372 پاسخ به “گالری نقوی

  • تا شما … هستید چرا ما بریم جهنم.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
   پس حیوونایی مثل شما هستن
   اللهم عجل لولیک الفرج

  • مگه بیشتر از 100 سال عمر میکنید؟
   بعد صد سال که هیکل های نجستون رو انداختن تو خاک ببینم بازم جرات دارید تو فضای مجازی چرت و پرت بنویسید
   مرد میخوام بیاد جلو روم از این حرفا بزنه تا پاره اش کنم

   • سالاری داداش خوب جوابشون رو دادی.ما نمیتونیم جواب اینا رو بدیم ایشا الله امام زمان بیاد اگه قابل هدایتن هدایت در غیر این صورت ریشه کن کنند.
    حضرت مولا به اسکم فاطمه حساس بود
    کوچه مدیون عطر یاس بود
    ای که ره بستی میان کوچه ها بر فاطمه
    گردنت را میشکست آنجا اگر عباس بود

  • ای کاش خودتون هم مثل امامتون میتونستین جواب بدین!
   جواب شما رو کی میده؟
   امام؟
   هه!!!

  • بیا برو بابا قوطی حلبی ! «ظهور نزدیک است» !! بیا اینو بخور بابا ریدم توی دهن تو و آن امام زمان کونیت

   • تخم باباتی ادرس بده ببین چطوری میام خواهر مادرت رو جلو چشات میگام….
    مال هر دینی هستی بی خایه هستی!!!
    ولی ما جونمون رو برای خدا و ولیش میدیم فعلا صبر می کنیم [[حزب الله هم الغالبون]]

   • کس ننه تو با اون خدای کیریت ریدم دهنت مادر جنده تو اگه مسلمونی برو اون ابجی جندتو از خیابون جم کن که زیر کیر من هی می‌گوید:

    ااآااااا

 1. عالی بود با عرض مغدرت من طرفدار کامل این امام نقی هستم و مطمینم با اون به جام جهانی می ریم
  درود بر اما نقی و مرگ بر ممد و علی و فاطی و حسن و حسین که با پرویی و یار حواری حق این بدبخت رو خوردن…
  موفق باشید

 2. با کارها فکر میکنید روشنفکر هستید ، وای بر شما در روز رستاخیز ، بدتر اشما اونهایی که از کارهای شما حمایت می کنند ،

 3. به نظر من طنز جالبی بود, ولی احترام به افکار و عقاید دیگران رو فراموش نکنیم

  من به اسلام اعتقاد ندارم و فقط خدا رو قبول دارم, اما با این سبک طنز مخالفم

  موفق باشید

 4. ميبخشيد احترام ؟؟!
  ابراهيم با شكستن بت معتقدين بهشون احترام گذاشت؟؟!؟!؟
  يا اينكه ،‌
  1 کشتار قبیله بنی قریظه:
  علی پس از پیروزی بر قبیله بنی قریظه تعداد 900 نفر از مردان قبیله را در مقابل گودال هایی که از پیش کنده شده بود سر برید( تاریخ طبری ج3 ص1088)
  2 کشتار خاندان ازد:
  علی و یارانش در یک روز تعداد 2500 نفر از خاندان ازد را سر بریدند بنحوی که کسی زنده نماند تا دیگری را دلداری دهد(مروج الذهب ج1 ص729)
  3 کشتار خوارج:
  در نهم صفر سال 38 هجری در محلی واقع در دشت نهروان جنگ خونینی بین لشکریان علی و خوارج روی داد که در این جنگ حدود 1800 نفر از خوارج به قتل رسیدند
  4 نبرد لیله الحریر:
  علی در نبرید به نام لیله الحریر در حدود 500 تا 900 نفر را از دم تیغ گذراند. (منتهی الامال ج1 ص153)
  5 کشتار عبدالله خرمی و یارانش:
  آنانکه دست رنگ کرده بودندو شادی وشعف در اثر در گذشت محمد نشان داده بودند علی و خالد بن ولی همه را بکشتند و اجسادشان را در اتش سوزاندند( تاریخ طبریج 4 ص1380.1464-طبری ج6 ص2420.2265)
  اينا احترامن ؟؟!؟
  ايا حمله به ايران و تجاوز به دختركان و بانوان زرتشي ايراني احترام بود؟!؟

 5. لعنت بر اسلام که از بچگی مارو کرده تو قفس برید ببینید قران چقدر تناقض داره چقدر ضد علم وانسانیت حرف زده لعنت به همه احمق ها که چشمها و گوشها و عقلشون بستست شماها اگه عقل داشتید بعد این همه مسلمونی لا اقل یه بار قران تونو می خوندید

  • اولین آیه ای که بر پیامبر نازل شده در مورد علم بوده و همچنین برو ایه 8 و 9 سوره ممتحنه رو بخون بعد بگو قرآن ضد علم وانسانیت حرف زده

   • محمد جان معرکه بود. خدا بگم چه کارت نکنه. روز منو ساختی. کلی خندیدم.
    برای بقیه دوستان دو آیه 8 و 9 از سوره ممتحنه:
    خدا شما را از نيكى كردن و رعايت عدالت نسبت به كسانى كه در راه دين با شما پيكار نكردند و از خانه و ديارتان بيرون نراندند نهى نمى‏كند؛ چرا كه خداوند عدالت‏پيشگان را دوست دارد. (8)

    تنها شما را از دوستى و رابطه با كسانى نهى مى‏كند كه در امر دين با شما پيكار كردند و شما را از خانه هايتان بيرون راندند يا به بيرون‏راندن شما كمك كردند و هر كس با آنان رابطه دوستى داشته باشد ظالم و ستمگر است! (9)

    تا اینجا به نظر میاد داره در مورد ارتباطات انسانی صحبت می کنه. اما بلافاصله یادش میاد که دوستی که بدون سرویسهای سکسی نمیشه. پس ادامه میده. این هم آیه های 10و 11 و 12 از همان سوره:

    اى كسانى كه ايمان آورده‏ايد! هنگامى كه زنان باايمان بعنوان هجرت نزد شما آيند، آنها را آزمايش كنيد -خداوند به ايمانشان آگاهتر است- هرگاه آنان را مؤمن يافتيد، آنها را بسوى كفار بازنگردانيد؛ نه آنها براى كفار حلالند و نه كفار براى آنها حلال؛ و آنچه را همسران آنها (براى ازدواج با اين زنان) پرداخته‏اند به آنان بپردازيد؛ و گناهى بر شما نيست كه با آنها ازدواج كنيد هرگاه مهرشان را به آنان بدهيد و هرگز زنان كافر را در همسرى خود نگه نداريد (و اگر كسى از زنان شما كافر شد و به بلاد كفر فرار كرد،) حق داريد مهرى را كه پرداخته‏ايد مطالبه كنيد همان‏گونه كه آنها حق دارند مهر زنانشان را كه از آنان جدا شده‏اند) از شما مطالبه كنند؛ اين حكم خداوند است كه در ميان شما حكم مى‏كند، و خداوند دانا و حكيم است! (10)

    و اگر بعضى از همسران شما از دستتان بروند (و به سوى كفار بازگردند) و شما در جنگى بر آنان پيروز شديد و غنايمى گرفتيد، به كسانى كه همسرانشان رفته‏اند، همانند مهرى را كه پرداخته‏اند بدهيد؛ و از (مخالفت) خداوندى كه همه به او ايمان داريد بپرهيزيد! (11)

    اى پيامبر! هنگامى كه زنان مؤمن نزد تو آيند و با تو بيعت كنند كه چيزى را شريك خدا قرار ندهند، دزدى و زنا نكنند، فرزندان خود را نكشند، تهمت و افترايى پيش دست و پاى خود نياورند و در هيچ كار شايسته‏اى مخالفت فرمان تو نكنند، با آنها بيعت كن و براى آنان از درگاه خداوند آمرزش بطلب كه خداوند آمرزنده و مهربان است! (12)

 6. تمامی مفسرین شیعه این مطلب رو می گن که قران بدون اهل بیت گمراه کننده است. یعنی اهل بیت مثل معلم برای ما شرح می دهند. و تنافض جناب عالی در اثر نادانی شما نسبت به قران کریمه .
  مشکل شما اینه که به زندگی مفرح جوامع غربی نگاه می کنید و فکر می کنید خوشبختند و در خیال خودت فکر می کنی محدودت کرده.
  حالا گیریم که حرف شما ها درسته و اصلا خدا و قیامت اینا همه کشک باشه اونوقت ما تو دنیا حداکثر ۷۰ سال سختی الکی می کشیم و می میریم ولی اگه حرف ما درست باشه اون وقت شما که خوش گذرونی کردید اون دنیا پدرتون در میاد .
  کدوم ارزشش بیشتره؟ اینکه ۷۰ یا ۸۰ سال با سختی زندگی کنی و بهد بینهایت سال راحت باشی یا این که دنیا رو راحت باشی و بینهایت سال تو اتیش بسوزی؟

  • یاور اسلام، اگر همه ماجرا اونجوری بود که تو میگی من کمال احترام رو برای اسلام و مسلمین قائل بودم. نکته اینجاست که شما بر اساس اون قران تخمی و روایتهای مسخره ائمه و تفسیر همان مفسرین شیعه آدم می کشید، قتل و تجاوز می کنید، با کودکان سکس می کنید، نوزاد شیر خوار را تخفیذ می کنید. همه و همه این کارها را انجام می دهید که بی نهایت سال بکارت حوریان را بدرید، با شراب و عسل نهرهای بهشتی کمرتان را قرص کنید، به کون قلمان بگذارید و با کیرشان بازی کنید. اگر خیلی بنده مخلص باشید هم می توانید با خود خدا نزدیکی کنید.
   اگر شما بیماران جنسی توی غار حرا به خودتون سختی می دادید و انگل و مزاحم جوامع انسانی نبودید، ما کاری به کار الله کیری و قران تخمی و پیامبر بچه بازتون نداشتیم.

   • شما متوجه هستی چی می گی؟ هر چی که در بالا گفتی در دین ما حرام است. در ضمن شما اگر منظورتون ادم کشی های افغانستان و این هاست باید بگم که ان ها یا کار امریکا است یا کار وهابیت که وهابیت جزو اسلام بشمار نمیاد. اون کار های جنسی هم در اسلام حرامه .حالا من نمی دونم شما از کجا در اوردی؟ والا من که ندیدم با بچه اون کارو بکنن.
    شما جانب خودتو مشخص کن. اگه می گی خدا وجود نداره بازم نمی شه با دلایل اثبات می کنیم خدا هست ولی اگه می گی اسلام وجود نداره و ساختگی هست اون وقت دین های دیگه کامله؟ مسیحیت و یهودیت می تونن دین کامل باشن؟ شما داری از سیاست های جمهوری اسلامی ایران زخم خوردی اون وقت همش رو تقصیر اسلام می دونی.
    حالا هم هر کاری می خوای بکن ولی یه روزی میاد که اون وقت خودت پشیمون می شوی.

  • بزارید من جواب جمله اخر شما رو بدم
   شما حرف از 70 یا 80 سال زندگی سخت میزنید و بعد بینهایت سال حوشحالی
   این حرف شما ریشه در برهانی داره به نام برهان دفع خطر احتمالی!
   در این برهان شما یک پیش فرض رو پذیرفتی و اون اینه که کسایی که به خدا ایمان دارند میرند بهشت و ناباوران میرند جهنم
   در صورتی که من به راحتی میتونم بگم حتی اگه خدایی هم وجود داشته باشه اتفاقا اون میخواسته ببینه مثلا چقدر بندگانش از عقلشون استفاده میکنن و چقدر استدلال میارن به جای اینکه فقط باور کنن
   در اینصورت کسایی مثل من هم که هنوز به باور وجود خدا نرسیدم واقعا ممکن است اگر بهشت و یا جهنمی وجود داشته باشه برم بهشت فقط به خاطر اینکه همینجوری یه چیزیو باور نکردم پس اگه فکر میکنی با 70 80 سال سختی بعدش خوشحالی باید بگم شما یه مقدار در توهم تشریف دارین!

   نکته ی دوم اینه که ما برای اعتمادی که میکنیم باید هزینه پرداخت کنیم
   برای مثال اپه شما در یک پارک باشی و یه شخصی بیاد به شما بگه روی فلان نیمکت نشین تازه رنگش کردن شما براحتی میپذیری و میری رو یه نیمکت دیگه میشینی (این اعتماد شما هزینه ای نداره) اما اگه همون شخص بیاد به شما بگه همین الان یک ویروس از ناحیه پا وارد بدن شما شده و تا یک دقیقه دیگه اگه شما پاتو قطع نکنی تلف میشی , ایا شما پای خودتو قطع میکنی؟ (قطعا هیچ ادم عاقلی چنین کاری نمیکنه چون چنین اعتمادی هزینه ی سنگینی داره)
   مسئله دین هم همینطوره شما باید بهای سنگینی برای دین بپردازی جدای از زندگی سخت دنیا
   باید یک سری حرفها رو بی دلیل بپذیری !
   باید قبول کنی که کسایی به نام پامبر یا امام بیشتر از تو میفهمن چون خودشون میگن!
   کم کم جوری میشه که ذهنت میشه پر از یک مشت باور واقعا بی دلیل که دیگه از ترس جرات زیر سوال بردنشونم نداری
   واگرم یه وقت تصمیم بگیری از این دین خارج شی مرتد به حساب میای و …
   پس دیگه فقط 70 80 سال سختی نیست بلکه 70 80 سال پذیرفتن بی چون و چرا و قبول یک سری حرف بی سرته و بی معنی که هرچی سعی کنی توشون دنبال معنی بگردی به تناقض میرسی
   و به ماله کشی میفتی
   اگرم که یه سره همه ی حرفارو باور کنی که میشی یه بمبگذار انتحاری و جون خودتو یه مشت بیگناه دیگرو میگیری !!
   پس هزینه قبول دین اونقدرها هم کم نیست !!

  • از کی تا حالا قرآن با راهنمای اهل بیت استعمال می شه؟ خدا مگه بیکار بوده کتاب بنویسه که کسی نفهمه بعد بیاد مفسر بفرسته و تکلیف بعد و قبل این مفسرا چیه؟

 7. یاور اسلام،
  این سند اجازه تجاوز با فتوای یکی از همون مفسرین شیعه
  http://www.parnianuk.com/talar/showthread.php?t=8899
  این هم سکس با کودکان
  http://emamekhar.blogspot.ca/2009/12/blog-post.html
  در مورد قتل و آدم کشی هم همین رو بخونی کفایت می کنه. این به قول شما معلم قران نمونه کامل اجرای قران هست
  http://efsha.co.uk/kaafar/maghale/rasekh/Amam%20ali.htm
  در مورد حوریان بهشتی و شرابهای کمر قرص کن هم یک سری به کتاب معاد آلت الله دستغیب بزن که توضیح بیشتری ندارم بدم.
  بد نیست بدانی که کسانی که در اینجا به روی اسلام و عرش کبریایی الله می شاشند بسیار بیشتر از مومنان، مسلمانان و شیعیان اسلام را می شناسند.
  بد نیست بدانی مسیحیت هم در کارنامه اش برگهای درخشانی از قتل و تجاوز دارد. تنها در دنیای مدرن تخمها و دندانهای کلیسا را کشیده اند و ولشان کرده اند که در جامعه بچرخند و مومنان مسیحی تکه استخوانی جلویشان بیندازند.

   • من آیه های زیادی رو از قران انتخاب کردم و تفسیر چندین مفسر بنام رو در مورد آیه ها خوندم. به سختی میشه دو مفسر پیدا کرد که در مورد یک آیه نظر یکسان داشته باشند و اینو خودتون هم می تونین امتحان کنید.
    حالا سوال من اینه که این خدای احمق نمی تونست مثل آدم حرف بزنه به گونه ای که همه حرفهایش رو بفهمند یا چهار تا پیامبر با سواد بفرسته که اینجوری کلامش لجن مال نشه؟

 8. در مورد آدم کشی هم باید بگم، منظورم ندا و سهراب و کوهی از خس و خاشاک انتخابات ریاست جمهوری است.
  http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%86%D8%AF%D8%A7_%D8%A2%D9%82%D8%A7%D8%B3%D9%84%D8%B7%D8%A7%D9%86

  منظورم کشتار مردم سوریه است که همچنان ادامه دارد.
  منظورم گورستان خاوران است. منظورم کشتارهای زندانیان سیاسی دهه 60 است.
  http://fa.wikipedia.org/wiki/%DA%AF%D9%88%D8%B1%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86_%D8%AE%D8%A7%D9%88%D8%B1%D8%A7%D9%86

  منظورم مختاری و پوینده است.
  http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%82%D8%AA%D9%84%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C_%D8%B2%D9%86%D8%AC%DB%8C%D8%B1%D9%87%E2%80%8C%D8%A7%DB%8C

  می دانم که ماحتت از دهان یاوه گوی رسول الله گشاد تر است و حال خواندن همینها را هم نداری.

 9. ان الذین کفروا سواء علیهم أانذرتهم ام لم تنذرهم لا یومنون
  کسانیکه کفر می ورزند گه انذارشان کنی و چه انذارشان نکنی ایمان نمی آورند
  خدایا!نمی گویم هلاکشان کن ولی به فاطمه زهرا و امام هادی(ع)هدایتشان کن که در منجلاب پوچی گیر کرده اند

 10. چند نکته قابل تامل
  ——————
  اول -حکومت مکتبی ووابسته بمکتب یا مدعی ان سیاه ترین وپلیدترین انواع حکومت است – سرکوبی قتل و جنایت و تجاوز بحقوق و حریم وازادیهای مردم مشخصه بارز انست
  دوم – چنین حکومتهائی شالوده فرهنگی اجتماعی اقتصادی دینی یک جامعه را منهدم میکنند تانظم وترتیب خودرا جااندازی کنند و متعاقبا تنفر وانزجار عمومی را نسبت بکمتبی که مدعی انست بارمغان میاورد
  سوم – حکومت مکتبی لزوما مذهبی ووابشته بدین نیست بلکه اعم است از حکومت های ناسیونالیستیرادیکال مثل نازی ها – فاشیستی مثل ایتالیای موسولینی -کمونیستی مثل شوروی زمان استالین- نژاد گرایانه مثل افریقای جنوبی گذشته یا اسرائیل فعلی – و دینی مثل حکومت کلیسا درقرون میانه و حکومت فعلی ما که مدعی وابستگی باسلام است – بنابراین حکومت وابسته بدین ومذهب یا مدعی وابسته بودنبان تنها یکنوع از حکومت های مکتبی است
  چهارم – تجربه تاریخی ملل نشان داده که تمام حکومتهای مکتبی تاریخ جنایت کار سرکوبگر متجاوزودگم بوده اند
  پنجم – بزرگترین دستاورد ی که از حکومتهای مذهبی بر جا میماند حالت انافیلاتیک شدید اجتماعی نسبت بمکتبیست که حکومت مدعی انست – این حالت دیگر نخواهی وانزجار بحدیست که پس از جمع شدن و سقوط دستگاه حکومت دیگرهرگزافراد جامعه مورد تجاوز وحتی جوامع دیگر بطور کامل ازان مکتب رویگردان شده وبهیچ صورت دراینده های تاریخ امکان نشو نما واستقرار مجدد انرا نخواهند داد – کمااینکه درالمان ظهور مجدد یک ناسیونالیسم رادیکال تقریبا غیر ممکن است – یادراروپا امکان استقرار حکومت کلیسائی دیگر محالست – بهمین ترتیب درکشورماهم بعد جمع شدن حکومت اخوند ها حتی درنسلهای اینده تاریج اسقرار حکومت اخوندی یا دینی یا اسلامی از محلات حواهد شد
  حالا تمام مقدمه بالا برای تبیین این مطلب است که: بعلت سرکوبگری – سلب ازادیهای فردی واجتماعی وکشتن نهال ازادی توسط حکومتهای مکتبی جامه شروع به مقاومت و عکس العمل
  و تولید پادزهر میکند – این مقومتها ممنکن است بشکل اکتیو وموثر مثل مقاومت فیزیکی ومبارزاتی و فرهنگی باشد یا بشکل پسیو وبی حاصل که مو جب ازردن دیگرافراد جامعه واحتمالا بیحرمتی بدیگران وباورها و اعتقادات انها باشد
  شیوه مبارزاتی دراین سایت و اکثر کسانیکه کامنت های باصطلاح همراه میگذارند ازنوع پسیو وبی خاصیت است که حاصلی جز ازردن دیگرا حاد جامعه ندارد چون اگرواقعا از حکومت دررنجند و مرد مبارزه هستند قاعدتا باید با مبارزه اکتیو وموثر به مصاف ان روند ولی ظاهرا چون جسارت وتوان انرا ندارند اسلحه خیالی خودرا بسوی هموطنان و باورهاواعتقادات انها نشانه گرفته اند
  نتیجه ای اگربراین نوع باصطلاح مبارزه پسیو مترتب باشد تفرقه بیشتر بجای اتحاد وهمدلی مبارزاتی و ایجاد دشمنی بین مردم و گروههائی است که بیش از هر چیز احتیاج به دوستی و صمیمیت وهمکار و همفکری برای هدفی والا وارزشمند تر دارند

  • فرهاد عزیز،
   حرفهایت را قبول دارم ولی نتیجه گیری ات را خیلی نمی پذیرم. سالهای طولانی است که مذهبیون الاغی را در کیسه ای کرده اند و مارک مقدس بر آن نهاده اند و مردم نادان را وادار به کرنش در مقابل این الاغ می کنند و از آنان سواری می گیرند و هر کس را که بخواهد گوشه چشمی به محتویات کیسه کند به جرم توهین به مقدسات به سیخ و صلابه می کشند.
   امروزه نقویون نیشتری تیز به دست گرفته اند و این کیسه را دریده اند و به همه نشان می دهند که این مقدسات الاغی بیش نیست. به یاد داشته باش مردم ایران هنوز عروسی و عزایشان را با همین آخوندها می گیرند. هنوز فکر می کنند اگر دخترشان عقد نکرده با پسری به تنهایی بیرون برود لکه ننگی بر دامان خانواده است. هنوز به آخوند پول می دهند که برای پدر مرحومشان نماز قضا بخواند و خیلی چیزهای دیگر.
   تقدس زدایی قدم اول است. باید تقدس این کیسه حاوی الاغ را از بین برد. مردم باید بفهمند آنچه به عنوان مقدسات به خوردشان می دهند در واقع مضحک و تمسخر آمیز است.

  • مادر جنده خار کسده اگه دستم بهت برسه مادرتا میگام حرومزاده شما ها اگه تخم باباتون بودید حداقل خودتون را معرفی میکردید من حمیدم از اصفهان-ترکیه فقط دعا کن که یه ردی ازت پیدا نکنم که قسم میخورم مادر جندتا بگام و کاری باهات میکنم که نتونی سربالا کنی..سعی کن یگه اسم نحست تو این سایت نباشه چون اون وقت دهنت گایده شده.بی غیرت کیر دهن مادرت .سگ پستون مادرتا بجوه.خواهر کوسده.کیر تئی ایل طایفتون .بچه کونی.پدر کوند.بچه ابنه ای .احتمالا بسکه کون دادی اینطور عقده ای شده.فقط دستم بهت نسه که که مادرتا میگام.احتمال یا حرومزاده ای مادرت به یکی دیگه کس داده یا پدر کونیت وقتی توی تخم حروم را درست کرده که مادرت پریود بوده و بچه ی حیضی.تخم حروم.انقدر دلم میخواست پیدات کنم و بلایی سرت بیارم که مادرت جر بخوره پلاشی ابنیه ای ماد جدن تخم حروم عوضی کیر تو کس ننت. تو شر سگ خوردی یا کیر خر خوردی یا بابات عن سگ دهنت گذاشته مادر جنده.بیغیرت این همه بهت فحش دادم مامانت داره حال میاد.خودت هم همینطور چون تخم مادر جندت نیستی .از امروز فقط دنبالم که نشونی تو مادر جنده را پیدا کنم.درضمن وقتی این نظر راخوندی سرع برو پیش مامانت برا شب که مشتری هاش میاند امادش کن.بچه کونی

   • حمید آقا ناز نفست. مدتها بود بحر طویلی به این باحالی نخونده بودم.
    منم به جاش برات یه جوک میگم که تو هم یه حالی بکنی جیگر

    قزوینیه تو یك كوچه خلوت یك پسر خوشگل میبینه، میره جلو دست میكشه به سرش، میگه: بالام جان اسمت چیه؟ یهو بابای پسره از تو حیاط داد میزنه: اسمش حمیده، كان هم نمیده!!!

   • چرادیگران روجای خودت میخوای غالب کنی؟مردباش بگوهرچی گفتم خودم هستم

   • از حساسیتت به اسم فاطی جون و روش افاضه کردنت معلومه از مداحان اهل بیتی که در بازار سر و دمی داری.. از امثال شما مافیا زیاد دیدم.. یک سوال.. ترکیه رفتی دنبال جنس برای حجره یا توریستی برای خالی کردن دل؟

   • حاجی چی رم کردی داری کس میگی فعلا انگاری همین نقویا ننه لاشیتو از وسط دوتیکه کردن
    خارکسده فحش دادن کاری نداره بی ناموس کرج بودی کونی از خودتو ننت میبریدم دیگه ازین گها نخوری خارکسده
    نگاه بدبخت چجوریخودشو جر داده
    حالا سیکتیر ننه سگ

  • کیر تو کس مامانت…برج میلاد که دیدی؟! سر به فلک کس ننت
   شاید باور نکنی ولی گیرت بیارم مادرتو میدم جلوت بکنن

  • کثافت ملعون
   آرزو کن دین زرتشتی و آتش پرستی بر گردد تا با مادر و خواهر و عمت راحت سکس کنی و عقده ای نشی،
   اگه فاطمه زهرا و پیامبر و ائمه نبودند،پدرت نمی تونست تو رو تنها با مادرت تو خونه بذاره یا شاید هم پدرت به سکس گروهی راضی می شد!
   الله اعلم

 11. نگران نباش
  خودم میکشمت! یه جوری دردناک
  اون روز نزدیکه!
  شناسایی شدی :دی منتظرم باش

   • بچه هستن دیگه، دارن یه جایی برای خودشون بازی می کنن چه کارشون داری طفلکی ها رو!
    راستی جلوی بچه ها از این حرفها نزن خوبیت نداره :)

  • تو هم شناسایی شدی، یه مگس بنفشی با بالهای آبی و پاهای زرد، نگران نباش خودم با مگس کش میکشمت

 12. آقای آرش خان همه این مظلب هایی که شیمبل و بقیه رفقاتون نوشتن اصلا برام اهمیتی نداره. اما به مادر سادات توهین کردی. به ولای علی (ع) قسم اگر بفهمم کی هستی چه الان چه اون دنیا اصلا هر وقت بفهمم کی هستی یه بلایی سرت میارم که مادرت به عزات بشینه. ببین بی شعور نفهم چوب خدا صدا نداره. ولی آه کشیدن تو صدا داره خیلی هم صداش بلنده. منتظر شنیدنش باش.

  • دوست عزیز ، من به شما اطمینان میدم این افرادی (نظیر آرش) که میان و فحشهای ناموسی به این شکل میدن هیچ طرفی نیستن و درواقع هیچی نیستن، اینها یک مشت آدم بی شخصیتن که این سایتو بهانه ای برای برون ریزی عقده های خودشون میدونن یا در بهترین حالت فرقه دیگری از مسلمین هستند که میخوان به این وسیله به فرقه دیگه توهین کنن. من به شما قول میدم هیچکدوم از مسئولین این سایت و تمام افرادی که از روی فکر و مطالعه و بررسی به این نتیجه رسیدن که باید برای کم رنگ کردن خرافات کاری کرد ، موافق این افراد و این طرز فکر و رفتار نیستند. فحش و توهین دستاورد دینه نه علم.

   • من به شخصه هیچ موقع به کاراکتر‌های اسلام فحش نمی‌دم ولی اگه کسی اینجا چیز توهین آمیزی بنویسه معمولا سانسور نمی‌کنم. همونطور که کسانی که به خانواده من فحش میدن رو سانسور نمی‌کنم. ما اینجا کارمون تقدس‌زدایی از این کاراکتر‌ها هست، ولی با فحش مسلما به این هدف نمی‌رسیم و تنها بیخودی مسلمانان را تحریک می‌کنیم. حدیث‌هایی که من خودم از امام نقی گفتم بیشتر جنبه طنز دارند تا اینکه offensive باشند. قبول هم دارم که بعضی از جک‌ها یا احادیث بیشتر به سمت hatred متمایل هستند تا خنده و تفریح. ولی دیگه چه میشه کرد.

  • آفای لبیک گواین وبلاگ توایران فیلتره.اگه کرم نداری چرامیای باپروکسی ویهوجوش میاری.اگه اسلام شماواهل بیت شما خدایی هستندخدا خودش هواشون روداره وبه شماکون نشورها هم نیازی نداره.پس اگه جنبه نداریدواردنشیدوبریدهمان سایتهای ولایی روحال کنید

  • مرگ نزديك,

   به تو قول میدهم کیر هیچکس از اصحاب نقی را نخواهی توانست لیس بزنی چه برسد که بخواهی بخوری. سایزش از دهانت بزرگتر است. باور نمیکنی از خانوم فاطمه زهرا در راز و نیازهایت بپرس، ایشون میدونند تصدیق خواهند کرد.

   یا نقی

   • این به زودیشان هم مثل آمدن نوه امام عزیزمان میتی مخفی است. شاید این جمله عکس بگذارد شاید آن جمعه. شیعیان کلا کارشان در حد همین وعده های تخیلی است.

 13. کثافت عوضی نمی دونم کیا ازت حمایت می کنند ولی خیلی کثیفی عوضی . سلام بر روح پاک امامان

  • بیشعور اگر امامان گوهی میتوانستند بخورن حالا ما دست گدایی به طرف کفار دراز نمیکردم آنها هم مثثل این آخوندهای لاشخورفقط مارا بلد بودن غارت کنند.

 14. فقط میتونم بگم که دعامیکنم هرچی زودتر بچه های سپاه قدس این مادر جنده هارو زودتر به درک واصل کنن!!!

  • فدایی امام هادی،

   آخه مادره جنده ات را بز اخوش بگاید، ای خر سامری، اگه سپاه قدس میتوانست کیر کسی را بخورد، تا صبح با فاحشه های تایلندی مشغول نمیبودند تا بزنند خودشون را اونجور لت و پار کنند. میامدند سراغ تو و آبجی بچه اصفهان ترکیه خودشون رو خوب تخلیه میکردند که اونجوری مادره خودشون را نگایند.

   کیر همه اصحاب نقی تو دهان تو و بچه اصفهان و دختران مقام عظما بشری و هدی!

   یا نقی

 15. agar degat karde bashid bishtar tarafdaran eslam harfhay zesht mizanan man tarmigam yek ensan motemaden ba dalil va borhan harfesho sabet mikone na ba fohsh .

 16. تا میتونی توهین کن و به قول خودت تقدس زدایی کن هرچی بیشتر توهین کنی بیشتر پرچم امام نقی بالا میره تا قبل از کار شاهین کی امام نقی رو میشناخت شاهین با این کار امام نقی رو جهانی کرد
  امام صادق فرمود: دشمنان ما از ابله ها هستند.

  گر جملهء کائنات کافر گردند بر دامن کبریا ننشیند گرد

 17. خدایا ای کاش دشمنان کمی ادب داشتند،کمی علم،کمی مروّت،کمی انسانیّت،
  این بی سر و پا ها به دنبال آنارشیسم هستند،شأن سکولاریسم وسکولار ها از این ها خیلی بالاتر است.

 18. بابا خاك توسر همه اونايي ك عرب پرستي مي كنن هنوز، اگه همين الاغايي ك اين همه فحش ميدن توي يه قبرستون دگ به دنيا اومده بودن مسلمون بودن!!!!بابا اسلام ارثي نميخوايم نميخوام
  هرچي كه تو كله همه ماست ذهنيت خورانده شده است،كمي عقل پيشه سازيد همه چيز حل است.

  هيچ چيز آنقدر مقدس نيست كه نتوان آنرا رد كرد.

 19. هيچ چيز آنقدر مقدس نيست كه نتوان آنرا رد كرد!
  چرا اینقدر بحث نژاد رو میکشین وسط ؟
  ……………؟
  ما با اسلام مشکل داریم!

 20. این هم ایرانیان زرتشتی غیر مسلمان شیعی،خودتان مقایسه کنید ایران بعد از اسلام و قبل از آن را:
  (این نوشتار در برابر تخت جمشید پرستان و آتش پرستان است نه سکولار ها)
  (حدّاقل این است که من اطمینان دارم که ایران زرتشتی فیلسوف پرور نبوده است)
  گوستاو لوبون مى‏گويد:
  «اهميت ايرانيان در تاريخ سياست دنيا خيلى بزرگ بوده است ولى برعكس در تاريخ تمدن خيلى خرد بوده است. در مدت دو قرن كه ايرانيان قديم بر قسمت مهمى از دنيا سلطنت داشتند شاهنشاهى فوق العاده‏باعظمتى به وجود آوردند، ولى در علوم و فنون و صنايع و ادبيات ابداً چيزى ايجاد نكردند و به گنجينه علوم و معرفتى كه از طرف اقوام ديگرى كه ايرانيان جاى آنها را گرفته بودند [باقى مانده بود] چيزى نيفزودند …
  ايرانيان خالق نبودند بلكه تنها رواج دهنده تمدن بودند و از اين قرار از لحاظ ايجاد تمدن اهميت آنها بسيار كم بوده است.» «1»
  كلمان هوار، مورخ فرانسوى مؤلف كتاب ايران باستانى و تمدن ايران مى‏گويد:
  «ايران مملكتى بود نظامى كه چه علوم و چه صنايع و فنون محال بود در آنجا نشو و نمو نمايد و پزشك يونانى كه در مدارس مناطق مديترانه تربيت مى‏شد تنها نماينده علوم در ايران بود، همچنانكه هنرمندان بيگانه از قبيل يونانيان و اهالى ليدى و مصريها تنها نمايندگان صنعت و هنر در آن مرزوبوم بودند و هكذا مستوفيها نيز كلدانى و آراميهاى سامى نژاد بودند.» «2»
  ژ. راولينسون در كتاب سلطنتهاى پنجگانه بزرگ عالم مشرق زمين گفته است:
  «ايرانيان قديم ابداً كمكى به ترقى علم و دانش ننمودند. روح و قريحه اين قوم هيچ وقت با تحقيقاتى كه مستلزم صبر و حوصله باشد، با تجسسات و تتبعات و كاوشهاى پرزحمتى كه مايه ترقيات علمى است ميانه نداشته است … ايرانيان از آغاز تا پايان سلطنت و عظمتشان ابداً التفاتى به تحصيلات علمى نداشته و تصور مى‏نمودند كه براى ثبوت اقتدار معنوى خود همانا نشان دادن كاخ شوش و قصرهاى تخت جمشيد و دستگاه عظيم سلطنت و جهاندارى آنها كافى خواهد بود.» «3»
  ——————————
  (1). خلقيات ما ايرانيان، ص 93، اثر سيدمحمدعلى جمال زاده، نقل از كتاب تمدنات قديمى گوستاو لوبون.
  (2). همان، ص 108.
  (3). همان، ص 81 و 82.

 21. راست میگی ایرانیا فقط یه چیز بلد بودن: مدیریت. برای همین از پزشک یونانی تا موستوفی کلدانی براشون کار می کردن. بعد از تجاوز اسلام عزیز که مدیریت به دست اعراب بدوی افتاد، بر سر ایران آمد آنچه آمد.خوب البته اعراب مدیریت رو از قرآن یاد گرفتن که فقط در مورد جنگ و جماع حرف داره. انصافا در مورد مدیریت جماع قرآن بسیار کتاب جامعی است. تا جایی که وسط جنگ به ممد دستورات جماعی ابلاغ می کنه. در مورد مدیریت جنگ فقط یک کلمه داره: قاتلوا (بکشید) مدیریت جامعه هم که … نمونه اش طالبان و عربسان سعودیه. ایرانیا هیچ نداشتند بجز مدیریت. اینو راست گفتی.

 22. از این به بعد هر نژاد پرستی که سنگ ایران 1400 سال پیش را به سینه می زند،لطفا برای چند لحظه به مادر و خواهر یا دخترش فکر کند،به زنای با محارم……..(کریستین سن)
  دلیل مانور دادن من روی این مسأله این است که شاید هنوز قبح این عمل شنیع برای کافران فرهیخته ای چون شما فرو نریخته باشد و الا ایران باستان از مشکلات فجیع دیگر خالی نیست.
  {
  منتسكيو در روح القوانين از آكاتياس، مورخ رومى، نقل مى‏كند كه:
  «در زمان ژوستى نين چند نفر از فلاسفه رومى كه مورد آزار و اذيت مسيحيان قرار گرفته و نمى‏خواستند مذهب مسيح را قبول كنند، روم را ترك گفته و به دربار خسرو پرويز پادشاه ايران پناه آوردند و در آنجا چيزى كه بيشتر موجب حيرت آنها شده اين بود كه نه تنها تعدد زوجات مرسوم بود بلكه مردها با زنهاى ديگران آميزش مى‏كردند.».
  }
  همین یک نعمت ادیان ابراهیمی ارزش دارد به سکولاریسمی که هنوز روی خودش را به شما نشان نداده است.چون فعلا در کشورهای بزرگ سکولار رنگ و بویی از مسیحیت به چشم می خورد.امان از آنروز که سکولاریسم حتی با لاشه ی ادیان هم سر و کار نداشته باشد.
  به سکولاریسمی که در آینده ازدواج با محارم و … در آن امری عادی تلقی شود فکر کنید.
  به سکولاریسمی که پدر و مادر پیر و فرتوت و خانواده برای فرد پشیزی ارزش ندارند.
  به سکولاریسمی که پدر، فرزند خود را به دلیل رختن شیشه شرابش بکشد
  به سکولاریسمی که در آن بویی از انصاف و مرام و اخلاق استشمام نمی کنید.
  لازم نیست ابراهیمی باشید،هر چه هستید،انسان باشید و ….

  • يکبار بواسير مقدس امام نقي (ع) درد ميگيره و ايشون پيش طبيب سامره ميروند..طبيب بعد از معاينه به ولي امر

   مسلمين ميگه که، اماما ! شما نبايد پر خوري کنيد، سوسمارنخوريد، موش نخوريد، خرما نخوريد، و بالاي منبر هم

   نرويد..حضرت ميپرسند خوب اون هارو نميخوريم، ديگه چرا بالاي منبر نرويم؟!طبيب پاسخ ميده آخه وقتي بالاي منبر

   ميرويد، گُه زيادي ميخوريد!!!

  • موظف جون جیگر تو هم به اسلامی فکر کن که برای گسترش کلام خداوند نیاز داشت کلی آدم بکشه و به زور شمشیر رشد کنه، به اسلامی که هنوز هم اعدام می کنه و سر می بره، به اسلامی فکر کن که وحشی هستش و سنگسار میکنه، به اسلامی فکر کن که بدون اختیار و فکر مسلمان به دنیا میای و اگه هر موقع عقلت رشد کرد و فهمیدی اسلام کس شعری بیش نیست ازش خروج کنی مرتد هستی.
   شاشیدم به این دین مزخرفت، من بعید میدونم حضرت محمد (ص) شب ها با علی (ع) فاطمه زهرا ( فیل کس ) را شریکی استفاده نکرده باشند. اون حشری که حضرت محمد داشت، اگه بانوی دو عالم فاطمه نبود مطمئنا کون علی ولی الله میگذاشت.
   تو اگر دین داری، لا اقل آدم باش

  • با تقيه اسلامي و ميليادها قاعده رفتاري فضاحت بار ِ ديگه ِ اسلام ….!!
   —-
   تقيه اسلامي ،امام نقي(ع)
   روزي امام نقي (ع) از اسارت يكي از جهادهاي كه راه انداخته بود، بر ميگردد به سامرا، ازش پرسیدن خوب زمان اسارت چه جوری بود ؟ میگه دشمنا خیلی با ما بد رفتاری میکردن ! یا ترتیبمونو میدادن یا میکشتنمون !
   بعد میبینه 3 کرده میگه البته من شهید شدم !

 23. این اسلامی که آخوندا میگند ماهم قبول نداریم!!!!
  ما اسلام ناب محمدی که محمد(ص) از عرش به فرش اورده ایمان داریم
  ما اسلام علی ابن ابی طالب(ع)-حسن بن علی(ع)-سید الشهدا حسین(ع)-علی بن حسین(ع)-محمد بن علی(ع)-جعفر بن محمد(ع)-موسی بن جعفر(ع)-علی بن موسی الرضا(ع)-محمد بن علی(ع)-علی بن محمد(ع)-همه ی شیعیان کره ی خاکی جان بر کف امام هادی هستند-حسن بین علی(ع)-قائم آل محمد(عج) قبول داریم
  اسلامی که صدیقه طاهره مادر سادات حضرت زهرا (س) واسش جون داد و از حقش دفاع کرد.
  ایشالله بچه های اطلاعات ردتونو میزنند و به خاک سیاه میشونندتوند ولی اگه نشد ایشاالله فرزند زهرا حسابتونو میرسه
  ایشالله زنده باشم ببینم چطوری سرتون از ذوالفقار رد میشه!اگه هم بمیرید امام انقدر به ناموسش حساس هست که تک تکتونو از اون بابا حروم زاده اتون(عمر) تا خود حروم زاده ولد الزنا مادر فاحشه اتونو میکشه بیرون و حسابتون رو میرسه!!!!!
  اذا جاء نصر الله و فتح القریب

 24. بابا این ایرانی باغیرت روی هر چی آخوند بود سفید کرد. بقیه همه غلاف کنن این یکی نه فقط وارث برحق امام نقی بلکه نماینده و وکیل تام الاختیار چهارده معصومه. اصلا خود امام زمانه.
  اذا همه اماما جاشونو بندازن بخوابن. ایرانی باغیرت بیداره، ذوالفقارشم دستش گرفته، داره میزنه.

 25. یکی به این آقای موظف بگه تو ممالک دنیا اونهایی که تونستن دست مذهب رو بیشتر کوتاه کنن و به اصطلاح بیشتر سکولار هستند، از همه بیشتر به آدم های مسن و از کار افتاده می رسند. بچه ها از بقیه جا ها بیشتر امنیت و امکان تحصیل و استفاده از خدمات اجتماعی دارند. وظیفه و بار تامین زندگی از کار افتادگان، بیکاران و بچه ها بدوش جامعه است و نه تحمیلی به جیب خالی مردم عادی و وجدان آنها.
  بقول ایشون «زنای محارم» هم کمتر وجود داره البته نه بخاطر حرام بودنش بلکه معتقدند که از نظر ژنتیکی روی فرزندان اثر نامطلوب میگذاره. حتی ازدواج عمو زاده ها و خاله زاده و دایی زاده هم اصلا مقبول نیست. راستش من نمی دونستم که ایرانیان در زمان خسرو پرویز اینقدر آزاد اندیش بودند. دمشون گرم. این آقای آکاتیوس مورخ رومی هم یک بویی از اسلام به مشامش خورده بوده به همین دلیل زن ها را اشیاء متعلق به مردان می دانسته وگرنه هیچ آدم حسابی نمی گه مرد ها با «زن های دیگران» آمیزش میکردند. به نظر اسلام زده ایشان خیلی بهتر است تا مرد با زن «متعلق به خودش» جماع کند تا اینکه دو نفر با هم آزادانه هر نوع رابطه ای داشته باشند.
  آقای موظف جون ما تو یکی اسم انسان رو اصلا نبر و باعث خجالتشون نشو. باریک الله

 26. فقط کس وشعر!!!!!!!!!!!
  هیچی واسه گفتن ندارید.
  اذا جاء نصرالله و فتح القریب

 27. ایرانی با غیرت میگوید که این اسلامی که آخوندا میگند ماهم قبول نداریم بعد آرزو میکنه که ایشالله بچه های اطلاعات ردتونو میزنند و به خاک سیاه میشونندتوند. آخر سر هم افاضه میکنه که ایشالله زنده باشم ببینم چطوری سرتون از ذوالفقار رد میشه.

  آدم حیرون میمونه که اینچنین جانوارهایی عقب افتاده از کدامین جنده خانه پس افتاده اند؟ کسی نیست بگوید آخر مادر جنده ات را سگ امپریالیسم و صهیونیسم و آنارشیسم و سورئالیسم و کوبیسم همگی با هم بگایند، اون صدیقه طاهره مادر سادات حضرت زهرا (س) را خر قبرسی بگاید که عاشق خونخوار و مادر جنده ای مثل تو دارد، حیوون آدم نما از بس کس و شعر میگی آدم نمیدونه بخنده یا گریه کنه که یک جانداری مثل تو هم همزبان و هم میهنش هست!

  مادر تو و عمر و علی بن ابی طالب و هر چی آدم خونخوار و عقده ای و عقب مونده هست را گاییدم!

  یا نقی

 28. مثل اینکه برادرای سایبری دوباره ساندیس خوردن دارن برا اینکه کسی کامنت نخونه مقدسات خودشونم فحش کش میکنن!!
  ادمین جان این اسپمهارو درست کنید

  • آره، فکر کنم بهتره چند تاش رو حذف کنم. من خیلی دوست داشتم که در این وبلاگ کسی فحش نمی‌داد، اما دوست ندارم حرف کسی رو سانسور کنم. ولی وقتی یکی ۱۰ تا کامنت پشت سر هم فحش میده، مجبور می‌شم ۹ تاش رو پاک کنم.

 29. مادر جنده
  خواهر کونده
  ناموسش کس ده
  آقاش معلوم نیست کیه؟
  تخمش معلوم نیست ازکجا رشد یافته؟
  پولاش از پارو میره بالا،میدونی چرا؟ خواهر ومادرشو ساعتی اجاره میده پول میگیره!
  فقط کافی یکیتون این دور و ورآ آفتابی بشید خواهر ومادرتونو میزنم سر برج میلاد تا ملت آبیاریشون کنند
  مادر خراب های حرووم زاده کیر لیس صهیونیسم و وهابیت و بهاییت
  صهیونیستش کیر مارو هم نمیتونه بلیسه چه بخواد این که کاری کنه

  • آقای «ایرانی با غیرت» چرا نام کاربری‌تان را عوض کرده‌اید. یا بهتر بگم چرا آدرس ایمیل‌تان و proxy serverای که از آن وصل می‌شدید را عوض نکرده‌اید؟! شما که در کامنت قبلی می‌گفتید «آخوند‌ها» را قبول ندارید. حالا شد «جمهوری مقدس اسلامی»؟! ادب و تربیت هم که ماشالله!

 30. از تمامی پیروان و اصحاب امام خندانمان نقی (ع) پوزش میخوام. میدانم که پاکیزگی در کلام را رعایت نکردم. یک لحظه احساس کردم امثال بچه اصفهان و شخصی که خیلی با غیرت هست(گویا غیرت را از مامانش به ارث برده )بسیار مظلومانه خواهان سر بریدن و تجاوز هستند. به نظر میرسد اعتماد به نفس بالایی به هم زده اند! عذر میخواهم!

  یا نقی

 31. من این کامنت رو نذاشتم کس دیگری گذاشته
  کی ادعا ادب میکنه؟!؟!؟!؟ تو خیلی با ادبی؟؟؟؟؟؟
  یکی تو ادب داری یکی لقمان حکیم(با رسم نمودار 2 نمره)

  • حالا می‌گیریم اون آقا هم از همون پروکسی شما استفاده کرده (بماند که شما تنها کسی هستید که از این IP تا به حال استفاده کرده‌اید)، ایمیل شما رو از کجا فهمیده؟!

   عجب!

 32. از کامپیوتر مناستفاده کرده مشخصات ذخیره شده
  باریکلا چقدر جواب اعتماد روخوب میدید شما که گفتی ایمیل رو عمومی نمیکنید؟

  • نترس یاسین ناجوانمرد جان، تو خود لاشی صفتت هم بیای جلوی ما کاریت نداریم. کار ما فقط مبارزه با جهل و خرافه هستش اونم با زبان منطق و علم. وقتی امیدمون قطع بشه دیگه کاری با کسی نداریم. مثل خود شما نیستیم که افتخارمون بریدن سر مخالف هامون باشه

  • تا حالا به ذهن خلاقت رسیده که می توانی ایمیل الکی وارد کنی و یا ایمیل الکی بسازی؟ مگر وزارت به شما ایمیل سازمانی نمی دهد ؟

  • من آدرس IP شما را بلور کردم ولی همانطور که خودتان هم اذعان داشتید به نظر نمی‌رسید ایمیل‌تان دارای ارزشی باشد که من بخواهم آن را پنهان کنم. به هر حال عذر می‌خواهم. چطور است برای اینکه کدورت‌تان برطرف شود به خواهر و مادر ما باز هم فحش بدهید!!!

 33. حالا خوشحال نشید فکر کردید اسم و رسم اصلیمونو میزاریم رو ایمیل؟؟؟؟؟
  فکر کنم 13 ایمیل و جیمیل و هات میل داشته باشم!!!!!
  من نه متعلق به سازمانی ام نه ارگانی من فقط یک دانشجوام
  ولی خیلی جالب خیانت در امانت میکنند
  یه نفر نه اسم بنده یاسین هست نه فامیلیم(نا)جوانمرد جونتم بزار واسه همین آدم های خوب صفت دور و برت!!!
  منطق و علم؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟منطق ترور شیعیان؟!؟!؟!؟!؟علم تخریب بارگاه امامان؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟
  منطق بریدن سر شیعیان؟!؟!؟!؟

  • ها . اینها که گفتی همه اعمال برادران سنی مذهب مسلمان خودتان است.که در رده بندی وحشیگری رقیب سختی برای شیعه هستند. ولی من اعتقاد دارم که شما شیعیان با وجود تعداد کمتان می توانید بیشتر از یک میلیارد و خورده ای سنی جنایت و وحشیگری کنید.

  • ایرانی با غیرت جوووون برام مهم نیست اسم نحس شما چیه ولی ایمیل با مسمایی انتخاب کردی واسه این سایت. این همه حرف منطقی و علمی که ما برای شما زدیم، دقیقا مصداق یاسین به گوش خر خوندن بود. شما خیلی خر هستید دوست عزیز.
   ما نه کسی رو ترور می کنیم نه بارگاه کسی رو تخریب می کنیم. نه سر می بریم. اینها کارهای مسلمون هاست. من خودم نهایت کار غیر منطقی که می کنم اینه که به دهن الله، محمد پیامبر اسلام، فاطمه دخترش و دوازده نور آسمانی شما می رینم.
   باشد که انسان شوید

 34. به هر كي كه تو اين عالم دوستش دارم,اكر بفهمم كي به خانم فاطمه ي زهرا توهين كرده سرش رو ميبرم به خدا سرش رو ميبرم,زندش نميزارم,از دوستاني كه جواب اين احمق ها رو دادن تشكر ميكنم,ان شاالله با خود خانم بريد بهشت…

  • اره ایشاالله با خودش برین بهشت!!! برین سونا جکوزی (البته تو بهشت) , زیر درخت همونجا که نهر زیرش روانه و سایه داره
   ایشاالله همه اینجاهارو با خود خانم برین

 35. شما ها به هيج جيز احترام نميذاريد,بعضي افراد جيزايي را مقدس ميدونن,از لحاظ انساني نبايد بهشون توهين كنيد,
  حالا ادم هستيد يا نه نشون بديد,

  • هستند کسایی که در هند شاش میمون رو مقدس به شمار میاورند و با ان خود را میشورند ایا شما برای انها یا شاش میمون احترام قائل هستید؟
   ایا از لحاظ انسانی حاضر هستید اگر یک هندی مقداری شاش میمون به شما تعارف کرد انرا نوش جان کنید یا اینکه چهره خود را در هم میکشید و در کمال بی احترامی به مقدسات طرف عق میزنید؟

 36. (1)شما دم از منطق زديد,از لحاظ منطقي و قواعد بحث نبايد به عقايد ديكران توهين كرد حتي اكر خرافه باشه
  (2)شما داريد ميكيد ادرار ميمون,با همون عقل و منطق خودتون ادرار ميمون تميزه?
  (3)اسلام هركز از مردم نخواسته از اين كارا انجام بدن.
  (4)در ضمن اون سايت هايي كه بالا اورده شد براي اثباته رد كردن اسلام وقران,حتي اكر خود ايه هم درست باشه تفسيرش درست نيست…جالبه بدونيد كه تو اسراييل دانشكاه علوم قراني و حديث دارند وتمام كارشون اين هستش كه قران و احاديث را تحريف كنند و در اين سايت ها قرار بدن تا امثال من و شما بخونيم.
  (5)بر فرض اسلام(من اين اعتقاد را ندارم,به اين دليل كه ميخوام منطقي بحث كنيم اين را كفتم) بدي هايي هم دارد ولي خوبي هايي هم دارد كه نبايد ان هارا نديده كرفت,
  (6)جالبه بدونيد كه يك خلبان مسيحي قصد توهين به قران را داشت,ولي قبل از اين كار يك لحظه با خود فكر كرد كه بهتر است قبل از توهين كردن,حتي براي يك دفعه هم شده ان را بخواند,جالب تر ان است كه بعد از خواندن قران مسلمان شد!!
  (7)بهتر است شما هم قبل از توهين كردن و فحش دادن,كمي عادلانه و دور از تعصب اسلام را مطالعه كنيد.
  در مورد امام علي هم بايد عرض كنم كه شخص ايشان اكر كسي را كشتند,در جنك و شرايط برابر بوده است همانطور كه ديكر بيامبران الهي و يارانشان براي بيشرفت دينشان مخالفان را ميكشتند,در مورد شخص ايشان بايد عرض كنم كه همين علي كه رييس حكومت بوده است,با كودكان بازي ميكرده و حتي به انان سواري هم ميداده است,جدا از ان شما رنج هايي را كه ايشان تحمل كرده اند و همه ي مورخان نيز ان ها را تأيد كرده اند را مطالعه بكنيد,شخصيت ايشان بسيار ارام و زيبا بوده است,
  (8)قاعدتأ هر شخصيتي كه بخواهد كار خوبي انجام دهد دشمناني خواهد داشت و اكر اين دشمنان نتوانند با زور و قدرت با ان شخصيت مقابله كنند,شروع به ترور شخصيت ايشان ميكنند همانكونه كه با امام علي اين كار را دارند ميكنند,/بر فرض ايشان در 1400 سال قبل بوده اند,براي مثال شخصيت شهيد بهشتي را در نظر بكيريد و دقيق ان را مطالعه كنيد,بعد از ان به اين نتيجه خواهيد رسيد كه ايشان فردي درستكار بوده است,حالا سوال من اين است كه جرا ايشان را قبل از ترور شخصشان,ترور شخصيت كردند?
  (9)و بعد از همه ي اين حرف ها يكي از اقايان كفته بود كه هر كس دم از اسلام ميزند فحش ميدهد,در نظر داشته باشيد كه بنده بر خلاف بعضي اقايان نه فحشي دادم و نه حتي به افرادي كه فحش دادند توهين كردم.
  (10)در ضمن خدمت مدير سايت عرض كنم شما كفته بوديد ادرس كسي نمايش داده نميشود,ولي ما بر خلاف ان را مشاهده كرديم,خدمت شما عرض كنم كه اين براي شما و سايتتان خوشايند نيست و باعث صلب اعتماد كاربران ميشود.
  (11)در اخر از مسوؤل اين سايت تشكر ميكنم,ايشان از ادب بيشتري نسبت به بقيه در توهين كردن برخوردارند.

 37. حر بن ریاحی هنگامی که راه امام رو بست میخواست به مادر امام حسین(حضرت زهرا) توهین بکنه!یک لحظه جلوی دهنشو گرفت و پیش خودش گفت حضرت زهرا نوه ی رسول خداست و حق توهین و جسارت نداره!!!
  امام حسین در حقش دعا کرد.فرمود مادرت به عزایت بنشیند ای حر!!!!!!!!!!!
  مادرش به عزایش نشست اما چه عزایی؟!؟!؟اولین شهید کربلا مطمئن اند الان حر در کنار امام حسین در بهشت حضور دارند!!!
  حالا هم بد نیست شما هم چاک دهنتونو ببندید!!!!میدونید هیچ امامی با شما شوخی نداره!!!مخصوصا فرزندش حضرت عباس سر مادرش حضرت زهرا خیلی حساس اند بدجور به خاک سیاه میشونندتون!!!!!
  شما که خدا بهتون پشت کرده و صفت رحیم بودنش برای شما صادق نیست!!!آدمی که از اهل بیت دور باشه از بزرگترین و بهترین نعمت خدا محرومه
  شما فقط دارید از رحمانیتش استفاده میکنید،همون نعمت هایی که برای شیعه و سنی و یهودی و کافر یکسان است(اکسیژن،آب و…..)
  اون کسی هم که گفته سنی ها از ما اند و مسلمان؛غلط کرده!!!!
  سنی نه دین داره نه ایمان!دین یعنی ولایت علی بن ابی طالب و 11 فرزند بر حقش!!!!!
  از منطق میشه: نقض سخن پیامبر(من کنت مولا فهذا علی مولا)=نقض سخن قرآن=نقض سخن خدا=>بی ایمانی و بی دینی و کافر بودن
  اذا جاء نصرالله و فتح القریب
  جاء الحق و زهق الباطل
  ان وعد الله حق!!!!!

 38. براي ان هايي كه ميكن اسلام با عقل و عقلانيت مشكل دارد:
  حضرت رسول: يك ساعت تفكر بهتر از هفتاد سال عبادت است,نكته ي قابل توجه ان است كه مفسرين معتبر مي كويند كلمه ي ساعه در عربي به معني يك لحظه است كه به اشتباه به ساعت فارس ترجمه شده است,و همين يك حديث كافي است براي كساني كه اهل منطق اند, رسول اكرم كفته اند يك لحظه تفكر به جه جيز?
  در تفسير همين حديث امده كه تفكر به اين جهان و مخلوقات ودر كل عالم هستي.و در ادامه اين يك لحظه از هفتاد سال نماز و روضه و خمس و زكات و حج و…بالاتر است!
  حالا بنده از شما ميبرسم كه ايا زيست و شيمي و فيزيك و رياضيات و…از علومي نيستند كه از اين جهان كرفته شده است? ايا با اين حديث رسول اكرم نكفته است علم بياموزيد?
  جدا از ان دانشمندان مسلمان را كه در زماني امدند كه غرب غرق در تعصب (رنسانس يا قرون وسطي)بوده و دانشمندي مثل كاليله كه كفته بود زمين دايره شكل است را به جرم اين كه اين حرف را زده اعدام كردند و امريكا هنوز كشف نشده بود نميشناسيد?
  به عقيده ي بنده هركس مقداري با تاريخ ايران بعد از اسلام اشنا باشد نام ابن سينا,فارابي,رازي و…را شنيده است.ايا ان جيز كه ان ها به دنبالش رفتند علم نبود و ايا دين انها اسلام نبود?

 39. دوستاني كه در اين سايت نظر ميدن شايد مطالعه داشته باشند ولي تحليل كمي دارند.
  با كمي مطالعه ي تاريخ و تحليل ان ميتوان فهميد كه فرق اسلام با ساير اديان در اين است كه اسلام تحريف نشده است(اكر كسي اشكالي از اسلام ديده است بايد عرض كنم از مسلمان هاست نه از خود اسلام,و يا از برداشت نامنطقي ماست)و از اين مسئله و تحليل تاريخ ميتوان فهميد كه مردم هر وقت به اسلام واقعي(كه هم اكنون در دسترس است)روي اوردند,بالا امده و بيشرفت كردند ولي بر عكس در ساير اديان مانند مسيحيت ويهوديت و… اين موضوع بر عكس ميباشد,به طوري كه ان ها هر وقت از دين خود فاصله كرفتند ببيشرفت كردند براي اثبات اين موضوع ميتوانيد تاريخ قرون وسطي و حكومت رهبران مسيحيت بر مردم و در نتيجه ميزان بيشرفتشان را با دينشان وبعد از ان بدون دينشان مطاله كنيد.

 40. ایرانی با غیرت جوووون، ریحان خل و چل عزیز
  شما نمیخواد خودتون رو جر وا جر کنید. اگر این موجودات مفسد که شما امام و نور آسمانی بهشون میگید واقعا قدرتی داشته باشند و الهی باشند، خودشون دهن ما رو سرویس می کنند. شما باسن مبارک خودتون رو جر ندید تو رو خدا من ناراحت میشم میبینم هموطن من اینجوری جیلیز ویلیز می کنه و میسوزه.
  بابا جان هدف ما خرافه زدایی هستش، نه اینکه با آدم های جاهل بخوایم دعوایی بکنیم خدای نکرده.
  شما اگر احساس می کنید در ظلمات دین غرق شدید و کمکی از دست ما بر نمیاد، لطفا دیگه وقت ما رو نگیرید. اجازه بدید اون چند نفری که از عضوی به نام مغز استفاده می کنند، با کمک ما دست از کثافتی به اسم اسلام بر دارند و زندگی شون رو بهتر کنند.
  انشالله شما همه تون با فاطمه زهرا برید بهشت، حوری بکنید و شیر و عسل بخورید

  • اینها حرف از منطق میزنن
   واقعا منطق اینهارو تو کامنتهای بالا میشه دید
   کوچکترین نشان از استدلال نمیشه توش پیدا کرد
   برات داستان تعریف میکنن , حکایت تعریف میکنن , از علم برات میگن (زمین دایره ای هست)!!, تهدیدت میکنن
   اما دریغ از کوچکترین نشانه ای از استدلال
   یه چیزی بگم اگه حرف از میمون زدم برای این بود که بفهمی مقدس بودن مفهوم مهملیه
   اگه الان من به تو بگم که توهین به امامای تو برای من مقدسه اونوقت تو با منطق خودت باید به من احترام بذاری!!!

  • آهان الآن آمیریکا که هیچ امام و دینی نداره خیلی وضعیتش خوبه اگه مثلا امام زمان نبود ما تو جنگ شکست میخوردیم و میشدیم مثل آمریکا

   • محض اطلاعات آمریکا مردمش از ایران مذهبی تر هستند فقط این مذهبیون نمی توانند قوانین مزخرف دین خود را در اداره حکومت داخل کنند در نتیجه همه مذاهب مختلف می توانند در کنار هم زندگی کنند.
    آره آقا جان آمریکا وضعش خیلی خراب است که دلار شده ۳۵۰۰ تومن. توهم تا چه حد.

 41. شايد اين موضوع جالب باشد كه بدانيد:يك روز دو نفر در شهر فرياد ميزدند,يكي مي كفت:هر كس نماز بخواند به بهشت ميرود,و ديكري مي كفت:هر كس نماز نخواندبه جهنم ميرود,حاكم ان شهر كه شخصي عالم و حكيم بود دستور داد كه به شخص اول 200 سكه طلا و به نفر دوم 100سكه طلا بدهند,وزيراو كه اين موضوع را ديد تعجب كرده و به نشان اعتراض خدمت حاكم عرض كرد كه مكر هر دوي ان ها يك حرف را نميزدند ,جرا يكي را دو برابر ديكري جايزه دادي?حاكم كفت درست است كه هر دو يك حرف را ميزدند ولي يكي مردم را به دوستي با خدا و ديكري مردم را به ترس از خدا واميداشت,
  از اين داستان ميتوان فهميد كه منظور حاكم اين بوده كه اسلام دين دوستي و رحمت است نه دين ترساندن و رعب و وحشت, و حالا سوال بنده اين است كه ايا حاكم ديني غير از اسلام داشت و در رأس اسلام كسي غير از حضرت علي بوده است?
  درست است كه ايشان جنك هاي متعددي داشته ولي در هيج يك از ان ها ايشان شروع كننده ي جنك نبوده است و قبل از شروع جنك دشمنان را با دوستي و مهرباني دعوت به اسلام ميكردند,در جايي امده است كه در يكي از جنك ها شخصي كه با ايشان مبارزه ميكرد ,كفت اي علي شمشيرت را به من بده كه من از ان خوشم امده است,و ايشان شمشيرش را به سمت دشمنش انداخت و كفت براي تو,كه بعد ان مرد مسلمان شد/در جاي ديكر امده است كه ايشان روزي به بازار رفته تا شمشير خود را بفروشند يكي از اصحاب با ديدن اين موضوع متعجب كشته و كفت يا علي جه كار ميكني? ايشان فرمودند: اي فلاني,اكر به اندازه ي خريدن يك بيراهن دينار يا درهم داشتم اين را نمي فروختم,و جالب است بدانيد كه ايشان نخلستان هاي زيادي داشتند كه با درامد ان ها از بزركان عرب ميشد ولي همه ي ان را به فقرا ميداد.
  حالا من از اقاياني كه در بالا موضوعاتي را بر رد حضرت علي مطرح كرده بودند سوال دارم,جرا شما از كتاب هاي دشمنان ما استفاده كرده ايد و جرا از منابع دقيق و مورد اطمينان استفاده نكرده ايد?
  شما كه دم از منطق و عقلانيت ميزنيد بايد بدانيد كه در بحثي كه منطق حرف اول را ميزند بايد كتاب هاي مورد استفاده مورد قبول طرفين باشد,مطالبي كه حقير بيان كردم در كتب تاريخي تأييد شده امده است,ولي مطالب شما را فقط خودتان قبول داريد,
  به نظر شما دشمنان ما در كتاب هايشان واقعيتي را مي نويسند كه به ضررشان باشد?
  عقل كه اين طور نميكويد!

 42. شما دم از منطق زديد,كفتيد فقط ما كه دم از اسلام ميزنيم فحش ميدهيم و توهين ميكنيم,
  ولي وقتي بنده وجناب ايراني با غيرت با منطق جلو امديم شما فقط به ما توهين كرديد!
  اكر اسلام را با همين منطق رد ميكنيد به نظر من افرادي هستند در اين سايت(مانند مسوؤل سايت)كه بفهمند و منطق مارو با منطق شما مقايسه كند,شما به ما ميكوييد كه عقل نداريم,ولي بايد بدانيد كه افرادي مثل من وايراني با غيرت اكر از اسلام دم ميزنيم با همين منطقي كه بالا ديديد و جه بسا بيشتر از ان اسلام را انتخاب كرديم,و شما نيز با همين منطقي كه در بالا از ديدنش مستفيض شديم اسلام را رد ميكنيد,جدا از ان شما اكر خودتان هم متني كه مينويسيد را بازخواني كنيد خواهيد ديد كه جنين متني را نميتواند كسي كه مطالعه دارد بنويسد,بنده به شما توصيه ميكنم كه به جاي نوشتن عقايد ديكران در اين سايت كه ان ها را فقط شنيده ايد كمي مطالعه كرده و بعد عقايدي را كه خودتان به ان رسيده ايد را با دليل و برهان و منطق بيان كنيد…

  • اگه شما این چیزایی که بالا گفتید رو منطق میدونید که دیگه باید افتاب امد دلیل افتاب
   شما واقعا نماینده ی منطق اسلام هستید!!
   اگه میبینی من به محمد با فاطمه یا علی توهین میکنم باید بدونی که تو خودت داری اونارو به خودت میچسبونی کاری به من نداره من اصلا شمارو نمیشناسم که بخوام بهتون بی احترامی کنم .
   در نهایت اگه بخوام محترمانه تر بگم باید بگم من اونقدر به شما احترام میزارم که باور نمیکنم شما این همه مهمل رو قبول داشته باشی

 43. من نميدونم اين منطقي كه شما ميكيد جه شكلي هستش,ولي بايد خدمت شما عرض كنم نحوه ي بيان يك شخص ميزان منطق او را ميرساند,به نطق خودتون نكاه كنيد,شما كفتيد من داستان و حكايت ميكم ولي وفتي بالا ان همه داستان و…را كذاشتند شما اعتراضي نكرديد.شما هر جيزي را مقدس بشماريد ما بهش توهين نميكنيم ,ولي فكر نميكنم رد كردن منطقي توهين باشد,
  در ضمن من بالا هم كفتم,شما شايد مطالعه داشته باشيد ولي تحليل نداريد,بايد خدمت شخص شخيصتان عرض كنم كه جملاتي كه من در بالا اوردم بايد كنار هم باشند نه اينكه شما بخشي از اون را جدا كنيد و بعد من را محكوم كنيد,شما اكر متن من را كامل ومرتب بخونيد طوري كه جملات را باهم و به عنوان مكمل هم بررسي كنيد منطق من را متوجه خواهيد شد,من فكر ميكنم شما اكر كتابي خونديد هم همينجوري خونديد!
  مثلا اكر كفته امام علي دست مردي را قطع كرد زيرا او از خانه ي مردم دزدي كرده بود,شما فقط اينجاش را كه كفت امام علي دست مردي را قطع كرد,فهميديد و اينجوري ايشان را محكوم كرديد…

  • به نظر من بشدت غیر اخلاقی که برای دزدی دست کسیو قطع کنی
   همونطور که خود دزدی غیر اخلاقی
   شما میتونید یکم دقیق تر بشی و مسئله دزدی رو ریشه کن کنی به جای اینکه دست ملتو قطع کنی
   چون دست قطع کردن فقط باعث میشه دزدان راههای مخفیانه تری برای دزدی پیدا کنند
   علی اینو نفهمیده بود

  • تو صفحه 556 همین بلاگ بحثهای منطقی تری شده من اونجا با نام یک دوست بحث کردم میتونی بری اونارم بخونی
   اتفاقا با همین ایرانی باغیرت هم بحث شده

 44. قرار شد نه من توهين بكنم نه شما,
  درست كه دست كسي را قطع كردن كار درستي نيست ولي اكر شما دست يكي را قطع كني بقيه ميترسند…
  در ضمن بجاي قطع كردن دست ميشه به دزد كمك كرد كه ديكر دزدي نكند ,جدا از ان اكر شخص از خود امام دزدي كند ايشان او را ميبخشيدند ولي بايد توجه داشت كه امام فقط مسوول اجراي حكم است و مردم بايد بكويند قطع كن يا نه,خود امام هم در بسياري از موارد كه سراغ ايشام ميامدند براي اجراي حكم و حد الهي,ميفرمودند كه:اي كاش نميامديد و در خلوت توبه ميكرديد زيدا خدا بخشنده است…

 45. شما كفتي توهين كردن به اين ها براتون مقدسه,من كفتم اشكالي نداره ,حالا خود اين اشخاص براي من مقدس اند ,شما لطف ميكنيد,ولي من حاظرم به خودم توهين بشه ولي به اين ها نه…ِ
  اكر امام علي را كشتند براي ما بود كه ما درس بكيريم,اكر حضرت زهرا را كتك زدند براي ما بود تا ما درست و غلط را بفهميم,و اكر…
  حالا اكر ما فقط ازشون دفاع كنيم ايا خودمونو بهشون جسبونديم?

  • شما بگو حضرت شمر و امیر المومنین یزید چه ظلمی در حق شما کردند؟ حضرت عمر و ابوبکر و عثمان چه ظلمی در حق شما کردند؟ آدولف هیتلر و اسکندر مقدونی و چنگیز خان چه ظلمی در حق شما کردند؟
   منطق شما خیلی ضعیف و زشت هستش

 46. امام علی امام اول شیعیان یکی از بزرگترین متخصصان سر بریدن انسان ها در تاریخ چند هزار ساله ما انسان هاست . البته این مطلب برای شیعیان بسیار دور از زهن و عجیب است ولی متاسفانه کتاب های زیادی از خود شیعیان بر این داستان غم انگیز شهادت می دهند امام علی رکورد کشتن افراد با دست خود را دارد، من تابحال به هیچ شخصیت دیگری در تاریخ هیچ مملکتی در هیچ زمانی بر نخورده ام که با دست خود این تعداد آدم را کشته باشند. البته بوده اند چنگیزها، تیمورها، هیتلر ها و سایر آدمهایی که کردار و پندار آنها به مرگ صدها، هزاران و میلیونها نفر انجامیده است، اما آنها هیچکدام خودشان با دست خود این تعداد آدم نکشته اند. حتی اگر آدمهای دیگری نیز پیدا شوند که بیش از علی با دست خود آدم کشته باشند، امام علی به مقام دوم یا سوم تاریخ نزول پیدا می‌کند و این مردی است که شیعیان با تحریف اتفاقهای تاریخی و نادیده گرفتن اعمال او سعی در ساختن الگویی اخلاقی از وی دارند. تصور کنید شخصی در چشم انسانهای دیگر نگاه میکرده است و همزمان سر آنها را میبریده است، آیا برای چنین انسانی میتوان هیچ احترامی قائل شد؟

  من اینجا تعدادافراد کشته شده توسط علی را از کتاب های تاریخی میاورم سپس آن ها را با هم جمع می زنم تا ببینیم آیا امام علی افتخار مدال طلای آدمکش ها را دارد یا نه.

  علی و زبیر بن عوام پس از پیروزی بر قبیله” بنی قریظه” تعداد ۹۰۰ نفر از مردان قبیله را در مقابل گو دالهایی که از پیش کنده بودند سر بریدند. (تاریخ طبری. جلد ۳)پیامبر بگفت تا در زمین گودالها بکندند و ” علی” و” زبیر” در حضور پیامبر گردن انها را زدند. (تاریخ طبری .جلد ۳٫ صفحه ۱۰۹۳) اگر فرض کنیم که علی و زبیر بن عوام هرکدام به اندازه یکدیگر سر بریده اند، به این نتیجه خواهیم رسید که
  امام علی تا اینجا با دست خود 400 نفر را سر بریده است.

  کشتار خاندان “ازد”:
  علی و یارانش در یک روز تعداد ۲۵۰۰ نفر از خاندان “ازد” را سر بریدند.بنحوی که کسی زنده نماند تا دیگری را دلداری دهد. (مروج الذهب . جلد اول . صفحه ۷۲۹)

  اگر خوشبینانه به قضیه نگاه کنیم و زبیر سربر را تنها یار علی حساب نکنیم برای امام علی 4 نفر همراه در نظر می گیریم پس:

  سهم علی می شود 500 نفر که با 400 نفر بالایی می شود 900 نفر

  – نبرد “لیله الحریر”:
  علی در نبردی بنام “لیله الحریر” در حدود ۵۰۰ تا ۹۰۰ نفر را از دم تیغ گذراند. (منتهی الا مال . جلد ۱٫ صفحه ۱۵۳)

  میانگین 500 و 900 می شود اینجا به خاطر گل روی شیعیان کمترین عدد ذکر شده که 500 هست را حساب می کنیم

  علی در این نبرد ناجوانمردانه 500 نفر راکشت

  – کشتار” عبدالله خرمی و یارانش” :
  عبدالله خرمی و ۷۰ تن از یارانش از بیم جان به قلعه ای پناه برد.به دستور علی قلعه به آتش کشیده شد که در جریان آن تمامی این افراد در آتش سوختند بطوری که بوی گوشت بریان شده آنها آنچنان در هوا پخش شده بود که مردم را آزار می داد. (علی مرز نامتناهی . صفحه ۱۹۹)

  اینجا علی 70 نفر را مثل آب خوردن کباب کرده
  – کشتار کسانی که بعد از فوت محمد از دین اسلام برگشتند:
  آنانکه دست رنگ کرده بودند و شادی و شعف در اثر در گذشت محمد نشان داده بودند ” علی” و” خالد بن ولید” همه را بکشتند و اجسادشان را در آتش سوزاندند. (تاریخ طبری .جلد ۴ . صفحات ۱۳۸۰٫۱۴۶۴) (تاریخ طبری .جلد ۶٫صفحات ۲۴۲۰٫۲۲۶۵)
  به طور تخمینی تعداد زنان و مردان کشته شده توسط علی را 100 نفر حساب می کنیم
  البته امیدوارم از طرف شیعیان به بی انصافی متهم نشوم چون من اینجا فقط قتل های ناجوانمردانه علی را جمع کردم مگرنه اگر شمار کشته شدگان به دست علی را در جنگ هایی مثل نهروان صفین جمل خیبر و ده ها جنگ دیگر آن امام حساب کنم
  بدون شک این تعداد از 5000 نفر هم بیشتر می شود
  برای اینکه آخرین امتیاز را هم به علی داده باشیم 1570 را به 1500 رند می کنیم پس:

  علی(ع) که مثلا همای رحمت! است با وجدان آسوده 1500 نفر را ناجوانمردانه کشتار کرده

  نقش علی در ترور مخالفان :

  ۱- ترور شاعری بنام” حویرث بن نقیذ”:
  وی شتر دختران محمد “فاطمه” و “ام کلثوم” را رم داده بود به فرمان حضرت محمد و توسط علی در جریان یک
  تو طئه به قتل رسید. (سیره ابن هشام .جلد ۲٫ صفحه ۲۷۳)

  ۲- سر بریدن” مغیره” :
  پیر مردی بنام “مغیره” که پس از فتح مکه از ترس محمد گریخته بود بوسیله علی دستگیر و سر بریده شد. (زنان پیغمبر . صفحه ۳۱۶)

  ۳- علی شاهرگ مردانی را برید و بمانند مرغان نیم بسمل آنان را در بیابان رها کرد تا با شکنجه بمیرند. (امام علی . عبدالفتاح . جلد ۵٫ صفحه ۲۷)

  ۴- سر بریدن “نضر” و “عتبه” :
  پس از شکست” ائیل” محمد به علی دستور داد که “نضر” پسر” حارث” را سر ببرد.همینطور در منطقه ای دیگر بنام “الظیه” از میان اسرا “عتبه” پسر” ابی معیظ ” بدستور محمد و بدست علی سر بریده شد. (منتهی الامال . جلد ۱٫صفحه ۵۷)

  ۵- سر بریدن “عتبه” :
  مردی بنام “عتبه” که بخاطر عدم پخش مساوی غنایم بین لشکریان اسلام به صورت محمد تف کرده بود بوسیله علی سر بریده شد. (تاریخ طبری . جلد ۵ .صفحه ۱۱۰۳)

  تجاوز به یک برده

  محمد بن بشار، از روح بن عباده، از علی بن سوید بن منجوف، از عبدالله بن بریده، نقل کرده است که:

  رسول خدا علی را به سوی خالد فرستاد تا خمس (سهم پیامبر از غنایم را) بگیرد و من از دست علی ناراحت شدم، بعد از اینکه علی غسل گرفت (بعد از برقراری تماس جنسی با یکی از بردگانی که جزوی از غنایم بود) من به خالد گفتم، «آیا این را نمیبینی؟» (خوابیدن علی با بریره را). وقتی به پیامبر رسیدیم، من جریان را برای پیامبر تعریف کردم. پیامبر گفت، «ای بریده آیا از علی متنفری؟» گفتم «آری»، پیامبر گفت «از او متنفر نباش، زیرا سهم او از خمس بیش از این است».

  توضیحی که در برگ 447 آمده است در مورد همین حدیث میگوید

  بریره از علی متنفر بود زیرا علی دختری را از میان غنائم بیرون کشیده بود و با او تماس جنسی برقرار کرده بود و در نظر بریرده این کار او ناپسند بود.

  در اینجا علی دختری را از میان اسرا انتخاب کرده و با او همبستر می‌شود. وقتی که این قضیه با محمد در میان گذاشته می‌شود او این مسئله را تایید می‌کند. توجه داشته باشید که اسرا همچون غنیمت ها به شمار میرفتند و از اموال مسلمانان و مسلمانان میتوانند از کنیز خود برای سکس استفاده کنند یا به عبارت دیگر به آنها تجاوز کنند.

  ماجرای جنگ امام علی با عمر بن عبدود و تف انداختن او بر چهره امام (ناجوانمردی علی)

  ((دو مرد بهم گلاويز شدند. على كه دستش به سر و گردن عمرو نمى رسيد، در حالى كه او شمشير را بر كشيده بود تا بر على فرود آورد، وى ضربه اى چنان قوى بر ران عمرو زد كه آن را قطع كرد و در افتاد و بر سينه اش پريد و ريشش را گرفت تا سرش را برگيرد. عمرو كه از ننگ شكست از جوانى كه خود را از او در پهلوانى نامورتر مى ديد، سخت به خشم آمده بود، بر چهره على عليه السلام تف انداخت . على عليه السلام بسختى خشمگين شد و در حالى كه از غيظ، شمشير را بر گردنش ‍ گذاشته بود، ناگهان برداشت و كنار رفت . عكرمه و ديگران بسرعت فرار كردند و از خندق گذشتند. على عليه السلام آنان را مى نگريست ، قدم مى زد، چشمش را به همه سو مى گرداند و انديشه هاى گوناگون را به مغزش هجوم مى داد. خشمش فرو نشست . با لبخندى آرام بر گشت و با گامهاى شمرده و راحت به عمرو نزديك شد. پايش را بر سينه او گذاشت . عمرو كه از اين حركت خيره مانده بود، پرسيد: اين چه بود؟!
  على عليه السلام گفت : از كار تو خشمگين شدم ، نمى خواستم از خشم خويش تو را بكشم ، صبر كردم كه آرام گردم تا تو را همه براى خدا كشته باشم . و سپس چنان كه گويى شتر و حسان بن ثابت كه در همه جنگها با شعر برنده تر از شمشيرش شركت داشت ، فرار عكرمه را از دم شمشير على عليه السلام سرود…)) (1)

  تف انداختن عمر بن عبدود بر چهره امام علی و بعد برخواستن و دور زدن امام علی به دور او معمولاً از چیزهایی است که شیعیان خیلی راجع به آن صحبت می‌کنند، گمان میکنم نخستین بار که این داستان را شنیدم در کلاس سوم دبستان بودم. بیشتر تمرکز این داستان معمولاً روی این است که امام علی بلند شد، یک دور زد و بعد سر او را برید، این بلند شدن و دور زدن در نظر شیعیان خیلی اهمیت بیشتری دارد تا بریده شدن سر یک انسان. به یاد دارم در دوران جاهلیت خویش (وقتی که مسلمان بودم) وقتی به عمرو بن عبدود و کاری که کرده است فکر میکردم با خود میگفتم این شخص چه انسان پستی بوده است، وقتی در جنگ شکست میخوری و حضرت امام رویت مینشیند تا سرت را با دستهای مبارکش ببرد باید خیلی انسان پلیدی باشی که بر چهره آسمانی امام تف بیاندازی، بلکه باید اجازه بدهی آن امام عزیز سرت را راحت از تنت جدا کند (برای دیدن فیلمهای سر بریدن به بخش جنایات اسلامگرایان مراجعه کنید). و بعد یاد یکی از روضه خوانها میافتادم که شعر منصوب به مولوی را با آه و ناله در شبهای احیا می‌خواند و گریه زاری میکرد و ما هم با او اشک میریختیم که خدا مارا بخاطر کارهای بدی که کرده ایم ببخشد.

   • در مورد فاطمه هم بگم
    فقط یه دختر بیچاره که در کودکی به خاطر رسم زشت اسلام به عقد علی درمیاد
    و کارش میشه بچه دار شدن
    من دلم برای یه همچین کسی میسوزه
    اما اون فاطمه ای که در ذهن تو هست یه موجود خیالی که برات ساختن کردن تو ذهنت و تو رو بیخودی غیرتی کردن

 47. شما جواب من را نميديد به اين دليل كه جوابي نداريد,جون اونا هيج ظلمي در حق شما نكردند,در ضمن من معني منطق شما را كه از صهيونيست ها و كفار ياد كرفتيد كه هيج جيز را نمي بذيريد,نميفهمم

 48. مسئله 435 توضیح المسائل آیت الله روح الله خمینی میگوید:

  زنهاى سيده بعد از تمام شدن شصت‏ سال يائسه مى‏شوند، يعنى خون حيض نمی‏بينند. و زنهايى كه سيده نيستند، بعد از تمام شدن پنجاه سال يائسه می‏شوند.

  مشابه همین مسئله را آیت الله میرزا جواد تبریزی با این اختلاف که «بعد از تمام شدن شصت سال چنانچه با نشانه های حیض یا در روزهای عادت خود خون ببینند احتیاط کنند. و زنهایی که سیده نیستند بعد از تمام شدن پنجاه سال یائسه میشوند»، و آیت الله محم تقی بهجت با این اختلاف که «شصت سال قمری … پنجاه سال قمری» و آیت الله فاضل لنکرانی نیز دقیقاً همین مسئله را به همین ترتیب در رساله های توضیح المسائل خود آورده اند.

  یائسگی (Menopause) یعنی پایان یافتن قاعدگیهای زنانه، بطور معمول اگر زنی بعد از 12 ماه بدون اینکه به بیماری خاصی دچار باشد حیض (پریود) نشود میتوان فهمید که آن زن یائسه شده است. بند آمدن عادات ماهانه یا قاعدگی برابر است با پایام دوران باروری بانوان یعنی بانوانی که یائسه میشوند هرگز باردار و حامله نخواهند شد.

  مسئله 435 رساله توضیح المسائل آیت الله خمینی نیز به همین قضیه اشاره دارد اما بطور مرموزی حساب زنان سیده (زنانی که اجداد آنان به محمد میرسد) را از حساب سایر زنان جدا می‌کند. در کتابهای دیگر علما(!) ی ااسلام بطور مشخص اشاره می‌کنند که زنان قبیله قریش دیر تر از سایر زنان و در سن 60 سالگی یائسه میشوند.

  این پنهانکاری آیت الله ها و مراجع شیعی از چه روست؟ این افراد چه چیزی را میخواهند از مردم پنهان کنند؟ آیا واقعا زنان قبیله قریش با بقیه زنان از لحاظ آناتومی و ساختار بدن متفاوت هستند و انسانهایی متفاوت از سایر انسانها هستند؟ قبول کردن این مفهوم مضحک و کودکانه تنها از افراد مذهبی بسیار متعصب و سنگ مغز انتظار میرود. اما واقعیت این قضیه چیست؟

  ماجرا از این قرار است که:

  1- محمد در سن 25 سالگی با خدیجه که در آن زمان 40 سال سن داشت ازدواج کرده است. (ابن سعد طبقات کبری 14/8، البلاذری 406/1، سیرت رسول الله عربی، ابن هشام 124/1)

  2- محمد در سن 40 سالگی به بعثت رسیده است، یعنی 15 سال از ازدواج او با خدیجه میگذشته است، بنابر این در زمان بعثت، خدیجه 55 سال سن داشته است. (سیرت رسول الله عربی، ابن هشام، 153/1، حیوه القلوب، ملا محمد باقر مجلسی پوشینه دوم برگ 257)

  3- فاطمه به گواهی امام صادق در روز بیستم جمادی الثانی در سال پنجم پس از بعثت (8 سال قبل از هجرت) به دنیا آمده است. (دلائل الامامه / 10)، اصول کافی در مورد ولادت فاطمه نوشته است «ولدت بعد النبوه به خمس سنین و بعد الاسراء بثلاث سنین»، یعنی فاطمه پنج سال پس از نبوت و سه سال بعد از معراج بدنیا آمد (اصول کافی ص 123)، مروج الذهب مسعودی نیز دقیقاً همین نظر را داشته است و علامه مجلسی از علمای بزرگ تشیع نیز این را پذیرفته است (جلاء العیون، ص 82، حیوه القلوب، ملا محمد باقر مجلسی پوشینه دوم برگ 104)، شیخ عباس قمی نیز این را تایید کرده است (منتهی الآمال پوشینه 1 برگ 129) و این باور شیعه امامیه است، دیگرانی که اکثراً اهل تسنن بوده اند معتقد هستند که فاطمه پنج سال پیش از بعثت بدنیا آمده است اما این قول به استدلال زیر که نویسنده ای شیعی انجام داده است نمیتواند درست باشد:

  «البته نظر علمای امامیه صحیح به نظر میرسد؛ زیرا وقتی که ابوبکر و عمر در مدینه از فاطمه خواستگاری کردند پیامبر فرمود: فاطمه سنش کم است و از این جمله معلوم میشود که دختر رسول الله بعد از بعثت به دنیا آمده است؛ زیرا اگر سال تولدش پیش از بعثت باشد، باید هنگام خواستگاری ابوبکر و عمر هجده ساله باشد. پس چگونه پیامبر، دختر هجده ساله را کم سن و سال میداند، در حالی که نه تنها این سن برای ازدواج مناسب است بلکه دیر نیز هست. حداکثر سنی که برای عایشه، هنگام ازدواج با پیامبر نوشته اند، ده سال بوده و هیچ کس نگفته: این سن برای ازدواج زود است (فاطمه زهراء من المهد الی الحد 176-166، سید محمد کاظم قزوینی). هیچ تاریخی ننوشته است که از فاطمه در مکه خواستگاری شده باشد. این خود دلیل بر این است که فاطمه در مکه خردسال بوده است. اگر سال پنجم پیش از بعثت را صحیح بدانیم، باید به هنگام هجرت، شانزده یا هفده ساله باشد. در میان اعراب، کمتر سابقه دارد که از دختری شانزده، هفده ساله خواستگاری نشود، آنهم اگر دختر رسول خدا باشد.» (سیری کوتاه در زندگی حضرت فاطمه زهرا،سید محمد تقی سجادی موسسه انتشارات نبوی زمستان 1379، قم)

  یک جمع و تفریق بسیار ساده مارا به این نتیجه میرساند که خدیجه در هنگام بدنیا آوردن فاطمه باید حدود 60 سال سن میداشت و واقعا که این 60 چقدر با آن 60 قبلی برابر است!. بنابر این به نظر آیت الله ها باید زنان قریش با باقی زنان تفاوتی داشته باشند که بتوانند در سن 60 سالگی باردار شوند و بچه بدنیا بیاورند. دم خروس از اینجا آشکار می‌شود.

  اینو از http://www.zandiq.com/articles/0000000047.shtml گرفتم گفتم بد نیست بدونید

 49. باز هم توهين,بايد خدمت شما عرض كنم كه بر فرض اين تعداد را ايشان كشتند,ولي بايد توجه داشت جرا?ايا فقط به همين ادله ي شما محدود ميشود?شما اك خيلي دلتان ميسوزد و واقعأ به عنوان يك انسان احساس همدردي ميكني,جرا كار هاي امريكا را محكوم نميكنيد?
  جدا از ان اين تعداد ادمي كه شما كفتي در جنك كشته شدند و يا دشمن بوده اند و فكر نميكنم در جنك كسي به دشمن خود رحم كند,بعد از ان شما خدمات ايشان را نديده كرفتي و رفتي سراغ جيز هايي كه يا ساختكي هستش و يا تحريف شده,و بعد از ان بايد عرض كنم شما در زير نوشته هايتان منبع ذكر كرديد,ايا اين شك برانكيز نيست كه در اين مدت كوتاه اين مطالب را به اين دقت بيان كرديد?و جداي از اين ها شما حرف هايي را ميزني كه دشمنان حضرت ميزنند,ايا با عقل جور در مي ايد كه دشمن به نفع ايشان حرفي بزند,اكر اين كار را كند كه ديكر دشمن نيست!
  و بعد بايد عرض كنم كه شخصيت ايشان خالي از هركونه اشتباه بوده و در طول تاريخ تهمت هاي زيادي به ايشان وارد شده است و در ضمن بايد عرض كنم اكثر كتاب هايي كه نام برديد نوشته ي اهل سنت بوده ورابطه ي ايشان با امام علي نيز نياز به توضيح ندارد.

  • دیگه معلومه که تو خودتو به خواب زدی و واقعا کاری از دست من بر نمیاد
   من این مطالبو کپی کردم (ماشالا شما اینقدر عجله داشتی ) اما قبلا مطالبی از این دست رو در منابعش (مثل تاریخ طبری) خوندم برا همین در مورد منابعش مطمئنم
   ضمنا شما به من گفتید در مورد علی و فاطمه بگم در مورد امریکا چیزی نگفتید
   واقعا من الان دارم فکر میکنم با خود احمدینژاد با اون استدلالهای بی نظیرش هم صحبتم !!
   من امریکا رو هم محکوم میکنم که مثلا با بمب اتم کاری کرد که 143000 نفر در ان واحد بخار شن برن هوا این کار واقعا پست و حقیرانه بود
   همچنین حمله امریکا به ویتنام و عراق و افغانستان همشون محکوم شده هستند

 50. بله درسته از لحاظ علمي شك برانكيز هستش,بايد خدمت شما عرض كنم كه به نسبت بقيه منطقي تر هستيد,واما در مورد نظر علما بايد خدمت شما عرض كنم كه با توجه به برداشتشان متفاوت است وجداي از ان علما نيز ممكن است اشتباه كنند ولي اين مسئله را ميتوان از لحاظ علمي بررسي كرد و اينكه سن يائسكي ممكن است زود تر از 50 سال و يا دير تر از ان باشد و نميتوان ان را به قوميت ربط داد.در مورد ازدواج ايشان نيز بايد عرض كنم كه در كذشته(از لحاظ تاريخي و علمي ثابت شده است) سن ازدواج كمتر بوده است و اينكه ايشان در سن9-10 سالكي ازدواج كرده اند,در مورد ازدواج نكردن ايشان با ابوبكر و عمر هم بايد عرض كنم كه سن اين دو نفر بالا بوده و به همين دليل مخالفت شده است

 51. جهت کمک فکری به دوستان مذهبی، اعلام می کنم ایرادات زیر به مطالب جناب «انسان» وارد است:
  1- از کجا می دانید که علی 700 نفر را سربریده است؟ شاید یک نفر سر علی را 700 بار بریده باشد.
  2- همه چیزهایی که در مورد بدی های علی گفته شده يا ساختگي است و يا تحريف شده, چرا خوبی های علی را بیان نمی کنید که نیاز به اثبات ندارند و تمام راویان تایید می کنند که خودشان درست گفته اند.
  3- شخصيت علی خالي از هرگونه اشتباه بوده است . اگر قبول ندارید دلیل و مدرک ارائه کنید. البته پیشاپیش گفته باشم هرچی بگین تهمت است و همه منابعی که ارائه خواهید کرد نوشته ي اهل سنت است و لذا همانطور که پیش بینی می شد شخصيت علی خالي از هرگونه اشتباه بوده است
  4- طبق آمار بسیار دقیق در آن زمان فقط 10 نفر سواد داشتند (منبع: جناب با غیرت) چطور با این تعداد با سواد توانسته اند تعداد کسانی که علی سر بریده است را بشمارند؟ ها؟ تازه، بعد سربریدن تعداد 700 سر و 700 بدن بی سر (در مجموع 1400 قطعه) باقی می مونده که اینو عمرن می تونستند بشمورند! همین نشان میده که شخصيت علی خالي از هرگونه اشتباه بوده است
  5- اصلن شما از کجا می دونین که اون زمان سر بریدن کار بدی بوده؟ شاید این کار یکی از تفریحات سالم و جهت سرگرم کردن مردم بوده!
  6- شما برای نوشتن این مطالب از بخش ممنوعه بدن یعنی مغز استفاده کرده اید لذا مطالب مطرح شده کاملا مردود است. لطفا برای بحثهای بعدی از سایر بخشهای بدن استفاده نمایید.

 52. نقي جان ما كه مخمان از اين ملت به گوزيدن ختم گرديد.البته همين كه اينجا مي آييم و كلي دلمان خنك مي شود خوشحاليم و از شما كه در آين راه پيش قدم شديد بسيار متشكريم.اما شما خود مي داني كه ايراني جماعت هيچ گهي نمي شود تازه تهش مي خواد بشه مصر.اين ملت اگه مي خواستن يه غلطي بكنن دست كم 1700 سال زما ن داشتن تو اين مدت اكثر تمدن ها تونستن به يه جايي برسن، تو ايراني ها هم كساني بودن كه بخوان يه كاري بكنن اما يا مسخره و يا بدبخت و يا كشته مي شدن.بخاطر همين تكو توكي دانشمند درست حسابي ايراني هستن كه بعد از كلي زحمت كس ديگه اي نبود تا كارشونو ادامه بده…ميذونين چيه ما ايراني ها اصولا خيلي زر ميزنيم تهشم هيچ گهي نيستيم

  يا نق

 53. اكر بخواهيم با عقل بسنجيم نمي شود من با شما اعلام دوستي كنم بعد با خانوادتون ظلم كنم.
  در مورد شمر:سر امام حسين را بريد/در مورد يزيد:ازار و اذيت خاندان بيغمبر/در مورد عمر و ابوبكر و كاري كه كردند قبلا زياد كفتم,/در مورد هيتلر و…ما هركز با اون ها كاري نداريم و اكر هم جيزي كفته شده براي اين بوده كه ما خواستيم با ظلم مبارزه كنيم.
  در مورد عايشه هم بايد عرض كنم كه اكر شما تاريخ سياسي اسلام را بدانيد ازدواج شخص بيامبر با ايشان به عنوان يك مسيله ي سياسي مطرح بوده است همانطور كه ميدانيد,بيامبر با ام سلمه كه ازدواج كرد ايشان زني سالخورده و مسن بوده است حالا جرا بيامبر با ايشان ازدواج كرد?بايد عرض كنم كه در عرب مسئله ي قبايل مطرح است وبايد كفت بيامبر با اين وصلت ها در واقع خواسته است با قبايل ان ها فاميل شده و خود را از خطر ان ها ايمن كند,وجنانجه ميدانيد,ابوبكر از بزركان بوده است/
  همانطور كه دوست عزيزم در بالا هم كفت در ان زمان افراد قليلي با سواد بوده اند,حالا اين اطلاعات دقيق از كجاست سوال بر انكيز است و جداي از ان بايد عرض كنم كه اين تاريخ يا سال ها بعد از امام علي نوشته شده و يا اينكه به دليل دشمنان زياد ايشان در همان زمان تحريف شده است,
  و ام بعد:در مورد سن حضرت زهرا همانطور كه خودتان كفتيد تاريخ دقيقي مطرح نيست (قبل يا بعد از بعثت)در مورد سن ازدواج ايشان بايد بكويم كه عمر و ابوبكر از خود بيامبر بزركتر بوده اند و بعد از ان اين دو نفر افرادي تندخو و خشن بوده اند و در مورد شخصيت ايشان كه بنده به طور يقين ميكويم مسلمان نبوده اند بيامبر اطلاع كامل داشته است و به همين دليل بيامبر اين كار را نكرد و در مورد حضرت علي,ايشان بسر عموي بيامبر بوده اند و همجنين فرمانده ي سباه ايشان بوده اند. فكر ميكنم خوب باشه بدونيد كه سران غريش كفتند دختر محمد بزرك شده است و وقت ازدواج اوست,لذا ابتدا ابوبكر و بعد عمر را فرستادند كه بيامبر از خود حضرت زهرا برسيدند كه خود ايشان قبول نكردند,و وقتي كه امام علي را فرستادند,ايشان قبول كردند!در مورد سن ازدواج زنان عرب نيز بايد بكويم كه شما نكاه كنيد اغلب افراد اينكونه ازدواج ميكردند و در ان زمان اين رسم بوده است ونيازي به بحث كردن نداردد زيرا شما شخصي را محكوم ميكنيد كه جرا دخترش را به ازدواج كسي دراورده كه دوست دارد?
  اكر يك نفر با قد 170 در يك جمع بسكتباليست قرار كيرد ميكويند قدش كوتاه است,ولي اكر همين شخص در يك جمع قد كوتاه مثلا150سانتي باشد,ميكويند قد بلند است!
  حالا شايد منظور بيامبر در مورد ان دو اين بوده است كه به نسبت سن شما كم سن و سال است ولي وقتي امام علي امد(در ان موع ايشان بيش از 30 سال از ان دو كم سن تر بوده اند)
  ديكر اختلاف سن به قدري نبوده است كه ايشن خرد سال باشند.

  • ای کاش شما هم سندی برای حرفات میاوردی که ما این تاریخهای اشتباه را نخونیم به جاش بریم تاریخ افراد دوستدار علی ومحمدو بخونیم که توی اونها خوبیشون ثابت شده!!

 54. ریحان نشد. منطق کو پس تو حرفات؟ تو از ما میپرسی شما جه بدي از امام علي و حضرت زهرا ديديد?جه ظلمي در حق شما كردند? این عین سوال شماست. درسته؟ این آقای علی بن ابی طالب شما از نظر ما انسان بسیار ظالم، خونخوار و بی رحمی هستش. این که اجازه میداده بچه هاش رو کولش موقع نماز بازی کنن هم دلیل نمیشه که خیلی رئوف و عادل باشه واقعا. دوستان لطف کردند قسمت کوچیکی از قساوت و جنایت های بشری ایشون رو برات شمردن. میگی نه این ها رو سنی ها گفتن که اصلا مسلمون نیستند !!! این حرفت اصلا منطقی نیست ریحان جان. اتفاقا خود آقای خمینی مرجع تقلید شیعیان تو سخنرانی هاشون میگه که اسلام دینی است که تو یک روز 700 نفر را از بنی قریضه گردن زد. من نوار صدای خود خمینی رو شنیدم که در جهت تائید جنایات اقای خلخالی در کشتار جوانان این حرف رو زد. پس اسلام ناب محمدی همون چیزی هست که خمینی به این مملکت آورده و همون چیزی هست که آخوند ها به وسیله اون ایران رو به لجن کشیدند.
  شما که میگین واقعه کربلا بود که اسلام رو نجات داد. درسته؟ اگر شما نمیگین خمینی میگه. قبول؟ پس اگر شمر و یزید نبودند که کربلایی به وجود نمیومد و اسلام از بین میرفت. پس چرا از دست اینا ناراحتی اصلا؟ شما کلا منطق و مرامتون ایراد داره. کشتن و کشته شدن رو افتخار میدونید. ما اینطوری نیستیم. ما میگیم جون مخالف های ما هم اندازه جون ما ارزش داره. این که تو مثل ما فکر نمیکنی، یا حتی اینکه تو به مرام و عقیده من توهین میکنی و به خواهر مادر من فحش میدی (اگر تو هنوز ندادی، دوست های هم مسلک تو زیاد اینجا به ما فحش دادند) هم دلیل نمیشه من بخوام جون تو رو ازت بگیرم یا حتی مشتی به تو بزنم. امیدوارم اونقدر شعور و عقلت بزرگ باشه که معنی حرفام رو بفهمی. هیچ چیز اونقدر مقدس نیست که نشه نقدش کرد، نشه راجع بهش جوک ساخت و نشه مسخره اش کرد. اگر چیزی واقعا بزرگ و درست باشه، قابل مسخره کردن نیست. چرا کسی گاندی رو مسخره نمیکنه؟ حتی خود انگلیسی ها که گاندی بهشون کلی ضرر زده؟ چرا کسی ادیسون رو مسخره نمیکنه؟ چرا کسی راجع به انیشتین جوک و لطیفه توهین آمیز نمیسازه؟ چرا کسی به مادر ترزا فحش نمیده؟ میفهمی چی میگم؟
  حرف جالبی زدی تو کامنت قبلیت. گفتی اگر چیزی گفتیم میخواستیم با ظلم مبارزه کنیم. ما هم همینطور. ما هم میخوایم با ظلمی که به اسم اسلام به ما روا میشه مبارزه کنیم. ما میخوام با جهل و خرافه مبارزه کنیم. ما میخوایم تا آزادی و پاک شدن ایران از اسلام مبارزه کنیم.
  امروز پرچم ما با امام نقی بالاست. یا نق !!!

 55. مطالبي كه ما كفتيم را مسيحي ها هم قبول دارند,شما سعي كنيد به دور از تعصبات نكاه كنيد,درسته شايد شما از كارايي كه جديدا بعضي ها انجام ميدن اسيب ديده باشيد ولي اكر نهج البلاغه را بخونيد ميبينيد امام علي هم ان ها را رد ميكند.

  • وای یعنی شما دیگه ته بافندگی هستی
   کی این چرتو تو کله شما کرده که مسیحیا با شما موافقند
   بزار ببینیم حتما یه اخوندی از یه مسیحی یه حرفی زده توام فکر کردی دیگه همه مسیحیا موافقند
   بابا 2 تا سرچ کوچولو توyoutube بده ببین چجوری مسیحیتی که خودش زیر سواله داره وجود خدایی مثل الله رو از نظر منطقی زیر سوال میبره
   برو یکی از این مناظره های بین اسلام و مسیحیتو ببین بعد بیا همچین چرتی اینجا بگو
   جالب اینجاست تو هیجکدوم از این مناظره ها طرف مسلمون شیعه نیست و همشون سنی هستند
   (البته ملاهای مارو چه به این کارا بلاخره کسی که نشسته تو خونش داره پول مفت مردم به عنوان خمس میگیره باید دیوونه باشه خودشو با مناظره کردن به خطر بندازه)
   البته حتما شما تلویزیون ایرانو گرفتین دیدین یکی مثل رحیم پور ازغدی یا جوادی املی یا مصباح یزدی از همین ملاها داره درمورد اسلام میگه و اینکه چقدر اسلام دین منطقی و خوبیه بعدشم احتمالا در مورد در به داغونیه مسیحیت میگه و اینکه چقدر مسیخیا ما شیعیان رو دوست دارن و حرفامونو قبول دارن بعدشم شما خیالت راحت میشه که کلا هیچ کسی یارای زیر سوال بردن منطق اسلامو نداره دوباره میری تو خواب زمستونیه خودت !!
   عزیز جان بیدار شو حداقل ادعای تخیلی نکن بابا

  • اولن شاهد از مسیحی ها بهتر پیدا نکردین؟ خیلی از آخوندهای مسیحی آرزو می کنند که دنیا رو برگردونند به قرون وسطی و یک چیزی مثل جمهوری اسلامی درست کنن. بعید نیست که خیلی از آخوند هایشان احکام اسلامی و اعمال جمهوری اسلامی را تائید کرده باشند.
   دومن من نهج البلاغه را خوندم. همه ش تائید کشتار ها و قتل و غارت ها است. شما بجای اینکه به عملکرد و خط مشی این حضرات نگاه کنید و یا همه قرآن و یا نهج البلاغه را بخوانید چهار تا جمله از توش در میارید که مثلا گفته راستگو باشید، مهربان باشید، بنده نواز باشید و … هیتلر هم از این جملات توی حرفهاش زیاد بود. خمینی هم از اینطرف شعر عاشقانه می گفت و بعد وضو می گرفت و دستور کشتار زندانیان را صادر می کرد.

 56. چند سال پیش که از ایران بیرون نیامده بودم فکر میکردم راجع به خدا و پیغمبر فقط من اینجور فکر میکنم اما حالا میبینم که این مخالفت طرفداران زیادی داشته و اینترنت توانسته آنرا بیشتر نمایان کنه
  درود بر اندیشه و آزادی ، کاش که ملت ما از یوغ دین رها شود

 57. چگونه 160 سال پیش در تبریز ” گاو صاحب الزمان” کشف شد، چراغانی کردند و این شهر ” شهر صاحب الامر ” شد!
  در سال 1265 هجری مطابق با مارس 1849 میلادی در شهر تبریز قصابی گاوی را برای کشتن به سلاخ خانه می برد . گاو زبان بسته که الهامی به او رسیده بود از دست مرد قصاب فرار می کند و به « دهلیز بقعه صاحب الامر » که در میدان « صاحب الزمان » در نزدیکی سلاخ خانه است ، به رسم بست نشستن « رفت و به خفت » .
  مردم تبریز که معتقدند یکی از « بزرگان طریقت در خواب و اگر نه در بیداری آن حضرت [ صاحب الزمان ] را در آن مقام بگذاشتن نماز » دیده و مردم خرافاتی آن زمان با شنیدن این « قصه » آن محل را « میدان صاحب الزمان » نام کردند و جعفر قلی خان دنبلی … در آنجا بقعه کرد و از کارداران دولت ایران خادم و متولی گماشته آمد » .
  « میرزا علی اکبر » نامی که « به سفارت روس مترجم باشی بود » ، احتمالا به دستور روس ها که در تبریز بودند و برای آنکه در دل مردمان عامی و خرافاتی و ملایان تبریز جائی باز کنند ، آن بقعه را « با آئینه مزین کرد » ، مردم تبریز در گذشته « بیشتر در لیالی جمعه » به زیارت آن بقعه می رفتند و برای رفع حاجات خود شمعی روشن و گاه قربانی می کردند . و اما بقیه ماجرا :
  « قصاب ریسمانی آنجا برد و به گردن گاو نهاد و بیرون کشید » اما با معجزه حضرت صاحب الزمان مرد قصاب « ناگاه از پای در افتاد و چند قطره خون از بینی او برفت و جان بداد » .
  شاهزاده نادر میرزا که همان زمان در تبریز بوده مشاهدات خود را در « تاریخ و جفرافیای دارالسلطنه تبریز » چنین آورده است :
  « به تبریز بودم به سال یکهزارو دویست و شصت و پنج از هجرت » روزی با « شاهزاده محمد رحیم میرزا » به عزم شکار « آهو » از شهر خارج شدیم در مراجعت « پاسی از شب گذشته بود که به پردرود رسیدیم ، از فراز پل روشنائی های بسیار از سوی شهر پدیدار شد و هیاهوئی بود . گفتیم شاید جائی آتش افتاده و آن روشنائی از آن است » و آن هیاهو به این سبب است « که به فرو نشاندن آتش گرد آمده اند . عنان سبک کردیم ، فراشی چند از شاهزاده برسیدند . تهنیت گفتند که حضرت صاحب الامر علیه السلام معجزی کرد . شهر و بازار چراغان کرده اند … به بازار رسیدیم همه دکان ها پر چراغ و بانک صلوات بود و تهنیت ، همی گفتند که تبریز شهر صاحب الامر شد از مالیات و حکم حکام معاف است . پس از این حکم با [ گاو ] بزرگ مقام است . بدان سوی شدیم مسجد و مقام سراسر پر چراغ بود و لولیان [ روسپیان ] بر بام بودند ، کوس همی زدند ، آنجا سجده کردیم و به درگاه شدیم .
  حکمران حشمت الدوله بنشسته بود کجا یارای دم زدن داشت … مردم از هر سوئی گرد آمدند که جای ارزن [ انداختن ] نبود . آن گاو را آقا میر فتاح [ مجتهد تبریزی ] برده بود ، جلی از بافته کشمیر بر او انداخته ، فوج فوج [ دسته دسته ] همی رفتند و بر سم آن حیوان بوسه همی زدند ، وقیعه [ در این جا معنی مدفوع گاو می دهد ] آن [ گاو ] همی ربودند . بزرگان بدانجا چراغدان ها و پرده ها به نذر همی بردند نا به جائیکه سفیر انگلیس چهل چراغ بلور بفرستاد و بیاویختند . آنجا خدام و فراش ها بگماشتند .
  مردم نواحی فوج فوج با چاوش به زیارت همی آمدند . همه روزه معجزه ای دیگر همی گفتند که فلان کور بینا شد و فلان گنگ به زبان آمد و فلان لنگ پای کوفت . برخی از بزرگان بدینکار بیشتر قوت همی دادند تا یک ماه کس را قدرت نبود سخنی در این کند . مردم غوغا هریک هر چه می خواست می کرد و می گفت و به تن آن گاو موی نمانده همه برکنده بودند . یک تن دیدم از بزرگ زادگان تبریز ضعفی در باصره داشت ، یک ماه به غرفه از آن غرف مسجد نشسته بود که شفا یابد تا از قضای ایزدی گاو بمرد و از دیوان اندک تبری کردند [ اما ] مردم غوغا اندکی از آن صولت نیافتادند تا دیر باز همی آمدند . خداوند روزی جمعی بدان جای حوالت فرموده بود که سخت بینوا بودند » . [ تاریخ و جغرافیای دارالسلطنه تبریز ، از شاهزاده نادر میرزا ، چاپ اقبال ، تهران 1323 قمری ، صفحه 109 و 110 ]
  لسان الملک سپهر همین ماجرا را تائید می کند و می نویسد :
  « مردمان از این حدیث شگفت ، بدان گرد آمدند و نقاره و کرنا که از بهر نوبت آن شهر بود بدان مقام حمل دادند [ در قدیم نقاره و کرنا فقط برای حکام و سلاطین می زدند و نشانه ای از قدرت و حکومت و دولت بود ] و روزی چند کرت همی بنواختند وتمامت بازار و حجرات آن شهر را به زینت کردند و چراغدان های بلور افروخته داشتند و بزرگان شهر از بذل دینار و درهم و قربانی گاو و غنم خود داری نکردند و از هر دیه و قصبه و بلدان دور و نزدیک از بهر زیارت آن مقام زن و مرد به انبوه برسیدند . چندان غوغا برخاست که عقلای بلد از ازدحام و اقتحام [ بی اندیشه در امری داخل شدن ] عوام در آن مقام در بیم شدند که مبادا از آن جنبش و شورش فتنه حدیث شود که اصلاح آن نتوان کرد » .
  اخبار گاو مقدس به پایتخت رسید . امیر کبیر صدراعظم ناصرالدین شاه که اصولا با دخالت ملایان و فقها در کار سیاست و مملکت مخالف و حقیقت ماجرا را از مامورین خفیه خود شنیده بود ، بعد از کاوش ها به این نتیجه رسید که این بار دست کنسول دولت انگلیس در کار است و جناب مستر استیونس ، در ماجرای گاو مقدس دخالتی آشکار دارد . در نامه ای به خانم شیل همسر کنسول انگلیس در ایران از دخالت های بیجا و شیطنت آمیز کنسول انگلیس در تبریز گله می کند و می نویسد :
  « بعد از آنکه مردم اجامره و اوباش تبریز به جهت شرارت های خودشان در امور ملکی و اتلاف مالیات دیوانی از برای خود مأمن و بستی قرار گذاشته و خود سری ها کنند عالیجاه مشارالیه [ جرج استیونس کنسول انگلیس ] به جهت تقویت آنها و استحکام خیالاتشان چهل چراغی به مسجد صاحب الزمان فرستاد و بر آنجا وقف کرده زیاد از حد باعث جرأت عوام و اشرار گشته پای جسارت را بیشتر گذارده اند تا از این خیالات عوام خدا داند چه حادثات بروز و ظهور کند … » . [ امیر کبیر و ایران ، تألیف فریدون آدمیت ، صفحه 428 – 429 . همچنین رجوع کنید به جلد سوم ناسخ التواریخ ، تأالیف لسان الملک سپهر ، خانم شیل در خاطرات خود مفصلا از گاو صاحب الزمان و آشوب تبریز گزارش داده است ]
  میر فتاح مجتهد تبریزی عامل اصلی « فتنه تبریز و غوغای عامه » بود و شورش بظاهر مذهبی ، که در بوسیدن « سم گاو مقدس » بر دیگران پیشی گرفته بود . عوام مردم را واداشت تا در شهرهای آذربایجان بر سر کوچه و بازار از معجزات حضرت گاو داستان ها بسازند و نعره زنند که شهر تبریز مقدس و از مالیات دیوان و حکم معاف است . حتی چهره گاو را نقاشان زبر دست ترسیم کردند و به زائرین بقعه مبارکه فروختند و مردم نادان در خانه های خود شمایل گاو صاحب الزمان را آویختند . متولیان حضرت گاو از سر نادانی به جای کاه و یونجه به او نقل و نبات دادند و بعد از چندی گاو مقدس بیمار و بمرد . مردم با حزن و اندوه فراوان در حالیکه بر سینه خود می کوفتند تشییع جنازه مفصلی از آن « بزرگ مقام » کردند و در مکانی به خاک سپردند که هنوز به آرامگاه گاو صاحب الزمان برای اهل منبر معروف است .
  آیا شباهتی میان چاه صاحب الزمان در مسجد جمکران و گاو صاحب الزمان در مسجد صاحب الزمان در تبریز دیده نمی شود …

 58. مبعث محمد، كمدي الهي:
  ماجرای معراج و عمق حماقت آن همیشه یکی از محبوب ترین سوژه های من در مورد اسلام بوده است. اصل مطلبی که در زیر میخوانید متعلق به شخص دیگری است که من از آن استفاده کرده به آن افزوده ام. چون به اعتقاد مسلمانان معراج یکی از ستونهای اصلی اسلام است، من با اجازه تان قهقهه زنان این ستون پوسیده را از زیرش بیرون میکشم.
  معراج علاوه بر اینکه در احادیث آمده است در قرآن نیز تصدیق شده است. مسلمانان معتقدند که قران توسط جبرئیل بر محمد نازل شده و تا کنون دست نخورده باقی مانده است. بگذارید این حدیث را امتحان کنیم. در احادیث آمده است که شبی محمد سوار بر اسبی بالدار از مسجد الحرام (در مکه جایی که کعبه است) به مسجد الاقصا(در اورشلیم) مسافرت کرده است. سپس از آنجا به آسمان هفتم میرود و به چشم خود بهشت و جهنم را می بیند و سپس به محضر خدا می رود. و غیره….
  آیه یک سوره اسرا می گوید: پاک و منزه است خدایی که شبی بنده اش را از مسجد الاحرام به مسجد الاقصا سیر داد.
  ابوذر نقل می کند که: از پیامبر پرسیدم یا رسول الله کدام مسجد اول ساخته شده است. پیامبر گفت مسجد الاحرام سپس گفتم مسجد بعدی کدام است گفت مسجدالاقصا. گفتم فاصله بین ساختن این دو چند سال طول کشید . او در جواب پاسخ داد 40 سال. بعد در ادامه فرمود هر وقت که زمان نماز فرا رسید هر کجا هستی نماز بگزار زیرا همه زمین محلی برای عبادت توست.

  1- مسجدالاقصا در اورشلیم 53 سال پس از مرگ محمد ساخته شده است. وقتی عمر اورشلیم را تصرف کرد دستور داد در جایی که در گذشته معبد سلیمان بود نماز بگزارند. رومی ها در سده 70 پس از میلاد آن معبد را ویران کرده بودند.از آن به بعد هیچ کلیسا یا معبد و مسجدی در آن محل ساخته نشده بود. خلیفه مالک ابن مروان 72 سال پس از هجرت اولین کسی بود که دستور ساخت گنبد و بارگاه را در آن محل داد و مسجد الاقصا در قرن هفتم بر تپه ای که در گذشته معبد سلیمان بود ساخته شد. این موضوع در دایره المعارف اسلام به ثبت رسیده است(harper and row1 986 page 46 and 102).

  2- منسوب است که محمد در سال 622 میلادی به معراج رفت. اما در این سال اورشلیم به دست مسیحیان بود. هیچ مسلمانی آنجا نبود بنا بر این هیچ مسجدی نمی توانست آنجا ساخته شود. 53 سال پس از مرگ محمد بود که مسلمانان بر تپه ای که در گذشته معبد سلیمان بود مسجد الاقصا را ساختند. لذا این ظن بوجود می آید که شاید قرآن نیز همانند انجیل سالها پس از بنیانگذارش ، جمع آوری و غنی سازی شده و قصه هایی از قبیل معراج به درون قرآن راه یافته اند. هرکسی که آیه یک از سوره اسرا را نوشته ، از اینکه مسجد الاقصا در زمان محمد وجود نداشته غافل بوده است.

  3- اشکال دیگری که از این گفته ها بر می آید این است که به گفته مسلمانان مسجد الحرام(کعبه) به دست ابراهیم در 2000 سال پیش از میلاد مسیح ساخته شده است در حالیکه مسجد الاقصا در سال951-985 ساخته شده. بنابراین پیامبر مقدس فقط چند هزار سال اشتباه کرده است.

  4- بنا بر این محمد نمی توانسته از محلی که وجود نداشته است به بهشت صعود کند. اشتباه بزرگی که اکثر مفسرین از جمله یوسفعلی می کنند این است که می گویند منظور از مسجد الاقصا محل مسجد الاقصا مورد نظر است نه مسجد الاقصای واقعی آیا این عقلانی است که 52 سال پیش از ساختن یک مسجد بر روی آن اسم بگذارند؟
  اما حدیثی در اینجاست که ثابت می کند منظور از مسجد الاقصا ، مسجد الاقصای واقعی است نه محل آن Sahih Bukhari, Volume 4, Book 55, Number 636:

  5- مسلمانان برای توجیه این مسئله می گویند که مسجد به معنی سجده گاه است از این روست که محمد به معبد سلیمان مسجد گفته است. اگر بخواهیم این گفته را باور کنیم تمام کلیساها و کنشت ها و آتشکده های زرتشتیان مسجد هستند.
  حدیث میگوید که اول باد محمد را به اورشلیم برد. محمد در مسجد الاقصا ادای نماز کرد. بعد محمد سوار خر (یا شاید اسب) بادار شد وبه آسمان رفت. با خدا ملاقات کرد و دور دنیا گشت و ….
  بیایید با چشم عقل و منطق انسان فهمیده و منطقی 2008 به این داستان نگاه کنیم. نه با چشم انسان نادان و خرافاتی و و حشت زده زمان محمد که خدایشان بتی بود در خانه کعبه.
  الف- مگر دروازه بهشت در مسجد الاقصا قرار دارد که محمد برای سفر خویش مجبور بود اول به مسجد الاقصا برود؟ چرا محمد برای رفتن به بهشت ابتدا باید به مسجد الاقصا می رفت؟
  ب- چرا خدا احتیاج داشت از باد برای حرکت دادن محمد استفاده کند؟ نمیتوانست همینطوری از یک جا برش دارد و به جای دیگر بگذاردش؟ به عقل کسی که این مزخرفات را نوشته نمیرسیده که شما برای حرکت کردن احتیاجی به گاری یا اسب ندارید.
  پ- بادی که بتواند یک مرد را از یک نقطه بلند کند و در یک چشم به همزدن به نقطه ای چند صد کیلومتر آنطرفتر ببرد از شدیترین طوفان ها هم شدیدتر است. قدرت بادی که بالای 350 کیلومتر در ساعت باشد بقدری است که میتواند اعضای بدن را ازهم بدرد و همه چیز را در مسیرش بکوبد. پس محمد چگونه سالم و با همه لباسهایش به اورشلیم رسید؟ در جواب مسلمانانی که تا سئوالهای اینچنانی ازشان میشود به قدرت خدا و معجزه پناه میبرند، با ید گفت: اگر خدای محمد قدرتی داشت و میتوانست استفاده کند، دیگر احتیاجی به استفاده از باد و خر بالدار نداشت. ضمنن اسلام دین بدون معجزه است و مسلمانان قرآن را معجزه شان میدانند. و من هم دارم به جفنگیات همین معجزه حمله میکنم.
  ت- چون خدا برای محمد خر بالدار فرستاده بود و ما میدانیم که بال فقط جایی که هوا باشد موثر است بنابراین بهشت و جهنم و کائناتی که محمد به دیدنشان رفته بود باید داخل جو کره زمین باشد. باید یادآوری کنم که بهشت و جهنم جاهای کوچکی نمیتوانند باشند. فقط مجسم کنید 72 قصر هرکدام با 72 اتاق و 72 دختر همیشه باکره بعلاوه آشپزخانه وخدم و حشم و جوی های شراب و عسل برای هر کدام از مومنین از اول خلقت (6200 سال به حساب مسلمانان) جای کوچکی نیست و شتر با بارش در آن گم میشود. جهنم هم با آنهمه دود و آتش و هیزم و مارووسایل شکنجه و غیره برای اینهمه گناهکاران که در آن مسکن دارند هم باید جای کوچکی نباشد. حالا سئوال من اینست. اینها کجا هستند؟ ما که هر وجب این کره خاکی را اکتشاف کرده ایم و اینروزها که با کمک گوگل ارث عکس هـر تک درختی درهر گوشه دنیا را هم میتوانیم ببینیم. پس چرا نمیتوانیم بهشت و جهنم جناب محمد را در آسمان ببینیم؟
  من تازه به بارگاه خدا کاری ندارم. میدانیم که خدا در یک اتاقک کوچک سنگی در مکه زندگی میکند و مشنگ بوده که اول محمد را با باد به اورشلیم فرستاده و بعد با خربالدار برگردانده.
  ث- چون میدانم که مسلمانان بلافاصله میگویند که بهشت و جهنم روی زمین نیست و خر بالدار به کمک قدرت خدا (یادتان هست قدرت خدا و معجزه؟) به جایی خارج از زمین رفته. باید بازهم بپرسم به کجا؟ یادتان باشد که من به ساده لوحی پیروان محمد نیستم که هر جفنگی را آخوند بالای ممبر بگوید قبول کنم. برای خارج شدن از جو محمد احتیاج به اکسیژن و لباس فضایی داشته. این بهشت و جهنم هم در داخل منظومه شمسی نمیتواند باشد چون با کمک تلسکوپ های امروز ما میتوانستیم ببینیمشان. نزدیکترین منظومه دیگر بما هم 1.2 بیلیون سال نوری با ما فاصله دارد. ( بله میدانم. قدرت خدا)
  ج- در جواب بهشت و جهنم در دنیایی است که ما نمیتوانیم آن ببینیم باید بگویم که هزیان و چرند بافی هم با چشم دیده نمیشوند

 59. اگر به جای جای قرآن نظری بیندازیم قطعا با آیاتی مواجه خواهیم شد که شامل مفاهیمی چون عذاب شدید کافرین و ایمان نیاوردگان به محمد و الله، مورد خشم و قهر و غضب الهی قرار گرفتن آنها در دنیا و در آخرت و تهدید و ارعاب آنهاست بدون حساب اینکه طبق مفهوم کلی انسان های خوبی هستند یا بد…
  بد ندانستم چند نکته از این آیات که به صورت فوری به ذهن حقیر رسید که بازگو کنم :

  1. نادیده گرفتن این حقیقت که هیچ ایدئولوژی و طرز تفکری نباید از خود انتظار داشته باشد که 100% مردم را به کیش خود در آورد و باید بپذیرد که حتما مخالفینی هم دارد چه بر حق و چه بر نا حق اما در نمونه‌های فراوان می‌بینیم که اسلام شدیدا با مقوله‌ی نقد مبارزه کرده و می‌کند!
  ( درست مثل کمونیست‌های وحشی که از طرفی مخافین کمونیسم را سر کوب می‌کردند و از طرفی تا نهضت عالمگیر خویش را جهانی نکنند و 100% به خورد مردم ندهند از خر رم کرده‌ی شیطان پایین نمی‌آمدند)

  2. هر انسان سالمی که در این هزاره زندگی می‌کند می‌تواند به سادگی در یابد که مهم ترین عامل پیشرفت جوامع متمدن امروزی گوناگونی و رنگارنگی آرا و عقاید و درگیری آنهاست به طوریکه هیچ یک قدرت سرکوب دیگری را ندارد. حال با نگاهی به این آیات ببینید که چرا مثلا من باید وظیفه‌ام نابود کردن کسی باشد که به خدا اعتقاد ندارد یا چرا همه باید به ریسمان الهی چنگ بزنند…؟( که اگر کسی چنگ نزد غیر خودی محسوب شود !!!!!! )

  3. با نگاهی به تاریخ متوجه می‌شویم که ایدئولوژی‌هایی که خود، از بی پایگی وسست بنی خود آگاه هستند بدین صورت از نقد و پژوهش مخالف خود بیم داشته‌اند و تا مبادا چشم و گوش مردم به دروغی که سالیان سال به آنها خورانده‌اند آگاه شود و به سوی آرا ضد دین ( یا ایدئولوژی ) کشیده شوند.همه‌ی ما هم می‌دانیم که اسلام تا چه حد بی منطق و سست پایه است.

  4. معمولا آدم‌ها از چیزی که نسبت به آن جهل دارند می‌ترسند… درست مثل بچه‌ای که از اتاق تاریک می‌ترسد … طبیعی است با این همه رعب و وحشت و عذابی که الله به مخاطبان خود نشان می‌دهد که کسی هم تا حالا ندیده، انسان‌های احمق از ترس همین عذاب و جهنم و مایحتوی به دین شریف اسلام گرویده و کاملا مشخص است که اسلام و الله ساختگی محمد حتی ذره‌ای تحمل دگر اندیشان را ندارند و بدترین عذاب‌ها را به آنان وعده می‌دهند، و بیچاره مومنین محترم نیز غافل از این ضرب المثل که “کی داده کی گرفته؟ ” به امید خشم الهی و جنات نعیم که تا کنون هیچ کس ندیده طی عمر می‌کنند

 60. اون آقایی که ایمیلش یاسین ناجوانمرد هستش، انصافا نام ایرانی با غیرت براش برازنده نیست. لطف کنه از این به بعد اسمش رو بذاره عرب احمق، یا مسلمان نادان خرفت. ایرانی با غیرت برازنده کسی هست که با جهل و خرافاتی که اسمشون اسلام هست مبارزه کنه.

 61. كسي كه نهج البلاغه را بخواند,هيج وقت از امام علي بد نميكه…

  در ضمن علماي تراز اول ما بار ها اعلام امادكي كردند كه حاضر به مناظره هستند ولي كسي اين كار را نكرد!

  • چون احساس میکنم که میخواهی بیاموزی و در عین حال جرات نداری که از اعتقاداتی که به قول خودت در گوشت گفته اند فاصله بگیری. برایت چند مطلب کوچک را میگویم. برای درک اینها و فهمیدن درستی و نا درستیشان احتیاج به مدرک تحصیلی بالا و یا تحقیقات نیست. فقط کمی به آن بیاندیش.
   1- خداوند همه جیز را میداند. بنابراین در دینی که بوسیله او آورده شده باشد. نباید مرتب خداوند خودش را اصلاح کند. یا نظرش را عوض کند. و یا اینکه احتیاج داشته باشد که بندگانش اشتباهات اورا اصلاح کنند. شما در قرآنتان چندین آیه ضد و نقیض دارید وحتی در یک مورد خداوندتان دوتا از آیه هایی را که آورده بود پس گرفت. اگر شمای بنده خدا میفهمید که بریدن دست و پاغلط است. پس چرا خدایتان نمی فهمد؟
   2- کتابی که توسط خدا فرستاده میشود (قرآن – انجیل – تورات) برای راهنمایی بندگانش است که باید به آسانی و بدون بدون هیچ شک و شبهه ای دستورات او را بفهمند و اجرا کنند. بنا براین این کتاب نمی تواند مثل کتاب معما باشد که هر کسی آن را یک جوری بفهمد و تفسیر و اجرا کند. ما میدانیم که در کلیه کشورهای مسلمان دستورات قطع اعضای به یک گونه تفسیر شده است. پس اگر این تفسیر اشتباه است نشان دهنده یک نقص بسیار بزرگ در کتاب است و خدایی که آن را آورده. او در آوردن چننین کتابی اشتباه کرده است.
   3- آیا اسلام یک دینی است که برای همه مردم و در همه زمانها آمده است؟ اگر جوابتان بله است. پس بفرمایید که مردم قطب شمال و مردم شمال کشورهای اسکاندیناوی چگونه باید فرامین اسلام را که بیشتر بر اساس حرکات سماوات است اجرا کنند؟ در قطب شمال شش ماه روز است و شش ماه شب. پس همه این روزی چندین بار نماز خواندن قبل از آفتاب و بعد از غروب و غیره تبدیل میشود به اعمال سالیانه. و روزه گرفتن هم بر اساس حرکات ماه اصلا میسر نخواهد بود. اگر جوابتان خیر است. پس چرا قرآن بطور واضح نمیگوید که این دین برای مردم بدبخت این منطقه است و بقیه مردم دنیا میتوانند زندگی خوب وبی دغدغه ای داشته باشند. مگر اینکه خدای شما از گرد بودن کره زمین اطلاع نداشته که در اینصورت خدایتان خدا نیست. بلکه انسان شیادی بوده که به اسم دین و با وحشت دادن مردم از جهنم و امید دادنشان به بهشت از آنها سوئ استفاده کرده است.
   4- اگر شما قرآنتان را نخوانده اید که بتوانید جواب من را بدهید . من آن را خوانده ام. در یک مکان نوشته شده که این دین برای مردم هم زبان محمد است. پس لطفن ما ایرانیان پارسی زبان و متمدن را آسوده بگذارید و حشیگری ها و جنایات و دزدی اعراب به عهده خودشان بگذارید.
   5- میدانم که با دیدن جملات بالا رگهای گردن اسلامیتان سیخ شده است. اجازه بفرمایید توضیح بدهم. به دلایل زیر, اسلام دین قتل و دزدی و تجاوز و دروغگویی و وحشیگری و بت پرستی و حماقت است.
   ا- اولین اقدام بزرگ مسلمانان غارت کاروان مکه بود. یعنی سرقت مسلحانه از مشتی بازرگان و کشتن آنها که از مالشان در برابر محمد دزد (محمد امین !!) و پیروان غارتگرش دفاع میکردند. محمد در 63 غزوه شرکت داشت که سه تای آنها دفاعی بود و شصت تای آنها تهاجمی. توجه داشته باشید که غزوه حرب نیست. حرب جنگ دو لشگر است. غزوه سرقت مسلحانه است که مشتی دزد به مردم شبیخون میزنند.
   ب- محمد تجاوزگر بود. من فقط به تجاوز او به دخترک کوچکی مثل عایشه اشاره نمیکنم. برای آنها که نمیدانند، عایشه 9 ساله نبود. عایشه 9 ساله به سال قمری بود که میشود 8 سال و 7 ماه. اشاره من به بقیه زنانی است که محمد به آنها تجاوز کرد. مثل آن زن یهودی زیبایی که محمد شوهر و پدر او را کشت و در همان شب او را به عقد خود در آورد. مگر نه اینکه اسلام میگوید که زن شوهردار باید 3 ماه عده نگه دارد تا مشخص شود که او حامله نیست؟ پس چرا محمد عده او را نگه نداشت؟ آیا هیچ زنی حاضر است با کسی که همانروز شوهر، پدر و بقیه قبیله اش را قتل و عام کرده ازدواج کند؟ اگر زنی با میل خود ازدواج میکرد، روز بعد که محمد از چادرش بیرون می آمد، همه صورت و بدنش از جای ناخن هایی که به او کشیده شده بود خونین نبود.
   پ- دروغگویی. علاوه بر اینکه تقییه یکی از واجبات اسلام وبخصوص شیعه گری است. کلیه اسلام بر اساس دروغ هایی که سلمان پارسی اختراع کرد و به محمد آموخت ساخته شده است. این بحث بسیار مفصلی است که وبلاگ حسن آقا محل آن نیست. ولی شما آثار دروغگویی را همه داستانهای اسلام و وعده های داده شده و عمل نکرده را در همه جا میتوانید ببینید.
   ت- وحشیگری مسلمانان احتیاجی به توضیح ندارد. از سنگسار و چشم کور کردن و قطع عضو و سر بریدن بگیر و برو تا ظلمهایی که به زنان میشود برسی.
   ث- بت پرستی. محمد بت پرست به دنیا آمد و بت پرست از دنیا رفت. هنوزهم رفتار مسلمانان بت پرستانه است. معنی آلله و اکبر خدا بزرگ است نیست. این را از هر عرب زبانی میتوانید بپرسید. معنی آلله و اکبر، الله بزرگترین است میباشد. الله بزرگترین بت خانه کعبه بود ( میگویند حجر ال اسود – سنگ سیاه- همان الله است). خانواده محمد پرستندگان الله بودند و به همین دلیل اسم پدر محمد عبدالله بود که معنیش بنده الله است. سال اولی که محمد به مدینه رفت، برای زیارت سالانه الله به مکه باز گشت و مکییان او را راه ندادند و گفتند که تا دست از دزدی و غارتگری و مسلمانی بر نداری نمتوانی به زیارت الله بیایی. محمد برای اینکه بتواند وظایف دینیش را انجام دهد، لشگر جمع کرد و به مکه حمله کرد. و پس از فتح مکه همه بت ها شکست بغیر از سه بتی که دختران الله بودند. اگر به مراسم امروز حج دقت کنید آثار بت پرستی را بطور کامل می بینید. مردم بدور خانه الله طواف میکنند. شما با عقل خود بمن بگویید، چگونه خانه خداوندی که این جهان پر عظمت و زیبا را ساخته میتواند یک اتاق کوچک سنگی وسط بیابانهای بی آب و علف عربستان باشد؟ سنگ انداختن به شیطان هم در حقیقت سنگ انداختن به بت رقیب الله بوده. هفت بار از کوهی به کوه دگر رفتن هم در حقیقت هفت بار از بتی که در بالای هر کدام از این کوه بوده به بت دیگر رفتن بوده.
   ج- باور داشتن به دینی که هیچ از آن ندانید و فقط از آن کور کورانه و با تعصب پیروی کنید دلیل حماقت است. اجداد ما به ضرب شمشیر و از ترس کشته شدن بوسیله عرب وحشی که با شمشیر آغشته بدر خانه شان آمده بود و میگفت یا مسلمان شو یا کشته میشوی و زن و بچه هایت به بردگی میروند مسلمان شدند. مسلمان یعنی تسلیم شده. آنها کسانی بودند که تسلیم شدند و قبول کردند که جزیه و خمس و ذکات بدهند تا کشته نشوند. و بعد اعراب ممنوع کردند که ما به زبان پارسی صحبت کنیم و یا هر چیزی از آداب خود را داشته باشیم و کم کم این دین پلید در کشور ما خانه پیدا کرد. و مردم ما چیزی نمیدانستند بجز جفنگیاتی که آخوند بخوردشان میداد. حتی آخوندها مجبورشان کردند تا قرآن را به عربی بخوانند تا نفهمند چه مزخرفاتی در آن نوشته شده. ولی در زمان حال که بیشتر مردم سواد دارند و قرآن ترجمه شده است، فقط احمق ها باور دارند که کتابی که میگوید زمین پهن است و کوهها را روی آن گذاشته اند تا آن را برسر جایش نگه دارد و خورشید شبها به داخل لجن می نشیند، از طرف خدا آمده است. قرآن کتابی است پر از غلط های انشایی و بی سر و ته که بر خلاف آنچه که میگویند هیچ کس نمیتواند نظیر آن و به فصاحت آن را بنویسد، هر بچه دوازده ساله عرب زبان میتواند نظیر آن را بنویسد. با این تفاوت که بچه دوازده ساله اشتباهات فاحشی مثل غروب خورشید در لجن و باران از کوهی در آسمان میریزد روی ابر را نمیکند.
   چ- بر خلاف نوشته شما، علم پزشکی معتقد است که روزه گرفتن برای انسان ضرر دادن و بدن را دچار شوک میکند. و ننوشیدن آب برای ساعتها بخصوص در فصل تابستان و دفع نکردن سمومات بدن از طریق آبی که مینوشیم برای بدن و کلیه ها بسیار زیان بار است. این هم یکی دیگر از مزخرفاتی است که تحویلتان داده اند و شما هم تحقیق نکرده قبول کرده اید.

 62. اسلام ميكه با غيرت باشيد, اوني كه با اسلام مشكل داره بايد از مادر و خواهر و دختر و همسر خودش بكذره,كسي كه غيرت داره اسلام داره!
  و كسي كه ميكه ايراني با غيرت كسي هستش كه با خرافه مبارزه كنه معلومه معني غيرت را نميدونه.
  اسلام همانطور كه ميكه با جهل مبارزه كنيد ميكه غيرت داشته باشيد.من اول كار هم خدمت شما عرض كردم كه به مسئله ي ترور شخصيت توجه داشته باشيد.

  • «و كسي كه ميكه ايراني با غيرت كسي هستش كه با خرافه مبارزه كنه معلومه معني غيرت را نميدونه.»
   من این جمله ریحانو یکم بازش میکنم:
   از نظر ریحان باغیرت نباید با خرافات مبارزه کنه بلکه باید در مقابل خرافات سکوت کنه یا اونو ترویج بده
   مثلا بره چاه درست کنه بگه مهدی موهوم تو این چاهه!
   یا النگوهاشو بده به عراقیا تا قبر یه مرده رو از طلا بگیرن!
   یا اویزون قبر مرده ها شه تا بچش شفا پیدا کنه !
   یا به خاطر کشته شدن یه بابایی تو 1400 سال پیش خودزنی کنه و با قمه سر خودشو بچشو خونینو
   مالین کنه!
   یا اینکه نه تنها منتظر باشه یکی از غیب بیاد برای نجاتش بلکه منتظر این باشه که یدفه همه اماما هم با این امام غیبی از گور بلند شن بیان تو اون زمان! (اینو تو برنامه «زلال احکام » شنیدم که اخونده میگفت » در زمان امام زمان همه ی اماما و پیامبرا دوباره برمیگردن و در نهایت که امام زمان خواست بمیره امام حسین جانشین ایشون میشن و خود امام حسین امام زمانو خاک میکنن»
   یعنی این یکیو دیگه جدید دیدم تا حالا فکر میکردم فقط مهدی موهوم میخواد بیاد حالا انگار کل طایفه میخوان باهم ظاهر بشن )
   یا روزی 5 بار سرشو بزار زمین و پشتشو هوا کنه و خوبیهای خودشو بده به الله و وقتی دیگه خوبی براش نموند در کمال حماقت به درگاهش عجز و لابه کنه !!
   در نهایت نیایش احمد کسروی رو در کتاب شیعی گری میزارم گرچه من خودم به افریدگاری اعتقاد ندارم اما انگار معتقدینم از خرافات به ستوه امدند!!
   «پروردگارا ! به گمراهیها خواهیم رزمید,
   با از و ستم خواهیم جنگید ,
   بتخانه ها خواهیم بر انداخت ,
   و ان پشتیبانی و راهنماییهای توست ,
   که مارا فیروز خواهد گردانید,
   (نیایش یکم اذر)»
   احمد کسروی

 63. جناب ریحان شما هم مثل سایر مسلمین فکر می کنید غیرت تنها مخصوص شماست بگذارید مثالی بزنم در ژاپن شخصی به نام ناکاشی که از کشاورزان آن دیار بود بعد از اشغال ژاپن بدست متفقین و رسیدن سربازان آنها به محل زندگیش از ترس اینکه به ناموسش تعرض نشود خود و تمام اهل خانواده اش را کشت (در کتاب درسی تاریخ این کشور به تفضیل این داستان رو بیان میکنه) داستان های مختلفی از غیرت در جای جای جهان غیر مسلمان وجود داره پس غیرت تنها مخصوص مسلمین نیست و همه جوامع اون غیرت رو دارن اما آیا غیرت روی به اصطلاح ناموس خوبه؟ شما مشکلت اینه که به هرچیزی با یه عینک خاص نگاه میکنی مثلا این که غیرت در هر صورتی خوبه و یه ارزش اخلاقیه ولی واقعیت اینه که ارزش ها در گذر زمان تغییر می کنن غیرت روی ناموس ریشه در جامعه مردسالار داره و اینکه شما صاحب ناموست هستی ولی امروزه باگسترش اطلاعات جمعی و قدرتگیری بانوان در جامعه این حس مالکیت مرد به زن کمتر میشه و غیرت هم به خاطر اون کمرنگ تر به گونه ای که در جوامع مدرن امروز غیرت روی ناموس معنا نداره من مطمئنم تا چند دهه دیگه همین وضع در ایران و جوامع اسلامی اتفاق میفته شما میتونی ما رو به بی ناموسی متهم کنی ولی واقعیت اینه که کدوم ناموس ناموس چیزیه که جامعه مرد سالار به زور تو ذهن شما و امثال شما جا انداخته و غیرت رو ناموس را باعث افتخار میدونید و مثلا اینکه خواهرت با یه پسر دیگه دوست باشه واست ننگه یکی نیست بگه تو چیکاره ی خواهرتی اون این حق رو داره که اگر بالای 18 سال سن داشت هرکاری که خواست بکنه این واکنش تو ناشی از حس مالکیتی هست که روی خواهرت داری ولا غیر غیرت روی همه چیز خوبه الا ناموس شاید بخندی و بگی این یارو خودش داره میگه بی ناموسه ولی این خط و این نشون که تا قرن آینده ناموس از دایره لغات تمامی جوامع (تقریبا) حذف میشه همونطور که امروز در جوامع مدرن با قانون اتحاد مدنی حذف شده و همونطورکه چند زنی امروز تقبیح شدس در حالیکه در گذشته همواره یک ارزش محسوب میشد و زن بیشتر نشونگر قدرت بیشتر بود به هر حال بزودی بیشتر تابو ها خواهد شکست و روزی بی ناموسی (به گفته شما مردسالاران ) نه تنها باعث ننگ نخواهد بود بلکه بسیاری از افراد با افتخار اون رو فریاد می زنن و میگن که ما هرگز خودمون رو صاحب زنمون نمی دونستیم (مثل امروز جوامع مدرن که با افتخار میگن ما اتحاد مدنی میکنیم نه ازدواج چون ازدواج میتونه باعث ایجاد حس ناموس دوستی و به نوعی حس مالکیت مرد به زنش بشه )چشات رو بازکن محترم الان 1000 سال پیش نیست که علم با سرعت مورچه پیشرفت کنه تو قرن بیست و یک داره به اندازه تمام دوران های قبل از این قرن در یک سال علم تولید میشه پس ارزش های همچین جامعه ای هم باید تغییر کنه در ضمن وقتی یکی میگه فاطمه زهرا حرومزادس (از تمامی مسلمین عذرخواهی میکنم و این نظر شخصی من نیست) قصد نداریم که از ایشون انتقام بگیریم مثلا به خاطر دشمنی که به ما کرده برای خالی شدن عقده بهش فحش بدیم می خوایم این تابو های مسخره بشکنه و نشون بدیم فاطمه زهرا حرومزادس با کوروش حرومزادس با اینکه شما حرومزاده ای (معذرت میخوام) هیچ فرقی نداره همه شون چون نزاکت رو رعایت نکردیم ناپسند هستن همین و همین و همین و نه چیزی بیشتر میدونی تا زمانیکه چیزی بت نشده میشه با روش های مسالمت آمیز اون رو نقد کرد ولی وقتی چیزی بت شد و مورد پرستش قرار گرفت تنها راه نقد اون شکستنش با تبره / پیروز باشید

 64. سلطه جوئي فرهنگي اسلام
  هژمونی یا سلطه جوئی فرهنگی اسلام، به بخش مرکزی یا اصل وجودی آن برمیگرده……این بخش مرکزی همان ایده و معماری ذهنی انسانی محروم و گرسنه ولی مهاجم است ….قوانینی که این 3 آسیب را بسط و به الله میرسونه !
  میدونید وقتی با دقت به اجزا تشکیل دهنده این مذهب واپسگرا نگاه میکنید تمام خصوصیات محرویت ها و کمپلکس های تحقیر شده فردی را استخراج میکنید که از طریقی میخواسته انتقام خود را، و با تمام قوا از آدمها بگیره ……بلی محمد با اثری که از خودش جاگذاشت (قرآن)، از بُعد روانی شواهدی قابل تفسیر، از چالشهايِ درونساختِ یک بیمارِ اسکیزوئیدی همراه با تظاهرات بالینی و روانی پارانوئیایی را میتوانید به تحقیق در این فرد دنبال کنید…….
  وقتی با دقت قرآن را میخوانید میبیند در یک سوره دائما مخاطبش عوض میشود و گوینده جای شنونده را میگیرد!( این انسان بر اساس بیماریهای فوق گفتگوی درونی شدیدی داشته در ادامه متن به آسیبهای آن میپردازیم)
  از سوی دیگر از بعد معنائی ، تخیلات اسکیزو فرنیایی محمد کاملا بارز است و، بطوری نمود مینماید که، خود تبعیت از موجوداتِ غیر اورگانیک را ( که مشخصات بیماران اسکیزوفرنیائی است) را مشاهده میکند ، ان موجودات در بحثی بنام تسخیرات قابل اتصالند و لی آنچیزی که محمد میگوید از خرافات فولکلوریک پیرامونی و تحقیر های زمان کودکیش سر چسمه گرفته و با تنبیه قرار دادن دشمنانِ خود بوسیله تعیین خط مرز “محمدی بودن”و یا نبودن ار آنها انتقام میگیرد.( تابو و تابوگذار– و محافظ تابو)
  اتصال محمد به ماوراء مزبله ای برای ترساندن افراد بوده و کسب اختیارات بوده ( و ریشه در خلاء ایدئولوژیک عربستان بدوی داشته و دارد!) ولی جالب اینجاستکه خود نیز از عوامل من در آوردی خود (فرشتگان نزول قران و ،وحی و حدیث… ) میترسیده و مبنای گفتمانش ترس و مرگ، تهدید تحقیر و دروغ و حسادت است ….
  تصویر ذهنی این بیمار روانی(محمد) از پیرامون نیز با ابهام و تکانه هیا شخصیتی عجیب و غریبِ ایشان حکایت میکند به طوری که بجای سرپوشانی روی ضعفهایش به بزرگنمائی آنها میپردازد ……!!!!!!!
  (بیشک بدونید این بچه یتیم، آزار جنسی دیده – محرومیت کشیده ، تحقیر شده )
  تمام انحرافات محمد (انحرافات جنسی شامل زنباریگی ، پدوفیلی ، میل به رابطه جنسی زنان همسر دار و دیگر انحرافات اخلاقی او، مانند طراری ، اخذ خود دانستن مایملک دیگران البته به اذن الله ، میل شدید افزایش دارایی، قصی القلب بودن، معماری فکری پول و فدرت را رقم میزند…..) منتج به نیروی آسیب تخیلی اسکیزوئیدی میشود منتها بنا به دلایل خلاء عقیقدتی در خطه خود، آگرمان دیسمان شده و تبدیل به پیامبری میشود که خاتم الانبیا ست!!! ظرف 10 سال از شروع ترویج حقاقنیت خود، هرکه اورا قبول ندارد به اذن الله به قتل میرسد ، جنگهای زیادی راشروع میکند (61) و از تمام افراد درو بر خود با قتل عام اونا انتقام میگیرد و از بازماندگان جزیه و زنانشان را با کنیزی برده جنسی(بله برده جنسی) خود مینماید!!!………برای اینکار مجبور است الگوی ناقص العقل بودن زن را اذعان کند ، چون اگر زن هم مانند مرد توانائی عقلی دارد ، باید بمیرد نه اینکه برده جنسی شود.
  (داستان بیجه فاتل معاصر! را شنیدید، بیجه قاتلی بود که 15 پسر بچه فقیرِ خرمدره ورامین را بعد تجاوز جنسی به قتل رساند …از او پرسیدند چرا!؟ – گفت در کودکی در بندر ترکمن 2 مرد به مدت 3 سال به او تجاوز میکردند و از نظر ذهنی ،انتقامی نهادینه شده کاملا موجه است….
  حالا بیبیم این متن چه ربطی به هژمونیای اسلام داشت ..؟؟!!
  اگر شما کتاب آموزه های بودا،(موجود در http://www.ghafaseh.com) ترجمه آرش جبرائیل را بخوانید میبینید اوپانیشاد (بودا- یعنی بیدار شده) هیچ کس را مجبور به تبعیت از خود و خدای تصویريِ نمیکند! حتی تبلیغ را ناشایست میداند! …ضرب و زور ترویج و قتل و کشتار را همانطور که میبینید تاکید ننموده و حتی منع میکند…
  غیر بودائی را کافر نمیداند و حذف مخالف موتور اصلی حرکتش نیست!! مناعت طبع و کمک و دوستی را پیشنهاد میکد و میگوید هر مرد فقط باید یک همسر داشته و رابطه خارج زناشوئی را نفی میکند .. خدایش عصبانی و آدمکش مثل الله نیست و رابطه اش با ساده و بدون نماز و ریا است ….( البته هدف من ترویج بودائیست نیست همانطور که میدانید بودا 400 قبل از مسیح میزیسته و یک حکمت است و ونه مذهب)
  اما اگر جای جای اسلام را مطالعه کنید فقط ریا ، قتل و غارت وحسادت و خشم و تنفر را مشاهده و برداشت مبکنید.گفتمانی که ، از لای دندانهای زرد یک عرب ِ عقده ای مشکل دار بر آمده است!!
  گفتمان وحی الهی (الله)اسلام، رابطه خدا و بنده اش از راه تحقیر بنده و ایجاد ترس(خدا ترس بودن) و عدم اجازه انجام تفکر به بند ه است !و البته تحقیر نفس او!
  “اینه که بگیم همینه که هست و باید بپذیری وگرنه مُردی ! اینو محمد و نوچه مخ تعطیلش یعنی علی نهادینه کردند” این روندنمايِ هژمونيِ است، که سیرِ کلاسیک به عصر نوین را طی کرد…..!
  حالا، دوباره سئوال اولیه مطرح است: ” هژمونی ِاسلام یا اسلام ِهژمونی ؟!”
  اسم بچه باید عربی و از انبیا باشه ، ختنه ات میکنند (تحقیقات علمی پزشکی میگه ختنه کار غیر طبیعی است که باعت قطع اعصاب و عروق اندام تناسلی مرد میشه و نه فقط از حیث این اندام ، بلکه تاثیر بد روی اعمال عصبی بدن میگذاره!) ، باید مسائل و احکام اسلام را از سیر تا پیاز بلد باشی تا بطونی استخدام بشی و گرنه “هسته گزینش ردت میکنه!”
  اگرهم قبول نداری ولی باید نذری بدی که همسایه نگن کافری ! عاشورا هم باید قابلمه را برداری بری گدائيِ نذری، تا انسان خدا ترسی باشی !اگر دوست نداری ولی بایدبری نمازجماعت اداره وگرنه پوزت خورده !
  گزینشیا میگن 80 درصد اسلام به تظاهر احکامه باید نشون بدی!!! اگر گزینش مردود بشی، نه فرصت مطالعاتی نه بورس ونه……………………
  میخوای ازدواج کنی یک آخوندک گندیده باید از لای دندونای زرد متعفنش کلمات عربيِ بی معنی را بیان کنه تا میهمانان زنِ لخت و عور مسلمان! در عروسی هلهله کنن و صلوات بر محمد بفرستند!! و با اسپند اجانین و چشم بد بترکونن…….و میزان مهر و نفقه و شیر بهای میلیاردی را بعنوان جایزه نوبل فریاد کشند!! ماه رمضون بگی روزه ام وای یواشکی غذا بخوری، عرق بخوری جانماز آب بکشی و به فکر ازدیاد مالکیت مالی و جنسی ات باشی تا آخرالامر!!
  میبینید؟؟!
  اینا هژومنیه اسلامه!!!
  ولی، از، اینجا، به بعد- اسلامه هژومنیه که میخواد “آن قلاب” را صادر کنه به کشور های همسایه کافر!! میره میلیارد میلیار تومان هزینه میکنه تو عرصه بین الملل تا C4 را ببره تو مهدکودک اسرائیل ها و یپوکونتشون !میخواد عراقیهای با تی ان تی، سنی های عراقی شیعه و مطیع امام زمان کنه !– بقول یه آخوندک، میگفت: اسلام اول یا یهود میجنگه و پیروز میشه ، بعد با کافر میجنگه و نابود میشه ، بعد با مسیحی میجنگه و انا را نابود میکنه بعد یا تسنن میجنگه و نا بود میکنه اوانارا و سپس امام زمان میاد همه را قتل عام میکنه حتی مومنینش را !! (من خودم در جلسه ای حضور داشتم و با گوشهای خودم شنیدم اینار! ) – ( اینا ان انات اسلام ) و روایات داره- اینا پان اسلامیسم نیست یه چیز دیگست .
  لطفا خوب عنایت بفرمائید:
  خوب دیگه این دیگه “هژمونی ِاسلام “، یا “اسلام ِهژمونی” نیست هژمونيِ هژمونیست است!!!!!!!!
  یه جا میخوندم “سلمان رشدی” تویکی از مقدمه کتاباش نوشته بود : ” اسلام با تهاجم اومده ولی بدونید با تهاجم هم به زباله دان تاریخ میره”
  ما ایرانیان بر خلاف اداعا های کر کننده گوشِ عالم و آدم در خصوص گذشته ای پر ابهت و الگو مبنا و پر عشمت متحیر کنند از علم و ادب و هنر و استیلای قدرت !!! ، تاریخی پر از شکست داریم(ما اهل پاتوق خُسن آقا واقع گرا باشیم) ولی شاید ، بررسی و اخذ عبرت ،گذشتگان و کم خردی پاسیو پیشینیان ما، به جای اصلِ “پذیرش” ، مغولها –اسکندر اعراب و و…….نگرشی و تفکر جهانی را رقم بزنیم ، که از توی اون تبعییتهای کورکورانه و تحمیلی مانند اسلام جاشو به بلند نظری و آزادی و آزادگی بده ……………همگی امیدوار باشیم والبته تنویر افکار کنیم .

  • This was one the best articles that I have ever read.
   Bravo Mr. Keronus.
   Long live atheists.
   Death to islam and muhammad va aale muhammad.

 65. غیرت فقط مختص ناموس نیست
  غیرت مال دینت،شرفت،وطنت،اعتقادات؛و…. هست!!!!!
  مطمئنا کسی که مسلمان اگه یه حروم زاده به اعتقاداتش مخصوصا امام هادی(ع)-جانم فدای نام مبارک نقی- توهین بکنن مثل سیب زمینی نیست که رگ نزنه،غیرت داره حرفشو میزنه!!!!
  ما ایرانی ها اسلام رو مدیون وجود مبارک امیرالمومنین علی (ع) و شاگرد بی نظیرش حضرت سلمان محمدی(فارسی)هستیم!!!!!و غیرت ایرانی همونجور که بر سر زرتشت و کوروش و آیین یکتا پرستی اونا بوده حالا با ظهور دین کامل اسلام update شده!!!!!
  اسلام مال همه است کاری به عرب نداره!مسلمان ایرانی؛چینی،مالزیایی؛فرانسوی،آمریکایی و….. داریم یعنی شما اینا رو عرب میدونید؟؟؟؟؟؟
  حضرت امیرالمومنین(اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم) میفرمایند:من از عرب هستم ولی عرب از من نیست!!!(با دقت در این جمله بفهمید کسی از این عرب های جاهل و عرب های امروزی مفت خور اسراییل و آمریکا خوشش نمیاد)
  جالبه میگن اسلام خرافاته!!!مگه خوابه؟؟؟؟نمونه ای خرافات بیان کنید تا یک و نیم میلیارد مسلمان کل دنیا از خرافات دربیاند!!!!!
  خرافات؟!؟!؟!؟!؟ واقعا خنده داره(جوک تیر 91)
  بازهم میگم من نه یاسینم نه (نا)جوانمرد دیدید یه عدد جلوشه از 1 تا 100 دسته بچه هاست شانس من 74 !!!!
  اذا جاء نصرالله و فتح القریب
  ان وعد الله حق
  یا هادی:
  خیلی گرفتارتوام/با جون خریدار توام/شراب غـــیـــــرت میخورم/هرکی اهانت بکنه به حـضـرت نــــقـــــی ما/خودم سرش رو میبرم

  • مرتیکه تو غلط میکنی اسم مبارک نقی (سیدنا و سالارنا و گاگولنا – کون شیعیان حواله ی ذوالنعوظ مبارکشان) رو به زبان میاری. این بدبخت داشت گوشه زباله دان تاریک خاک می خورد و شما ایرانی های شیعه کونتون رو واسه علی و حسن و حسین و ابییرفرض فقط قمبل میکردین. این ما بودیم که کشیدیمش بیرون و به همه شما شیعیان کله پوک یادآوریش کردیم. نقی ما رو خیلی بیشتر از شما دوست داره. اتفاقا منتظره تک تک شما شیعیان رو گیر بیاره حسابی ازتون انتقام گیری کنه. میدونی اگه یه روز نقی تو رو گیرت بیاره چیکارت میکنه یاسین ناجوانمرد؟ اول میبره تو کشتی نوح یه دور می کنتت، بعد سیب قرمز رو از حوا میگیره و میکنه تو کونت و بعد قهوه ای درش میاره میکنه تو دهنت. بعد سر ذوالنعوظ رو میزاره لای لبات و بول رو سرازیر میکنه تو دهنت. بعد مشتی غائط بی میداره با دستای مبارکش میکنه تو چشمات. بعد عصای موسی رو میاره میکنه تو کونت، به اذن نقی تبدیل به اژدهای 7 سر میشه اونتو کونت هم جر میخوره از هفت سوراخ بدنت هفت تا سر اژدها میاد بیرون. آخر سر هم چاه فاضلاب باز میشه نقی از وسطش رد میشه، تو که میای رد بشی چاه بسته میشه و تو پیش مهدی موعود میمونی تا ابد

   چنین امام انتقام بگیر و معجزه بکنی داریم ما (آخیش، چه حالی داد. با اینا باید مثل خودشون حرف زد فقط)

  • با با تو خیلی باحالی وقتی میگیم شیعه یا سنی میگین اونا مسلمون نیستن
   حالا در میای میگی 1.5 میلیارد مسلمون
   لطفا از این به بعد وقتی خواستی بگی مسلمون از سنی و وهابی و شافعی و حنفی مایه نزار (گرچه اونا هم خرافین)
   اما شما شیعیان نهایتا 100 میلیونین تو دنیا واقعیتم اینه که کسیم تو دنبا براتون تره خورد نمیکنه !!

 66. اسلام که همش خرافاته عمو بگو کجاش نیست هر روز 5 بار دلا راس میشین (شاید میخواید به الله بدین !) بدون هیچ دلیلی میگین چون پیامبرمون گفته زرتشتی ها هم بول گاو رو می خوردن و باهاش غسل می کردن دلیلشون هم گفته زرتشت بود به یه مشت مرده دخیل می بندین اگه شانسی شد میگین کار اون بود اگه نشد میگین خدا نخواست ! عزیز برو بحارالانوار رو بخون ببین کجاش خرافات نیست نمی دونم پیغمبر شق القمر کرد کسی که بول پیامبر یا ائمه رو بخوره به بهشت میره و بول این عزیزان پاکه (این رو تو بحار خوندم یاد همین حرف زرتشتی ها افتادم (غسل با بول گاو)) حرف شما جوک بود (خرافات؟!؟!؟!؟!؟ واقعا خنده داره) مشکل شما اینه که کارهایی که می کنی فکر می کنی عادیه نمی دونی از بیرون که بهش نگاه کنی کاملا خرافیه برو برو عمو همون چیزتو بکش چیز نکن

 67. اصلا کی میگه معراج خرافاته؟ همه دانشمندای دنیا انگشت بدهن موندند که چه موشکی داخل کون براق بوده که حضرت رو سریعتر از سرعت نور به طبقه هفتم آسمون رسونده. تازه کی گفته که طبقه هفتم آسمون خرافاته؟ جهنم و بهشت و حوری و غلمان و جوی شیر و عسل و گرز آتشین خرافاته؟ کی گفته جمکران خرافاته؟
  من فکر می کنم که تو غار اصحاب کهف هم اینترنت هست که اینا نشستند و این مزخرفات رو بهم می بافند.
  وقتی نوشته های حضرات اسلامیون رو می خونم بیشتر خوشحال میشم که غیرت، ناموس و هر چیز دیگری که رگای گردنم بالا بزنه و بخاطرش آدم بکشم، ندارم.

 68. افرين,من از شما تشكر ميكنم,دستتون درد نكنه,خيلي خوب توهين ميكنيد…در مورد اسلام هم بايد بكم كه نه صد ميليون,شايد هزار نفر مسلمون هم نداريم!
  در مورد جامعه ي ايران هم بايد بكم كه اين جامعه اصلا اسلامي نيست,فقط اسمش اسلاميه,اينو به وضوح ميشه ديد(البته كسايي كه براش جون دادن ميخواستن اسلامي باشه ولي به لطف من و شما نشد)اسلام واقعي را به زودي مي بينيد…
  در مورد حرف شما, جناب «يه نفر»,بله حق با شما است,كسايي كه دم از اسلام ميزنن روي خشونت خوب مانور دادن ولي امام نقي را فراموش كردن,بله شما درست كفتي,شما ايشان را به ياد شيعه ها اورديد,ولي بازم كاري نكردند,معلومه وقتي ادم هاي اينجوري دم از اسلام ميزنن از اين اتفاق ها هم ميفته,من از شما تشكر ميكنم,شما لااقل ايشان را به ياد شيعه ها اورديد,
  الان هم به نظر من بيشتر از كسايي كه توهين كردن شيعه ها مقصرند,زيرا اكر ايشان را فراموش نمي كردند اين اتفاق نمي افتاد,من خودم تمام اهنك هاي شاهين نجفي را شنيدم و تا جند وقت قبل هم كوش ميدادم,ولي يه روز يه جا رفته بودم,يكي كفت اكر ما شيعه ها محكم بوديم كسي جرأت اهانت به خودش نميداد,بله,شما ايشان را زنده كرديد,ولي اكر شيعه ها محكم بودند نميتونستيد,شما هم از اونا تشكر كن…
  من نمي دونم بايد جي بكم,(از ماست كه بر ماست)اسلام به خاطر تعصب بعضي ها اينقدر اسيب ديد ولي اسلام اوني نيست كه شما ديديد,خيلي بهتره,بله توي كتاب ها فلان مسئله را نوشتند ولي اسلام اوني نسيت كه توي كتاب ها نوشتند,يه دفه يه راهزن به يه قافله زد كه دانشمند بزرك توش بود,دانشمند كفت وسايل من رو نبريد اين كتاب ها همه ي جيز منه,رئيس راهزن ها با خودش فكر كرد, بعد كفت علمي كه مال تو كتاب باشه به هيج دردي نميخوره,بله…شيعه ها علوم تو كتابشون دم از اخلاق ميزنه و اونا فقط تو كتاب هاشون اخلاق دارند ,من با كار هاي اين ها خيلي مشكل دارم سر همين مسئله ولي به نظر من اشكال از اين شيعه نما ها است , من اول كفتم كه اسلام دشمن زياد داره ولي حالا ميكم اكر اسلام دشمن داره به خاطر ضعف مسلمون هاست…
  من حرفي كه بالا زدم را اصلاح ميكنم:غيرت براي هر جيزي است كه ما بهش احترام ميزاريم و برامون با ارزشه,
  ايران براي من با ارزش و عذاب ميكشم وقتي ميبينم اينقدر شيعه نما وجود داره توش!من دوست دارم كشورم با عقل و منطق و به دور از خرافه باشه,خرافات را هم دشمن با استفاده از سادكي مسلمون ها درست كرده,شيعه هيج وقت خرافاتي نيست, اين ادماي خرافاتي شيعه نيستند.
  «كفتم كه الف كفت دكر,كفتم هيج/در خانه اكر كس(kas) است,يك حرف بس است/بار ها كفته ام بار دكر ميكويم:
  اسلام به ذات خود ندارد عيبي,هر عيب كه هست از مسلماني ماست!
  ميدونيد كار بعضي ها جيه?
  بي(peye)مصلحت مجلس اراستند/نشستند و كفتند و بر خواستند!
  حق با شما است,شما حق داريد ناراحت و عصباني باشيد,منم هستم!به خاطر كار هاي بعضي ها منم عصبانيم ولي اين ها رو شيعه ي واقعي قبول نداره,بعضي افراد براي اينكه منافع خودشون رو جلو ببرند بعضي جيزا رو وارد اسلام كردند.
  متاسفانه بيشتر شيعه هاي ايران از اسلام فقط احكام رو ياد كرفتند,و اخلاق را فراموش كردند…ولي اسلام اخلاق را بيشتر توصيه كرده.
  من از شما خواهش ميكنم يه دفعه بدون ناراحتي و عصبانيت جيز هايي كه من نوشتم رو بخونيد,
  من جيز هايي رو كه شما نوشتيد را با اينكه ناراحت ميشدم ولي جند بار خوندم.

  • مشکل اینه که الان 1400 ساله که یه عده میگن اسلام واقعی رو اوردن و یه عده میگن این اسلام واقعی نیست و شما بعد از 1400 سال همچنان داری دنبال اسلام واقعی میگردی !!
   اما مسئله اینه که من به اسلام وقران نگاه میکنم و میبینم که این تناقضات موجود در اسلام که باعث بوجود اومدن این همه نظر میشه که اونوقت یکی میگه ما 1.5 میلیارد مسلمون داریم و یکی دیگه میاد میگه ما 1000 تا مسلمونم نداریم .
   در طول تاریخ هرکسی قرانو خونده یه تیکشو گرفته و یه تیکشو مجبور بوده ول کنه به خاطر تناقضات توش نه اینکه مثلا چون یه جایی از قرانو دوست داشته گرفته بقیشو ول کرده
   مسئله اینه که واقعا نمیشه بر اساس همه ی قران یه مفهوم گرفت کاملا دل بخواهی میشه
   هرکسی برا خودش میاد سرو ته دو تا ایه بی سروته رو به هم میچسبونه و یه نتیجه میگیره و بعد اسم نتیجشو میزاره تفسیر و خودشم مفسر میدونه وبعد 100 جلد کتاب فقط تو تفسیر قران میده بیرون (که واقعا اگه خوب نگاه کنیم میشه 100000 جلد تفسیر داد بیرون به خاطر اینکه میشه هر دو تا ایه قرانو کنار هم گذاشت و یه نتیجه گرفت و براش یه کتاب نوشت , واقعا اراجیف نوشتن کاری نداره)
   عزیزم تو هرچقدر هم زور بزنی نمیتونی به همه قران عمل کنی
   کتابی که یه جاش میگه اکراهی در دین نیست وجایی دیگش میگه مثلا هر مشرکی رو هرجا گیر اوردین بکشین. تو چجوری میتونی این 2 تا دستورو همزمان عمل کنی !!؟؟
   لطفا سعی نکنید خود زنی کنید و ننه من غریبم بازی در بیارین !!
   من جای این علمای اسلامی بودم خودم یه سری از ایاتو از قران حذف میکردم اینجوری صرفه بیشتری داشت حداقل این همه جوهر و کاغذ مصرف نوشتن این همه تفسیر و ماله کشی نمیشد.

 69. والله ما بحارالانوار استاد علامه مجاسی رو زیر و رو کردیم و از بریم ولی این حدیث هایی که شما گفتید ندیدم
  جالبه واسه شیعه تره خورد نمیکنند ولی مثل سگ ازشون میترسن و همش با ترور میخواند نابودشون کنند،میخواند بحرین رو بچسبون به عربستان تا شیعه رو خفت بندازند ولی اینا همش از اینا که تره خورد نمیکنند،بعد میگن ما علممون از خدا و قرآن بیشتره!!!!!
  اولا شق القمر خرافات نیست حالا بر فرض محال خرافات ولی نه اصول دین نه فروع دین!!!!!
  واسه ما توحید نبوت امامت معاد عدل مهمه حالا کدوم از اینا خرافاته؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟
  واسه ما نماز روزه حج امر به معروف و نهی از منکر خمس زکات و…. مهمه کجاش خرافاته؟!؟!؟!؟!
  اینا یعنی اسلام حالا هرچی به غیر از این شنیدید یعنی خرافات!!!!!
  ما همه امام ها واسه امون مهم اند و یکی!!!!هیچ فرقی نداره فقط امام حسین هم روایت زیاد هست برای عزاداریشون هم مظلومیت کشته شدنشون!!!!
  سوره احزاب آیه 33 جواب این همه توهینتونو میده!!!!
  إِنَّمَا يُرِيدُ اللَّهُ لِيُذْهِبَ عَنكُمُ الرِّجْسَ أَهْلَ الْبَيْتِ وَيُطَهِّرَكُمْ تَطْهِيرا
  منکر اربابم نـــقــــی/خیلی خدایی احمقی/وقت جدال شیعه شد/خونت حلال شیعه شد/خیلی حقیره به خدا/کاشکی بمیره به خدا/هرکی جسارت بکنه/برای کشتن عدو/شیعه اثـنـی عـشـری/وقتشه همت بکنه/رو قلب هر شیعه بی عدد/خدا نوشته نــقـــــی مدد/خراب کنن گر گنبد/مناره و گلدسته هات/شما همیشه زنده اید/جای شما تو قلب ماست/گوش کن تموم حرومی ها/سنی ها و وهابی ها/بشنوید ای حرومیها/دست یل کرب وبلا/وقتی میاد روز جزا /میشکنه گردن شما

  • کاش یروزی برسه تو بگی ما قرانو باز کردیم و ایاتی که شما میگینو توش پیدا نکردیم (حداقل میشه به این نتیجه رسید که علمای اسلام فهمیدن کجای کار میلنگه خودشون دست به کار شدن)
   خوب شد مسئله عربستانو پیش کشیدی
   نمیدونم میدونی یا نه اما هر سال (توی این 1400 سال) هم کیشای تو دارن پول میدن به همین وهابیهای بیتربیت که برن دور اون بت بزرگ یه دوری بزنن بعدشم برن تو یه صحرا خودشونو خفت و خواری بدن (و البته پولشو بریزن تو جیب همین وهابیها)
   واقعا یه نیگا بکنین سالی چند میلیون نفر میرن عربستان برا بت پرستی ( تازه عربستان منت میزاره سرشون و براشون سهمیه تعیین میکنه وگرنه خیلی بیشتر از اینا میرفتن)
   میگی اونا مثل سگ میترسن !! پس چرا هر وقت اراده کردن همین جناب شیعیانو اونجا کشتن !!
   همین چند روز پیش 18 تا ایرانی رو به جرم حمل مواد مخدر اعدام کردن
   هیج کدوم از این سفیرها ی ایران یا ملاهای ما هیچ غلطی نکردن !!
   واقعا یه نیگا کنین
   عربستان میاد یه صحرا رو اسمشو میزاره عرفه و امت مسلمونو میکشونه اونجا و ازشون پول چشیدن گرما و بد بختی و خواری رو میگیره وا قعا چه صنعتی از این پر سود تر که عربستان حتی نیاز نداره رفاه حال مسلمینو تامین کنه و همچنان پول ملتو به جیب بزنه .
   مطمئن باشین اگه عربستان قطره ای نفت هم نداشت با پول مسلمونا همچنان هر روز ثروتمند تر هم میشد.
   پس با غیرت خوان اگه دیدی کسی داره واسه حج اسم مینویسه بهتر اون موقع هم یه کوچولو رگ غیرتت به جوش بیاد و اگه نیاد اونوقت من میفهمم که همه تهدیدای شما فقط یه جوک پس وقتی خون کسی مثل منو برا خودت حلال میدونی من به تو خواهم خندید.
   اگه تو و امثال تو غیرت داشتین اول عربستانو میگرفتین بعد میرفتین بت پرستی .
   تو و امثال تو پول میدین به وهابیها برا اینکه برین دور کعبه بچرخین
   اونا هم تازه همونجا تحقیرتون میکنن و میزنننتون وقتی میخواین برین مرده پرستی و تازه شما بازم میرین بعد میای پیش ما فحش میدی به وهابیها !! این فقط پستی شما و امثال شما و امثال شیعیانو میرسونه !!
   عزیزم خنده داری !!

  • زکی! نماز خرافات نیست. روزی پنج بار دو لا و راست شدن جلوی یک تکه گل خرافات نیست. حج هم اصلا خرافات نیست خیلی هم صواب داره که دور یک تکه سنگ لی لی کنی و به یک جای نامعلوم چندتا سنگ پرتاپ کنی و قربونی کنی و خون بریزی. اینها همه اش صد در صد علمی و دستاورد آخرین مکاشفات و مطالعات بشری است. هیچکدوم هم خرافات نیست. خمس و زکات و پول به حلقوم یک مشت مفتخور ریختن هم اصلا خرافات نیست. بیخود نیست امام نقی اینهمه هواخواه داره و همه میخوان بهش خمس و زکات بدن ولی پیداش نمی کنن.
   یارو داره دستور کشتن و گردن شکستن میده بعد میگه همه مثل سگ از شیعه میترسین. باباجون از سگ کسی نمی ترسه. سگ حیون بی آزاریه. چرا شیعه رو با سگ مقایسه می کنی؟ شیعه هزاران بار از خطرناکترین حیوونای وحشی خطرناکتره. معلومه که باید ازش ترسید.

   • ریحان عزیز، من حرفات رو چند بار خوندم. عزیز من شیعه به کل یه چیز غلطه. خود شیعه گری مصداق بارز بت پرستیه. یه چیزی می پرسم به من نمیخواد جواب بدی اما انصافا پیش خودت درست جواب بده. من اگه بگم خدا خر است تو بیشتر ناراحت میشی یا بگم امام حسین خر است؟ کدوم بیشتر غیرتی می کنه؟ خب فکر میکنی ریشه این قضیه کجاست؟ جز اینه که آخوند های مارمولک از این قضیه برای سوار شدن بر دوش مردم استفاده می کردند و می کنند؟ من از شما خواهش می کنم حداقل خدا پرست باشید. باز خیلی قابل تحمل تز از شیعه بودن هستش.
    انسان به ذات خود ندارد عیبی / هر عیبی که هست از شیادی دین است

  • 1- موجودیت الله از تراوشات ذهنی محمد بر آمده است
   2- دلیل خلق این موجودیت ، سوء استفاده از قدرت، و برآورده نموده عقده های شخیصیتی محمد است…
   3- خلاء عقیدتی عربستان وحشتزده 1400 پیش برگ برنده خلق و منفعل بودن کشور های همسایه عربستان حکم ابقا این دین فساد آور بوده است
   4- دلایل متًقن از مغایرتها ، محمل بافی ها، مبهم بافی ها، تناقضات ، هرزنامه (قران) در3 بخش قبلی ( در بخش گفتگو موجوداست) درج و نتیجه گیری را به خوانند واگذار مینماید…
   5- هدف این متون تنویر اذهان هر چند بطعی برای مردمی سر زیر برف کرده است ، چیزی که گفته شده قرائت دوباه نص هرزنامه است – حتی ترجمه آیات بصورت تحت الفظی این آخوندکهای را هراسان مینماید

   چالشهای ذهنی سراینده هرز نامه را با ذکر آیات و ترجمه آن بیان کنم ، الله حربه و زائیده ذهن آسیب دیده و بیمار محمد است که از شدت مهجوریتِ بیماری در غاری به نام حرا تجربیات اسکیزو فرنیائی ( بیماری که فرد مبتلا، دچار مشاهده موجودات غیر ارگانیک شده و محاوره با آنان انجام میدهد و نتیجه هزیان را بعنوان وحی منزل به دیگران بیان میکند …..)پناه میبرده است ، البته ذهن بیمار محمد فرازو نشیب داشته و خودش این چاشها و تغییرات را میدانسته، که در شرایط عودِ بیماری باید تنها باشد و در غار حرا این خلوت را پیدا میکرد……
   سئوال : قبل از اینکه محمد رستگار40 سالگی! شود چه دینی داشته !؟ چه میکرده که خدا دوستش داشته ؟؟؟؟؟؟؟ آیا نماز میخوانده؟ حجاب داشته ؟ روزه میگرفته وخمس و ذکات میداده ؟ جهاد میکرده ؟! صیغه میکرده؟( بدانید هیچ کدام!!)
   پس چه میکرده ؟ چون اینها طبق گفته محمد مسلمان ، تنها راه رسیده به خدا هستند! ، اما خود او این مناسک را انجام نداد ولی به خدا رسیده! پس اینکه به خدا رسید دیگران را موجاب روشی کرد که خود درزمان جوانیش انجام نمیداده !!!
   آیا این تفسیر، دال ِ بر شیطانی بودن هرزنامه و عمل محمد نیست ؟!
   ببینید محمد بدون اسلام به خدا رسید….ولی بعد وصل راهی را پیشنهاد کرد که از توش ، زنبارگی، قتلِ و حذفِ نفسِ مخالف، آپارتاید عقیدتی، جزیه ، شمشیر کشی دائم و خونریزی ، حمله و تسخیر بلاد همسایه، برده جنسی نمودن زنان اسیر ،………….حالا مسلمانان میخواهند با این راهکار من درآوردی به خدا برسند ….
   خدا؟
   الله ِ محمد، خصوصیاتی مردی عصبانی ومازوخیست را در رفتار را در بر دارد !
   یعنی کاراکتر الله شبیه کاراکتر محمد است ( بیمار، درغگو، قاتل، شکنجه گرد ، شادیستی و..)در واقع میشه گفت الله همان محمد است …
   خدای محمد فقط به نفع محمد است ….همه را نفی میکند و فقط به او میپردازد …نتیجه کارکردی پرداختن به دستور عمل های الله ، باعث فساد ، فقر ، ناتوانی فکری رهرو ها، اختلاف طبقاتی ، خذف ِ کامل زن از عرصه انسانی و با خاک یکسان کردن او، شهوت پرست نمودن مردان و آلت دست قراردادن زنان ، مال پرستی و تقیه و دروغ را ترویج میکند…….
   عربستان ، ایران ، پاکستان ، سوریه ، فلسطین ، لبنان ، مصر ودیگر کشورهای عرب یا عربزده را رفتار شناسی اجتماعی نمایئد…..
   میدونید چرا ؟! ادامه این متن را بخوانید میفهمید …..
   سوگند خوردنِ الله !
   معمولاً کسی که به چیزی قسم میخورد از روی ناتوانی در اثبات سخن خود چنین میکند. مثلا وقتی کسی در دادگاه نسبت به چیزی سوگند یاد میکند، دلیلش تنها این است که اثبات کردن آن چیز برایش غیر ممکن است. روشن است کسی که قدیر باشد دیگر نیازی به سوگند خوردن ندارد، اما در قرآن الله بارها به چیزهای بسیار متفاوت قسم میخورد و پس از قسم خوردن ادعایی را مطرح میکند، برخی از قسم خوردن های الله در قرآن از این قرار هستند:
   • سوگند به خورشید و نور آن (سوره شمس آیه 1)
   • سوگند به آسمان پر باران (سوره طارق آیه 11)
   • سوگند به ماه (سوره شمس آیه 2)
   • سوگند به سپیده دم صحبح (سوره فجر آیه 1)
   • سوگند به روز (سوره شمس آیه 3، سوره ضحی آیه 1)
   • سوگند به شب (سوره شمس آیه 4، سوره لیل آیه 1)
   • سوگند به زمان (سوره العصر آیه 1)
   • سوگند به آسمان (سوره شمس آیه 5)
   • سوگند به شفق (سوره انشقاق آیه 16)
   • سوگند به زمین (سوره شمس آیه 6)
   • سوگند به نفس آدمی (سوره شمس آیه 7)
   • سوگند به اسبان دوندهای که نفس زنان (به سوی میدان جهاد) پیش ‍ رفتند. (سوره العادیات آیه 1)
   • سوگند به به انجیر و زیتون (سوره تین آیه 1)
   • سوگند به طور سینین (سوره تین آیه 2)
   • سوگند به مکه (سوره تین آیه 3، سوره بلد آیه 1)
   ممکن است گفته شود که الله برای تاکید بر روی اهمیت پیامی که پس از این آیه ها آورده شده است قسم خورده است، اما این کاملا غیر ضروری به نظر میرسد زیرا کتابی که همه اش از طرف خدا آمده است باید قطعا بسیار اهمیت داشته باشد. مگر خدا حرف بی اهمیت یا کم اهمیت هم میزند؟ از این گذشته اگر مسئله ای برای الله اهمیت داشته است میتوانسته است با استدلال و مدارک معتبر آنرا اثبات کند، تنها در صورتی ممکن است این کار را رها کند و آغاز به سوگند خوردن کند که از انجام اینکار عاجز باشد، و از همین رو میتوان نتیجه گرفت که الله قدیر نیست.
   لعنت کردن
   لعنت کردن مخالفان از دیگر کارهایی است که انسانها به دلیل ضعف و عجز خود انجام میدهند، معمولا وقتی انسانی انسان دیگر را لعنت میکند منظورش این است که آن انسان از رحمت و محبت خدا دور گردد، حال اگر الله خود کسی را لعنت کند این به چه معنی میتواند باشد؟ لعنت کردن همچنین نوعی پرخاشگری است که تنها از انسانها بر می آید، اینکه خدا بخواهد کسی را لعنت کند کاملاً غیر قابل تصور است مگر اینکه این خدا الله باشد و متفاوت با خدای قدیر. به نمونه هایی از لعنت کردنهای الله توجه کنید.
   سوره ماده بقره آیه 161
   إِنَّ الَّذِینَ کَفَرُوا وَمَاتُوا وَهُمْ کُفَّارٌ أُولَئِکَ عَلَیْهِمْ لَعْنَةُ اللّهِ وَالْمَلآئِکَةِ وَالنَّاسِ أَجْمَعِینَ .
   بر آنان که کافر بودند و در کافری مردند لعنت خدا و فرشتگان و همه مردم باد.
   سوره بقره آیه 159
   إِنَّ الَّذِینَ یَکْتُمُونَ ما أَنْزَلْنا مِنَ الْبَیِّناتِ وَ الْهُدى مِنْ بَعْدِ ما بَیَّنَّاهُ لِلنَّاسِ فِی الْکِتابِ أُولئِکَ یَلْعَنُهُمُ اللَّهُ وَ یَلْعَنُهُمُ اللاَّعِنُونَ
   کسانی که دلائل روشن و وسیله هدایتی را که نازل کرده‏ایم بعد از آنکه در کتاب برای مردم بیان ساختیم کتمان می‏کنند خدا آنها را لعنت می‏کند و همه لعن کنندگان نیز آنها را لعن مینمایند
   سوره آل عمران آیه 87
   أُولئِکَ جَزاؤُهُمْ أَنَّ عَلَیْهِمْ لَعْنَةَ اللَّهِ وَ الْمَلائِکَةِ وَ النَّاسِ أَجْمَعِینَ
   کیفر آنها، این است که لعن (و طرد) خداوند و فرشتگان و مردم همگی بر آنهاست.
   سوره احزاب آیه 64
   إِنَّ اللَّهَ لَعَنَ الْکافِرِینَ وَ أَعَدَّ لَهُمْ سَعِیراً
   خداوند کافران را لعن کرده (و از رحمت خود دور داشته) و برای آنها آتش سوزاننده‏ای آماده نموده است.
   آیا خدا نیاز به یاری دارد؟
   یکی از آیات قرآن از “یاری کردن” به خدا صحبت میکند. تنها کسی میتواند یاری بطلبد که قدیر نباشد. موجود قدیر خود قادر به انجام تمام کارها است، از این رو این آیه نیز نشان میدهد که الله قدیر نیست و نمیتواند خدا باشد، بلکه او موجودی نیازمند و ضعیف است.
   سوره محمد آیه 7
   یا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُوا إِنْ تَنْصُرُوا اللَّهَ یَنْصُرْکُمْ وَ یُثَبِّتْ أَقْدامَکُمْ
   ای کسانی که ایمان آورده‏اید! اگر خدا را یاری کنید شما را یاری می‏کند و گامهایتان را استوار می‏دارد.
   آیا خدا نیاز به آدمکش دارد؟
   از مهمترین کاربردهای دین، بویژه ادیان توحیدی قتل عام و آدمکشی بوده است، براستی چه راهی آسوده تر برای قتل و کشتار از این وجود دارد که قتل و کشتار را خواست خدا جا زده شود؟ آیا خدا برای کشتن آدمها نیازمند آدمکشهای زمینی است؟ اگر خدا میخواهد که گروه مشخصی از انسانها کشته شوند (مثلا منافقین، کفار، مرتدها و غیره)، چه نیازی به آدمکش دارد؟ آیا او نمیتواند خود چنین کند؟ براستی چه معنی میدهد که خدا عده ای آدم را خلق کند و از عده ای دیگر بخواهد که آن عده نخستین را بکشند؟ هرگاه موجودی دستور آدم کشتن را به سایرین بدهد، این عمل او به معنی ضعف او در آدمکشی است و الله در قرآن بارها چنین کرده است. به چند نمونه از این آیات توجه کنید:
   سوره توبه آیه 123
   یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُواْ قَاتِلُواْ الَّذِینَ یَلُونَکُم مِّنَ الْکُفَّارِ وَلِیَجِدُواْ فِیکُمْ غِلْظَةً وَاعْلَمُواْ أَنَّ اللّهَ مَعَ الْمُتَّقِینَ.
   ای کسانیکه ایمان آورده اید، کافرانی که نزد شمایند را بکشید! تا در شما درشتی و شدت را بیابند. و بدانید که خداوند با پرهیزکاران است!
   سوره محمد آیه 4
   فَإِذا لَقِیتُمُ الَّذِینَ کَفَرُوا فَضَرْبَ الرِّقَابِ حَتَّى إِذَا أَثْخَنتُمُوهُمْ فَشُدُّوا الْوَثَاقَ فَإِمَّا مَنًّا بَعْدُ وَإِمَّا فِدَاء حَتَّى تَضَعَ الْحَرْبُ أَوْزَارَهَا ذَلِکَ وَلَوْ یَشَاء اللَّهُ لَانتَصَرَ مِنْهُمْ وَلَکِن لِّیَبْلُوَ بَعْضَکُم بِبَعْضٍ وَالَّذِینَ قُتِلُوا فِی سَبِیلِ اللَّهِ فَلَن یُضِلَّ أَعْمَالَهُمْ.
   چون با کافران روبرو شدید، گردنشان را بزنید. و چون آنها را سخت فرو فکندید، اسیرشان کنید و سخت ببندید. آنگاه یا به منت آزاد کنید یا به فدیه. تا آنگاه که جنگ به پایان آید. و این است حکم خدا. و اگر خدا میخواست از آنان انتقام میگرفت، ولی خواست تا شمارا به یکدیگر بیازماید. و آنان که در راه خدا کشته شده اند اعمالشان را باطل نمیکند.
   سوره احزاب آیه 61 صفحه 427
   مَلْعُونِینَ أَیْنَمَا ثُقِفُوا أُخِذُوا وَقُتِّلُوا تَقْتِیلًا.
   اینان لعنت شدگانند. هرجا یافته شوند باید دستگیر گردندو به سختی کشته شوند.
   سوره مائده آیه 33
   إِنَّمَا جَزَاء الَّذِینَ یُحَارِبُونَ اللّهَ وَرَسُولَهُ وَیَسْعَوْنَ فِی الأَرْضِ فَسَادًا أَن یُقَتَّلُواْ أَوْ یُصَلَّبُواْ أَوْ تُقَطَّعَ أَیْدِیهِمْ وَأَرْجُلُهُم مِّنْ خِلافٍ أَوْ یُنفَوْاْ مِنَ الأَرْضِ ذَلِکَ لَهُمْ خِزْیٌ فِی الدُّنْیَا وَلَهُمْ فِی الآخِرَةِ عَذَابٌ عَظِیمٌ.
   سزاى کسانى که با [دوستداران] خدا و پیامبر او مى‏جنگند و در زمین به فساد مى‏کوشند جز این نیست که کشته شوند یا بر دار آویخته گردند یا دست و پایشان در خلاف جهت‏ یکدیگر بریده شود یا از آن سرزمین تبعید گردند این رسوایى آنان در دنیاست و در آخرت عذابى بزرگ خواهند داشت.
   آیا دو دستان ابولهب بریده شد؟
   ابولهب یکی از عموهای پیامبر اسلام بوده است. نام اصلی او عبدالعزی بوده است، عزی از بتهای خانه کعبه بوده است و این نام او نشان میدهد که خانواده محمد پیش از اسلام بر خلاف ادعای مسلمانان بت پرست بوده اند نه خداپرست. شاید برای همین است که ابولهب را در تاریخ اسلام با این نام مینامند تا نام اصلی او دیده نشود. این نام را پیامبر اسلام برای او انتخاب کرده است و به معنی “پدر آتش” است. گویا حمزه تنها عموی محمد بوده است که پیامبری او را قبول کرده است، در مورد ابولهب و رابطه بد او با محمد گزارش های زیادی آمده است.
   تاریخ یعقوبى جلد 2 ص 14
   روزى پیغمبر در حالیکه جبه سرخى پوشیده بود در بازار عکاظ ایستاد و فرمود:«اى مردم! بگوئید خدائى جز خداى یکتا نیست تا رستگار شوید و کارتان به سامان برسد» در آن حال دبدند مردى زردنبو او را دنبال کرد و گفت: اى مردم! این برادر زاده من است. او دروغگو است از وى پرهیز کنید. در آن میان ناشناسى پرسید این شخص کیست؟ گفتند: او محمد بن عبدالله و آن مرد زردنبو هم عمویش ابولهب است.
   محمد در قرآن نیز به ابولهب توهین کرده است و دشمنی خود با او را از زبان الله آورده است:
   سوره المسد
   1- تَبَّتْ یَدا أَبِی لَهَبٍ وَ تَبَّ
   2- ما أَغْنى عَنْهُ مالُهُ وَ ما کَسَبَ
   3- سَیَصْلى ناراً ذاتَ لَهَبٍ
   4- وَ امْرَأَتُهُ حَمَّالَةَ الْحَطَبِ
   5- فِی جِیدِها حَبْلٌ مِنْ مَسَدٍ
   1- بریده باد هر دو دست ابولهب.
   2- هرگز مال و ثروت او و آنچه را به دست آورد به حالش سودی نبخشید.
   3- و به زودی وارد آتشی می‏شود که دارای شعله فروزان است.
   4- و همچنین همسرش هیزم کش است.
   5- و در گردنش طنابی از لیف خرما است!
   همینکه خالق کائنات بخواهد تا این حد از شخصی عصبانی شود خود بسیار مضحک است، کدام خدای الافی بخاطر رفتار عموی محمد اینقدر کنترل خود را از دست میدهد که نه تنها به خود او فحش میدهد بلکه به زن او نیز فحش میدهد. اما مسئله مهم این است که دستهای ابولهب هرگز بریده نشد، هرگاه چنین میشد تاریخ نویسان اسلام و اطرافیان محمد از آن آگاه میشدند و دستکم آنرا بعنوان معجزه ای برای محمد ثبت میکردند، در حالی که هرگز چنین نشده است. در مورد شان نزول این آیه سوره در منابع شیعی (پر از خرافات) آمده است:
   در کتاب مناقب ابن شهر آشوب آمده که ابوذر روایت کرده است که: حضرت محمد(ص) در سجود بودند. ناگهان ابولهب سنگی گرفت و خواست که بر آن جناب بیاندازد. دستش در هوا ماند و نتوانست به زیر آورد. پس به خدمت رسول خدا(ص) تضرع کرد و سوگندها یاد کرد که اگر عافیت بیابد، آن حضرت را دیگر آزار نرساند و چون رسول خدا(ص) دعا کردند و دست ابولهب به زیر آمد، با گستاخی گفت: “تو جادوگر حاذقی بوده ای” پس این چنین شد که سوره مبارکه تبت در رد سخن آن کافر نازل شد. (منبع +)
   در مورد مرگ او نیز عقیده بر این است که:
   وی در سال دوم هجری قمری، اندکی ( 7 یا 9 روز ) پس از غزوه بدر درگذشت. جنازه‌اش چند روز در خانه‌اش ماند و به دلیل تعفن جسد، کسی حاضر نشد دفنش کند. سرانجام فرزندانش جسد او را در بیرون مکه گذاشتند و آنقدر بر جنازه‌اش سنگ ریختند تا مدفون شد. (منبع +)
   هرگاه قرار باشد خدا چیزی را ارائه کند آن چیز باید به دلیل قادر بودن خدا همان لحظه اتفاق بیافتد. اما در اینجا دیده میشود که الله بریده شدن دست ابولهب را اراده کرده است و اراده اش را نیز اعلام کرده است اما چنین اتفاقی در هیچ تاریخی گزارش نشده است، پس الله نمیتواند قدیر باشد. نتیجه آنکه الله با خدا متفاوت است و قطع نشدن دو دست ابولهب سندی بر این مدعی است.
   آیا بدخواهان محمد ابتر شدند؟
   ماجرای ابتر خوانده شدن محمد نیز از ماجراهای مورد توجه ما در رد قدیر بودن الله است، توجه کنید که نویسنده زیر چگونه پیرامون ابتر خوانده شدن پیامبر اسلام توضیح میدهد.
   هنگامی که دو پسر رسول خدا(ص) به نام های: «عبدالله و قاسم» در مکه از دنیا رفتند و حضرت فاقد فرزند پسر شد،(1) این موضوع موجب شد که مشرکان فرصت طلب مکه که به شدت تحت تأثیر فرهنگ منحط دوره جاهلیت قرار داشتند و ارزش انسان را تنها در داشتن فرزند ذکور می پنداشتند، با شادی و هیجان، لب به تمسخر و طعن و شماتت بگشایند؛ و افرادی چون عاص بن وائل، رسول خدا را «ابتر» بخوانند.(2) واژه ابتر در لغت عرب به «مقطوع الذنب»؛ یعنی، دم بریده و «الذی لا عقب له»؛ یعنی، شخصی که نسلش قطع شده باشد، اطلاق می شود. اعراب جاهلیت، طبق سنت دیرینه خود برای فرزند پسر اهمیت فوق العاده ای قائل بودند و او را تداوم بخش برنامه های پدر می شمردند؛ از این رو، بدخواهان قریش چنین می گفتند: که دیگر محمد(ص) فرزند پسر ندارد تا راه او را پیش بگیرد و دین و آیینش را ترویج کند؛ بنابراین، وقتی از دنیا رفت، از جهت دین و آیینش آسوده خاطر خواهیم ماند.(3) (منبع +)
   سوره کوثر تماماً به این ماجرا اختصاص داده شده است و در آن به کسی که اینگونه محمد را خوانده است ابتر گفته شده است.
   سوره کوثر
   إِنَّا أَعْطَیْناکَ الْکَوْثَرَ؛ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَ انْحَرْ؛ إِنَّ شانِئَکَ هُوَ الأَْبْتَرُ.
   ما به تو کوثر (خیر و برکت فراوان) عطا کردیم؛اکنون که چنین است برای پروردگارت نماز بخوان و قربانی کن.؛مسلما دشمن تو ابتر و بلا عقب است.
   تفسیر نمونه نیز همچون متنی که در ابتدای این بخش آمده است اینکه این آیات در مورد عاص بن وائل آورده شده اند یا نازل شده اند را تایید میکند (منبع +) البته تفسیر نمونه گفته است این آیه ممکن است در مورد ابوسفیان یا ولید بن مغیره نیز بوده باشد. مسئله مهم اینجاست که هیچکدام از این افراد ابتر نبوده اند و دارای فرزندان پسر بوده اند. در زیر نام چند تن از فرزندان این افراد آمده است:
   ابوسفیان بن حرب
   معاویه – از پسران او و حاکمانی که عثمان برگزید و کسی که با علی جنگید
   یزید – از فرزندان او که در فتوحات اسلامی شهید شد
   ام حبیبه – دختر او که توسط محمد به حبشه فرستاده شد، شوهرش مرتد شد و به همسری محمد در آمد
   عاص بن وائل
   عمرو عاص – وزیر معاویه، از صحابه محمد و کسی بود که قریش او را برای بازگردادند مسلمانان به حبشه فرستاده بود.
   هشام بن عاص – از مسلمانان نخست بود، در مکه به محمد ایمان آورد، به حبشه ارسال شد و بعد به مکه بازگشت.
   ولید بن مغیره
   خالد بن ولید – لغب سیف الله بعدها به او داده شد، از جنگجویان بزرگ تاریخ اسلام بود که به فتوحات زیادی دست زد، ابوبکر وی را برای نبرد به یمامه فرستاد.
   الولید بن الولید – از صحابه دیگر محمد بوده است که گویا پیش از برادرش خالد مسلمان شده است.
   هشام بن ولید – از دیگر فرزندان او بوده است.
   روشن است که هیچکدام از اشخاصی که آیات سوره کوثر در مورد آنها صحبت میکنند بر اساس تعریف ارائه شده از ابتر، ابتر نبوده اند و این نشان میدهد الله به چیزی که در قرآن گفته است عمل نکرده است و این مستقیماً قدیر بودن الله را نشان میدهد.

  • ببینید با لمپنیسم و خارج شدن از دایره ادب و مغرضانه برخورد کردن کار به جائی نمیبرید.

 70. کعبه خرافاته!!!!بیدار بشید اینا فکر کردند هنوز زمان جاهلیته!!!
  خیالتون تخت محمد(ص) و علی(ع) بت ها رو شکستند تو خونه خدا هیچی نیست!بت ها تموم شدند!!!
  زبون بسته ها فکر کردند هنوز 1400 سال پیشه!!!!
  نماز جلو یه تیکه گله؟؟؟احمق نماز رو به کعبه جلوی خونه ی خدا میخونند نه برای یه تیکه گل!!!!!
  شما هم حتما تا حالا مادرتون رو بوسید و ازش تشکر کردید و بهش احترام گذاشتید پس همه اینا خرافاته!!!!مشرکید شما هم!!!!
  خرافاتی ها از این به بعد هیچ حرکتی نکنید چون ماهم میگیم خرافاته!!!!!
  ما فقط خدا رو میپرستیم نه حجت خدا رو!!!!ولی برای حجت خدا خیلی احترام قائلیم!!!
  پس شما هم پدر و مادرتون رو میپرستید!!!
  من بی احترامی به مادرت کنم بیشتر غیرتی میشی یا به خودت؟پس تو هم مادر پرستی!!!!!

  • چون احساس میکنم که میخواهی بیاموزی و در عین حال جرات نداری که از اعتقاداتی که به قول خودت در گوشت گفته اند فاصله بگیری. برایت چند مطلب کوچک را میگویم. برای درک اینها و فهمیدن درستی و نا درستیشان احتیاج به مدرک تحصیلی بالا و یا تحقیقات نیست. فقط کمی به آن بیاندیش.
   1- خداوند همه جیز را میداند. بنابراین در دینی که بوسیله او آورده شده باشد. نباید مرتب خداوند خودش را اصلاح کند. یا نظرش را عوض کند. و یا اینکه احتیاج داشته باشد که بندگانش اشتباهات اورا اصلاح کنند. شما در قرآنتان چندین آیه ضد و نقیض دارید وحتی در یک مورد خداوندتان دوتا از آیه هایی را که آورده بود پس گرفت. اگر شمای بنده خدا میفهمید که بریدن دست و پاغلط است. پس چرا خدایتان نمی فهمد؟
   2- کتابی که توسط خدا فرستاده میشود (قرآن – انجیل – تورات) برای راهنمایی بندگانش است که باید به آسانی و بدون بدون هیچ شک و شبهه ای دستورات او را بفهمند و اجرا کنند. بنا براین این کتاب نمی تواند مثل کتاب معما باشد که هر کسی آن را یک جوری بفهمد و تفسیر و اجرا کند. ما میدانیم که در کلیه کشورهای مسلمان دستورات قطع اعضای به یک گونه تفسیر شده است. پس اگر این تفسیر اشتباه است نشان دهنده یک نقص بسیار بزرگ در کتاب است و خدایی که آن را آورده. او در آوردن چننین کتابی اشتباه کرده است.
   3- آیا اسلام یک دینی است که برای همه مردم و در همه زمانها آمده است؟ اگر جوابتان بله است. پس بفرمایید که مردم قطب شمال و مردم شمال کشورهای اسکاندیناوی چگونه باید فرامین اسلام را که بیشتر بر اساس حرکات سماوات است اجرا کنند؟ در قطب شمال شش ماه روز است و شش ماه شب. پس همه این روزی چندین بار نماز خواندن قبل از آفتاب و بعد از غروب و غیره تبدیل میشود به اعمال سالیانه. و روزه گرفتن هم بر اساس حرکات ماه اصلا میسر نخواهد بود. اگر جوابتان خیر است. پس چرا قرآن بطور واضح نمیگوید که این دین برای مردم بدبخت این منطقه است و بقیه مردم دنیا میتوانند زندگی خوب وبی دغدغه ای داشته باشند. مگر اینکه خدای شما از گرد بودن کره زمین اطلاع نداشته که در اینصورت خدایتان خدا نیست. بلکه انسان شیادی بوده که به اسم دین و با وحشت دادن مردم از جهنم و امید دادنشان به بهشت از آنها سوئ استفاده کرده است.
   4- اگر شما قرآنتان را نخوانده اید که بتوانید جواب من را بدهید . من آن را خوانده ام. در یک مکان نوشته شده که این دین برای مردم هم زبان محمد است. پس لطفن ما ایرانیان پارسی زبان و متمدن را آسوده بگذارید و حشیگری ها و جنایات و دزدی اعراب به عهده خودشان بگذارید.
   5- میدانم که با دیدن جملات بالا رگهای گردن اسلامیتان سیخ شده است. اجازه بفرمایید توضیح بدهم. به دلایل زیر, اسلام دین قتل و دزدی و تجاوز و دروغگویی و وحشیگری و بت پرستی و حماقت است.
   ا- اولین اقدام بزرگ مسلمانان غارت کاروان مکه بود. یعنی سرقت مسلحانه از مشتی بازرگان و کشتن آنها که از مالشان در برابر محمد دزد (محمد امین !!) و پیروان غارتگرش دفاع میکردند. محمد در 63 غزوه شرکت داشت که سه تای آنها دفاعی بود و شصت تای آنها تهاجمی. توجه داشته باشید که غزوه حرب نیست. حرب جنگ دو لشگر است. غزوه سرقت مسلحانه است که مشتی دزد به مردم شبیخون میزنند.
   ب- محمد تجاوزگر بود. من فقط به تجاوز او به دخترک کوچکی مثل عایشه اشاره نمیکنم. برای آنها که نمیدانند، عایشه 9 ساله نبود. عایشه 9 ساله به سال قمری بود که میشود 8 سال و 7 ماه. اشاره من به بقیه زنانی است که محمد به آنها تجاوز کرد. مثل آن زن یهودی زیبایی که محمد شوهر و پدر او را کشت و در همان شب او را به عقد خود در آورد. مگر نه اینکه اسلام میگوید که زن شوهردار باید 3 ماه عده نگه دارد تا مشخص شود که او حامله نیست؟ پس چرا محمد عده او را نگه نداشت؟ آیا هیچ زنی حاضر است با کسی که همانروز شوهر، پدر و بقیه قبیله اش را قتل و عام کرده ازدواج کند؟ اگر زنی با میل خود ازدواج میکرد، روز بعد که محمد از چادرش بیرون می آمد، همه صورت و بدنش از جای ناخن هایی که به او کشیده شده بود خونین نبود.
   پ- دروغگویی. علاوه بر اینکه تقییه یکی از واجبات اسلام وبخصوص شیعه گری است. کلیه اسلام بر اساس دروغ هایی که سلمان پارسی اختراع کرد و به محمد آموخت ساخته شده است. این بحث بسیار مفصلی است که وبلاگ حسن آقا محل آن نیست. ولی شما آثار دروغگویی را همه داستانهای اسلام و وعده های داده شده و عمل نکرده را در همه جا میتوانید ببینید.
   ت- وحشیگری مسلمانان احتیاجی به توضیح ندارد. از سنگسار و چشم کور کردن و قطع عضو و سر بریدن بگیر و برو تا ظلمهایی که به زنان میشود برسی.
   ث- بت پرستی. محمد بت پرست به دنیا آمد و بت پرست از دنیا رفت. هنوزهم رفتار مسلمانان بت پرستانه است. معنی آلله و اکبر خدا بزرگ است نیست. این را از هر عرب زبانی میتوانید بپرسید. معنی آلله و اکبر، الله بزرگترین است میباشد. الله بزرگترین بت خانه کعبه بود ( میگویند حجر ال اسود – سنگ سیاه- همان الله است). خانواده محمد پرستندگان الله بودند و به همین دلیل اسم پدر محمد عبدالله بود که معنیش بنده الله است. سال اولی که محمد به مدینه رفت، برای زیارت سالانه الله به مکه باز گشت و مکییان او را راه ندادند و گفتند که تا دست از دزدی و غارتگری و مسلمانی بر نداری نمتوانی به زیارت الله بیایی. محمد برای اینکه بتواند وظایف دینیش را انجام دهد، لشگر جمع کرد و به مکه حمله کرد. و پس از فتح مکه همه بت ها شکست بغیر از سه بتی که دختران الله بودند. اگر به مراسم امروز حج دقت کنید آثار بت پرستی را بطور کامل می بینید. مردم بدور خانه الله طواف میکنند. شما با عقل خود بمن بگویید، چگونه خانه خداوندی که این جهان پر عظمت و زیبا را ساخته میتواند یک اتاق کوچک سنگی وسط بیابانهای بی آب و علف عربستان باشد؟ سنگ انداختن به شیطان هم در حقیقت سنگ انداختن به بت رقیب الله بوده. هفت بار از کوهی به کوه دگر رفتن هم در حقیقت هفت بار از بتی که در بالای هر کدام از این کوه بوده به بت دیگر رفتن بوده.
   ج- باور داشتن به دینی که هیچ از آن ندانید و فقط از آن کور کورانه و با تعصب پیروی کنید دلیل حماقت است. اجداد ما به ضرب شمشیر و از ترس کشته شدن بوسیله عرب وحشی که با شمشیر آغشته بدر خانه شان آمده بود و میگفت یا مسلمان شو یا کشته میشوی و زن و بچه هایت به بردگی میروند مسلمان شدند. مسلمان یعنی تسلیم شده. آنها کسانی بودند که تسلیم شدند و قبول کردند که جزیه و خمس و ذکات بدهند تا کشته نشوند. و بعد اعراب ممنوع کردند که ما به زبان پارسی صحبت کنیم و یا هر چیزی از آداب خود را داشته باشیم و کم کم این دین پلید در کشور ما خانه پیدا کرد. و مردم ما چیزی نمیدانستند بجز جفنگیاتی که آخوند بخوردشان میداد. حتی آخوندها مجبورشان کردند تا قرآن را به عربی بخوانند تا نفهمند چه مزخرفاتی در آن نوشته شده. ولی در زمان حال که بیشتر مردم سواد دارند و قرآن ترجمه شده است، فقط احمق ها باور دارند که کتابی که میگوید زمین پهن است و کوهها را روی آن گذاشته اند تا آن را برسر جایش نگه دارد و خورشید شبها به داخل لجن می نشیند، از طرف خدا آمده است. قرآن کتابی است پر از غلط های انشایی و بی سر و ته که بر خلاف آنچه که میگویند هیچ کس نمیتواند نظیر آن و به فصاحت آن را بنویسد، هر بچه دوازده ساله عرب زبان میتواند نظیر آن را بنویسد. با این تفاوت که بچه دوازده ساله اشتباهات فاحشی مثل غروب خورشید در لجن و باران از کوهی در آسمان میریزد روی ابر را نمیکند

  • نه عزیز این خود کعبست که بت شده شما هنوز خواب تشریف داری
   تو فکر میکنی اونایی که بت میپرستیدند بتهارو خدا خود خدا میدونستند؟
   بت بپرستها هم میگفتند این نمادی از خدا الانم مسلمونا کعبرو خونه ی خدا میدونند که واقعا هرجوری نگاه کنی بت پرستی

 71. فعلا تو کس و شعر میگی نه ما!!!!!!
  کی گفته کعبه نماد خداست؟؟؟انگار المپیک یا یورو که نماد داشته باشه؟؟؟
  هر دین و ادیانی واسه خودشون یه زیارتگاه مخصوص دارند
  مسلمانان:کعبه
  مسیحیان:کلیسا(واتیکان)
  یهودیان:بیت المقدس
  زرتشتیان:آتشکده
  پس همه ی اینا نماد خداست؟؟؟؟برو عمو جون خدا حواله ات رو یه جا دیگه بده!!!
  اون مغزرو آکبند تحویل نده یکم استفاده کن!!!!

  • اوا من یادم رفت سوتی های این بشر عجیب الخلقه رو بگیرم، همین یاسین ناجوانمرد. اینجارو ببینین بچه ها :
   هر دین و ادیانی واسه خودشون یه زیارتگاه مخصوص دارند
   مسلمانان:کعبه
   مسیحیان:کلیسا(واتیکان)
   یهودیان:بیت المقدس
   زرتشتیان:آتشکده
   ما باز میتونیم از مغز آکبندمون استفاده کنیم. تو بیچاره که تو کله ات پشگل کرده اند جای مغز. پشگل رسول الله و فاطمه زهرا.

   • مثل اینکه با کد های اچ تی ام ال خراب کاری کردم. نصف متنم نیومده. یه بار دیگه می نویسم
    1 کعبه رو مسلمون ها رسما میگن خونه خدا. زیارتگاه مسلمانان مسجد نام دارد.
    2 کلیسا زیارتگاه مسیحیان است. اما واتیکان هیچ جنبه مقدسی ندارد و فقط محل زندگی پاپ و چند کشیش مفت خور دیگه می باشد. جنبه توریستی آن بیشتر از تقدس آن است.
    3 زیارتگاه یهودیان کنیسه نام دارد. بیت المقدس یه چیزی تو مایه های همون خونه خدا است.
    4 تنها درمورد زرتشتیان درست گفتی و زیارتگاه آنان آتشکده نام دارد. خدای زرتشتیان بیچاره و بی پول است و خانه ندارد.

 72. عمو اولا کی گفته ما مسیحیت و … رو قبول داریم مشکلت اینه که فکر می کنی اگه مسلمون نباشی حتما مسیحی زرتشتی یا شیطان پرستی اما انگار تفکر آتئیستی به گوشت نخورده ما تمام ادیان رو کس شعر میدونیم از جمله ادیانی که در بالا اسمشون رو آوردی به روباه گفتن شاهدت کیه گفت دمم اینم میگه مسیحیا میرن کلیسا خوب عمو اینم خرافاته به زا یه کم بهت جامعه شناسی یاد بدم عمو تمام کار هایی که میکنیم بهش میگن هنجار اجتماعی که هیچ دلیل منطقی نداره از جمله بوسیدن نوشتی بوسیدن و تشکر از مادرتم خرافاته خوب معلومه میدونستی اقوامی در مغولستان در صورت بوسیدن هر کسی سرت رو میبرن فقط به این بوسیدنه میگن هنجار اجتماعی یعنی کسی زورت نکرده ولی اگه بکنی معنیش احترام گذاشتنه حالا اگه یکی بگه یه موجود فرازمینی میگه باید ننتو ببوسی وگرنه میری جهنم اونوقت میشه خرافات حالا فهمیدی فرق بوسیدن یه آدم با بوسیدن مهر جا نماز چیه در ناحیه شمال سیبری قومی از اسکیمو ها زندگی میکنن که برای تبریک و درود فرستادن به غریبه ها زناشون رو میدن بهشون تا جلو روشون به زنشون تجاوز کنن ! و همین انتظار رو هم از تو دارن در جامعه شناسی امروز برای تمام هنجار های اجتماعی توجیهاتی هست مثلا اینکه چرا اون اسکیمو بزور زنش رو میده دستت تا بکنیش و چرا تو حاضری خودت و زنو بچتو بکشی تا یه وقت به زنت تجاوز نشه پس هیچ چیزی قانون نیست که مثلا اگه تا دیروز بوسیدن معنای خوبی داشت شاید فردا فحش ناموس بشه شما مثل اینکه اصول کافی میخونی (طهارت بول ائمه هم برای کافی بود که اشتباها بحار عنوان شد )اینم چند تا از خرافات برو ببین که چه دین باحالی داری (http://iran000.blogspot.fr/2009/08/blog-post_610.html) و جواب بده میدونم فقط یه جواب داری اینکه این ها دروغه و به پیامبر بستن(شیر خوردن پیامبر از پستان ابوطالب دیگه تهشه هههه) حرفت هم منطقیه ولی اگه علم رجال بلدی باید بدونی که هر حدیث یک راوی داره برو ببین این جنابان دیگه چه حدیث هایی نقل کردن بعد یه سوال پیش میاد اینکه بسیاری از اعمال دینی ما طبق فرموده این بزرگواران هست و در قرآن نیامده نکند که این بزرگواران بسیاری از این حرف ها و اعمال را خود آفریده و بعد به محمد نسبت داده باشند تمام این ها به کنار من محمد رو یک انسان پاک نهاد میدونم بدون شک هرچند عده ای شاید ایشون رو شیاد بدونن ولی من به نظرم ایشون با تمام وجود اعتقاد داشته که با الله در ارتباطه و بهش وحی میشه حسی که حافظ و مولوی هم به وضوح عنوان کردن که بهشون دست میداده(و البته یکی از حالات و علائم اسکیزوفرنی یا آکرومگالیه) جالبه که حالتی هم که برای محمد هنگام نزول آیه ذکر شده دقیقا مثل حالت بیماران اسکیزوفرنیه (آکرومگالی هم میتونه باشه)(من مدرک نمیگم که متهم شم شما که حتما حالات محمد در اون موقع رو میدونین یا فوقش تو اینترنت سرچ کنید بیماری اسکیزوفرنی و آکرومگالی رو هم سرچ کنید و بعد باهم مقایسه کنید و نتیجش رو هم نمیخواد به من بگید پیش خودتون باشه) بیماران اسکیزوفرنی هم کاملا احساس میکنن کارهایی رو که میکنن یه موجود خیالی معمولا مرد بهشون الهام میکنه و براساس هوش افراد بیمار (این بیماری معمولا به خاطر هوش زیادی ایجاد میشه) اون موجود خیالی پر و بال داده میشه و افراد بیمار داستانهای خارق العاده ای از روابط خودشون با اون ذکر میکنن فقط ازتون میخوام که تو اینترنت در مورد اسکیزوفرنی تحقیق کنید به خصوص افراد مبتلا به اون می دونستید جوزف اسمیت ایجاد کننده دین مورمون هم دقیقا همین ادعاهای پیامبر اسلام رو داشت و حتی وقتی داشتند او رو قطعه قطعه میکردن حاضر نشد از ادعای نبوتش دست بکشه و با تمام وجود اعتقاد داشت که خدا به او وحی میکنه و البته پیامبر اسلام رو هم پیامبر خدا میدونست حتی به خاطر این مسئله جونش رو هم از دست داد ولی مگر نه اینکه ما ختمیت داریم پس چطور این شخص اینقدر اصرار داشت که با خدا در ارتباطه و حتی با وجود تکه تکه شدن از حرف خود برنگشت و ده ها چرا دیگر که بعدا مطرح میکنم

  • لبنکی که دادید جالب بود بخصوص قسمت معجزات به اصطلاح عددی قران
   چند بار شده بود از تلویزیون ایران و از زبان کسانی مثل قرائتی در مورد معجزات عددی قران شنیده بودم واقعا جالبه که بالاخره یکی رفته اینارو از تو قران دراورده و دیده هیچ معجزه ای در کار نیست !!

 73. جاهلیت مدرن در رویارویی با امام زمان!!!!!
  یکی هست خودشو زده به خواب و یکی هست واقع خوابه،آدمی که خواب رو میشه بیدار کرد ولی آدمی که خودشو زده بخواب هیچ کاریش نمیتونی بکنی!!!!
  شما هم خودتونو زدید به خدا
  صد رحمت به شیطان و شیطان پرستان شما دیگه چی هستید؟؟!؟!؟!من تا حالا ندیده بودم
  برید با واقعیت های خودتون حال کنید ما هم با خرافات خودمون
  ببینیم کی به کجا میرسه!؟
  وعده ما روز قیامت،صحرای محشر

  • واحد مرکزی خبر نوشت:
   براساس جدیدترین خبردریافتی ازمنابع سازمان حج و زیارت کشورمان درعتبات عالیات، درحمله تروریستی امروز در سامراء یک زائر ایرانی شهید شد و 11 زائر دیگر زخمی شدند.

   اینم جایزه امام نقی به زائرانش !!! اگه این امام های جاکش قدرتی دارند، چرا از زائرین خودشون محافظت نمی کنند؟
   تف بر فاطمه زهرا، تف بر دوازده امام شیعیان، تف بر خاتم الانبیا محمد (گه)

   • اونوقت میگن از سیعه ها میترسن
    واقعا کی خودشو زده به خواب؟؟
    مطمئنا الان دوباره مظلوم نماییها و ننه من غریبم بازیها شروع میشه
    بعدشم از همین یه مایه میسازن که خودشون حق جلوه بدن و ملت بدبختو بچاپن
    البته کاری که اتفاق نمی افتد یک گوشزد خشک و خالی به دولت عراق !!

  • اورین کم کم داری مثل شریعتی حرف میزنی
   تو ماله کش خوبی میشیها !!!
   اگه میخوای مارو ببینی کافیه سرتو ار خونتون بیاری بیرون ما ممکنه هرکسی که میبینی باشیم
   اتفاقا هیچ لباس عجیب غریبیم نمیپوشیم (مثل به قول شما شیطان پرستا)
   شاید همسایتون یا همکلاسیت یا کسی که به شدت میشناسیش!!
   بی زحمت این ادرس صحرای محشرو بده که بتونیم همدیگرو پیدا کنیم
   ضمنا با واقعیتها حال نمیکنن !! ازشون استفاده میکنن تا بتونن راحت تر زندگی کنن کاری که امثال تو کم کم داره یادشون میره انجام بدن

 74. جناب يه نفر من بايد بكم كه اين حرفاي كه شما زدي درسته ومتاسفانه هست,
  ولي شيعه هم با اين كار مخالفه…
  يه نمونش را بكم:شاهين نجفي كلي به خدا توهين كرد ولي كسي جيزي نكفت ولي بعد كه در مورد امام هادي خوند ,همه جيز كفتن…
  بله اين ها هست ولي شيعه اين نيست بلكه با اين جيز ها مخالف هست,شيعه اكر اسيب ديد از همين كار هاست ,ولي اين اشتباه از مردم نه از اصل شيعه.

 75. همچین که قیامت برپا شد
  آدرس پیدا میکنی،سر راسته!!!
  باز هم میگم اگه امام بخواد از ولایت معنویش استفاده بکنه سنگ رو سنگ بند نمیشه و همه چیز بی معنی میشه!!!
  در روز عاشورا جعفر جنی میخواست به لشکر امام کمک بکنه اما امام فرمودند دشمن شما رو نمیبینه و جنگ نابرابر و ناجوانمردانه میشه!امام میتونستند این کار رو بکنند و این همه رنج و مصیبت نکشند و تا الانم زنده باشند ولی هدف امام از این کار اینه که به من انسان بگه راه حق کدومه و راه باطل چیه؟
  چه بسا در دولت کریمه امام زمان که همه در خوشبختی و سعادت هستند در پایان خود امام هم شهید میشوند
  امام برای نمایش و خارق العاده بازی نیومده،اومده بگه به جاهلیت اول برنگردید اومد بگه راه و روش من حق و راه و روش غاصبان باطل
  راستی اگه امام حسین(ع) روز کربلا به اون صورت شهید نمیشد آیا کسی پی به فاسق بودن امویان میبرد؟!؟!؟!؟

  • جعفر جنی؟! وات دٍ فاک! شما خیلی وضعیتت خرابه، دیگه امیدی به نجاتت نیست! شما لطفا هر چه سریع‌تر خودت رو به مراکز درمانی معرفی کن. من هم میرم نذر و دعا که ولایت معنوی امام یه وقت نزنه بالا که دیگه اون وقت سنگ رو سنگ بند نخواهد بود!

  • والنقی که من هم بلدم معجزه کنم، فقط کاری نمی کنم چون اول خیلی متواضع هستم و دوم اینکه نمی خواهم سیستم دنیا به هم بخورد. یادم هست حضرت یوگی با کشتی پرنده اش هم سعی می کرد زیاد معجزه نکند. :))

 76. عزیزم چی زدی داری اینجوری میبافی ؟
  جعفر جنی دیگه کی؟
  ها ای ولایت معنوی امامت دقیقا کجای اماما مت هست؟( بگیم ببرنش که خیلی خطر ناکه حسن اگه ازش استفاده کنه )

 77. من نميدونم به شما جي بكم,من به شما كفتم بكيد اينا جه ظلمي در حقتون كردند شما براي من امار مياريد?
  به نظر من اين جيز هايي كه شما ميكيد عقيده ي خودتون نيست و شما به اين ها نرسيديد فقط اينا رو شنيديد,
  شما خوب خواستيد منطقي نشون بديد,ولي بيشتر تعصب داريد به خرج ميديد,يكي از نشانه هاي اينكه حق با شما نيست اينه كه شما هيج جيز را قبول نداريد.
  اما بعد,بايد بكم كه شيعه دين بتبرستي نيست و كفري در اون وجود نداره,ولي دشمن داره اون را جوري نشون ميده كه بد به نظر مياد…
  شما يه لحظه منطقي به اين مسئله فكر كنيد:اكر ما يك كاري انجام بديم كه دشمن ببسنده,دليلي نداره بر ضد ما كاري كنه ولي اكر ما به ضرر دشمن كار كنيم خوب معلومه كه تلاشش رو ميكنه تا ما را اذيت كنه!
  در ضمن من از همه ي دوستان خواهش ميكنم كه فحش ندن,اين فحش دادن باعث جريحه دار شدن احساسات افراد ميشه و ممكنه واكنش اون ها هم به همين صورت باشه(فحاشي),اكر فحش نديد اثر حرفاتون خيلي بيشتر ميشه,و همجنين من بايد ياداوري كنم كه يكي از قوانين سايت هم اين بود كه كسي توهين نكنه و فحش نده وقرار بود جناب مدير بعضي هاشون رو حذف كنه…

 78. سرکار خانم یا آقای ریحان
  فرمودید اسلام و بالاخص شیعه چه دشمنی با مردم ایران کردند ؟ اما پاسخ
  1- ایجاد خرافات ذهنی همانند آنچه ایرانی با غیرت می گوید مانند اصغر جنی و مهدی در چاه جمکران و …
  2-ایجاد بستری برای چپاول منابع هر کشور که اسلام به آن جا رسیده توسط گروهی به نام روحانیون
  3-قتل و کشتار مردم به نام خدا و برای رضای او
  4-عقب نگاه داشتن مردم از پیشرفت و تمدن
  اما دلایل :
  1- اگر هر فردی در خیابان فریاد بزند که جن دیده و فرشته گرفته از طرف خدا با او صحبت می شود و به آسمان رفته و روی آب راه می رود قطعا به عنوان فردی که دچار هذیان گویی است با تشخیص اسکیزوفرنی در بیمارستان بستری می شود. اگر اشتیاه نکنم فرمودید که در پزشکی دستی دارید پس برای دیدن این نوع از اولیا الله کافی است سری به بیمارستان میمنت و روزبه و آزادی بزنید. حال سوال من از شما در این جاست که چرا حرف محمد کلام خدا می شود ولی یقیه به تیمارستان منتقل می شوند ؟البته اگر بخواهید کاملا حاضرم با مدرک و دلیل برای شما نوع بیماری روانی محمد را نیز ثابت کنم ( فاعتبزوا یا اوالی الابصار )
  حال از گفته های همین فرد در طول 1400 سال استفاده شده برای قتل و غارت و تجاوز و این خرافات با رنگ و بوی لولوی سرخرمن بهشت و جهنم به مردم ساده لوح تحمیل شده . این وظیفه روشنفکران جامعه است که این تابو را حداقل در سطح سیاسی و اجتماعی بشکنند تا مردمی که به دلایل متعدد قادر به تمیز راه نیستند در این چاه نیافتند
  2-اگر سری به واتیکان رم زده باشید می بینید که میلیارد ها دلار ثروت در این بنا نهاده شده و این قسمت کوچکی از ثروت کلیسا است به همین قسم هر ساله عربستان میلیارد ها دلار از بیابان برهوت مکه پول در می آورد و سر مسجد الاقصی کشت و کشتار است که چه کسی پول ساده لوحان زایر را بخورد . راه دوری نرویم ، همین جمکران بغل گوش مان که چگونه از یک چاه خشکیده به زیارت گاه تبدیل شد و هیچ کس هم نپرسید که اگر مهدی در سامرا به چاه رفته چه دلیلی دارد بیاید برود در چاه جمکران ؟!!! یا همین ضامن آهو که تا کنون بارها با خاک یکسان شده و باز عده ای آن را از نو ساخته اند حال بگویید پول این مکان های مذهبی را چه کسی می خورد ؟ جز روحانیون مفت خور که در نمام عمر دست به سیاه و سفید نمی زنند ؟؟
  3- تعداد کشته شدگان به نام دین از تمامی علل قتل و کشتار در تاریخ بیشتر است . از مصر باستان که مردم را در درگاه آمون و آتون قربانی می کردند تا انکیزاسیون و قتل عام سن بارتلمی و کشتار سنی ها در ایران به دست شاه اسماعیل و شیعه ها به دست سلاطین عثمانی و حتی هم اکنون کشتار شیعیان توسط وهابی ها و سنی ها توسط علوی ها!!!! فکر نمی کنبد زمان جمع کردن این وحشی گری ها به نام دین فرا رسیده باشد ؟اگر خدا همان قادر مطلق است نیازی نیست من کافران به او را بکشم مگر آنکه یا خدای شما قادر مطلق نباشد یا علت قال اغراض شخصی باشد.
  4- تمام ادیان ( مسیح و یهود و اسلام و ….. ) در یک نکته توافق دارند و آن جلوگیری از پیشرفت علم است چون در این صورت مجهولاتی که با آن مردم را می ترساندند از بین خواهد رفت و چرندیاتی که به مردم می گفتند برملا می شود . فراموش نکردیم تکفیر گالیله را ، کافر خواندن خیام و رازی و ابن سینا را و فتاوی احمقانه و روزانه مفتی های اسلامی و مسیحی را بر حرمت کنترل جمعیت و کاندوم و … و توضیحات احمقانه سیل و زلزله و داستان آدم و حوا و دنده چپ و ….
  با پیشرفت علم جایی برای آخوند در هیچ لباسی باقی نمی ماند پس این گروه هم چون سدی در برابر پیشرفت خواهند ایستاد. شما پیشرفت را در جایی می بینید که دندان دین را کشیده اند . در اروپا پیشرو ترین کشور ها آلمان است که اول مسیحیت کا تولیک را ترک کرد . در آسیا هم چین و ژاپن بدون دین اما بد بخت ترین کشور ها سومالی و پاکستان مسلمان.

  و در نهایت ایرانی محترم : بعید می دانم که بحث با شما و یا سایر معتقدین به دین در تفکر شما تاثیری ایجاد کند زیرا علت بحث در فرهنگ ایرانی روشن شدن حقیقت نیست بلکه مجاب کردن طرف رو به رو به پذیرش عقاید خود ماست. شما در باب بحث ، اصل درست بودن اسلام را فرض مطلق قرار داده و با سفسطه و دلیل تراشی از آن دفاع می کنید. اگر خواستید تمام مطالب فوق با مرجع آن در دست است

  کامیاب باشید

 79. همین دیگه بعد ادعای مطالعه و تحقیق میشند شما که تا حالا اسم جعفر جنی به گوشتون نخورده چرا پز اندیشمندان و متفکران دینی رو میدید؟!؟!؟!؟
  کی گفته امام زمان در چاه جمکران؟!؟!؟!؟
  به قول نظامی گنجوی:
  هم نامه ی نا نوشته خوانی……
  فعلا که اکثر ایرانی ها شیعه علوی هستند تا شما چشماتون از حدقه بزنه بیرون و از زور و حرصتون این کارا رو بکنید!!!
  به قول شاعر:
  هر با نسبی پیرو مولا علی شد هر نسل زنا دشمن اولاد علی شد
  به کوری نسل حرام ذکر جلیل شد اشهد ان علی ولی الله

 80. در ضمن بايد بكم كه اسلام كشور هايي عربي بله,باعث جلوكيري از بيشرفتشون ميشه ولي اسلام ما نه,ما تا حالا با وجود اين فشار ها خيلي بيشرفت كرديم…

 81. پیشرت های ما حداقل تو قرن های اخیر ربطی به اسلام نداره. تو صدر اسلام هم به دلیل محدودیت و جاهلیت شدید اعراب مسلمان حاکم، یه سری خلاقیت و استعداد و نبوغ تو ایرانی ها به وجود اومد. ما جدیدا اصلا پیشرفت کردیم؟ این چند سال جمهوری اسلامی که همه اش پسرفت بوده. همه تکنولوژی مون وارداتی و خریداری شده دست چندمه. این رو به عنوان یه مهندس که تو این مملکت داره کار میکنه بهت میگم. قبلش هم هر چی پیشرفت کردیم از صدقه سر غیرت و مردونگی تعداد انگشت شماری از ایرانیان بوده و ربطی به اسلام نداشته.

 82. جناب با غیرت بنده چشمم در نمی آید بیشتر اشکم از بی شعوری امثال شما جاری می شود که با مخ آکیند در این دنیا سیر می کنبد . اصغر جنی را بچه که بودم در داستان های شب پدر بزرگم قصه می گفت . اگر شما به اصغر جنی و شغیر و سقیق عقیده واقعی دارید اکیدا تو صیه می کنم خود را به روانپزشک معرفی کنید شما دچار اختلالات هذیانی هستید و نیازمند معالجه. مضافا توصیه می کنم به جای بحث علمی و دینی و فلسفی عمر خود را صرف خواندن سمک عیار و داستان هزار و یک شب بفرمایید به فهم شما نزدیک تر است وگرنه دیدن کارتون شرک برای شما حکم خواندن همان کتب را داراست ( فتوای امام خامنه ای ) . فرمودید نسل زنا ، از آن جا اعراب مادر شما را تفقد فرموده اند که شما چنین عرب دوست و عرب پرست شده اید بهتر است آنچه را که لایق شما و خاتواده شما می گردد به کسی نسبت ندهید هر چند که من عقیده ای به حلال شدن و حرام شدن ازدواج مبنی بر گفتن جفنگیاتی مانند انکهت و والزوجت . و.. ندارم . حلال زادگی امری ژنتیکی و آموختنی بر اساس شهامت و آزادگی و درستکاری و صفات عالیه است که در امثال شما وجود ندارد اثبات آنهم دزد بودن تمام سران جمهوری اسلامی و ابمه جمعه و خانم باز بودن همه آن ها . قطعا صفت حرام زادگی بیشتر لایق چنین افرادی است تا ما که بر سر سفره پدر و مادر خود بزرگ شدیم و نه مانند شما بر سر سفره نذری.
  اما پاسخ سرکار ریحان :
  اولا غارت کشور من ، فقر و بدبختی و عقب ماندگی آن ظلم به من است . اگر شب به خانه من می ریزند تا دیش ماهواره من را ببرند ظلم به من است . عربده کشیدن در 5 صبح به نام اذان به زبان عربی ، اجبار به نماز خواندن برای جلوگیری از اخراج از کار ، اجبار به روزه ، تفتبش عقاید ، تحمل صحبت های پورازغدی روان پریش ظلم به من است . جلوگیری از جشن گرفتن و رقص در خانه خود ( مکان عمومی پیش کش ) ظلم است . دیکته کردن نحوه پوشش و گویش ظلم است . دیگر باید چه کنند که شما آنرا ظلم به فرد بدانید . و اتفاقا همه این ها اصل اسلام است مگر نه این که فویل الللمصین ، مگر نه این که نهی عن المسکر . مگر نه این که حجاب اجباری است . من نمی دانم شما از کدام اسلام صحبت می کنبد ولی من هر جایش را می بینم آسمان آن همین رنگ است .
  فرمودید پیشرفت ، پیشرفتی پیشرفت است که با زمان خود منطبق و بومی باشد می فرمایید پیشرفت هسته ای آن که علمش برای پاکستان و کره شمالی و در بهترین فرض مال 80 سال قبل است
  می گویید کلونبنگ ، بدون داروهای خارجی و دستگاه های IVF کدام کلونینگ
  می گویید سلول بنیادی ، بروید اگر توانستید نتایج این سلول ها را در بیماران قلبی بیابید که باعث سکته دادن ریسس مرکز رویان و رییس بیمارستان امام شد .اگر منظورتان کشف انرژی هسته ای در زیر زمین خانه دختر 15 ساله و کشف داروی ایدز با 3 میلیون تومان بودجه تحقیقاتی است که هیچ
  ما هنوز یک ماشین استاندارد نمی توانیم تولید کنیم ، کدام پیشرفت ؟ کامپیوتر می سازیم ؟ مدیریت صنعتی داریم ؟ ما حتی توان و تکنولوژی استخراج نفت خودمان را هم نداریم. در قرن 21 نیازمند واردات دسته بیل از چین هستیم !!!!! البته پیشرفت هایی هم داشته ایم ولی این پبشرفت در قیاس با دنیا هیچ است . روزی می خواستیم ژاپن اسلامی شویم ، بعد خواستیم چین اسلامی شویم ، بعد خواستیم مالزی شویم ولی به نظر بیشتر کره شمالی اسلامی شدیم.
  و اما می فرمایید این ها مشکل دین نیست و من می گویم کاملا برعکس مشکل دینی است که اجاره می دهد روان پریشانی مانند ایرانی با غیرت و پورازغدی ها به نام دین بر گرده مردم سوار شوند و با احکام آن آدم بکشند و تجاور کنند قربتا الی الله و آقا زاده های آنها در انگلیس و کانادا به ریش من و شما یخندندمشکل دینی است که با از بین بردن عزت و شرف و تو سری خور بار آوردن مردم و ایجاد ترس و خرافات اجازه درست شدن به فرهنگ مردم را نمی دهد و مطمئن باشید بدون پیشرفت فرهنگی ، هر نوع پیشرفتی محکوم به فنا است

  • والنقی که در مورد پیشرفت راست گفتید. با هر کدام از این جماعت بحث میکنی میگوید ما کلی پیشرفت کرده ایم سلولهای بنیادی – داروی ایدز. آخر کدام پیشرفت ؟ کدام سلول بنیادی؟ یک خبری در تلویزیون اعلام می کنند که فلان کار کردیم و فلان مرض درمان شد. بعد نه دلیلی و نه مدرکی و نه حتی دو نفر که بیایند و بگویند من ایدز داشتم و حالا با این دارو درمان شد. آخر فکر کنید که اگر چنین چیزی اتفاق افتاده بود که الان رئیس دانشگاه حلتز هاپکینز (مثال زدم چون بهترین دانشکده پزشکی جهان را دارا است) الان آمده بود در همان پژوهشکده کذایی که چطور شما این را کشف کردید ! آخر این پیشرفتها که فقط در حد یک خبر تلویزیونی است. کدام پیشرفت در زندگی مردم دیده شده است ؟ الان در تمامی دانشگاههای تراز اول جهان دارند روی مشکلات اصلی جامعه شان کار می کنند و مردم این پیشرفتها را در زندگیشان به عینه می بینند. چه پیشرفتی کرده ایم ؟ بله پیشرفت کرده ایم ولی در مقایسه با رشد پیشرفت جهان پسرفت نیز داشته ایم. یک ماشین درست حسابی هنوز نداریم. در جاده های ما هر سال بیشتر از یک جنگ تلفات هست. پیشرفتی که داشته ایم همه وارداتی بوده. آخر فکر کنید که مملکتی که هر سال بیشتر از 200 هزار نفر از بهترین مغزهایش خارج می شوند چه پیشرفتی می خواهد بکند. آن کسانی هم که مانده اند از روی اجبار است و نه اختیار وگرنه چه کسی می خواهد در جامعه ای بماند که بعد از درس برای رفتن سر کار در مصاحبه عقیدتی از تو طرز نماز میت را می پرسند (برای خودم اتفاق افتاد)، اصلا وجود مصاحبه عقیدتی برای استخدام استاد دانشگاه چه معنی دارد و … و … و … ! تا صبج هم بنویسم مثنوی هفتاد من میشود و بر میگردند پروپاگاندای حکومتی را برای من تکرار می کنند.

   یک کلام حرفم را بزنم. حنای اسلام شما حتی در ایران نیز دارد رنگ می بازد. شیعه که در مقابل مسلمانان جهان اقلیتی تندرو و متعصب بیشتر نیست. اصولا می گویند اگر جماعتی کوچک بودند برای جلوگیری از زوال به آنها خودبزرگ بینی فوق العاده ای تزریق کنید (مثلا همان حرامزاده بودن بقیه و حلالزاده بودن شیعه ها) وگرنه یهودیان نیز فکر می کنند قوم برگزیده خدا هستند و بهاییان (که گمراهانی مانند شیعیان هستند اما در ایران بیشتر از بقیه به آنان ظلم می شود) نیز فکر می کنند که امت برتر هستند. یهودیان برای بقا بنگاههای اقتصادی دنیا را قبضه کردند وخود را در امور مالی درگیر کردند. بهاییان نیز با دولت ها و ادیان دیگر همزیستی مسالمت آمیز پیش گرفتند و در دنیا پراکنده شدند تا بدست شیعیان از بین نروند و شیعیان برای بقا به کشت و کشتار و فحاشی و سروصدا پرداختند. برای اینکه این شیعه کمتر از 10 درصدی در برابر سنیان کم نیاورد و از بین نرود باید فکر کند که برتر است و تنها او بر حق است و بالاخره یکی هم میاید و او را نجات می دهد. و من النقی توفیق

 83. تو جامعه نیستی نگو یه چی تو تلویزیون میگن بعد کو سند؟
  ایشالله هروقت زنت اجاق کور شد و خودت عقیم شدی میری دکتر سند میکنه تو …..!!!!!
  الان همین درمان بارداری در کشور های دیگه ممنوع یا کسی انجام نمیده چون بچه 100 درصد مال خودش نیست!!اما همین اسلام راه و روش رو گفته در جلسه ای که دانشمندان با مراجع عظام تقلید داشتند و طرح مبحث مشخص شد این روش هیچ اشکالی نداره و بچه حلال زاده و 100 درصد متعلق به فرد!!!!
  الان همه از کشور های مختلف دنیا به ایران می آیند برای درمان
  این از نقش پیشرفت اسلام در ایران!
  زمان شاه چه پیشرفتی داشتنیم؟!؟!؟ غارت نفت به وسیله انگلیسی ها؟؟!؟!!؟قرارداد گس-گلشائیان؟!؟!؟
  زمان قاجار چه پیشرفتی داشتیم؟؟!؟!؟قرداد لاتاری؟قرارداد توتون و تنباکو؟!؟!؟
  حکومت که اسلامی نباشه و طاغوت سر کار باشه میشه این!!!!
  الان ایران کجاست با حکومت اسلامیش و قبلا با حکومت پادشاهی کجا بود؟!؟!!؟
  شما پیشرفت رو تو دیسکو و قمار خونه و هرزه بازی میبینید!!!!!

  • این رو شما چطور به نقش اسلام در پیشرفت تعبیر می‌کنید؟ اینی که شما می‌گید اینه که در کشور‌های اسلامی دیگه، اسلام نمی‌گذاره این درمان‌ها صورت بگیره ولی در ایران محققان و پزشکان اینقدر پشتکار داشتند که رفتند و این احمق‌ها رو راضی کردند. حالا به قول شما اگه همون شاه سر کار بود آیا اصلا دلیلی بود که یکسری متخصص بروند حوزه علمیه پیش یکسری مفت‌خور که نهایت کارشون این هست که رنگ، مزه و بوی ادرار رو تشخیص بدهند، اجازه‌ بگیرند؟!

  • جناب با غیرت چرا اصرار دارید هر comment شما دارای توهین باشد ؟ من در همین جامعه شما زندگی می کنم . فرمودید در دیگر کشور ها بچه مال خود فرد نیست اما در ایران هست ؟ این را از کجا آوردید ؟ دوست محترم شما یا مطالب روزنامه ها را درست مطالعه نمی کنید و تنها برداشت سطحی از آن ها می کنید یا لازم است در مورد مطالبی که نمی دانید اول بپرسید بعد نظر بدهید اگر منظور شما sperm Donner یا اهدای اسپرم است بچه عملا از لحاظ ژنتیکی مال پدر نمی شود و طبق اسلام درست بچه حرامزاده است . در اهدا اسپرم تنها اتفاق این است که به جای sex یک فرد با زن و تزریق اسپرم با آلت ، این عمل را سرنگ انجام می دهد . بحثی هم که می فرمایید از مباحث اصلی اخلاق پزشکی است و ربطی هم به دین ندارد.
   گفتید شاه ، شاه هم دزدی بی خاصیت بود که اتفاقا از عقاید دینی مردم سو استفاده می کرد شاید سن شما نرسد که شعار زمان شاه را شنیده باشید » خدا یکی ، شاه یکی » زیارت امام رضا و نام فرزندش و … مشتی از عوام فریبی های وی یود.
   در بسیاری از کشور های غیر اسلامی فحشا و قمار ممنوع است و پلیس پدر افرادی را که این کار را می کنند در می آورد. به جای نگاه کردن به دنیا از دریچه play boy کافی است 6 ماه در یکی از این کشور ها زندگی کنید تا بفهمید این ها بسیار از ما مسلمان ها پاک ترند. خودم در رادیو شنیدم که آخوندی در باره بدحجابی می گفت » در هنگام عبور از بالای پل حافظ با ماشین ، خانمی را در پایین پل دیده که چنان حجابش بد بوده که ناگهان بر ایشان غسل واجب گردیده !!!!.» یعنی در یک ماشین در حال حرکت بالای پل از فاصله 10 متری زنی را با روسری و مانتو دیده و چنان تحریک شده که ؟؟؟؟ این هرزه بازی است چرا در ساحل های آمریکا و اروپا و ترکیه این گونه نمی شود ؟؟
   اما من برای شما مثال پیشرفت را توانایی استخراج نفت و ساخت کامپیوتر و … معرفی کردم ، کجا حرفی از دیسکو زدم ؟؟؟
   اما پرسیدید الان کجا هستیم و قبلا کجا و پاسخ : قبلا هیچ گو… نیودیم و می دانستیم که نیستیم ، الان هم در جهان هیچ گو… نیستیم ولی توهم داریم که هستیم
   در پناه نقی ( هادی سابق ) باشید

 84. اول اینکه برخلاف ادعای بعضی دوستان ما در کشورمون پیشرفت علمی داریم اما اغلب توسط افرادی که خودشان از جمهوری اسلامی بیزار هستند و منتظرند تا هر چه زودتر برای مهاجرت به خارج از کشور اقدام کنند. من در مراکزی مانند پژوهشگاه دانش‌های بنیادین که به گواه خیلی‌ها در فضای آکادمیک از با پرستیژترین مراکز علمی ایران است دوستانی داشته‌ام. با وجود اینکه در آنجا تحقیقات world-class صورت می‌گیرد ولی خودشان اذعان دارند که از لحاظ کمیت تحقیقات علمی، ایران در جهان جایگاه قابل توجهی ندارد. اگر هم تحقیقاتی صورت می‌گیرد، کمتر پیش می‌آید که به صنعت برسد و اغلب برای گرفتن grant از مراکز دولتی و بالا بردن امتیاز پژوهشی اساتید و محققان است! وزارت علوم هم که فقط برایش آمار و rank اهمیت دارد و می‌خواهد در منطقه رتبه‌اش را (حالا به هر روشی) بالا ببرد. یک نگاه به این سایت بیاندازید. ایران طبق اسناد علمی که در این سایت نمایه شده‌اند با ۱۲۰ هزار مقاله رتبه ۳۲ را بین کشور‌های جهان کسب کرده‌اند. اسرائیل با ۷ میلیون جمعیت رتبه ۲۲ را به خود اختصاص داده است. آمریکا هم با ۵ میلیون و ۳۲۲ هزار سند رتبه اول را دارد. اما قضیه فقط تعداد مقالات نیست. آمریکا و اسرائیل به ازای هر مقاله به طور متوسط به ترتیب ۲۰ و ۱۶ ارجاع (citation) دارند. اما برای ایران این عدد هفت است! حالا جالب تعداد بالای self-citationها در ایران است که نشان می‌دهد دوزار علمی هم که تولید می‌کنیم خودمان استفاده (!) می‌کنیم و عملا در گسترش علم در جهان contribution خاصی نداریم.
  من به هیچ عنوان طرفدار دین یهود نیستم ولی شاید لازم باشد برای شکستن غرور بیجا و عیرواقع‌گرایانه شما به این قضیه اشاره کنم. ما در جهان تنها ۱۵ میلیون یهودی داریم. همش ۱۵ میلیون! کمتر از جمعیت تهران! اما در مقابل آن بیشتر از ۱/۵ میلیارد نفر مسلمان داریم که همش نق می‌زنند و مشکلات خودشان را از یهودیان می‌دانند. تا به حال ۱۸۰ نفر یهودی جایزه‌ی نوبل دریافت کرده‌اند، اما امت ۱/۵ میلیاردی مسلمان تنها ۳ بار! فقط کافیه نام دانشمندان و چهره‌های معاصر یهودی را یکبار برای خودت مرور کنی تا متوجه شوی بیخود به آنها نوبل نداده‌اند: اینشتین فیزیکدان معروف، زیگموند فروید روانشناس مشهور، ریچارد فاینمن فیزیکدان معروف پروژه‌ی منهتن، کارل مارکس نظریه پرداز مشهور. و لیست مشاهیر این ۱۵ میلیون یهودی به هیچ عنوان کوتاه نیست:
  مخترع سوزن سورنگ، بنیامن روبن، یهودی،
  کاشف واکسن فلج اطفال (پولیو)، یوناس سالک، یهودی،
  کاشف داروی ضد سرطان خون، گرترود الیون، یهودی،
  کاشف در مان یرقان (زردی) بروخ بلومبرگ، یهودی،
  کاشف داروی درمان مرض سفلیس، پل الریخ، یهودی،
  کاشف درمان امراض عضلانی، الیه متچینکوف، یهودی،
  کاشف درمان غددترشحی داخلی، آنرو شلی، یهودی،
  شناخت درمانی تراپی،آرون بک، یهودی،
  کاشف قرص ضد حاملگی، جورج پیناکوس، یهودی،
  شناسائی چشم بشر، ج. والد، یهودی،
  شناسائی بچه در شکم مادر،استانلی کوهن، یهودی،
  دیالیز قلوه ها، ویلیم کلوفکام، یهودی،
  چیپهای کوچک دستگاههای الکترونیکی، استانلی نزور، یهودی،
  رآکتور اتمی زنجیره ای، نئو سزیلند، یهودی،
  کابل نوری، پیطر شولتز، یهودی،
  چراغهای راهنمائی، چارلز آلدر، یهودی،
  فولاد ضد زنگ،بنو اشتراوس، یهودی،
  فیلم(ناطق) با صدا، ایزادور کیس، یهودی،
  میکروفون تلفن، امیل برلینر، یهودی،
  دستگاه ضبط تصویر متحرک (ویدئو)،چارلز جینزبرگ، یهودی،
  فرآورده ها ی مارک مشهور » پولو»، رالف لورن، یهودی،
  تولیدات نوشیدنی «کوکاکولا»، یهودی،
  لویس جین، لوی اشتراوس، یهودی،
  استار بروک، هوارد شولتز، یهودی،
  گوگل، سرجی برین، یهودی،
  کامپیوتر های شرکت «دل»، میشل دل، یهودی،
  دنکی، دونا کارن، یهودی،
  باسکین و رابینز، ایرو رابینز، یهودی،
  دانکین دونات(نوعی تنقل آمریکائی)،بیل روزنبرگ، یهودی،
  هنری کیسینجر، یهودی،
  ریچارد لوین رئیس دانشگاه یل، یهودی،
  الن گرینزپن، رئیس فدرال رزرو آمریکا، یهودی،
  ژوزف لیبرمن، یهودی،
  مادلین البرایت، یهودی،
  گاسپر واینبرگر،وزیر دفاع آمریکا، یهودی،
  ماکزیم لیوینو، وزیرخارجه شوروی، یهودی،
  داوید مارشال، نخست وزیز سنگاپور، یهودی،
  اسحق اسحق، استاندار کل استرالیا، یهودی،
  بنیامن دیزرائلی، نخست وزیر انگلستان، یهودی،
  یوگنی پیرماکف، نخست وزیر روسیه، یهودی،
  بری گلد واتر، سیاستمدار آمریکائی، یهودی،
  جورج سمپائو، رئیس جمهور پرتقال، یهودی،
  هرب گری، معاون نخست وزیر کانادا، یهودی،
  میشل هوارد، وزیر کشور انگلستان، یهودی،
  برونو کریسکی، صدر اعظم اتریش، یهودی،
  رابرت روبین، وزیر خزانه داری آمریکا، یهودی،
  جورج سوروس، یهودی،
  والتر اننبرگ،یهودی،
  و…
  حالا برید آداب کون‌شویی امامان را مطالعه کنید و دلخوش باشید که راه درست زندگی را انتخاب کرده‌اید. از میان افراد بالا که من می‌شناسم هیچ کدامشان به practice و انجام فرائض دین یهود معروف نبودند و شاید تنها نام یهودی بودن را یدک می‌کشند. اما همین کافی است که بدانید پیشرفت ایران و «جهان اسلام» چقدر جزئی بوده و اینکه حتی اگر اسلام عامل عقب راندن دانش در این مرز و بوم نبوده باشد، به هیچ عنوان عامل پیشرفتش هم نبوده.
  در آخر، دوست من، ملت از کشور‌های مختلف نه برای کیفیت درمان، بلکه بخاطر هزینه‌های پایین درمانی به ایران می‌روند. من ترجیح می‌دهم در ایران بدون بیمه به دکتر بروم تا در اینجا با بیمه!

 85. توی ایران سعی میشه دلیل قدرتمند بودن یهودیارو یجور دستهای پشت پرده و قدرت اقتصادی انها بدونند ( که البته واقعا یهودیا چنین قدرت اقتصادی دارند اما سوال اینجاست از کجا؟) البته سیاستمدارهای یهودی هم واقعا دوست دارن مردم دنیا اینجوری فکر کنن
  اما واقعیت اینه که وقتی به یهودیها نگاه میکنیم میبینیم چیزی که باعث پیشرفت یهودیا و ثروتمند شدنشون شده قبل از قدرت اقتصادیشون این بوده خیلیهاشون فهمیدن که چیزهایی که تو کتب عهد عتیق نوشته یه مشت چرنده واسه همین خیلی راحت فهمیدن بجای عمل به یه مشت دستورات دینی
  باید خودشون دست به کار بشن و خودشون فکر کنن و ازمایش کنن و کشف کنن
  امروزه 33% اسرائیلیها اصلا به وجود خدا اعتقاد ندارند ( یعنی خودشونو اتئیست میدونن)
  حتی خاخامهای یهودی یک مسئلرو خیی وقت فهمیدن و اون اینه که دین قرار اسایش بیشتری برای مردم فراهم کنه نه اینکه مردم خودشونو وقف دینشون کنن !
  واسه همینم خیلی از قوانین دست و پا گیر دین یهود امروزه فقط در بین یک تعداد بسیار کمی از یهودیان اجرا میشه .
  در ذهن مسلمونا فرو کردن که یهودیا(یا به قول خودشون صهوینیستها) انسانهای رذل و شیادی هستند اما واقعیت اینه که اونها به شدت واقع گرا هستندو حاضر نیستند سرنوشت خودشونو به نیرویی خیالی مثل ایمان بدهند .
  کاش یروزی برسه که مسلمونها همین رو حداقل بفهمند که دین قرار اسایششون تامین کنه نه اینکه اونهارو برده ی خودش کنه!
  یهودیا از وقتی فهمیدن دینشون مشکلان اساسی داره پیشرفت کردن در حالی که مسلمونا همچنان حاضر نیستند از خواب بیدار شن .
  من نمیدونم دونستن وجود کسی مثل جعفر جنی به چه دردی میخوره
  اصلا فرض کنیم که بوده , وجودش باعث چه گره گشایی شده به غیر از اینکه یه مشت روضه خون گدا صفت دارن از این اراجیف پول در میارن و مردم بدبختو خام اراجیف خودشون میکننو کاری کنن که ملت به جای اینکه به فکر مشکلاتشون باشن فقط اونهارو فراموش کنن !
  اقای ایرانی با غیرت و ریحان میدونستید امکان نداره شما 1 ساعت در پارکهای تهران یا اصفهان باشید و یک دختربچه یا پسر بچه دست فروش 6 7 ساله نیاد طرفتون و نخواد بزور بهتون جنسشو بفروشه ! (واقعا پیشنهاد میکنم امتحان کنید)
  جالب اینجاس که یکی از فامیلای بشدت مذهبی خودمون نهایت دلسوزی که در مقابل همچین پدیده ای کرد این بود که ببین این بچه ها چه پدر مادر بی انصافی دارن!!
  واقعا باید از این خواب بیدار شد و دید که مشکل اصلی اسلامه
  این اسلامه که مارو به فقر کشونده
  این اسلامه که باعث دریوزگی میشه
  این اسلام که باعث مفت خوری یه عده به عنوان خمس و زکاتو سهم امام شده و جالب اینجاست که این مفتخورها کاملا به کار خودشون افتخار میکنن .
  این اسلام که باعث گدا صفتی میشه
  این اسلامه که باعث میشه مظلوم نمایی و برانگیختن احساس ترحم یک ارزش تلقی بشه !
  بدبختی ما اینه که این اسلام نیست که باعث زندگی میشه بلکه این ملت بیچاره هستند که اسلامو زنده نگه میدارند!!

 86. اديان ابرهيمي هموشون مسخره و ننگ آورند اما به متن زير دقت كنيد :
  دنیای اسلام در دانش پژوهی شکست خورده است،در سراسر جهان اسلام تنها 500 دانشگاه موجود است.درحالیکه فقط در آمریکا 5758 دانشگاه براه است.حتی یک دانشگاه از میان کشور های اسلامی در زمره 500 دانشگاه اول جهانی جای ندارد.
  به گزارش پارسینه، بازخوانی گلچینی از سخنرانی آقای حافظ. آ . ب. محمد، مدیر کل بانک “البرکا”که به مقایسه جایگاه بیش از یک میلیارد مسلمان جهان در برابر 14 میلیون یهودی می پردازد، می تواند عبرت آموز باشد.
  Demographics:
  موقعیت مردمی:
  یهودیان سراسر جهان، 14 ملیون نفر
  7 ملیون نفر در آمریکا
  6 ملیون نفر در آسیا
  2 ملیون نفر در اروپا
  یکصد هزار نفر در آفریقا
  o World Jewish Population. 14 million
  o Distribution: 7 m in America
  5 m in Asia
  2 m in Europe
  100 thousand in Africa
  جمع کل مسلمانا در جهان: یک ملیارد و نیم
  یک میلیارد نفر در آسیا و خاور میانه
  400 ملیون نفر درآفریقا
  44 ملیون نفر در اروپا
  5 ملیون نفر در آمریکا
  از هر پنج نفر جمعیت روی زمین، یکی مسلمان است
  در مقابل هر یک هندو، دو مسلمان قراردارد
  درمقابل هر پیرو بودا ، دو مسلمان قراردارد
  درمقابل هر یهودی 107 مسلمان قراردارد.
  با اینهمه 14 ملیون یهودی از یک میلیارد و نیم مسلمان نیرومند ترند!
  o World Muslim Population: 1.5 billion
  o Distribution: 1 billion in Asia/Mid-East
  400 M in Africa
  44 M in Europe
  6 M in the Americas
  o Every fifth human being is a Muslim.
  o For every single Hindu there are two Muslims
  o For every Buddhist there are two Muslims
  o For every Jew there are 107 Muslims
  o Yet the 14 million Jews are more powerful than the
  entire 1.5 billion Muslims
  Why?
  چــــرا
  Here are some of the reasons.
  بچندین دلیل از جمله:
  در تاریخ معاصر،
  البرت انشتین ، یهودی
  زیگموند فروید ، یهودی
  کارل مارکس ، یهودی،
  پل ساموئلسون ، یهودی،
  میلتون فردمن، یهودی
  Movers of Current History
  o Albert Einstein Jewish
  o Sigmund Freud Jewish
  o Karl Marx Jewish
  o Paul Samuelson Jewish
  o Milton Friedman Jewish
  رشته پزشکی:
  مخترع سوزن سورنگ، بنیامن روبن، یهودی،
  کاشف واکسن فلج اطفال (پولیو) ، یوناس سالک ، یهودی،
  کاشف داروی ضد سرطان خون ، گرترود الیون، یهودی،
  کاشف در مان یرقان (زردی) بروخ بلومبرگ ، یهودی،
  کاشف داروی درمان مرض سفلیس، پل الریخ ، یهودی،
  کاشف درمان امراض عضلانی، الیه متچینکوف ، یهودی،
  کاشف درمان غددترشحی داخلی، آنرو شلی ، یهودی،
  شناخت درمانی تراپی،آرون بک ، یهودی،
  کاشف قرص ضد حاملگی، جورج پیناکوس، یهودی،
  شناسائی چشم بشر، ج. والد، یهودی،
  شناسائی بچه در شکم مادر،استانلی کوهن، یهودی،
  دیالیز قلوه ها، ویلیم کلوفکام، یهودی،
  Medical Milestones
  o Vaccinating Needle: Benjamin Ruben Jewish
  o Polio Vaccine Jonas Salk Jewish
  o Leukaemia Drug Gertrude Elion Jewish
  o Hepatitis B Baruch Blumberg Jewish
  o Syphilis Drug Paul Ehrlich Jewish
  o Neuro muscular Elie Metchnikoff Jewish
  o Endocrinology Andrew Schally Jewish
  o Cognitive therapy. Aaron Beck Jewish
  o Contraceptive Pill Gregory Pincus Jewish
  o Understanding of Human Eye. G. Wald Jewish
  o Embryology. Stanley Cohen Jewish
  o Kidney Dialysis Willem Kloffcame Jewish
  برندگان جوایر نوبل:
  Nobel Prize Winners
  دریکصدو پنجاه سال گذشته، 14 ملیون یهودی 180 جایزه نوبل را دریافت کرده
  اند درحالیکه یک ملیارد و نیم مسلمان تنها 3 جایزه گرفته اند،
  o In the past 105 years, 14 million Jews have won 180 Nobel prizes
  whilst 1.5 billion Muslims have contributed
  only 3 Nobel winners
  اختراعاتیکه تاریخ را دگرگون ساخت:
  چیپهای کوچک دستگاههای الکترونیکی، استانلی نزور، یهودی،
  رآکتور اتمی زنجیره ای، نئو سزیلند، یهودی،
  کابل نوری، پیطر شولتز، یهودی،
  چراغهای راهنمائی، چارلز آلدر، یهودی،
  فولاد ضد زنگ،بنو اشتراوس، یهودی،
  فیلم(ناطق) با صدا، ایزادور کیس، یهودی،
  میکروفون تلفن، امیل برلینر، یهودی،
  دستگاه ضبط تصویر متحرک (ویدئو)،چارلز جینزبرگ، یهودی،
  Inventions that changed History
  o Micro- Processing Chip. Stanley Mezor Jewish
  o Nuclear Chain Reactor Leo Sziland Jewish
  o Optical Fibre Cable Peter Schultz Jewish
  o Traffic Lights Charles Adler Jewish
  o Stainless Steel Benno Strauss Jewish
  o Sound Movies Isador Kisee Jewish
  o Telephone Microphone Emile Berliner Jewish
  o Video Tape Recorder Charles Ginsburg Jewish
  نفوذ بر بازرگانی جهانی:
  فرآورده ها ی مارک مشهور ” پولو”، رالف لورن، یهودی،
  تولیدات نوشیدنی “کوکاکولا” ، یهودی،
  لویس جین، لوی اشتراوس، یهودی،
  استار بروک، هوارد شولتز، یهودی،
  گوگل ، سرجی برین، یهودی،
  کامپیوتر های شرکت “دل”، میشل دل، یهودی،
  دنکی، دونا کارن، یهودی،
  باسکین و رابینز، ایرو رابینز، یهودی،
  دانکین دونات(نوعی تنقل آمریکائی)،بیل روزنبرگ، یهودی،
  Influential Global Business
  o Polo Ralph Lauren Jewish
  o Coca Cola Jewish
  o Levi’s Jeans Levi Strauss Jewish
  o Sawbuck’s Howard Schultz Jewish
  o Google Sergey Brin Jewish
  o Dell Computers Michael Dell Jewish
  o Oracle Larry Ellison Jewish
  o DKNY Donna Karan Jewish
  o Baskin & Robbins Irv Robbins Jewish
  o Dunkin Donuts Bill Rosenberg Jewish
  نفوذ در سیاست بین المللی:
  هری کیسینجر ، یهودی،
  ریچارد لوین رئیس دانشگاه یل، یهودی،
  الن گرینزپن، رئیس فدرال رزرو آمریکا، یهودی،
  ژوزف لیبرمن ، یهودی،
  مادلین البرایت، یهودی،
  گاسپر واینبرگر،وزیر دفاع آمریکا، یهودی،
  ماکزیم لیوینو، وزیرخارجه شوروی، یهودی،
  داوید مارشال، نخست وزیز سنگاپور، یهودی،
  اسحق اسحق، استاندار کل استرالیا، یهودی،
  بنیامن دیزرائلی، نخست وزیر انگلستان، یهودی،
  یوگنی پیرماکف، نخست وزیر روسیه، یهودی،
  بری گلد واتر، سیاستمدار آمریکائی، یهودی،
  جورج سمپائو، رئیس جمهور پرتقال، یهودی،
  هرب گری، معاون نخست وزیر کانادا، یهودی،
  میشل هوارد، وزیر کشور انگلستان، یهودی،
  برونو کریسکی، صدر اعظم اتریش، یهودی،
  رابرت روبین، وزیر خزانه داری آمریکا، یهودی،
  Influential Intellectuals/ Politicians
  o Henry Kissinger , US Sec of State Jewish
  o Richard Levin, President Yale University Jewish
  o Alan Greenspan , US Federal Reserve Jewish
  o Joseph Lieberman Jewish
  o Madeleine Albright , US Sec of State Jewish
  o Casper Weinberger , US Sec of Defence Jewish
  o Maxim Litvinov , USSR Foreign Minister Jewish
  o David Marshal , Singapore Chief Minister Jewish
  o Isaacs Isaacs, Gov-Gen Australia Jewish
  o Benjamin Disraeli, British Statesman Jewish
  o Yevgeny Primakov, Russian PM Jewish
  o Barry Goldwater , US Politician Jewish
  o Jorge Sampaio, President Portugal Jewish
  o Herb Gray, Canadian Deputy ? PM Jewish
  o Pierre Mendes, French PM Jewish
  o Michael Howard, British Home Sec. Jewish
  o Bruno Kriesky, Austrian Chancellor Jewish
  o Robert Rubin , US Sec of Treasury Jewish
  رسانه های گروهی جهانی:
  Global Media Influential
  ثی ان ان، ولف بلیتز، یهودی،
  باربارا والترز از اخبار(آ. ب. ث)،یهودی،
  اوجین مایر، واشنگتن پست، یهودی،
  هنری گرونوالد، مجله تایم آمریکا، یهودی،
  کاترین گراهام، واشنگتن پست، یهودی،
  ژوزف لیلد،نیویورک تایمز،یهودی،
  ماکس فرانکل،نیویورک تایمز،یهودی،
  o Wolf Blitzer, CNN
  Jewish
  o Barbara Walters ABC News
  Jewish
  o EugeneMeyer , Washington Post
  Jewish
  o Henry Grunwald, Time Magazine
  Jewish
  o Katherine Graham , Washington Post
  Jewish
  o Joseph Lelyeld, New York Times
  Jewish
  o Max Frankel, New York Times
  Jewish
  موسسات بشر دوستانه:
  جورج سوروس ، یهودی،
  والتر اننبرگ،یهودی،
  Global Philanthropists
  o George Soros
  Jewish
  o Walter Annenberg
  Jewish
  چرا اینها نیرو مندند و مسلمانان ضعیف ؟
  دلیلش اینستکه ما استعداد دانش آموختن را وانهاده ایم.
  Why are they powerful? why are Muslims powerless?
  Here’s another reason. We have lost the capacity to produce knowledge.
  در سراسر جهان اسلام مشتمل بر 57 کشور تنها 500 دانشگاه موجود است.
  درحالیکه تنها در آمریکا 5758 دانشگاه براه است.
  درهندوستان ، 8407 دانشگاه موجود است.
  حتی یک دانشگاه از میان کشور های اسلامی در زمره 500 دانشگاه اول جهانی جای ندارد.
  o In the entire Muslim World (57 Muslim Countries) there are only 500
  universities.
  o In USA alone, 5,758 universities
  o In India alone, 8,407 universities
  o Not one university in the entire Islamic World
  features in the Top 500 Ranking Universities of the World
  سواد در دنیای مسیحیت 90% است.
  سواد در جهان اسلام 40% است.
  در پانزده کشور مسیحی مذهب در صد سواد یکصد است.
  درکشورهای مسلمان حتی یکی هم نیست.
  درکشورهای مسیحی 98 درصد دوره دبیرستان را تمام کرده اند.
  درکشورهای اسلامی این رقم 50 درصد است.
  40 درصد از مردم کشور های مسیحی دانشگاه را تمام کرده اند.
  در کشورهای مسلمان این رقم تنها 2 درصد است.
  درکشورهای مسلمان برای هریک ملیون مسلمان تنها 230 عالم و دانشمند وجود دارد.
  در آمریکا این رقم 5000 است.
  در آمریکا برای هریک ملیون نفر 1000 تکنیسین موجود است.
  در سراسر جهان عرب فقط 50 نفر برای هریک ملیون نفر موجود است.
  دنیای اسلام فقد 02/.% از درآمد ملی را برای تفحص و توسعه هزینه میکند.
  درکشورهای مسیحی این رقم 5% از درآمد ملی است.
  o Literacy in the Christian World 90%
  o Literacy in the Muslim World 40%
  o 15 Christian majority-countries, literacy rate 100%
  o Muslim majority – countries , None
  o 98% in Christian countries completed primary
  o Only 50% in Muslim countries completed primary.
  o 40% in Christian countries attended university
  o In Muslim countries a dismal 2% attended.
  o Muslim majority countries have 230 scientists per one
  million Muslims
  o The USA has 5000 per million
  o The Christian world 1000 technicians per million.
  o Entire Arab World only 50 technicians per million.
  o Muslim World spends on research/developmen t 0.2% of
  GDP
  o Christian World spends 5 % of GDP
  نتیجـــه:
  دنیای اسلام استعداد دانش پروری ندارد.
  مرحله دیگر آزمایش دانش، کاربرد آنست.
  Conclusion.
  o The Muslim World lacks the capacity to produce
  knowledge.
  Another way of testing the degree of knowledge is the
  degree of diffusing knowledge
  .
  در پاکستان برای هر 1000 نفر 23 روزنامه موجود است.
  درسنگاپور این رقم 460 برای هر 1000نفر است.
  در انگلستان 2000 کتاب مختلف برای یک ملیون نفر هرسال چاپ میشود.
  در مصر این رقم تنها 17 جلد است.
  o Pakistan 23 daily newspapers per 1000 citizens
  o Singapore 460 per 1000 citizens.
  o In UK book titles per million is 2000
  o In Egypt book titles per million is only 17
  Conclusion.
  عــاقبــت:
  دنیای اسلام در دانش پژوهی شکست خورده است
  o Muslim World is failing to diffuse knowledge
  آزمایش کاربرد دانش راه دیگری برعدم دانش پژوهی مسلمانان است.
  صادرات صنعتی پاکستان فقط9/0 در صد کل صادرات آن کشور است.
  در عربستان سعودی 2/0 درصد است.
  کویت و مراکش و الجزایر 3/0 درصد است.
  درحالیکه سنگاپور به تنهائی 68% صادرات صنعتی دارد.
  Applying Knowledge is another such test.
  o Exports of high tech products from Pakistan is
  0.9% of its exports.
  o In Saudi Arabia is 0.2%
  o Kuwait , Morocco and Algeria 0.3%
  o Singapore alone is 68%
  نتــیجــتا:
  جهان اسلام فاقد استعداد بهره گیری از دانش است.
  Conclusion.
  o Muslim World is failing to apply knowledge.
  به چه نتیجه ای میرسیم؟
  کنکاش لازم نیست چون ارقام فریاد مکشند،لکن ما قادر بشنیدن آن نیستیم.
  What do you conclude? no need to tell the figures
  are speaking themselves very loudly we are unable to listen
  نـصـیحـت:
  خود و فرزندانتان دانش بیاموزید، میان بر وجود ندارد. بهیچ وجه نگذارید
  فرزندانتان از دانش آموزی منحرف گردند. و بخاطر خدا، از نفوذ خود برای
  بدست آوردن نمره بیشتر برای فرزندان خود اجتناب کنید.اگر موفق نشوند آنها
  را یاری کنید تا موفق شوند. واگر اکنون نمیتوانند موفق شوند پس هرگز موفق
  نخواهندشد

  • این از اثرات حرکات احمقانه زمان خلافت عمر و عثمان و ابوبکره وگرنه لازم نیست که بگویم پایه علم شیمی که از کیمیا گرفته شده منحصرا از آن مسلمانان است

   • علی هم تفاوت چندانی با اون 3 تای دیگه نداره. علم کیمیا قبل از جابر بن حیان هم بوده. باتری های کوزه ای رو در عراق کشف کردند که قدمتش به زمان اشکانیان بر می گشته، نشون میده اون موقع از علم الکتریسیته بهره مند بودند

 87. شما كفتي تكنولوزي ما دست جندمه,بله ميدونم ,كسي كه سانترفيوز را براي ايران خريده دوست بابامه…منم اينارو ميدونم خيلي بهتر از بقيه هم ميدونم,دقيق هم ميدونم…من هم خيلي از عرب ها بدم مياد, يه مشت ادم كه فقط شكم دارن و به قول شاهين نجفي عقلشون تو كمرشونه…ولي خدمت شما عرض ميكنم كه اكر ما بيشرفت نداشتيم دشمن دانشمنداي مارو نميكشت…بله به خاطر وجود فرهنك اين عرباي حرومزاده بعضي ها(عده ي زيادي)تنبل شدن,ولي باز هم اين از اسلام نيست,در مورد اين كه جرا امام يا خدا از اون قدرتشون استفاده نميكنن بايد بكم كه خدا قدرت اختيار به انسان داده و اكر قرار باشه از قدرت خاصش استفاده كنه ديكه ايجا اجبار ايجاد ميشه و خدا هم به انسان اجبار نميكنه و همجنين ائمه هم اجبار نميكنن ودين هم اجبار نميكنه اكر جيزي رو هم واجب كرده ميتوني انجام ندي,كسي مجبورت نميكنه و حق اين رو نداره كه مجبور كنه…درسته كه بعضي ها به اسم دين كار هايي ميكنن ولي اين شيعه نيست!

  • ای کاش شما میگفتی شیعه چیست؟
   این که نیست , اونم که نیست پس چیه !
   ریحان من از شما یک سوال دارم
   گریه کردن به حال حسین چه فایده ای دارد ؟ چقدر اسایش ملتو تامین کرده؟ چقدر باعث شده مردم به فکر زندگی و خوشبخت تر شدن باشن؟
   ایا جز اینه که ملت فقط دچار یه احساس ترحم شدید میشن و مشکلات خودشون یادشون میره ( خب البته چون فکر میکنن حسین خیلی بیشتر بدبختی کشیده)
   اگر قرار کسی مشکلاتش یادش بره که اینکارو با مشروبات الکلی هم انجام میدن !
   دیگه فکر کنم اینو باور داشته باشی که گریه کردن به حال حسین در شیعه هست.
   ریحان دلیل اینکه منم از اون قدرتم استفاده نمیکنم برا اینه مه خدا بهم گفت که از اون قدرت استفاده نکن چون ملت باید ازاد باشن!!! حالا شما ثابت کن من ازون قدرتا ندارم .
   اخی عجب دین خوبیه اسلام که کسی مجبور نیست واجباتو انجام بده !!
   فقط اگه یه وقت خواستی دیگه مسلمون نباشی یه کمی میکشنت و البته یدفه حرومزاده میشی و وقتیم مردی تو جهنم دهنتو سرویس میکنن (البته هیج اجباری در کار نیست و همه این کارا محض خندس) !!
   یا اگه خواستی با کسی سکس داشته باشی و یه وردیو نخونی یه کوچولو سنگسار میشی!!
   اگه یدفه دلت خواست تو خیابون روسری نپوشی , تو اون دنیا از موهات اویزونت میکنن و برا اینکه تو این دنیا هم بی نصیب نمونی اینجا هم حسابت با گشت ارشادو فاطمه کماندوای محترمه!!
   واقعا خوب شد معنی اجبار نداشتنو فهمیدیم!
   ریحان شما در مورد اسلام دچار خوشخیالی شدید هستی !!

   • اگه میشه اسم دوتا از کسایی که از مسلمونی برگشتن رو بگو تا بدونیم کیا رو کشتن ولی من یه کس رو میشناسم که مسیحی بوده و شیعه شده شهیدش کردن اگه نمیشناسیش بشناس اسم اون شهید ادواردو(مهدی)آنیلی ایتالیایی هست حالا حرفی داری به خودم بگو من دنبال این نیستم بیام اینجا فحش بدم دنبال اینم که دوتاتون رو برگردونم

   • اصلا بر فرض هم که مهتی آنیلی (که از قضا خوشی زده بود زیر دلش) رو خانواده‌اش به خاطی مسلمون شدن کشتن. به ما چه؟ مگه ما حافظ منافع خانواده آنیلی هستیم. مسیحی‌ها هم مثل شما متعصب و احمق هستند. این هم چند تا از آدمایی که بخاطر ارتداد از اسلام کشته شدند:

    Prominent recent examples of writers and activists killed because of apostasy claims include Mahmoud Mohammed Taha, Faraj Foda, Rashad Khalifa, Ghorban Tourani, Necati Aydin, Uğur Yüksel, and the Egyptian Nobel prize winner Najib Mahfouz was injured in an attempted assassination, disabling him until his death in 2006.

    منبع: http://en.wikipedia.org/wiki/Apostasy_in_Islam

 88. جناب يه نفر ادم,در ابتدا من از ادب شما تشكر ميكنم…
  بايد بكم اينايي كه كفتي از مسلمونا بود,فكر ميكنم من قبلأ هم كفتم كه شما از اين مسلمونا جيزي ديديد…بله اسلام كفته واي بر…بله كفته نماز بخونيد ولي نكفته ديكران وايسن بالا سرتون!
  فكر ميكنم شما به عنوان يك شخص تحصيل كرده كلمه ي عاميانه ي «من در اوردي»را شنيده باشيد,اين كه بيان ديش ماهواره رو جمع كنن يا اجبار به نماز را براي تملق از خودشون درميارند…متاسفانه درسته ولي اين كارا از اسلام نيست ,من خودم يه مدت از اين كارا خيلي ناراحت بودم و تصميم داشتم برم مسيحي بشم!ولي يه روز فهميدم كه اين كارا از اسلام نيست و وقتي فهميدم كه اسلام كفته اجبار نكنيد,ايه ي صريح قرانه: لا اكراه في الدين!اين كه بعضي ها اكراه و اجبار ايجاد ميكنن به خاطره اينه كه براشون ميماسه!
  من به شما قول ميدمكه امام زمان مياد و حال اينا رو ميكيره و اصلا مياد كه جواب كسايي كه دم از اسلام زدن و حق من و شما رو خوردن رو بده,اكر غير از اين بود و اومد و حال اينا رو نكرفت من به خدا شك ميكنم,ديكه از اين مطمئن تر?

 89. اين مطلب جناب انسانر ا بنده هم قبلأ كفتم و همونجا هم من را عده اي مسخره كردند,ولي خوب درسته,يهوديا وقتي دينشونو فروختن بيشرفت كردن!ولي اسلام اونجوري نيست,ما اكر بزركانمون رو مسلمون واقعي كنيم,اونوقت بيشرفت ميكنيم…ابن ثابت شده است…

 90. بله,من تو خيابون افريقا زندكي ميكنم و دم ميدون ونك هم زياد از اينا ديدم,يه دفعه يكيشونو ديدم كه نشسته بود كنار خيابون و كريه ميكرد,من شيري كه براي خواهرم خريده بودم رو دادم به اون و حتي بهش 2000 تومن هم دادم,يه دفعه ى5000 تومن دادم يه دفعه هم10000 تومن دادم اكر هم خيلي جيبم بر نبود 1000 تومن كمتر ندادم…
  ولي بايد بدونيد كه امام علي قبلأ اين را كفته بود:هيج كس فقير نشود مكر اين كه قدرتمندي ظلم كند!بله و اكر امام علي هم بود با اين كار به شدت مقابله ميكرد و كسايي كه باعثشن رو مجازات ميكرد…

  • خوب شد شما اینو گفتید
   کاملا معلومه که شما فقط برای این این کمکهارو کردین که خودتون احساس گناه نکنید!
   وگرنه حتما میفهمیدین که این بچه ها واقعا نمیدونن با این پولها چکار کنن
   میفهمیدین که این کودکان به جای پول نیاز به درس و مدرسه وشادی و بازی دارن !
   من این صحنه هارو دیدم و از این کودکان فقط خرید کردم اما همچنان این دردو احساس میکنم که چجوری میشه کاری کرد که اینها شاد باشن و تحصیل کنن (نه یکیشون بلکه همشون)
   البته هیچ وقت با دعا کردن مسئولیتو گردن موجودی مثل خدا نمیندازم (واقعا در طول تاریخ چقدر این دعاها جواب داده شده؟)
   تو کشورهایی مثل دانمارک , بلژیک, سوئد واقعا فقیر وجود نداره
   اینا هیچکدوم از علی یا حسین یا هر کس دیگه ای چیزی نشنیدن و فقط با عقل خودشون به اینجا ها رسیدن
   جالبه بدونین کشورهایی مثل دانمارک و کشورهای اسکاندیناوی جز شادترین کشورهای دنیا هستند
   و اتفاقا جز و بیدینترین کشورهای دنیا .
   مردم این کشورها فهمیدن خودشون باید یه فکری برای خودشون بکنن
   نیازی نداشتن که برن ببینن فلان شخص در مورد مضرات فقر چی گفته ( واقعا چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است)
   حالا من میگم وقتی میشه شادمانی و فقر زدایی رو بدون دین بدست اورد چه نیازی به دین است .
   شما که میگی کسی به نام مهدی میاد و اسلام واقعی رو میاره میشه لطفا تا اومدن مهدی اسلام خودتو کنار بزاری ( چون بلاخره اسلام خودتم ممکنه کاملا غیر واقعی باشه) شاید بشه دنیای بهتری برای خودمون درست کنیم !

 91. به اين نكته توجه داشته باشيد:كل كشور هاي مسلمون روي هم شايد اندازه ي امريكا نشن…و بايد بدونيد كه عربستان با اون كندكيش دانشكاه علمي نداره و اكر هم داشته باشه يه دونس…بله با اين كشور هاي مسلمون اره ,حق با شماست,شما كلي به عربا جيز ميكيد حالا راحت ميكم حق داريد ولي تعداد دانشكاه به مسلمون نما ها ربط داره نه به اسلام

 92. من نميدونم جي كار بايد بكنم,اخه من دوم دبيرستانم و شما ها ظاهرأ همه تحصيل كرده و بزرك هستيد,من نميتونم عقايد شما رو تغير بدم و بايد بكم اجبار هم نبايد بكنم ولي خودتدن منطقي به قضيه نكاه كنيد…

 93. باباي من به اين ها كمك ميكنه و مادرم هم بار ها ديدم كه براشون كتاب دفتر خريده و تا جايي كه بتونن هم تلاششون رو ميكنن,در ضمن بايد بايد بكم كه حق با شماست اون كشور ها شاد هستن ولي ايا ما نميتونيم?البته بستكي داره كه شادي رو توي جي ببيني,ها?يادمه بابام با يه اخوندي بحث ميكرد,ميكفت تا امام زمان مياد ما بايد تلاشمون رو براي جامعه بكنيم به خاطر همين خودش دا ره با وضعيتي كه بعدا ميكم تلاش ميكنه…ولي اون اخونده ميكفت كه كاري نميشه كرد بايد صبر كنيم امام زمان بياد كه اشتباهه ااز لحاظ اسلام!باباي من فوق تخصص داره و دكتر تغذيه هستش,علاوه بر اون يك جانباز 70 درصد هم هست كه هم مشكل تنفس داره (70 درصد خونش شيمياييه)و هم قطع نخاع هستش…حالا من بايد بيشتر از اين نظام عصباني باشم يا شما?به خاطر شيميايي بودن بابام من هم مشكل تنفس دارم,به من هم حق بديد باباي من رو هيج كس حمايت نكرده و خودش تلاش كرد تا به اينجا رسيد ولي بازم خيلي ها توهين ميكنند…حالا من نبايد با نظام واسلام اينا مشكل داشته باشم?جرا!ولي من به خودم ميكم اشكالي نداره ما هم خدايي داريم,ما هم امام زماني داريم…من به خودم ميكم كه يكم صبر كنم همه جي حل ميشه.
  يه روز يكي از اون شيعه هاي واقعي يه حرفي زد خيلي فكر كردم!اون كفت:بايد اين قدر تلاش بكنيم و بدويم كه وقتي امام زمان امد سرمان را بالا بكيريم و بكيم,اقا جان بيشتر نميتونسيم!
  من اين رو اولين بار كه شنيدم كريه ام كرفت!ميدوني جرا?به خاطر اين كه من بايد مريض باشم و درد بكشم ولي بعضي ها بشينن و بكن بايد امام زمان بياد!يه سوال دارم:جند نفر اين حمله ي بالا شامل حالشون ميشه?جند نفث اين قدر تلاش ميكنن?اكر اونا رو ديديد,خواهشا از طرف من بهشون سلام برسونيد,جون اونا شيعه ي واقعي اند!حتمأ از اينكه من كفتم از طرف من…تعجب كرديد.ميدونيد دليلش جيه?اينه كه من تا حالا جنين ادمايي را نديدم!با وجود اين جور مسلمون و شيعه معلومه جهود و مسيحيت و …به ما اينجوري ميكن!بله بعضيا فقط بلدأ برن هيأت خودشونو خون مالي كنن!من نميكم اين كارو نكنن ولي لااقل تلاش كنن براي اسلام,اسلام فقط سينه زني نيست,و مسلمون هم اينا نيستند,يادتونه كفتم جه قدر شيعه داريم?حالا حرفم رو بس ميكيرم,شيعه ي واقعي اونيه كه اون جمله ي بالا شاملش بشه(اين قدر بايد بدويم…)من الان با جرأت ميكم و باش هم وايميستم كه شيعه ي واقعي هنوز313 تا هم نداريم!ميدونيد جرا?جون اكر داشتيم امام زمان ميومد!خواهشأ به من هم حق بديد,من هنوز بجه ام و وارد زندكي نشدم ولي نوبت من هم ميشه,و قاعدتا ممكنه خيلي اذيت بشم ولي اين نيست كه جا بزنم و بكم اسلام بده جون مسلمون نما ها به اسم مسلمون بد هستن نه اسلام,

  • اولا
   در مورد پدرتون باید بگم اگه امثال پدر شما نبودن همینقدر هم از ایران نمیموند
   اما اگه پدر شما جنگیدند که از اسلام دفاع کنند که اونوقت اسلام چه دین ضعیفی است
   اگر پدر شما جنگیدند که از زندگی دفاع کنند ( که به احتمال زیاد یکی از دلایلشون هم همین بوده)
   پس چه ارزشی بالاتر از این که از زندگی دفاع کنید!
   واقعیت اینه که عصبانیت از یک نظام یا یک دین چیزی تغییر نمیده اما تلاش برای عوض کردن یک نظام یا یک دین میتونه همه چیزو تغییر بده و بهتر کنه!
   اگر فکر کردید با تنبیه کسانی که باعث شدن پدر شما به این حال وروز بیفتد میتوانی زندگی رو بهتر کنی پس بهتره بدونی درد کشیدن مقصران بیماری پدر شما هم هیچ فایده ای ندارد ما در نهایت میتوانیم ان مقصران را فقط ترد کنیم و نگذاریم که خباثتی را که انجام داده اند دوباره تکرار کنند!
   اما مسئله اینست که میتوان با واقع گرا بودن و به دنبال دانش رفتن درمان برای مشکل پدر شما پیدا کرد (کاری که هستند دانشمندانی که در حال انجام ان هستند که ای کاش بیشتر بودند) انوقت میشد واقعا باعث بهبودی پدر شما شد!!
   اما من هم میتونم یه جمله بگم :
   میشه جامعه ای ساخت که حتی اگر کسی مثل مهدی هم بیاید برای نجات با تعجب ببیند که این جامعه
   اصلا نیاز به نجات بخش ندارد . به نظر من میتوان اینقدر خوب بود !
   اتفاقا این جمله ی من نه تنها باعث گریه نمیشود بلکه در عین واقعگرا بودن خیلی هم امید بخش است !
   اما جمله گفتن واقعا کار اسونیه اما همچنان واقعبات از جای خود تکان هم نمیخورند !
   شما هرچقدر هم که تلاش کنی امام زمان رو واقعی جلوه بدی در نهایت فقط داری با یه مفهوم در ذهن خودت بازی میکنی و اگر داری از خوبیهای چنین مفهومی حرف میزنی فقط داری خوبیهای خودتو میدی به یه همچین مفهومی در حالیکه اگه بدونی که این خوبیها فقط از خودته و یکم احساس مسئولیت کنی میتونی خودت به تنهایی خیلی تغییرات انجام بدی و واقعیت اینه که هیچ نیازی هم به خدا و پیغمبر نداری !
   من دوست ندارم شرمنده کسی بشم اما دوست دارم اگه جناب امام زمان شما اومد تو روش وایسم و بگم دیر اومدی مردم خیلی وقت که یاد گرفتن خوب باشن و منطقی فکر کنن و به هم کمک کنن
   پس اگه تو هم میخوای در این جامعه جایی داشته باشی بهتر پسر خوبی باشی !!

  • شما تصور کن اون کسی که منتظرشی وجدان خودته. کاری کن که سرتو بالا بگیری و به خودت بگی دیگه بیشتر از این نتونستم. تمام سعی خودم ذو کردم

 94. من از شما سوال دارم:اونايي كه به خونه ي امام علي حمله كردند,ايا مسلمون بودند?وايا دم از اسلام نميزدن و ايا كارشون درست بود?
  مسلمون نبودند ,ادعاي اسلام داشتن,كارشون هم درست نبود…
  الان هم مثل همون زمانه,خيلي ها مسلمون نيستند و دم از اسلام ميزنند و كارشون هم غلط هستش!
  من يه دفعه يه حرفي زدم بعدأ فهميدم خيلي حرف قشنك و بزركيه:ما اهل كوفه نيستيم,اهل ايرانيم,ولي باز هم علي تنها ماند…

 95. شما که هنوز نمی دانید دعوا و علت حمله به خانه علی چه بود . دعوا بر سر باغی بود که در جنگ با کفار !!! با قتل و غارت تسخیر شده بود و محمد همه این باغ مرغوب را بالا کشیده بود . نام این باغ فدک بود. برای اثبات حقانیت و قانونی بودن این اختلاس هم آیه نازل شد که مردم در کار رسول فضولی نکنید حق کنسولی دارد!!!! فکر کنم شاه مورتی بازی شمع خانه و شمع بیت المال را شنیده اید ولی نمی دانید بر سر همین باغ علی مسلمانی را که علت این بخشش را پرسید به دستور محمد کشت. و البته فکر کنم این آیه همان آیه اختلاس است که امروز به 3000000000000 میلیارد رسیده و کشش هم نمی دهند. البته کسانی که به خانه علی حمله کردند مسلمان بودند و مسلمان واقعی چون دین اسلام دین خشونت است و هر کس باد بکارد طوفان درو می کند

 96. كس مغز حرومي,از مدير سايت عذر خواهي ميكنم ديكه كفرم در اومده از بس كس وشر شنيدم,حق با شما بود جناب يه نفر,با اين حرفا معلومه نميشه صبر كرد…من مشكل دارم,نبايد عصباني بشم,جون نميتونم نفس بكشم,قلبم درد ميكيره…
  تو عمرت 4 تا كلمه شنيدي فكر كردي همش همين بود?اين جيزايي كه تو ميكي نصف قزيه است بيجاره!يه ذره از جناب يه نفر و انسان ياد بكير,اونا اكر بحث ميكنن يه جيزي حاليشونه,بيجاره خدا جشماتو بسته نميزاره ببيني,يه ذره بفهم,شعور داشته باش!فكر كردي هرجي از مغز كثيفت بيرون اومد بايد به زبون بياري?دعوا سر باغ نبود,سر خلافت و جانشيني بيامبر بود!يه كم فكر كن,خودت حاضري زنتو به خاطر يه باغ بكشن?كي كفته اسلام دين خشونته,فكر كردي خود من كه همين الان به خاطر حرفاي تو قلبم داره درد ميكنه مسلمونم?,تو نميفهمي…من بالا كفتم مسلمون به كي مسكن!اسلام اونيه كه به خاطرش جون دادن,تو دم هيجي حاليت نيست,فكر كردي من اكر مسلمون بودم با تو اينجوري صحبت ميكردم?نه من مسلمون نيستم,واكر قرار باشه ابروي اسلام بره من مسلمون نيستم,تو نه از لحاظ دنيا جيزي داري نه از لحاظ اخرت,بيجاره فكر كردي فقط همون 3هزار ميليارديه كه تو كفتي بدبخت تو فقط همون 4 تا كلمه رو كه از ماهواره و اينترنت شنيدي و خوندي را ميكي,بدبخت من شايد خيلي تز تو كوجكتر باشم ولي 10 تاي تو ميدونم …يه ذره فكر كن ايه ي اختلاس? اولا فدك غنيمت جنكي بود و بيامبر در زمان حياتش اون را بخشيد و اختلاسي در كار نبود,ننه جنده اي هم كه 3 هزار تا رو بيجونده مسلمون نيست ,فهميدي?دارم ميكم مسلمون نيست,

  • از ادبیات تو بی شعور معلومه که هیچی بارت نیست . در مغرت هم به جای مخ پهن و پشکل بار کرده اند. من 5 برابر قد و هیکل و وزن تو کتاب خوندم . دو تا فوق لیسانس دارم دو تا دکتری که یکیش دکتری روانپزشکی است . قضیه درست است نه قزیه ( هنوز دیکته ات مشکل دارد چه برسد به سایر معلوماتت )
   مرد هم هستی ولی نمی دانم چرا اسم دخترانه انتخاب کردی ( دختر ها به کو… خود احترام می گذارند و مانند شما از آن برای تحقیر استفاده نمی کنند ) اگر تو پای درس چهار تا آخوند نشستی و روضه گوش دادی من هم نهج البلاغه را خوانده ام ، هم 10 جز قران را حفظ هستم هم عربی بلد هستم تا معنی آنرا بفهمم. همه اجداد من هم آخوند گردن کلفت بودند پس می دانم چه کثافت کاری در این دین بر پاست
   اما آیات اختلاس :
   آیه » و ما افاء الله علی رسوله منهم فما اوجفتم علیه من خیل و لا رکاب ولکن الله یسلط رسله علی من یشاء والله علی کل شیء قدیر » آمده تا تنها سند باغ فدک زهرا باشد !!! یعنی خدا کاری نداشته جز ثبت احوال پیامبر و اقوام. اما معنی ایه یعنی این که اگر مسلمانان مالی را بدون جنگ گرفتند مال پیامبر است !!!! جل الخالق شان نزول : اعتراض مسلمانان برای عدم تقسیم اموال غارت شده

   و جالب این جاست که مسلمین معجزه دیده صدر اسلام وقتی پای پول وسط می آید حرف رسول خدا را نمی پدیرند!!!!
   من هنوز مسلمانی که شما می گویید را ندیده ام ولی انسان های زیادی را فارغ از رنگ و دین و زبان دیده ام که برای کمک به هم نوع از جان خود را داده اند و منفعتشان برای بشریت بارها بیش از فاطمه زهرا و سایر ائمه بوده

   • شما خوب ادعا ميكني ولي جون فلان مدرك را داري دليل بر فهيم بودن نيست,من فكر ميكنم شما از باباي من هم بزركتر باشي ولي خدمتتون عرض كنم كه خوندن نهج البلاغه هنر نيست فهميدن اون هنره,جداي از اون فاميل هاي شما لخوند بودن ولي سالم نبودن جه ربطي به اسلام داره?يعني جون اونا دن از اسلام ميزنن مسلمونن?

 97. بله, بايد خوب بود و بايد تلاش كرد و به نظر من هم ميشه كه اين كار را كرد,و اسلام هم اومده كه به ما بكه اين جوري باشيم,اتفاقأ من ديروز با جند نفر ديكه بحث ميكردم,و كفتم كه اكر ما بتونيم خوب باشيم نيازي به امام زمان و اينجور مسائل نيست,و جوابي كه شنيدم با توجه به نظ ري كه قبلأ داشتم متقاعدم كرد,به من كفتن كه مردم اين كار رو نميكنن,ببخشيد اين رو ميكم,ولي به نظر من عامه ي مردم نميفهمن,به قول يكي:اكر قحطي ميشه از بي خرديه,اكر جنك ميشه از بي خرديه,اكر دزدي ميشه از بيخرديه و اكر…وقتي ميكه از بيخرديه يعني مردم نميفهمن!اكر قرار بود خود مردم بفهمن هيج وقت بيامبري در كار نبود و نياز به هدايت بشر نبود,و بايد كفت كه امام در واقع مياد كه مردم را به اون جامعه ي سالم و ايده ال برسونه,و اين كه جرا نمياد,جوابش جند كلمه هست كه من به صورت سوال از شيعه ها بيان ميكنم:جه كار كرده ايم كه مانده ايم بي سربرست?اكر ايشان نمياد به خاطر كار هاي بعضي هاست و اكر قرار باشه الان بياد كه ايشان را هم مثل بقيه ميكشند,بس بايد منطقي دليل نيامدنشان را بررسي كرد كه به نظر من شيعيان هستند و اينكه زمان امدن ايشان كي ميباشد?به نظر من ما بايد طوري عقيده داشته باشيم كه وجود امام زمان برايمان جيز مشخصي باشد وبدانيم فقط با وجود ايشان اصلاح كامل ايجاد ميشود,ولي در عين حال براي داشتن جامعه اي سالم طوري تلاش كنيم كه كويي مصلحي وجود ندارد و فقط كار ما است كه جامعه را ميسازد! من فكر ميكنم تا وقتي ما به فكر اصلاح جامعه و خودمان نباشيم,امام زمان نميايد ودر واقع وقتي ما تصميم به اين كار كرفتيم ايشان مي ايد كه به ما براي رسيدن به ان هدف كمك كند.

  • شما با نفهم دادن مردم دارید به اونها توهین میکنید و این اتفاقا ذات غیر اخلاقی اسلامه
   اگه احساس میکنی مردم نفهم شدن (به نظر من همه ی مردم اینجوری نیستند) واقعا این نفهمی علتش اتفاقا خود اسلامه !
   اینکه شما حرف از سرپرست میزنید اتفاقا نشان دهنده بد اخلاق بودن اسلام است
   اسلام مجبور است انسانها رو تحقیر کنه تا خودشو برتر نشون بده و انسانهارو نیازمند سرپرست بدونه.
   واقعا مردمی در این جهان هستند که فهمیدند بدون اینکه نیازی به سرپرست داشته باشن میتونن عالی زندگی کنن .
   چقدر زشته که مردمی رو همچون گوسفند بدونی که نیاز به چوپان دارن ! (فقط گوسفندان نیاز به چوپان دارند)

   عزیزم این همون ذات بد اسلامه که انسان رو موجودی نفهم جلوه میده و انسانیتش رو میگیره .
   اسلام مجبور است اعراب زمان محمد رو جاهل نشون بده تا محمد رو به اونها برتری بده!
   بزار یه مثال قرانی بزنم:
   من قبول دارم که اعراب بادیه نشین زمان محمد از نظر تمدنی کمبود داشتند و در انها خرافات به شدت رواج داشت اما در قران ایه ای داریم در مورد زنده شدن مردگان که در مقابل این ایه اعراب به گفته خود قران از چگونگی زنده شدن مردگان میپرسند . و در پاسخ قران فقط میگوید ما قادریم سرانگشتان اورا هم جمع اوری کنیم (دقت کنید سر انگشت هیج ربطی به بند انگشت نداره که بخواید اونو معجزه علمی قران بدونید و یدفه حرف از اثر انگشت بزنید)
   دقت کنید جوابی که قران میدهد اینجوریه که مثلا من به شما بگم که من میتونم پرنده هارو از فاصله دور با تیر بزنم و بعد شما بپرسید چجوری و من بگویم من حتی پشه ها را هم با تیر میزنم!!
   اما منظور من از این مثال اینه که بگم اعراب اون زمان انقدرها هم که شما فکر میکنید جاهل نبودند
   چرا که با استناد به خود قران انها دوست داشتن در مورد چگونگی اتفاق افتادن پدیده ها بدونند
   و این ریشه ی تفکر علمی امروز پس من اعراب بادیه نشین زمان پیغمبرو اونقدرها جاهل نمیدونم !!
   اما اسلام همیشه سعی کرده اعرابو موجوداتی جاهل و وحشی نشون بده که هیچ بویی از انسانیت نبردن و البته این خودش باعث خیلی از تفکرات نژادپرستانه بعدی شده!!

 98. ميدونيد يكي از دلايلي كه ما دير تر در مسائل علمي به نتيجه ميرسيم جيه?اينه كه ما ازمايشاتمون را به روي حيوانات انجام ميديم!يكي از اساتيد دانشكاه كه در امريكا تحصيل كرده بود ميكفت كه در انجا براي انجام ازمايش ادم ربايي ميكنند و بعد به روي انسان ازمايش انجام ميدهند كه فكر نميكنم انساني و اخلاقي باشه!ميدونيد المان براي جي جانباز هاي شيميايي رو براي درمان ميبزيره در صورتي كه بمب شيميايي رو خودش ساخته?المان از اينا به عنوان وسيله ي ازمايش استفاده ميكنه تا خودش بيشرفت كنه!ولي اين انساني نيست…ما بايد براي جامعه ي سالم تلاش كنيم!
  حالا من يه سوال دارم:جامعه ي يك دست و متحد و ايده ال با اين هم اديان و فرقه هاي مختلف ممكن خواهد بود?
  قاعدتا نه!جون ممكنخ يه جيز توي يكي از اونا بد و توي ديكري خوب باشه مثل حجاب كه قبلا كفتم.با اين تفاسير نياز به جامعه اي متحد و يك دست هست و جنين جامعه اي در صورتي ممكن خواهد بود كه مردم عقيده اي واحد داشته باشند,و امام زمام مياد كه مردم را متحد كند,

 99. نميدونم جي بايد بكم,عوض كردن عقيده ي كسي كه شايد بيشتر از 10 سال از من بزركتره كار من نيست!من فقط ميكم اينايي كه شما ميكيد از اسلام نيست,شما مسلمون را فقط با اون جمله ي بنده در قبل بسنجيد.در ضمن اسلام اومده كه به مردم بكه كه ازاد باشن نه اينكه زير سلطه باشن,هر جامعه اي نياز به رهبري داره تا به شرايط ايده ال برسه…راستش را بخواهيد فكر نميكردم كه بحث كردن با ادم بزرك ها اين قدر سخت باشه!

  • لطفا نمیخواد با کوچیک جلوه دادن خودت خودتو تحقیر کنی
   من شاید نهایتا 6 سال از شما بزرگتر باشم (22 سالمه و دانشجوی همین مملکت هستم ) پس اونقدرها هم که شما فکر میکنید ادم بزرگ نیستم .
   بهتر بدونید در علم امروزه حتی از نظر منطقی ونه اخلاقی ازمایش بر روی انسان کاملا رد شده به خاطر اینکه مدت زمانی که طول میکشد که یک دارو بر روی انسان عمل کند معمولا خیلی طولانی است
   برای همین اکثر ازمایشات زیست شناسی روی موجوداتی مثل خوکچه هندی انجام میشود برای اینکه هم میتوانند اثر دارو را روی خوکچه ها سریعتر ببینند و هم اینکه به دلیل زاد و ولد سریع خوکچه ها میشود اثر دارو را حتی در نسلهای بعدی هم مشاهده کرد
   حالا من دوست دارم اسم این استاد دانشگاه رو بدونم و شاید بتونم از طریق اینترنت از او سوال کنم واقعا به کدام دلیل منطقی در امریکا روی انسان ازمایش میکنند؟
   میدونی مردم وقتی دارای عقیده ای واحد میشوند که عقایدشان ریشه در واقعیت و مشاهدات طبیعی داشته باشد اگر قرار باشه که کسی بیاد تا اونا عقیده ی واحد داشته باشند خب این یعنی زور !! (واقعا نمیشه اسم دیگه ای روش گذاشت) و البته هیچ وقت نمیشه با زور مردم هم عقیده کرد!
   یه مثال علمی:
   وقتی انیشتن نظریه نسبیت عام رو ارائه کرد بودند دانشمندانی که با او هم عقیده نبودند اما وقتی این نظریه ازمایش خودشو پس داد(با ازمایشاتی مثل اندازه گیری انحراف حضیض عطارد که قوانین نیوتنی نمیتونست به اون جواب بده) مجبور شدن با او هم عقیده بشن چون حرف انیشتن دیگه پایه و اساس واقعی داشت(واگر اینطور نبود باید نظریه نسبیت رو مثل روزنامه باطله دور میریخت)
   اما انیشتن هیج وقت تبدیل نشد به یه سرپرست یا رهبر بلکه دانشمندان دیگر فقط با او هم عقیده شدند
   برای اینکه داشت حرف از واقعیت میزد!
   جامعه ی ایده ال اصلا جامعه ای نیست که در اون مردم هم عقیده باشن بلکه جامع ای ایده ال هست که در اون مردم عقیده همو براساس شواهد و قرائن طبیعی نقد کنند تا بتونن باعث تکامل عقاید بشن!

   • اول اینکه از آقای ریحان خواهش می‌کنم که از keyboard layout فارسی استفاده کنند نه عربی. استفاده‌ی مکرر شما از ک و ب به جای گ و پ واقعا روی nerve من است! من هم ایضا خیلی تفاوت سنی با شما ندارم و دانشجو هستم. تقریبا از ۱۵ سالگی هم در اینترنت بحث می‌کردم، مدتی در جبهه‌ی شما و مدتی هم در مقابل شما. هر چند با بالا رفتن سنم ناگزیر محافظه‌کارتر شده‌ام و کله‌ام کمتر بوی قرمه سبزی می‌دهد و دیگر برای اسلام آنقدر ارزش قائل نیستم که عمر محدودم را حتی صرف مخالفت با آن کنم. اما من زمانی که در نوجوانی بحث می‌کردم هیچ‌گاه سن و سالم را فاش نمی‌کردم چون مطمئن بودم به عنوان نقطه ضعفم استفاده شده و ممکن است باعث حملات شخصی شود. اما به نظر شما یاد گرفته‌اید که با بیان سن‌تان و ننه-من‌-غریبم بازی و مشکل تنفسی و… دیگران را دعوت به حمله‌ی شخصی کرده و ضعف استدلال‌هایتان را جبران کنید. یک چیزی در مایه‌های آقای خامنه‌ای و «بدن ناقصی دارم». اگر گمان می‌کنید به خاطر سن کم‌تان است که توان بحث کردن ندارید، من برای شما یک پیشنهاد دارم: بحث نکنید!

   • والقنی که امام نقی راست گفت که این مسلمانان هرجا دستشان برسد و قدرت داشته باشند میزنند و میکشند و هر جا دستشان نرسد مظلوم نمایی می کنند. امام جان بسیار خوب آمدی. نمیدانم از حمله شخصی لذت میبرند یا میخواهند زجر و شکنجه های کربلا را برای خود simulate کنند.

 100. سیه کاران در میخانه ها بستند حافظ جان

  خم و مینا و جام باده بشکستند حافظ جان
  به مستان ِ می انگور حدها می زنند آنان
  که از حجب و حیا و کبر و کین مستند حافظ جان
  خدا گویند و می گیرند جان و مال مردم را
  خدا داند که بس دیوانه و پستند حافظ جان
  خدا کی نان شب با شرط ایمان می دهد کس را
  چرا الله یون اینرا ندانستند حافظ جان
  ببین شبها چه تاریک است زیر پرچم الله
  ببین مردم چه بدبخت و تهیدستند حافظ جان
  همان اهریمن است الله و من در آن ندارم شک
  گواهم ایزد و ایرانیان هستند حافظ جان
  سلامی کن به خیام ابرمرد از من مزدک
  بگو پستان در میخانه ها بستند حافظ جان

 101. بايد عرض كنم كه شما يه سر برو انستيتو تحقيقات غذايي كشور با اقاي دكتر جاودان صحبت كن,
  اين حرفاي شما هم در مورد من صدق نميكنه!
  اكر خود شما از بالا نوشته ها را بخونيد متوجه ميشيد كه زياد بحث رو عوض كرديد و از يك مسئله به مسئله ي ديكري رفتيد يا اينكه نوع نوشتن و روش بحث بنده را محكوم كرديد…
  شما خودتان سعي كنيد يك كم باديد باز تر و سالم تر و به دور از بدبيني به مسئله نكاه كنيد,شما خواستار يك زندكي ايده ال در جامعه ي ايده ال هستيد و اين مسئله نياز به كذشت داره كه شما اين كار را نميخواهيد انجام بديد!شما مسئله ي جبر را مطرح كرديد و من هم در جواب ميكم كه جامعه ي واحد فقط در صورتي ايجاد ميشود كه مردم عقيده يكسان داشته باشند و براي اين مسئله نياز به رهبري عادل و عالم داره,
  اما بعد,من نميدونم شما براي جي فقط به نقاط ضعف نوشت هاي من نكاه ميكنيد?خودتون از بالا نكاه كنيد ببينيد هر جا بنده نوشتم شما بعدش بخشي از اون را جدا كرده و بنده را محكوم كرديد!

 102. شما با خودتون چند چندید؟!؟!؟!؟
  یه بار میگن ما اصلا هیچ دینی رو قبول نداریم بعد اسم کلی دانشمند یهودی رو میکنند و بهشون مینازند!!!
  یه بار میگن دین=خرافات بعد جمعیت دنیا رو رو میکنن که اکثرا مسیحیند!!!
  اول تکلیف خودتون مشخص کنید بعد بیاید اینجا حرف مفت بزنید!!!
  فعلا که دین برتر اسلام
  همانا دین نزد خدا اسلام است،قرآن کریم

 103. لاکن هی نگویید: «نقی برای ما چه کرد؟»، شما برای نقی چه کرده‌اید؟
  از کتاب : نقل قولهای دزدیده شده از جان اف کندی

 104. شماها همه چیو باهم قاطی کردین. من خودم اصلا به امامت ای داستانا اعتقاد ندارم. همون جوری که من دوس دارم دیگران به عقایدم احترام بزارن منم به عقایدشون احترام میزارم. یکی اون بالا گفته بود مگه ابراهیم احترام گذاشت مگه x و y احترام گذاشتن؟ شاید تو درست بگی دادا ولی تو آدم باش و احترام بزار. ما شدیم مثل اون کسایی که بعد جنگ جهانی دوم چنان بلایی سر آلمانی ها آوردن که باید میرفتی جلوی آلمانی های نژاد پرست سجده می کردی!!! ما ها میگیم این کار بده اون کار بده، بعدش خودمون از اونا بدتر میشیم. مثل فوتبالمون می مونه که وقتی میریم استادیوم فقط تیم مقابلو فوحش میدیم… کاشکی هممون آدم می شدیم…

 105. دوستان من میخوام یه جواب بدم فقط فکر کنید و با روش جمهوری اسلامی(سانسوروفحش و ناسزا و…) جوابمو ندید.من محترمانه دارم صحبت میکنم .طرفدار این نظامو دولتم نیستم.از گرونی ها عصبانیم.اختلاف طبقاتی. فقر و….از اینکه واسه بچه ی 7 ساله از جهنم گفت ناراحتم.ولی دوستان بنظرم این راهش نیس.اگه یکی داره از اسلام سو استفاده میکنه ما نباید خود اسلامو مسخره کنیم.اگه القاعده به اسم اسلام آدم میکشه … اگه عمر به اسم اسلام به کشورمون حمله کرده تقصیر اسلام نیس.این دینم به قول شما دین کشت و کشتار و قتل نمیدونم.کافیه تاریخ مسیحیت یا یهودو بخونید.همین امامی که دوستان اینجوری در موردش طنز میگن و سایر امامامون واسه در مقابل ظلم ایستادن شکنجه و بعد شهید شدن.اسلام 1400 سال پیش زن و مردو برابر دونسته بعضی جاها احکامی نابرابر داره ولی باید نیمه ی پر رو دید.شاید شما به اسلام اعتقاد نداشته باشید عقیدتون واسه من و خیلی مسلمونای دیگه محترم.نه دوس داریم بزنیمتون نه اعدامتون کنیم نه… ولی این حرفا که در مورد امام ما میزنید خدایی یکی در مورد اعضای خانوادتون بزنه چه حسی دست میده بهتون؟رکیک ترین حرفا و شوخیای جنسی فقط به اسم طنز درسته بنظرتون؟هرکی هم که کوچکترین نظری مخالف میده با فحش و ناسزا میکوبیمش بعد به نظامای دیگه میگیم دیکتاتوری.این معنیش دیکتاتوری نیس؟ خیلی از ما فارغ از اسلام گراها یا غیر اون درون خودمون یه دیکتاتوریم و نمیتونیم نظر مخالفو تحمل کنیم.اول باید دیکتاتور درونمون رو سرنگون کنیم بعد…

  به امید روزی که همه با هم و در کنار هم در صلح و آرامش و آزادی زندگی کنیم و ایرانو به جایی که لایقشه تبدیل کنیم.

  • ميهن پرست جهاني فكر كن نه پرستش ميهن .!!. هرچند ايرانيان ن‍‍ژاد پرستند …و البته خود بزرگ بين
   ما اسلام را تقبيه نميكنيم ما اديان نفرت انگيز ابراهيمي را مورد چالش قرار ميدهيم
   به مقدسات تو توهین نمی کنم
   من دینی که زن را از بیضه ی چپ مرد کمتر می داند را مقدس نمی دانم و خود آن دین را توهین به انسانیت می دانم
   من دینی که دستور سر بریدن مخالفانش را می دهد را مقدس نمی دانم و خود آن دین را توهین به انسانیت می دانم
   من دینی که مخالفانش را نجس می داند را مقدس نمی دانم و خود آن دین را توهین به انسانیت می دانم
   من دینی که اجازه غنیمت گرفتن زنان شوهردار را مقدس نمی دانم و خود آن دین را توهین به انسانیت می دانم
   من دینی که چند همسری را رواج می دهد را مقدس نمی دانم و خود آن دین را توهین به انسانیت می دانم
   من دینی که فرمان قطع انگشت و دست و پا را می دهد را مقدس نمی دانم و خود آن دین را توهین به انسانیت می دانم
   من دینی که تهدید به شکنجه سوزانده شدن در آتش می کند را مقدس نمی دانم و خود آن دین را توهین به انسانیت می دانم
   من دینی که دختر ۹ ساله را آماده سکس می داند را مقدس نمی دانم و خود آن دین را توهین به انسانیت می دانم
   من دینی که فرمان جنگ با غیرباورمندان خود می دهد را مقدس نمی دانم و خود آن دین را توهین به انسانیت می دانم
   من دینی که زن را کالا فرض می کند و او را ناقص العقل می داند را مقدس نمی دانم و خود آن دین را توهین به انسانیت می دانم

   نه تنها آن دین بلکه دین های دیگر که استفاده از کاندوم برای مردمان ایدز زده ی آفریقا را حرام کرده، جلوی ازدواج کشیشان خودش را می گیرد تا آنها به هم یا حتی پسربچه های ۶ ساله رحم نکنند، حمله به باورمندان دین دیگر را راه رسیدن به موعود خیالی خود می داند، دینی که همجنس گرایان را تنها بخاطر طبیعتشان موجودات کثیفی می داند و هزار گند و کثافت دیگر را قبول دارند را مقدس نمی دانم و خود آن دین را توهین به انسانیت می دانم

   اگر نقد پرسشگرانه و منطقی دین توهین است، اگر شکستن تابوها و بت خرافات توهین است، این توهین را نخستین بار ابراهیم پدر ادیان کرد وقتی تبر را برداشت و همه ی خدایانی که برای مردم آنزمان مقدس بود را شکست!

   چه اشکال دارد امروز ما تبر برداشته ایم و بت خرافات شما را یکی یکی می شکنیم. انهم نه برای جایگزینی آن با خرافاتی نوین بلکه با جایگزینی با دانش، اندیشه، خرد و دستاوردهای علمی بشری که تا کنون در طول تاریخ ثابت کرده اند بقای ما در وجود آنهاست نه خدایی خیالی که در آسمانها است و حتی از ترتیب آفرینش خود یا کیفیت آن در آغاز خبر نداشته است، خدایی متعلق به عصر برنز و مفرغ را نمی خواهیم.

   اصلا چرا آنروی سکه را نمی بینید، چرا اینگونه نمی بینید که باور شما توهین به ماست! اینکه شما هر روز به خداناباوری ما در زبان و نوشتار و همه چیز توهین می کنید درست است!

  • پاتریوت جان ۴-۳ تا سوال ازت می‌پرسم روشون فکر کن جواب بده.

   – اسلام کاملترین دین فرستاده از طرف خدا هست. قبول داری؟ برای همین هم هست که آخرین دین هست. خوب، این چه جور دین کاملی هست که ۱۴۰۰ ساله هیچ جا نتونستن پیاده اش کنن؟ هر جا رفته کشور رو عقب انداخته؟ شما یک کشور مسلمون پیشرفته نشون بده که مردمش از زندگیشون راضی‌ باشن.

   – اگر قراره اسلام آخرین دین باشه، قوانین اسلامی هم باید برای تمام دورانها صادق باشن. خوب شما بگو ببینم دست و گردن زدن یا اعدام تو خیابون کجاش با معیارهای امروزی می‌خونه؟ ازدواج با بچه ۹ ساله کجا الان قابل قبول هست؟؟ نگو اونموقع (۱۴۰۰ سال پیش) میشد و لازم بود. اسلام دین همه و همیشه هست. اگر ۱۴۰۰ سال پیش میشد زن ۹ ساله گرفت، الان هم باید بشه وگرنه تو قرآن براش تاریخ می‌ذاشت.

   – این چرت و پرتهایی که آخوندا راجع به بدبختی زنها در عربستان ۱۴۰۰ سال پیش و نجاتشون به وسیله اسلام میگن رو گوش نکن. اگر زنها ارزشی نداشتن، اولین زن محمد از پولدارترین افراد قریش بود! چی‌ جوری میشه؟؟

   ببین، نه‌ فحش دادم نه‌ بد و بیراه گفتم. حالا ببین از طرف مسلمونها چند تا فحش و بد و بیراه خواهم شنید. شما هم اگر فرصت کردی چند خطی‌ جواب حرفهای من رو بده.

 106. پاتريوت جهاني فكركن نه منطقه اي هرچند ايرانيان ن‍ژاد پرستند
  ما اديان ابراهيمي كه اصولا چندش آورند را به چالش كشيم و نه فقط مذهب نفرت انگيز اسلام را!!!
  به مقدسات تو توهین نمی کنم

  من دینی که زن را از بیضه ی چپ مرد کمتر می داند را مقدس نمی دانم و خود آن دین را توهین به انسانیت می دانم
  من دینی که دستور سر بریدن مخالفانش را می دهد را مقدس نمی دانم و خود آن دین را توهین به انسانیت می دانم
  من دینی که مخالفانش را نجس می داند را مقدس نمی دانم و خود آن دین را توهین به انسانیت می دانم
  من دینی که اجازه غنیمت گرفتن زنان شوهردار را مقدس نمی دانم و خود آن دین را توهین به انسانیت می دانم
  من دینی که چند همسری را رواج می دهد را مقدس نمی دانم و خود آن دین را توهین به انسانیت می دانم
  من دینی که فرمان قطع انگشت و دست و پا را می دهد را مقدس نمی دانم و خود آن دین را توهین به انسانیت می دانم
  من دینی که تهدید به شکنجه سوزانده شدن در آتش می کند را مقدس نمی دانم و خود آن دین را توهین به انسانیت می دانم
  من دینی که دختر ۹ ساله را آماده سکس می داند را مقدس نمی دانم و خود آن دین را توهین به انسانیت می دانم
  من دینی که فرمان جنگ با غیرباورمندان خود می دهد را مقدس نمی دانم و خود آن دین را توهین به انسانیت می دانم
  من دینی که زن را کالا فرض می کند و او را ناقص العقل می داند را مقدس نمی دانم و خود آن دین را توهین به انسانیت می دانم

  نه تنها آن دین بلکه دین های دیگر که استفاده از کاندوم برای مردمان ایدز زده ی آفریقا را حرام کرده، جلوی ازدواج کشیشان خودش را می گیرد تا آنها به هم یا حتی پسربچه های ۶ ساله رحم نکنند، حمله به باورمندان دین دیگر را راه رسیدن به موعود خیالی خود می داند، دینی که همجنس گرایان را تنها بخاطر طبیعتشان موجودات کثیفی می داند و هزار گند و کثافت دیگر را قبول دارند را مقدس نمی دانم و خود آن دین را توهین به انسانیت می دانم

  اگر نقد پرسشگرانه و منطقی دین توهین است، اگر شکستن تابوها و بت خرافات توهین است، این توهین را نخستین بار ابراهیم پدر ادیان کرد وقتی تبر را برداشت و همه ی خدایانی که برای مردم آنزمان مقدس بود را شکست!

  چه اشکال دارد امروز ما تبر برداشته ایم و بت خرافات شما را یکی یکی می شکنیم. انهم نه برای جایگزینی آن با خرافاتی نوین بلکه با جایگزینی با دانش، اندیشه، خرد و دستاوردهای علمی بشری که تا کنون در طول تاریخ ثابت کرده اند بقای ما در وجود آنهاست نه خدایی خیالی که در آسمانها است و حتی از ترتیب آفرینش خود یا کیفیت آن در آغاز خبر نداشته است، خدایی متعلق به عصر برنز و مفرغ را نمی خواهیم.

  اصلا چرا آنروی سکه را نمی بینید، چرا اینگونه نمی بینید که باور شما توهین به ماست! اینکه شما هر روز به خداناباوری ما در زبان و نوشتار و همه چیز توهین می کنید درست است!

 107. دوکس رنج بیهوده بردند و سعی بی فایده کردند : 1- آنکس که بخواهد یک مسلمان متعصب ترسوی نادان را که از ترس یا از جهل خود را به خواب زده بیدار کند. 2- آنکس که با اینهمه پیشرفت علم و دانش و ارتقای فهم و شعور انسانها بخواهد دروغ ها و تناقضات ویاوه گویی های ادیان و بخصوص دین متعفن و ضد انسانی اسلام را رحمانی جلوه دهد و ماله کشی کند.

 108. این که مسلمانان در پاسخ به سوالات وایرادات مطرح شده پاسخی جز فحش و تهدید و کشتار ندارند در واقع ماهیت این دین صلح و رحمت و منطق و تنها راه نجات بشریت را وهمچنین راهکار هدایت واقعی این دین سراسر دروغ وخرافات وهرزگی را نمایان میسازند به واقع از کوزه همان برون طراود که دراوست.

 109. هواپيماي نق 14

  اولين هواپيما ، به دست امام نقي ساخته شده است طبق مدركي كه در عكس ميبينيد ه ويبل رايت!!! ، مطمئن باشيد امام مان اسرار ساخت اين هواپيماي مافوق صوت ، را از قرآن استخراج نموده و سپس غربيها ششصد سال بعدا اين رمز راز را از مام نقي ربوده اند
  اين عكس توسط ابولاشي گرفته شده است ..اما بر فراز ابرها توسطهواپيماي نقوي يا همان نق 14

  http://sarzamineazad.blogspot.com/2012/09/emem-jafar-tayar.html
  پاسخ

 110. اگر هر چیزی که تو اینترنت و مخصوصا ویکی پدیا صهیونیستی رو ببینی باور میکنی پس در جهل خود باقی بمان مثلا اگر نوشته باشه (با عرض پوزش)مادر شما فاحشه هستش باور میکنی؟

  • عجب عقل کمی داری شما! هر کدوم از اینها رو برو search کن تا ببینی در روزنامه‌های محلی هم اخبار قتل‌شون منتشر شده. خبر فاحشه بودن یکی از خانواده‌ی من فکر نکنم ارزش خبری داشته باشه که بخوان تو روزنامه یا ویکی‌پدیا بنویسند! شما اگه می‌خوای فحش بدی راحت باش، معذرت‌خواهی نمی‌خواد. ما به این برخورد دوستان مسلمان عادت کرده‌ایم. دوست عزیز، شما داری در کشوری زندگی می‌کنی که به صورت رسمی برای کشتن سلمان رشدی جایزه تعیین شده. مراجع تقلید به صورت عمومی دستور قتل شاهین نجفی را صادر می‌کنند. شما «رافق تقی» رو که به خاطر حکم ارتداد فاضل لنکرانی کشته شد می‌شناسی؟

 111. آخه چه بدی از این امام مظلوم ما دیدید این امام مابا دشمنانش اینقدر مهربونه چه برسه به شما.تا حالا اگه دچار عذاب اللهی نشده اید بخاطر اینه که این امام واسطه شدند که عذاب نشوید وایشون به احتمال زیاد از سر تقصیرتون میگزره اگر توبه کنید.اگرتوبه نکنید دعا میکنم پدر و مادرتون به عذاتون بشینن(البته اگه داشته باشید چون این چنین آدمایی اصولن حرام زاده هستند.)اگه در هر جای دنیا پیداتون کنم .تا آخرین نفرتون را به جزای این عملش میرسانم وحاظرم در این را حتی جان بدهم .جانم فدای امام هادی

  • اولا نقی نه هادی ، دوما همین که تو به خاطر خندیدن به همین هادی ( رسانای سابق ) می خواهی ما را بکشی و مادرمان را به عزا ( بی سواد ) بنشانی نشان آن است که باید با این خرافات مقابله کرد .برای اطلاع شما ، این امام همام شما به طرز عجیبی در 8 سالگی امام شده و یک سری الاغ بالغ شمقدروار افسار خودشان را دادند دست بچه 8 ساله ؛ حتی همان موقع هم عده ای امامت او را قبول نکردند و برادرش را امام دانستند به عبارتی هیچ نشان ویژه ای در اسلام برای امامت نیست و این امر بارها در تشیع تکرار شده . کل کرامات امام شما در 33 سال امامت یک کتاب خزعبل در الاهیات است . تازه در جانشینی همین امام هم حرف و حدیث است و چون پسر بزرگ ترش عرق خور بوده گفته او امام بعد از من نیست !!!! حرام زاده هم الاغ هایی مثل تو هستند که حاصل جفت گیری خر با انسان هستید ( البته شعور خر از شما بیش تر است ) . مغز کارهایی مهم تر از پرکردن جمجمه دارد باید از آن استفاده کرد.

  • حقا مسلمانان نفرت انگيزند …
   6 خط مزخرف نوشتي ، ده مورد غلط املائي داري ، غلط منطقي داري..
   اللهي ، الهي
   ميگذره ، ميگذره
   عذا ، عزا
   اصولن، اصولا
   جزاي ، جزاء
   حاظرم ، حاضرم
   …….

   شما مسلمونا كه مهربونيد ، شفقت و مناعت طبع از سكناتتون وجوديتون برميتابه؟!؟!؟!
   چرا ميخواهيد مار بكشيد؟!
   عذاب ، مرگ، حرامزاده ، تقصير،به سزاء همل رساندن،جان فدا ……ميبينيد اينا گفتمان مسلمانان است !!
   مسلمانان حقيقتا بيمارند …

 112. سلام…خسته نباشید..راستش اینجا یک میدان جنگ بزرگه…. میدان جنگیه که توش عقاید را به جنگ نطلبیدید بلکه افراط گرایی ها و عقده های سربسته ای را به نمایش گذاشتید… هم میهنان عزیزی که در این وبلاگ نظرات مخالف مذهبی میدن (اگه وابسطه به تیم این وب و حقوق بگیر نباشن) مقصر نیستن … نه من اجازه دارم اونا رو سرزنش کنم نه کس دیگه ای… اگر در کشوری که ادعای پرچم داری شیعه را داره زندگی بکنی اینطوری به مقدسات مذهبی کشورت توهین بکنی باید همین فردا تمام سردمداران اسلامی کشور را به صلابه کشید که نتونستند جوان مملکت خودمون را درست تربیت کنند و شبهاتشون را پاسخ بدن…در مورد حضرت عالی که مدیریت این وبلاگ را بر عهده دارید باید بگم که بعید میدونم مباحثه و گفتمان در مورد عقاید شیعی و اسلامی و یا حتی دینی فایده ای داشته باشه چون همانطور که مشخصه و از نوشته هاتون پیداست نه سوادش را دارید و نه علاقه(اگر هم که وابستگی دارید که دیگه که هیچ حرفی نداریم)..معمولا رسم بر اینه که اگر کسی با عقاید کسی جنگ داره باید عقاید و ادعاهای خودشو مطرح بکنه و بگه این دین من اندیشه من مذهب من و کلامه منه .. اینکه آدم بیاد عقاید یک اکثریت را به سخره بگیره و بعد ادعا کنه که یک نظام داره ظلم می کنه و حق را نا حق میکنه کارش کمتر از اون نظام نیست… شما اگرم میخای در مورد مقوله ای بحث کنی اول باید سوادش را کسب بکنی بعد بیای به نقد و بحث بپردازی…اینو هم برای شما و هم برای اون عزیزایی میگم که در مورد قرآن بیهوده نظر میدن و بطن آیه ها رو به چالش میکشن..بین مبلغان ادیان مختلف اختلاف نظر بوده وهست ولی هیچ کدامشون به عقاید همدیگر حمله نمیکنن.. کاریکاتور پیامبر همدیگرو نمیکشن… از همه بدتر حرفهای دوراز شان نمیزنن…اگر حکومت کارخلافی میکنه ربطی به دین نداره ربطی به مذهب نداره…بازهم میگم اگه سواد دارید بیاد یه مبحث را مطرح کنید و بعد اونو به چالش بکشید نه صرف تکیه به چهارتا شبهه خارجی که از طرف چندتا آدمی که برای حفظ منافعشون اونها را مطرح میکنن دین را زیر سوال میبرید… جای صحبت زیاده ولی مجالی نیست.. امیدوارم این دوست عزیزمون این نظر حقیر را به نمایش بزاره … ولی هم میهنان برادران دوستان یا هر چیز دیگری که دوست دارید خطابتون کنم قبل ازهر اظهار نظری و دنباله روی و یا تقصیر انداختن به گردن کسی بیاید درست فکر کنیم.. همون کورشی که یکی از این عزیزان ازش یاد کرد هیچ وقت عقاید هیچ کشوری را زیر سوال نبرد پس چطور این وبلاگ به این زنندگی عقاید یک امت را زیر سوال میبره و اسم کورش را میاره…

  • چلنجر
   هرچند لحنت بسان كاوشگران نيست و البته از خشم مقدس نشآت ميگيرد
   1 – از كوزه همان برون تراود كه در اوست ،‌حكومت اسلامي از اسلام هژموني اسلام استفاده ميكنه و هژموني اسلام حكوت اسلامي ميسازه ، چرا مسئوليت اين سلطه جوئي بارز ايدئولوژيك را نميپذيرد ،؟! ديديد هرجا اسلام هست بدختي فساد فراگير و تروريست ،‌مهر نفقه و جزيه …ديد حيلي چندش آوروضعيت گفتيد كاركرد حكومتهاي اسلامي كه اصولا نفرت انگيزند به ديد گاه اصليشون يعني اسلام بر نميتابد!؟!
   2- اتفاقا حكومت جمهوري اسلامي ،‌درس برزگي به نسل 2 و 3 انقلاب ارائه نمود و مسببب دانستگي ژرف اين طيف بوده و خواهد بود…در ذهن اين نسل چنين متبادر نمود كه اسلام جز نفرت و مسلمانان مورد نفرت خواهند .. مسلمان تحميق شده به مذهب ، ذهن بسته گان متوحشي هستند كه فقط غرايضشان حكم فرما و دستاوردشان زر اندوزي و منششان منفع پرستي است ….
   3-چه كسي جز چون مسلماني نظير تو ، ديگران را از بسئوال بردن عقايد نهي ميكند ….؟!
   ايا اين شما نيستيد كه اگر بر اساس شرع منحوستان اگرشخص نماز نخواند و يا از دين خونبارتان به يك دين ابراهيمي خونبار ديگر بگرايد مجازاتش مرگ و مثله شدن است ؟!
   اگر يك فرد فقط يك كاريكاتور از به اصطلاح پيامبرتان ترسيم كند بايد در آتش بسوزد ! شما بدين سان رافت اسلامي و احترام به عقيده و منش ديگري احترام ميگذاريد؟!
   4- شما اگه سواد داشتي منتقدين را به بي سوادي محكوم نميردي، چار به عقايد ديگران احترام نگذاشتي !؟
   5- كوروش ، داريوش و ديگر حكفرمايان ظالم اگر صاحب منش قابل قبول مابودند ، مسبب ايجاد فضاي خفقان خائن پرور كه ايران را با خيانتشان تقديم بعه اعراب تازي خونخوار تقديم نميكردند…..
   ما مثل شما فرد پرست قبر پرست و موهوم باف نيستيم … ما به جهاني بي مرز فكر ميكنيم در آن كياست انساني و آزادگي در جاي جاي جامعه قابل لمس خواهند بود

  • جناب کاوشگر ، مهم ترین نحوه اثبات یک نظریه و عقیده در عملی بودن آن تئوری نهفته است بنا براین ارزشمند بودن تئوری دین وقتی ثابت می شود که حکومتی دینی تشکیل شود و عملا نشان بدهد که باعث پیشرفت و تکامل جامعه شده . حال سوال من از شما این که در کدام نوع حکومت اسلامی شما موفق به رویت پیشرفتی شده اید که چشمان ما قادر به دیدن آن نیست ؟ حکومت سلفی عربستان ؟ حکومت شیعی ایران ؟ طالبان افغانستان ؟ اخوان المسلمین مصر و حماس ؟ جمهوری اسلامی پاکستان ( نام کامل حکومت پاکستان ) ، لیبی ؟ نیجریه ؟ بنگلادش ؟ اندونزی ؟
   تنها مخرج مشترک همه این کشور های بدبخت در بازه ای به وسعت 15000-20000 کیلومتر با زبان و نژاد متفاوت، تنها اسلام است . تا به امروز یک مثال از حکومت اسلامی در دنیا که باعث پیشرفت جامعه شده باشد وجود ندارد حتی در زمان محمد و علی و …. البته اسلام برای اعراب خوب بود چون با تاراج کشور های همسایه به نان و نوایی رسیدند ولی باعث پیشرفت نشدند . الان هم فکر می کنید که تمدن اسلامی که می گویند پس چه بود؟ و اما جواب سوال شما ، اگر اسلام باعث ترویج علم می شد باید ابتدا این اثر را در شبه جزیره عربستان ایجاد می کرد که چنین مدعایی تا به امروز حتی وجود نداشته چه برسد به اثبات . قرن ها قبل از تسلط اعراب بر ایران و مصر در این کشور ها مدرسه و دانشگاه وجود داشته و علت نادانی ما از علوم قدیم این است که اعراب تمام کتاب های این مدارس را به عنوان نماد الحاد سوزاندند و پس از عقب گرد عظیم علمی تازه 300 سال بعد به همان جایی رسیدند که قبلا بودند . دین همان عامل بدبختی است که اروپا را 5 قرن در ظلمت و نادانی فرو برد و هر کس که پولی و زمینی داشت به جرم الحاد سوزانده شد تا اموالش توسط کلیسا توقیف شود و چه عجیب که این کار در انقلاب اسلامی هم با توقیف اموال مردم شبیه سازی شد تا آخوند هایی که تا دیروز سنگ به شکم می بسنتد تا گشنه نشوند امروز با بنز و پورشه جا به جا شوند و بخ جز ران آهو نخورند. پبامبر شما طبق گفته اولش ( وقتی زورش نمی رسید ) با زنجه موره و گربه ( مثل خامنه ای ) گفته بود انا بشر مثلکم . پس جون می توان کاریکانور من را کشید می شود کاریکاتور محمد را هم کشید شما چرا کاسه داغ تر از آش شدهم ای ؟
   اما جواب جمله بسیار سفیهانه»چرا به عقاید 1 میلیارد توهین می کنید» . روزی گالیه گفت زمین گرد است ، اسقف های کلیسا او را گرفته محاکمه کردند که چرا به عقاید مسیحان توهین می کنی نخیر زمین صاف است و مرکز کائنات است و …. به نظر شما گالیله درست می گفت یا کلیسا ؟ آیا همه باید به عقاید احمقانه جمعی اعتقاد داشته باشند ؟ آنهم عقایدی که اگر آتشش زندگی ما را نابود نکند دودش باعث خفگی می شود. از آن جالب تر همین عقاید اسلامی شما را گروه های دیگر اسلام قبول ندارند . ما در ایران مراسمی داشتیم به نام عمر کشون که در آن عروسکی شبیه عمر درست می کردند و در خیابان می چرخاندند و می گفتند ( عمر عمرو ، سگ پدرو و …. ) . می دانید اگر در عربستان به عمر فحش بدهید ماتحت شما را می درند ؟ هنوز همه شما به یک نحو نماز نمی خوانید و وضو نمی گیرید و اذان نمی گویید حتی اصول دین شما با سنی ها متفاوت است کدام یک میلیارد ؟ اما این که ادیان دیگر با یک دیگر بحث می کنند و همدیگر را مسخره نمی کنند به نظذ من بحث کمی برای توصیف این شر ایط ضعیف است همین هفته پیش 70-80 نفر شیعه را سنی ها کشتند و کم در تاریخ پیروان بی شعور و حاکمان فرصت طلب افراد را به دلیل تفاوت دین نکشته اند از حمله اعراب به ایران بگیر تا کشتن یهودیان وعلویان و باطنییان و سنی ها و جنگ های صلیبی و …. . فکر کنم اگر به جای جنگ بر سر دین فقط همدیگر را مسخره می کردند بهتر بود، نبود؟ و اما جمله آخر من تا به امروز نشنیدم کسی جواب مستدل به سوال های اساسی در باره دین بدهد فقط سفسطه وجود داشته و ماله کشی . هر وقت جواب درست داشتید بیا بگو تا بحث کنیم ؛ پشت هم هم تکرار نکن شما سواد نداری ، تو سواد من را از کجا می دانی ؟ حیف که نمی توان گفت که افرادی که این جا هستند چه پایه علمی دارند ولی مطمئن باشاگر سه برابر شما سواد نداشته باشند حداقل دو برابر شما دارای دانش هستند.

 113. همينقدر ميدانم هر كسي بهشت و جهنم خود را خلق ميكند . مرده شور آن بهشتي را ببرند كه ابلهاني چون تو در آن مشغول شهوتراني اند . كثافت نفهم هرزه ( خدا چنين احمقي هم ارزاني چون تو باد كه اين خدا سرتاسر كسخل است همچون تو )
  خدا سراسر عشق است نه شهوت اي شهوت پرست

 114. مسخره و توهین یک رسم دیرینه برای حیواناتی همچون شماست
  این حیوانات غالبا کم سواد اهل مسائل غیر اخلاقی و دارای شعوری محدود هستند
  بیشتر از این ارزش گرفتن وقت من رو ندارید

  • پرستیدن موجودات موهوم ریشه در ژن انسان غار نشین دازد جایی که با پرستش این موجودات اضطراب ناشی از نیود غذا و مرگ و بیماری را تحمل می کرد. این پرستش در طی تاریخ کمی تغییر کرد و از موش و خر و گاو به بت ها و بعد نماد های خدایان و در انتها به خدای نا دیدنی تغییر کرد هر چند اصل همان حماقت اولیه است . در این بین بعضی ها هم خدایان زمینی مثل فرمانروایان و آخوند ها را در عمل می پرستند تا از اضطراب بی غدایی و بی پولی و بی شعوری نجات پیدا کنند . اما سوال من از شما مهدی خان : چرا عقب مانده ترین جوامع مذهبی ترین آنها هستند ؟ و اتفاقا مذهب آنها هم از همان ترتیب بالا تبعیت می کند ؟ مای ؛ سومالی ، کنیا ، ایران ، عراق ؛ عربستان ؛ پاکستان و … نمونه بارزی از این دستند و کشور های اروپایی و چین و ژاپن جایی که دین در کمرنگ ترین حالت خود قرار دارد پیشرفته ترین کشور ها هستند . احتمالا گناه حوا خوردن سیب شعور بوده !!!! چیزی که در همه ادیان مذموم است

 115. dame hamatun garm makhsusan admine aziz, kose naneye hameye madrghahbehaye, az khayeye eslam avizune, kire anbia be dahane, gohe emam bar sare, zanazadeye, kune arab lise kharkosde … salavaaaaaaaaaaattt :D:D

 116. وای بر شما .شمایی که از اسلام فقط اراجیف اخوند ها و داستان های ساختگی امام زمان رو شنیدید و هیچ اطلاعاتی در مورد اسلام واقعی ندارید چطور به خودتون اجازه میدید اینجوری در مورد اسلام صحبت کنید

  • شما بگو این اسلام واقعی کجاست ما بریم ببینیمش. ایران که نیست ! عربستان که نیست ! عراق و مصر هم نیست ! افغانستان و پاکستان و بنگلادش هم نیست ! ترکیه هم که کافرند تو مالی و سومالی هم نیست . این اسلام هم مثل مهدی شما از انظار پنهان است . شما بگو در کجا اسلام اجرا می شود ما بریم ببینیم . همون زمان محمد هم نیوده که (قتل عام اسرا به دست محمد ، به روایتی محمد مسموم شده . دخترش توسط جانشینش کشته شده ، مردم به دلیل ظلم عمر و عثمان را کشتند، علی زد طلحه و زبیر را که در قرآن وعده بهشت داشتند کشت بعد هم یزید و معاویه و … ) . تمام تاریخ این اسلام را با خون نوشتند . از این بالاتر اسلام ناب می خواهی البته همه این اقدامات هم طبق دستور قرآن و توسط خود محمد یا یاران نزدیکش انجام شده . الان هم نیای بگی قرآن هم جزو در اسلام نیست ها که دیگه داری کافر می شی

 117. بچه شیعه های عزیز غیر از یادآوری عقده های جنسیتون حرف دیگه ای دارید که بگید؟ مثلا آخرین سلاحتون در مقابل مطالب این وبلاگ چهار تا مزخرف بی معنی و تکراری به مادر و خواهر این و اون هست؟ هر چقدر میخواید فحش های تکراریتون رو بدید کسی عصبانی نمیشه چون میدونیم ریشه در سرکوب شما در کودکیتون داره. حق دارید.

 118. واقعا از این همه عمیق بودن جهل ما ایرانی ها در شگفتم . چرا واقعا باید این همه افکار بی اساس در ذهن مردم سرزمین ما ریشه زده باشه . دوستان وضع ما خیلی خراب تر از اینهاست افسوس که عمر به این کوتاهی رو باید در کنار چنین بی خردانی سپری کرد . کسانی که اینچین آلوده مذهب هستند مانند معتادانی هستند که تمام سلول های بدنشون با مواد مخدر آمیخته شده و هیچ راهی و امیدی به بهبودیشان نیست .

 119. مادرتو گائیدم مدیر سایت کس خواهرت کس مادرت کسکش لاشی حروم تخم . معمولا به ماها میگن بابای چندتا بچه ولی تو معلومه که بچه چندتا بابایی

 120. کیرم تو اسلام ازون اولش تا این چلاغ خارکسده ی زن جنده
  الان آدما دودسته ان :
  1-انسان ها
  2-مسلمانان وحشی متحجر

 121. منم به نقی رای میدم.چون شماره ده هستش، کاپیتانه ،جسوره،در باطل کردن احکام مزخرف و آوردن آیات جدید درنگ نمیکنه،در خمس و زکات زیاد سختگیری نمیکنه یه جوری با خمس دهنده کنار میاد یا با جماع یا با دونیم کردن و……
  ایشان خوش عکسه و همیشه به دوربین زل میزنه و….
  خلاصه:
  نقی مردی برای همه فصول و نقویت مکتبی برای همه زمان و مکان

 122. با درود بر تمام آزاد اندیشان
  دوستان زیاد با این اشخاص دین زده سمج -بی سواد و بی منطق وارد بحث نشید . اینجوری فقط وقتتون به فنا میره درست مثل چکش زدن به آهن سرده !

 123. پدر سگای کافر بخداوندی خدا من از دین خودم بر میگردم اگه پدر این سایتو این نویسنده ای که مسلما حروم زاده است و مادر ش بد کاره بوده رو در نیارم . شما فکر میکنین با این کارا تبلیغ میکنین شیعه رو از بین میبرین نه داداش متاسفانه باید بگم شما هیچ گوهی نمیتونین بخورین فقط تنها کاری که دارین میکنین اینه که دارین گور خودتونو میکنین چون این تبلیغ ها تا اون جایی که تاریخ نشون داده اثر منفی داشته این بشارتو بهتون میدم که به زودی زود همتون مورد غذب خدا قرار میگیرید این چیزیه که خدا گفته . ما تا اخر عمر شیعه ی علی خواهیم ماند بر کسانی که به 12 امام باشرف ما کوچک ترین بی احترامی کنند از راه برمیداریم و این هم در نظر داشته باشید شما هیچ کاری باوجود رهبری نمیتونین بکنین وهمیشه زیر سلطه ی ماقرار دارید کوچولو های ترسو عقده ی خودتو نو این جوری خالی کنین. درود بر امام خامنه ای

 124. چرا حدیث جدید نمیگذارید؟ مدتهاست مطلب جدید نیومده. یعنی شما از آخوندا هم کمترین؟ اونا هرسال محرم صفر کلی حدیث جدید رو میکنن.

 125. با درود محظر عمام نغی اَزیز

  عمام میشه همه مطالب فوق العاده خود را آخر هر ماه در یک فایل word یا pdf روانه نت بفرمایید؟

  بدین سان دسترسی به احادیث گرانقدرتان در زمان ماضی بعید راحتطر میباشد

  کیرم تو دهن خدا که شما رو دهم کرد نه اول

 126. شیطان مجسم ، به این همه بدبختی تو تاسف می خورم . امام رئوف و بخشنده است و شاید تو رو بخشید اما خودت یه کم خجالت بکش

 127. گه توی این زندگی.کاش مثل این کس خلا دین داشتیم تا الکی خوش بودیم. ولی وقتی کسی قدرت تفکر پیدا کرد دیگه دین رو نمیتونه قبول کنه.واقعا ما برا چی اومدیم؟

 128. بی شرف!
  از تو حروم زاده تر که یزید و شمر و… بود به اهلبیت اهانت کردن رفتن به درک.با اب دهان سگ دریا نجس نمیشه.

 129. فقط از یه تخم سگ اینجور بی ناموسی بیرون میاد
  تو اگه مردانگی داشتی که اونور آب با پول از خودت حرومزاده تر کار نمی کردی
  وجود داری بیا خودتو معرفی کن ببین چه بلایی سرت میاریم
  پیشنهاد میکنم برو سرنوشت احمد کسروی رو بخون

  • در وحشی بودن شما شکی ندارم. به همین دلیل واقعا از افشای هویتم واهمه دارم. دستتون که به من نمی‌رسه ولی بر اساس مشاهدات، شما از آزار و اذیت دوست و آشنای من در ایران هم دریغ نخواهید کرد.

 130. من به بادی نامدم هم‌چون سحاب
  تا بگردی باز گردم زین جناب
  عجل با آن نور شد قبلهٔ کرم
  قبله بی آن نور شد کفر و صنم
  هست اباحت کز هوای آمد ضلال
  هست اباحت کز خدا آمد کمال
  کفر ایمان گشت و دیو اسلام یافت
  آن طرف کان نور بی‌اندازه تافت
  مظهر عزست و محبوب به حق
  از همه کروبیان برده سبق
  سجده آدم را بیان سبق اوست
  سجده آرد مغز را پیوست پوست
  شمع حق را پف کنی تو ای عجوز
  هم تو سوزی هم سرت ای گنده‌پوز
  کی شود دریا ز پوز سگ نجس
  کی شود خورشید از پف منطمس
  حکم بر ظاهر اگر هم می‌کنی
  چیست ظاهرتر بگو زین روشنی
  جمله ظاهرها به پیش این ظهور
  باشد اندر غایت نقص و قصور
  هر که بر شمع خدا آرد پف او
  شمع کی میرد بسوزد پوز او
  چون تو خفاشان بسی بینند خواب
  کین جهان ماند یتیم از آفتاب
  مه فشاند نور و سگ وع وع کند
  سگ ز نور ماه کی مرتع کند
  شب روان و همرهان مه بتگ
  ترک رفتن کی کنند از بانگ سگ
  ای بریده آن لب و حلق و دهان
  که کند تف سوی مه یا آسمان
  تف برویش باز گردد بی شکی
  تف سوی گردون نیابد مسلکی
  تا قیامت تف برو بارد ز رب
  هم‌چو تبت بر روان بولهب
  طبل و رایت هست ملک شهریار
  سگ کسی که خواند او را طبل‌خوار
  آسمانها بندهٔ ماه وی‌اند
  شرق و مغرب جمله نانخواه وی‌اند

 131. احمق کسی است که از تاریخ درس نگیرد…
  همه ی پیامبران هم مورد تمسخر قرار می گرفتند.
  وقتی که پیامبر و پیروانش به مسخره کنندگان، وعده ی عذاب می دادند، آنها بیش از پیش به مسخره کردن و توهین ادامه می دادند(این عذابی که میگی کو؟؟؟؟ برو بابا!!! بگو عذابت بیاد ببینم…).
  خودتان می دانید که عاقبتشان چه شد…

  تا عذاب شما نازل نشده توبه کنید

 132. کیر تو کس خواهر و مادرتون ک دارید با اعتقاد مردم بازی میکنید کس کشای زنا زاده
  شما ها نطفتون از زناس اونشب مادرتو.ن زیر صدتا کیر خوابیده که نتیجش شدید شما ها
  برید جای این کارا آبجی های جندتونو جمع کنید
  کس کشا مشکل شما با این نظامه کیریه خایه دارید برید حقنونو بگیرید نه اینکه این گها رو بخورید

 133. می دونم نمی فهمید ولی ادای فهمیدن را دربیاورید لااقل.

  خودتان را به خواب نزنید

  شما را از ضرر آخرت نمی ترسانم که ایمان ندارید

  اما سودش در همین دنیا چیه که به عقاید میلیون ها نفر بی احترامی می کنید؟

 134. چرا مشکلتان با حکومت جمهوری اسلامی رو با ائمه یکی می کنین؟حکومت فعللی ایران ،ممکنه قوانین و اعتقادات اسلام رو درست پیاده نکرده باشه .حتی بعضی از علما هم با این حکومت مشکل دارن.
  بابا جان اگه فکر می کنین اعتقادات ما غلطه چرا حرف ها و کتاب های علمای ما رو نمیخونین که مشکلتون حل شه اصن خوندین و قانع نشدین دیگه چرا توهین میکنین؟اگه با جمهوری اسلامی مشکل دارین چرا به ائمه ما اهانت میکنین؟به چه جرمی ؟ ما که تو اعتقاداتمون فحش دادن و توهین حرامه ما که به شما فحش ندادیم . اگر کسی از مسلمونا هم فحش داده با قوانین دینش مغایرت داشته ما که شمارو اذیت نکردیم اگه اذیتی بهتون از طرف این نظام وارد شده چرا به خودشون فحش نمیدین؟ قطعا تعدادی از اعضای این حکومت در کارشون اشتباهاتی دارن چرا به ابه این اعضا فحش نمیدین و گیر دادین با امام های ما؟
  تو این حقوق بشری که ازش دم میزنین توهین و تمسخر کجاش نوشته شده؟نژاد پاک آریایی ما ایرانی ها کی اجازه توهین داده؟
  اگه ظهور حضرت مهدی عج براتون بدون اثبات مونده خوب بپرسین . قانع نشدین ، کافر بشین (لا اکراه فی الدین..) ولی توهین نکنین.

 135. بابا جان اگه فکر می کنین اعتقادات ما غلطه چرا حرف ها و کتاب های علمای ما رو نمیخونین که مشکلتون حل شه اصن خوندین و قانع نشدین دیگه چرا توهین میکنین؟اگه با جمهوری اسلامی مشکل دارین چرا به ائمه ما اهانت میکنین؟به چه جرمی ؟ ما که تو اعتقاداتمون فحش دادن و توهین حرامه ما که به شما فحش ندادیم . اگر کسی از مسلمونا هم فحش داده با قوانین دینش مغایرت داشته ما که شمارو اذیت نکردیم اگه اذیتی بهتون از طرف این نظام وارد شده چرا به خودشون فحش نمیدین؟ قطعا تعدادی از اعضای این حکومت در کارشون اشتباهاتی دارن چرا به ابه این اعضا فحش نمیدین و گیر دادین با امام های ما؟
  تو این حقوق بشری که ازش دم میزنین توهین و تمسخر کجاش نوشته شده؟نژاد پاک آریایی ما ایرانی ها کی اجازه توهین داده؟
  اگه ظهور حضرت مهدی عج براتون بدون اثبات مونده خوب بپرسین . قانع نشدین ، کافر بشین (لا اکراه فی الدین..) ولی توهین نکنین.

 136. عباس خامنه آب کیر تو کون الاق ریخته بود که تو زدی بیرون کونی
  شاشیدم قبر یاشار خامنه بچه کونی مادر جنده دیوث…

 137. من وقتی این پست ها رو خوندم خشکم زد. اینکه یه نفر بتونه به این راحتی به مقدسات یکی دیگه توهین کنه.
  بچه ها ازتون می خوام که خودتون رو کنترل کنید و حرفهای رکیک نزنید. واگذارشون کنید به خدا.
  راستی خوبه یه باردیگه سوره کافرون رو بخونید.

 138. متاسفم که نه بهره ای از دانش دینی دارید ، نه منطق نه فلسفه نه عرفان و فقط توهین و تمسخر .

  این طوری می خواهید به حقیقت برسید ؟

 139. بیسمه رُب شوهدا الفاکرون.
  به عگیده بنده شوما خیلی عمیق به این موزوع دوخول نکردید،
  بلکن میتوانستید بیشتر ازین به عمق اعماق آن معصوم، ایمام موحمت باگر و پیدر بوزوگوار ایشان ایمام علین نگی شهوت الله علیه بیپردازید..
  اینشااللاه که مین بعد با عینایت بیشتری به دوخول آن حضرات ورود نمایید.
  والفاکرو من الفاکرون.

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s