سوریه رو میکشن. به نظرت اینا انسانن.از تروریستم پست ترن.

 2. mesagh: اصلا تاثیر روی تو مهم نیست واسه کسی ، اونایی که باید درست شن درست میشن

 3. من یه سوال فنی‌ داشتم، کسانی‌ که بر اثر ضربه بیضه‌هاشون خاگینه می‌شه، زرده و سفیدشو چطور جدا می‌کنن، چطور مشخص می‌شه کدوم مالِ چپِ کدوم مالِ راست. اجرکم عندلنقی چکینگ اکانت.

 4. کیرم دهنتون! چرا اینقدر فحش میدید کس کشا! اگر دین ندارید مودب باشید مادر جنده ها! ( :دی )

 5. من اصلا خدا و پیغمبر و اینها را قبول ندارم. اصلا هم طرفدار این حکومت نیستم. حقوق بشر و آزادی بیان رو هم کامل قبول دارم الان هم که دارم این مطلب رو می نویسم سیخ داغ اسلام تو کونمه، ولی کسکشا به اسلام بی احترامی نکنید. آخه چرا به مقدسات هشتاد میلیارد نفر دیگه بی احترامی می کنید (البته با احتساب موجودات فضایی) :)

  از بیانات کامنت گذاران هشت هزارتومنی (هفت تومن مال پارسال بود. امسال به خاطر تورم پانزده درصد افزایش داشته.)

 6. همه ی حرف های شما بالفرض درست/
  شما شخصی حقیقی که هیچ نقشی نه در قرآن و نه در فقه کنونی شیعه داشته است را مسخره می کنید و بعد در جواب انتقادات فورا از اشکالات فقهی و قرآن و اسلام حرف می زنید . بر اساس همان مغلطه هایی که من سالها پیش از دوستانی مثل آرش بی خدا و سایت های افشا و زندیق آموخته ام این نحوه ی استدلال شما سفسطه ی محض است.
  اگر واقعا می خواهید خرافه زدایی کنید چرا روی شخصیتی دست گذاشته اید که هیچ مدرکی وجود ندارد که کوچکترین نقشی در احکام فقهی فعلی شیعه داشته باشد. کسی که هرگز در تاریخ مدرکی عیله او وجود ندارد و همیشه شخص مورد احترامی بوده است.
  شیوه ی شما ،هم غیر اخلاقی است(منظورم بر اساس اصول اخلاقی جهان شمول است) و هم غیر منطقی است(چونکه بر اساس سفسطه و مغلطه استوار است).
  تمام چیزهایی که شما از آن صحبت می کنید یا مربوط به برداشت جمهوری اسلامی از اسلام است یا بر اساس فقه شیعی ( که از جمله نقش کسانی دیگر در آن بارز است) یا بر اساس روایت های منسوب به پیامبر اسلام یا بعضی وقت ها بر اساس متن قرآن.
  شما چرا سراغ مسببان اصلی نمی روید؟ !!!!

  • بارلها یه ذره IQ به علویون ببخش تا درک کنند هدف کمپین نقی را. امام نقی استعاره همست.
   امام نقی = محمد (خ) و تمام دار و دسته ائمه ادبار

  • عجبا! ما اینجا جک می‌گیم. طنزی بعضا تلخ که با همین ششصد و خرده‌ای حدیثی که در این وبلاگ است تقریبا به اکثر تاپیک‌های مطرح در اسلام کنایه‌ای زده است. اینکه شما می‌خواهید از جک، بحث فلسفی استخراج کنید و نمی‌توانید تقصیر خود شما است. ماشالله هم که خودتان سایت‌هایی که به صورت جدی و با استدلال‌های منطقی بحث می‌کنند را می‌شناسید. شما آمده‌اید جک‌ها را می‌خوانید و می‌گویید استدلال ضعیفی دارد! آفرین Captain Obvious! دیگه چی متوجه شدی؟!
   ما با امام نقی چند هدف را با یک تیر زده‌ایم. اولا اینکه امامی است که خود شیعیان هم به آن کم محلی می‌کردند. علی‌اصفر ۶ ماهه، مهدی ۶ ساله و ابوالفضلی که اصلا امام نبود از امام نقی نقش موثرتری داشته‌اند. اصلا امام نقی به جز پر کردن حلقه‌ی گمشده‌ی داروین در روند تکامل امامان و به عبارت دیگر اهدای اسپرم برای تشکیل حسن عسگری چه کار مهم دیگری انجام داده است؟! دوم اینکه امام نقی اسم نمکینی دارد و به دل می‌نشیند! D: شما فکر کن ما امام علی رو سوژه می‌کردیم؛ همه یاد گردن زدن و آلت بزرگ می‌افتادند!

 7. مقاله علمی که نیست. جوکه. نقی هم جوک خورش از همه بهتره. اگه شما خیلی دوست دارید از این به بعد به جای نقی فقط محمد سوسول الله رو مسخره کنیم.

 8. مظنه آلات و ادوات مومنین و مومنات.

  ماده 479 قانون مجازات اسلامی ، بخش دیات
  هرگاه نصف فرج زنی را قطع کنند ، خونبهای پنجاه شتر بدان تعلق می گیرد ، و هرگاه هر دو نیمه فرج او را قطع کنند خونبهای کامل ، یعنی صد شتر بدان تعلق می گیرد…
  مستند شرعی – روایتی از حضرت امام صادق است که فرمود در کتاب حضرت علی آمده است که قطع فرج یک زن مستلزم پرداخت دیه کامل است و روایتی از حضرت امام باقر که فرمود قطع هر یک از دو نیمه فرج زنی نصف دیه کامل یعنی پنجاه شتر خونبها دارد.
  توضیح مسئولان قانون مجازات اسلامی :
  مرحوم شیخ طوسی در این باره فرموده است که دیه زن برای قطع اسکتان او پرداخت می شود نه خود فرج او ، و اسکتان گوشتی است که شکاف فرج را احاطه کرده است ، همانطور که چشم دو پلک دارد که روی آن را می پوشاند.
  نتیجه گیری :
  1 – ارزش شرعی یک زن اثنی عشری ، ولو جوان و دانشگاه دیده و پزشک یا مهندس یا هنرمند ، در همه حال نصف ارزش بیضه مرد ایرانی اثنی عشری و بیضه مرد عرب است ، خواه این بیضه ؛ بیضه چروکیده ی یک پیرمرد 90 ساله باشد یا بیضه پرجوش و پرخروش یک جوان .
  2 – اگر ارزش وجودی خود این مومنه اثنی عشری در هر صورت نصف ارزش یک مومن اثنی عشری باشد ، در عوض فرج او به صورت مستقل و جدا از صاحبش درست همان ارزشی را دارد که بیضه یک مرد مومن. یعنی دقیقا دوبرابر صاحبش نرخ گذاری می شود.

  • یا نقی. آقای تک تیرانداز با تشکر از شما برای یادآوری این قانون اسلامی !
   فرج زن را چگونه می توان قطع کرد ! حالا میگیم بیضه ضربه میخورد ولی … ! این فقه پویای شیعه ماشالنقی به کجا ها سر کشیده. در مورد قطع شدن سینه چیزی نگفته ؟

 9. تو مترو دیدم نوشته بودند زن آینه ملکوت در زمین است! هم اکنون فهیمدم چرا!

  یک فصل الخطاب اضافه میکنم: دیات فوق شامل فک فامیلای اهل بیت و من باب احتیاط واجب تا 7 نسل اونور تر نمیشه! در مورد بانوان محترم فامیل خودتون شرمنده، احکام فوق جاری است!

  • من نمی‌دونم این امام خمینی و بقیه بچه‌های تیم مرجعیت که این اراجیف رو قرقره کردند، آیا یک بار یه نگاه به بیضه‌شون و بعد یک نگاه به مادرشون کردند؟ آیا قبل از تایید این قوانین مقایسه کردند که ببینند ارزش مادرشون بیشتره یا تخم چپ‌شون؟

 10. نقی جان صد البته که دوسوم بیضه هر جانور نری از مادر امثال خمینی و خامنه ای بهتر و شریف تر است.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s