۵۳۴

امیرالمومنین فرمودند: از پیامبر صلوات الله علیه سوال شد: بتول یعنی چه؟ ما از شما شنیده‌ایم که مریم و فاطمه سلام الله علیهما بتول هستند. پیامبر صلی الله علیه و آله فرمودند: بتول یعنی زنی که خون عادت ماهانه نبیند و هیچ گاه حیض نشود زیرا حیض در دختران پیامبر پسندیده نیست. پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله فرمودند: فاطمه بتول نامیده شد زیرا از آن چه زنان بر آن عادت دارند (حیض شدن در هر ماه) بریده شده بود و ایشان هر شامگاه باکره می شدند. حضرت مریم نیز بتول نامیده شد زیرا عیسی را در حالی که باکره بود به دنیا آورد.

Fatima and vaginal plasticity – فاطمه زهرا و انعطاف‌پذیری واژنال – انتشارات حوزه‌ی علمیه قم

پ.ن. حدیث واقعی هست. امام نقی هم تائیدش کرده. الکی فحش ندید.

Advertisements

29 پاسخ به “۵۳۴

 1. منبع: فاطمه الزهراء بهجة قلب المصطفى، ج 1، ص 158 از احقاق‏الحق ج 10، ص 25نقلاً عن العلامة الكشفي الحنفى فى المناقب المرتضوية، ص 119.

 2. من موندم اگه فاطمه یائسه بوده پس چطوری چند تا بچه پس انداخته؟! نه، جدا بدون عادت ماهیانه چطوری بارداری صورت گرفته؟
  بعد اصلا چه نیازی بود که خدا بیاد واسه همچین قضیه‌ای معجزه کنه؟! یعنی اینقدر مهم بود؟ بعدش اینکه حالا محمد از کجا این قضیه رو فهمیده و حالا که فهمیده چرا میاد جلو ملت اینو میگه؟!

  • فاطمه دختر بچه ای بود که در 9 سالگی تبدیل شد به برده جنسی یه قلچماقی به نام علی. از بچه 9 ساله انتظار عادت ماهیانه داشتن خیلی منطقی نیست. امام علی هم که سر و جان همه شیعیان به فدای ذوالنعوظش باد سر رشته ای از عشقبازی و نرم کردن موضع مخصوص نداشت و برای آلت عظیم حضرت میانگاه این دختر 9 ساله تفاوتی با سرین ذوالجناح نداشت و بنابراین هر شب در نهایت مردانگی (امروزیها بهش میگن خشونت) آلت بر میانگاه فاطمه می فشرد و باعث خونریزی می شد و تصور می کرد هر شب گوشت باکره به سیخ می کشد.
   فاطمه در 9 سالگی با شیر شرزه عالم توحید ازدواج کرد و در 18 سالگی دار فانی را وداع گفت. در این مدت 4 فرزند به دنیا آورد. با توجه به اینکه در حاملگی و شیر دهی عادت ماهیانه قطع می شود، عجبی نیست که ایشان حیض نبیند و در موارد نادری هم که خونریزی داشته به حساب زخمهای نیشتر مردانه شویش گذاشته و جدی نگرفته. بنابراین این داستان به احتمال زیاد درست است.
   حال به وجهه اجتماعی این ماجرا نگاه کنید. این بانوی بزرگ اسلام، این دخت پیامبری که هیچ فرزند پسری نداست باید یک جوری خاص می شد. این دختر خانوم هنری جز اطاعت محض از اربابش علی نداشت، هیچ خدمتی هم که به بشریت نکرد. با محدودیتهای اجتماعی آن زمان ظاهرش را هم که نمی توانست نمایان کند. هیچ کتابی هم که ننوشت. پس باید یک جوری پروپاگندای محمد این دختر را مشهور می کرد تا این دکان باقی بماند و در دنیای آن روز چه افتخاری بهتر برای یک زن که هر چقدر جماع بدهد همچنان باکره می ماند. نتیجه اینکه ما الان یک سوژه ناب داریم که بخندیم و تفریح کنیم.

   • آره. منم که اولین بار فهمیدم تو ۱۸ سالگی مرده مخم سوت کشید. تو دوران کوتاه زندگیش چند شکم زاییده و هنگام مرگ هم حامله بوده. الگوی بانوان مسلمان یک ماشین جوجه‌کشی هست! جدا به چی این زن می‌نازند؟! اون ماری کوری بیچاره که کلی به پیشرفت علم کمک کرد و آخر هم بخاطر تششعات رادیواکتیو فوت کرد ارزشش بالاتر بوده یا کسی که در دوران کوتاه زندگیش فقط می‌تونسته بچه تر و خشک کنه؟! من از فاطمه بدم نمیاد. من دلم به حال فاطمه می‌سوزه.

 3. آقای شیمبل
  الان توی این وضعیت شما قدرتتون بیشتره..
  یه پیشنهادی بهت میکنم. هر اندازه ای که حال میکنی بخند. بخند، بخند و فقط بخند.
  اما بدون دنیا دو روزه
  بذار یوسف فاطمه (عج) بیاد. اون وقت من خیلی دوست دارم تو و این آقای ادمین رو ببینم
  شما ها یه سری وسیله هستین تا چهره دشمن ما رو نشون بدین.شما ها مزدورید. و انصافا خوب هم دارین کار میکنید.
  مشتاق دیدارت هستم
  منتظر من یا یکی از دوستانم باش

  • خوب شد درستی این روایت رو از نظر علمی و منطقی تایید کردم واگرنه همین الان با ذوالنعوظ افراشته می اومدی با من جماع می کردی.
   یک لطفی بکن و بدون تهدید و این حرفها یک کلمه بگو کجای حرفم اشتباهه. خود روایت که مستند هست. تا به حال هزاران نفر هم این موضوع رو در فضای مجازی به بحث گذاشته اند و کلی هم تفریح کرده اند. اینا رو ببین و کامنتهاش رو هم بخون
   http://ec2-184-73-196-92.compute-1.amazonaws.com/permlink/2011/1/25/2338964

   http://1.1zirzamin.in/viewtopic.php?f=37&t=5265

   http://www.yynqvxyra8bjh.azadegi.com/link/2011/01/24/9242

   بهترین تفسیری هم که از این کامنتها پیدا کردم این بود:
   دوست عزیز منظور از کره چیز دیگری است .
   او هر شب با کره میشد .
   آن زمان که ژل و کرم نرم کننده و این چیزها نبوده .
   کره گاو و گوسفند استفاده میشده .

   • تصورشو بکن امام نیمه شب خسته و وارفته از ماموریت توزیع نان خشک و انگشتر بین فقرا و بیوه زنان برگشته (اون موقع برق هم نبوده) و داره کورمال کورمال دنبال خیک کره می گرده!

  • شماها اگر چیزی بلد بودید یک فکری به حال سلمان رشدی یا آن کشیش آمریکایی که قرآن را آتش زد میکردید. با این تهدیدهای تخمی به قتل و ترور جز خنده چیزی عایدتان نمی شود

 4. همتون نفهمید/نیازی به کشتن شما ها نداریم.به زندگی سگانه خود ادامه دهید و این دنیا را با خریت تمام بگذرانید.
  لیاقت شما ها همین زندگی پست دنیاست/متاسفم که به امثال شما ها می گن انسان/شما ها اسم انسان را یدک می کشید ولی به اندازه جلبک بی مغز مغز ندارید.

  • بله…زندگي ما سگانه است.آره ما هم اگر مثه امثال شما پشتمون گرم بود و هر غلطي كه دلمون مي خواست تو اين مملكت مي كرديم اونوقت بقيه رو سگم حساب نمي كرديم.خوش به حال شما كه آدمي برو جلو بوق بزن

  • نیازی به کشتن ما ندارید؟ پس این جایزه صد هزار دلاری و فتوا و کوفت و زهرمار و تهدید به قتل و کشتار دیگر چیست ؟ قسم امام نقی را باور کنیم یا دم خروس را

 5. یک حدیث دیگه هم هست که محمد هر شب بین سینه های فاطمه رو می بوسیده. جالبه که این در یک کتاب رسمی جمهوری اسلامی هم نوشته شده. این مردک حشری که صد تا از زن از 6 ساله تا 60 ساله داشته، بازم به دختر خودشم رحم نمی کرده.

 6. فاطمه زهرای ایرانی نرگس محمدی است و نسرین ستوده که حکومت امام زمان این شیرزنان را از کودکان خردسالشان جدا و زندانی کرده و هیچ مسلمانی به حال این مادران ایرانی نمی گرید و فقط برای فاطی عرب داغ می کند

 7. ببین من دو خط نظر نوشتم. همتون اون شخصیت انسانی تون رو به رخ کشیدین. خوشم میاد ازتون هر کاری کنید نمیتونید این ذات خرابتون رو درست کنید.
  اللهم العن اول ظالم ظلم حق محمد و آل محمد و آخر تابع له و علی ذلک

 8. جم این کس کونو میخوام کیر خایه پهن کنم.(خطاب به kaya)کیر منم تو کس خواهر هرزه تویه بیغیرته حزب بادی

 9. bijan-شیمبل وkaya
  اگه شما سه تا مادر جنده را پیدا کنم کس مادرتون میزارم.کیرم تو دهن مادرتون.سگ پستونای مادرتون را بجوه که به شما شیر سگ دادند.بچه کونیا اگه مردید خودتونا معرفی کنید تا کسمادراتون بزارم.خوار کسده ها.البته میدونم این فحشها فقط احساس حقارت شما را اروم میکنه و مادرهاتون هم حال میاند. ولی قسم میخورم اگه بشناسمتون کاری باهاتون میکنم که توی youtubeپخش بشه.در ضمن برید مامان هاتون را برا شب اماده کنید که مشتری ها میاند زیاد معطل نشند.

 10. همتون زنا زاده هستید ترسو ها جرات دارید این حرفا رو تو بیرون بگید حروم زاده ها اونوقت میفهمی بچه شیعه چه غیرتی رو امامان دارند…………………

 11. چرا تهمت حروم زاده میبنده به مردم ؟؟؟ اون ائمه ای که ازشون دم میزنی همه گفتن که تهمت حروم زاده زدن حتی به کافر هم اگه یقین داشته باشی حرامه ، تو امدی اینجا عقده تو مطرح کنی ، اینه عقیدت ؟؟؟

 12. akhe vasam jalebe mage nemigid khoda poshte fatemast??khob pas chera kari barash nemikone?hamatun eyne ben ladanid!!!!faghat un bahooshtar bud pulesho bord shomaha tahdid mikonid!darzemn hamide oghdei toke oghde dari begi tu kodoom goori hasti ke begi pato az iranam birun gozashti dige che zeri mizani madar jende?!!

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

درحال اتصال به %s