نامه امام به خامنه‌ای

یا ایها الذین آمنوا فانظرو بالذوالنعوظ نقی و اعتصموا بالشمقدر و لاتفرقوا (سوره پلنگ، آیه 61)

از امام نقی (ع) به علی خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی

به تو سلام نمی‌کنم، تویی که می‌گویی سیدی و از نسل ما هستی. نمی دانم پشتت به کدام جد بزرگوار ما می‌رسد، ولی کاش آن شب کنیزش می‌مرد یا ذوالنعوظش می‌شکست و امروز تو حاصل نمی‌شدی.
پیش از این تصمیم داشتم برای فرزندم «بشّار» نیز نامه‌ای بنویسم، اما وی با اقتدا به جد بزرگوارم «علی ابن آب طالبی» چندان خون ریخت که در صدر جدول آدمکشی شانه به شانه علی زد و نشان داد که فرزند خلف ما اهل بیت است و وظیفه‌اش را به خوبی می‌شناسد. اما تو چه؟ هنوز تکلیفت با خودت نیز روشن نیست.
فرزند ناخلفم! می دانم‌که خاندان مطهر ما به طور سنتی با تعقل رابطه‌ی خوبی نداشته است، لاکن باز هم هر چه فکر میکنم متوجه نمی‌شوم که هدفت از مسیری که انتخاب نموده‌ای چیست. تو نه مانند پیامبر اسلام دنبال کنیزکان و غلامان مهرو هستی، نه مانند جدم حسن خلافت را به پولی می‌فروشی، نه مانند حسین خودت را به کشتن می‌دهی تا تکلیف را یکسره کنی، نه مانند سجاد خود را از صحنه کنار می‌کشی. مابقی اجدادم نیز به طریق اولی سرمشقی برای تو نبوده‌اند غیر از پدرم جواد که قدری رفتارت به وی کشیده است.
کاش می شد از تو و اعمالت تبرّی جویم، اما صد حیف که آنچه می‌گویی و آنچه می‌کنی یکسره برگرفته از پندار و کردار جدم رسولولاست.
جدم پیامبر اسلام فرموده‌اند: «الملک یبقی مع الکفر و لایبقی مع الظلم» یعنی «حکومت با کفر باقی می‌ماند، ولی باظلم خیر»، اما حکومت تو همچنان برقرار است. بنابراین یا تو کافری، یا پیامبر چرند فرموده است، که در هر دو صورت گناهش گردن توست.
البته اگر از حق نگذرم تو احکام همان اسلام عزیز را اجرا میکنی. چنانکه دروغ را تقیه میگویی، خیانت به همسر را صیغه، تجاوز به کودکان را قران و سنت، ترور را شهادت طلبی و قص علی هذا… لاکن بدان که اجدادم را در میان عده‌ای که آنان را نمی‌شناختند، ذره ای آبرو بود و عوام را گمان بر آن بود که عیب از مسلمانی ایشان است. امروز به مدد کوشش تو پشیزی به آنچه می‌گفتیم اعتباری نیست و همگان دانستند عیب از اسلام ماست.
ما با هزار زور و زحمت این سفره اسلام و تشیع را پهن کردیم تا اخلاف ما تا ابد از عواید خمس و زکات بخورند و بیاسایند. لاکن با این گندی که تو زدی دیری نپاید که هرچه ما در بلاد عجم طی هزار و اندی سال رشته کرده بودیم، پنبه شود.
من نیز می دانم ایرانیان ساده دل و زود باورند. اما باورم نمی شود که در قرن بیست یکم کسانی جای پای تو را می بوسند. تویی که از شتر ما کمتری. ما به خمس و زکات ایرانی ها دلخوش بودیم و به زر و سیمی که به گورمان می‌بستند، اما شنیده‌ام تو نفت و گاز آنها را هم تاراج می‌کنی. خونشان می‌ریزی و رأیشان می‌دزدی. از خميني ملعون به عنوان اسوه‌ات نام مي‌بري ولي حتي دستورات اين غاصب را هم به يسار و يمينت حساب نمی‌کنی.
رسولولا كسي را به زور به شعب ابی‌طالب نبرد، اما تو به جهالت و بی‌کفایتی، سرزمینت را از شعب ابی‌طالب هم بدتر کرده‌ای. حال ببینم آیا می‌توانی موريانه‌هایی بفرستي كه بروند قطعنامه‌های تحريم را بخورند و فقط کلمه God از آن ها باقی بماند؟
با این راه که تو می روی، تمام ترس من این است که مردم ایران از اسلام روی گردان شوند و روزی فرا رسد که به مانند صلیبی‌ها یا مجوسی‌ها طهارت کنند.
جدم علی در نامه ای به مالک اشتر گفته: «با مردمت چنان رفتار کن که اگر کسی برای مظلمه نزد تو آمد، بتواند بدون لکنت زبان سخن بگوید.» خوشم می‌آید که نصیحت او را به آنجایت هم نگرفته‌ای.
در ضمن، دست از سر این نوه من بردار و این قدر از این نوه نداشته من برای توجیه کثافت کاریهایت مایه نذار. شنیده ام که رئیس جمهور انتصابی‌ات مدیریت هدفمندی یارانه را به «میتی هیدن» نسبت داده است. به خدای نقی قسم که آن نوه من یارانه را از غائط تشخیص نمیدهد و مدیریت را با «ط» مینویسد. «عسگری کوچولوی» من هیچگاه توانایی تولید مثل نداشت. تو هم اینقدر این ننگ را به ما یادآوری نکن و با اندک آبروی خاندان عصمت و طهارت بازی بازی نکن. الهی قهّار از کمرت بزند با این کارهایت!
به پیروانم بنگر که چه شاد و سرخوشند و چه پاک و زیبارو، و به یارانت بنگر که سیاهپوش و غمبارند و پلید و پلشت. مرا باکی از فردا نیست که یارانم رو به فزونی هستند و آینده ایران و ایرانیان در دست من و یاران من است. تو از فردایت بترس و به عاقبت خود بنگر که جایی برای مردن نخواهی یافت و چشمی در غمت گریان نخواهد شد. از سرنوشت دیگر خودکامگان عالم عبرت بگیر. آیا قذافی را ندیدی که خنجری ما تحتش درید؟ فکر کرده ای ماتحت تو تا ابد در امان است؟

والسلام علی من التبع النّقی
امام نقی (ع)، سامرای معلّی، دی ماه ۱۳۹۰ خورشیدی

Khamenei doesn't approve!

381 پاسخ به “نامه امام به خامنه‌ای

 1. درجوابت همين جمله معصوم بس كه خدايراشكركه دشمنان ماازاحمق ترينها مى باشد دراثباتش همين جنابعالى شاهد ومثال عينى وهويدا

   • سلام
    راستش من اومدم بگم كون لق آخوندا كاري ندارم باهاشون.
    ولي ي بار ديگه اين شاهين نجفي يا هر كي ديگه بخواد كس كلك بازي در بياره ب هر بهانه اي بخواد ب دين حرفي بزنه از خود اون كسكشش گرفته تا پايين رو ب گا ميدم . . .

   • میرم تو کونت اسی لاشی ، ننه سگ شاهین هم میخواد توی خفته را بیدار کنه به یه زبان دیگه ، نفهم

  • اینگونه دفاع کردن از آنچه می پندارید از حقیقت سرچشمه دارد و باور دارید هدایت و نجات در آن است بدتر از تخریب است

  • اینو دیگه خوب میدونی که هیچ تصویری نمیذارن از رهبر ایران از شبکه هاشون پخش بشه مثل سی ان ان بی بی سی فاکس نیوز و … چون از سیمای زیبای رهبری ملت غربی مسلمون شدن،چهره زیبای رهبرمون فقط کافیه پخش شه اون وقت تاپیرشو میبینی،خودتم به اون راه نزن آمار داره نشون میده ملت دارن مسلمون میشن

   • man khodam har vaqt aqaro didam shakhsan jonob shodam.. khoda shahede….. eeeee.. naaaa.. bebakhshid aadam vaqti mirine ke nemigan jonob!!!!!

   • سیمای کیری رهبرو نشون نمیدن چون میدونن وقتی ملتشون جماله تخمیه خامنه ای و ببینن بجا اینکه پا تلویزیون وایسن , آب دستشونو میزارن زمین میپرن wc برا یه تخلیه کامل !!

   • بله حق با شماست. ملت داره مسلمان میشود و از تعداد نماز جمعه بروها ش معلوم است. مثل اینکه تاکسی سوار نمیشوی تا جوک آخوندی بشنوی.

   • پس چرا وقتی از تلویزیون خودمون نشون میده همه دچار اسهال میشن.
    برو پشکل آخه آمار از کجا آوردی که ملت دارن مسلمون میشن؟ احمدی نژاد هم آمار میداد.
    راستی اسمت خیلی بهت میاد: حروم زاده کش

   • اسم کیرمو گذاشتم اسلام ناب محمدی هر مسلمونی که از اهانت مشرکین ناراحته رگ غیرتش زده بیرون میتونه با اسلام ناب محمدی درد و دل کنه

  • احیانا مغزت این توانایی رو داره که یه لحظه فکر کنی بدون دشمن (دژمن) هم میشه زندگی کرد، البته اگه بخواهی به زور عقایدتو به دیگران تحمیل کنی ننتو جلو چشت میگان

  • خوب نگفتی از کدوم معصومه همیشه با سند و مدرک کامت بذار آفرین سعید کوچولو موچولو

  • در پاسخ به شما مسلمان خداشناس عزیز همين بس كه چه خوب است که مذهبیون و دینداران ازاحمق ترينها مى باشند دراثباتش همين جنابعالى شاهد ومثال عينى وهويدا + همه ی مسلمانان گیرامی

  • آقای نویسنده و طرفدارهاش یه پیشنهاد کاملا صادقانه براتون دارم
   حتما یه سری به دی ان ای خودتون بزنید و بابا تون رو پیدا کنید .خدا رو چه دیدید یه وقت بابای اصلی تون پولدار تر بود

   • حححح تا اين الاغها در ايران هستند ،،، عربها سوار و هم مال شؤون و هم مادرشون را اررررررر اينا كه سوارى ميديد به اخوند و سيد ، كيرم تو كس خارو مادر يكيكتون ، يكيكتون يكيكتون ،،،،،

 2. خدا از کسانی که با کارهایشان ، شما را اینجوری از دین فراری کردند نگذرد . اما این راهی که در پیش گرفته اید، عاقلانه نیست . یعنی از لج این آخوندها خودتان را جهنمی نکنید . بدترین گناه نزد خدا تمسخر است . طبع شوخ دارید و می خواهید هجویات بنویسید ، مشکلی نیست . این همه شخصیت سیاسی و .. که نمرده اند . این گوی و این میدان

  • می خوایی بیاییم بهشت به ادامه ی روضه هات برسی .مامیریم جهنم شماترتیب خانوماروبده .
   تازه خبرنداری نمیدونم شایدم داری همه خوشگلهای راستکی توجهنمن.
   هرکه طاووس خواهدجورهندوستان کشد.
   زودتربروکه همه حوری پریابه خودارضائی افتادند.

  • دريغا كه اين بنده خدا جناب نق الدين را به اندازه اسداله عنتر الاغي جهود هم قبول ندارد

 3. نوریزاد جانش را بر کف دست گرفته است از ملت می خواهد برای رهبر دیکتاتور نامه بنویسند تا بلکه با آگاهی بیشتر ملت وضعیت ایرانیان درون کشور از این فلاکت نجات یابد. آنوقت شما در خارج نشسته ای و با این مطالب هجو و بی ارزش و توهین آمیز خودت این نهضت را به گند می‌کشی تا بهانه ای بدست اطلاعاتی‌ها بدهی تا نفس امثال نوریزاد را بند آورند. اگر ساندیسخور هستی و این کارها را عمدا برای تخریب نهضت انجام می‌دهی که بسیار بی شرف و نامردی، و اگر مخالف این رژیمی، پس بسیار غرض ورز، جاهل و نادانی. با این کارهایت فقط نمک به زخم ایرانیان بی پناه داخل کشور به خصوص زندانیان بی گناه دربند ایرانی می پاشی. تف به گور پدر و مادری که تو را تربیت کرده است.

 4. به نویسنده ی این خزعبلات و اراجیف می گویم که به پدر و مادرت فحش نمیدهم، شاید آنها هم از داشتن فرزند ناخلف بی همه چیزی مانند تو شرمسار باشند، اما به خود جاکشت می گویم، من با رژیم پست و منحط حاکم بر ایران به همان اندازه مخالفم و مخالف بوده ام که با رژیم کمونیستی شوروی سابق، اما اگر این رژیم پست امثال ترا به کهریزک و اوین ببرد و ترتیبت را دسته جمعی بدهد، مخالفتی نمی کنم، چون گستاخانه به اعتقادات دیگران چهارنعل می تازی و به مقدسات آنان هرچه که لایق خودت هست نثار می کنی. ابله دیوث، نمیدانم و نمی خواهم بدانم که خود پفیوزت چه اعتقادی داری، چون میدانم وجود و جرأت ابراز عقیده ی کثیفت را نداری، اما همینقدر می گویم که در کسکشی و پااندازی لنگه نداری و اگر یقین کنم که پس از سرنگونی رژیم بی همه چیز حاکم بر ایران، امثال توی بی دین بی ناموس سر کار خواهید آمد، با تمام وجود از این رژیم منحط ستمگر طرفداری خواهم کرد، تا امثال توی بی ناموس بر کشورم حاکم نشوید.

  • کس کش تو هنوز نفهمیدی که جمهوری اسلامی هزار مرتبه از اسلام بهتر و نرمتره!!
   واجب شرعی شد بیام ننه تو دوباره بگام

   • مرتیکه ی مادر به خطا توی بی ناموس معلوم نیست از کجای حکومت اومدی اینجا داری از این حکومت فاسق ایران دفاع می کنی آخه دیوس تو از اسلام چیزی سر در میاری باید بدم مادر جندتو اینجا بگان ننه کیر دزد؟

  • بله درسته آق تیمور
   فقط مسلمونامیتونن به بقیه فحش بدند.چون دینشون برحقه.البته شمابااسلام اصیل خیلی فاصله داری .چون محمدازقول الله مدینه چندتاآبدارشوبارکرددیدجواب نمیده. بروبچه هاروجمع کردرفتن همه شونوبضرب شمشیرردیف کردند.البته جات خالی چندتاازصحابه شهیدشدن همون شب توکافه تریاشعبه بهشت موقعیت شهیدگمنام تاتونستندخوردندوتاصبح حوری بودکه زمین میزدن.

  • ریدم توی اون اعتقادات کە محمد بچه باز و علی کس خول و خاندان جاکشش رو بلائ جان بشریت کرده!

  • یک بولدوزر خاک توی اون سرت که جز نجاست اسلام چیزی توش نیست

  • برو کونتو بده عبدالکسخرنه. خودتو به نفهمی زدی یا واقعا نفهمی. این همه علاف به اسم پیغمبر و امام چه تاجی به سر دنیا زدن که داری سنگشونو به سینه می زنی؟

  • گه زيادی نخور عقب افتاده متعفن. فرقی بين جمهوری کثافت اسلامی و تو مغز خشک ، عقب افتاده نفهم نيست. موقعش که برسه تيکه های تو رو هم با برادران بس می‌گوید:

   گه زيادی نخور عقب افتاده متعفن. فرقی بين جمهوری کثافت اسلامی و تو مغز خشک ، عقب افتاده نفهم نيست. موقعش که برسه تيکه های تو رو هم با برادران بسيجی ميندازيم جلو سگها.

  • تیمور جون که انگار لنگ هم هستی یا مغزت لنگ میزنه!
   ایران و کشورت رو تازیها با استفاده از ترسی که تو از خدای ساخته دستشون داری به یغما بردن، دخترهای کشور تورو میبرن دبی میاندازن جلوی تازیهای ضد ایرانی که با هر فشار به خواهران ایرانی تو انگار که درخت کلفتی را به کوروش و داریوش کبیر فرو میکنند، چون تو عرب دوست نادان خیال میکنی و میترسی از اینکه جهنمی باشد و بهشتی و …
   اسلام همینه که امام نقی عزیز با طنز زیبایش معرفی میکند و امامان و پیغمبرانت نیز همین که اینجا میبینی.
   اگر دوربین دیجیتال کوچولو و یا موبایل برای ضبط تصویر بود میفهمیدیم که در صدر اسلام چه اتفاقات جالبی افتاده است.
   مگه میشه 124 هزار نفر با دارو دسته و ترو تخمشون همه معصوم باشند؟ آخه خریت و حماقت باید حد داشته باشه.
   ببین طالقانی-شریعتمداری- دستغیب- خمینی- خامنه ای- بهجت- مکارم- مصباح چقدر متفاوتند!
   منتظری و بیات زنجانی و غیره مگه علیه چه تفکری جبهه میگیرند، تو از آیات عظام خودتونم بهتر میدونی؟ اونها دارن میگن وضع اسلام ریدمونه اونوقت تو میگی……..
   امثال تو قرار نیست درست بشن. کاش یه جنگ داخلی سر بگیره تو ایران شاید یه عرب-اسلام کشی واقعی ببینیم که از دست شما حرامزاده ها(چون پدرانتون عرب بودن که اینقدر سنگ عربها رو به سینه میزنید) راحت بشیم.

  • بیخدایان لامصب
   ببین مرتیکه ابله دیوس پفیوس هر چی میکشیم ار این قرعان و ازلام حسن حسین لعنتی میکشیم برو تاریخ بخون ببین این ها با ایران په کردند و امروز چه میکنند هر روز به نام دین اعدام جنایت تجاوز فقر گرسنگی نه در ایران در تمام کشورهای مسلمان سوریه مصر تونس یمن و ….تو یه عن خوری ساندیس خور شرف داره به امثال کسکش هایی مثل تو

  • شما از کهریزک بردن نویسنده ناراحت نمیشوی و آنرا به نوعی تشویق میکنی به این دلیل ساده که خودت ماهیتا با آن اراذل و اوباش تفاوتی نداری.از مسلمان بیش از این نمیتوان انتظاری داشت.

   • با اين تلاشهاي برادران عرب پرست خواهر نقي آرزو دارد كه كاش منهم خواهر تيمور بودم

  • گوسفند اول میگی به پدر و مادرت کاری ندارم بعد به طرف میگی بی ناموس .بی وجود تو از ظلم و ستم حمایت میکنی چون یکی با عقیده تو مخالفه بخدا اگه تقی به توقی بخوره امثال تو سوراخ موش اجاره میکنن

  • منم نظر شمارو دارم این رژیم فاسد ترین حکومت در تمام تاریخ ولی توهین به اعتقادات فقط از حیوانات کثیفی مثل نویسنده این اراجیف بر میاد ای تف بر اون مادری که تو رو اینجوری تربیت کرد و در اخر مرگ بر خامنه ای دجال

  • بی شرف وطن فروش.عن هرچی ایرانیه به حلق اون محمد زنازاده و دینش.من وطنم و مردم کشورم را به به همه ی اون اسلام وقران تخمی نمیفروشم

 5. ای دیوث قرمساق، اگه جرأت داری بگو خودت چه عقیده ای داری، تا من به نوبه ی خودم در ایکی ثانیه آن را به لجن بکشم.

  • کیرم به اعتقادت مادر جنده عربها ننه ات رو گایدن حالا بهش افتخار میکنی و سرت رو میگیری بالا کس ننه ات رو خر بگاد

  • ما همه نقوی هستیم. حالا بفرما به لجن بکش اگر با به لجن کشیدن نقویت ذوالنعوظت می خوابه!

  • دین من خرد و اندیشه است که تو صد سال دیگه هم چیزی از آن نخواهی فهمید چون شعور و خردت را عاریه دادی، بام تا شام نجاست آخوند مستراح به سر را استفراغ میکنی. مردک نادان، دینت مال خودت اما جاش تو خونه خراب شده ات است نه تو جامعه. برو تو خونت اینقدر نماز بخون که کمرت بشکنه اما وقتی بزور بخواهی به دیگران تحمیلش کنی، مردمان خردمند بساط خودتو دینتو جمع میکنن میریزن تو همون چاهی که ۱۴۰۰ ساله منتظره ظهور نجاست شماره ۱۲ ازش هستید

   • افتخار میکنم به توهموطنم.کشور ایران افتخار میکنه به غیرتت.باید رید به اسلام و قران و محمد کس مغز

  • تیمور بیا اینم یه حدیث دست اول یعنی حالشو ببری ها، بخوان پدر شاید هم نقی (ع) زد پس گردنت رستگار شدی، کی به کیه: نقل است از امام نقی (ع) که فرمود به جدم محمد (ص) قسم که رستگار شود هر آنکس از شما که دوست و عزیز بدارد ربرهای امت مرا. (به زبان عجم رپر خوانده شود). و نیز نقل است که حضرت فرمودند خدا و فرشتگان خدا دوست بدارند مومنی را که خوشنود سازد ربری از امتم را و بیامرزد هفت نسل از خاندان پیش از او را و هفت نسل از خاندان پس از او را. در همین باب در کتاب لعن الظالمین به الربیون آمده است که امام نقی (ع) نهی کرد ظالمین را از ستم به ربرها (رپرها در زبان عجم) و فرمود همانا از امت من و جدم علی (ع) نباشد کسی که ربری از امت مرا بیازارد. گویند که سائلی پرسید چگونه بدانیم که آن ربر از امت توست. فرمود به خدا هر آینه از شنیدن نام من واجدادم در اشعار رب از این امر آگاه شوید.

  • تیمور کیر به قبره پدره تخمه حرومه بی همه چیزه بی شرفه بی ناموسش بره که تخمه توی ولد زنای بی همه چیزه مادر قحبرو پس انداخت. نجاست سگ به سولاخ کس ننت بره که همانا پس انداختن تو توی جنده خونه های دهات از شیرین کاریاش بوده

  • آقا تيمور اينقدر دوستان به خواهر و مادرت محبت كردند كه آقا حسوديش شد و گفت : اي كاش منهم خواهر يا مادر تيمور بودم

  • دیوث تویی که از عن اسلام و قران میخوری.هر دینی که زمینه ی ظلم به مردم کشورم بشه و باعث عقب ماندگی وطنم باشه از ادرار سگ پست تره

  • موافقم… سطح تحمل خیلی‌ پایین به نظر میاد، تحمل مخالف را باید یاد بگیریم، در یک جامعه دمکرات واقعی‌ باید خیلی‌ صبور تر از این حرف‌ها بود، مطمئن باشید فکری که بد باشد در جامعه دمکرات واقعی‌ دوام نخواهد آورد،

  • باید بدانی که با هر چیزی نمی توان شوخی کرد من اگه با تو شوخی ناموسی کنم خوشحال میشی……..

   • امام ما نقی (نق) در خطبه ناموسیه، زرت دوم فرمود «از ما نیست کسی که شوخی ناموسی با او کنند و خوشحال نشود». پس آنقدر با ما شوخی ناموسی کن که جان از ماتحتت در برود و بپیونند به 13 معصوم. جهت احتیاط هم عرض شود که آن دری که عمر با لگد شکست رفت در ماتحت فاطمه زهرا و نه در شکمش.

   • آخه مرد حسابي عقيده رو با ناموس مقايسه مي كني.چه ربطي داره؟بجاي ناموس ناموس كردن بفرماين برين يه چند تا كتاب بخونين يه زره هم اون مخ لامسبو بكار بندازين..گاييدين ما رو با اين ناموس ناموس گفتنتون…آخه لاشي ها ايراني جماعت اگه شخصيت داشت نميذاشت مخشو با هر حرفي پر كنن. شما ها اگه اينقدر بفكر ناموستون بودين كه نمي داشتين مثه خر بزنن تو سر خودتونو همون ناموسه عزيزتون.شرط مي بندم اگه حكومت ايران عوض شه بازم همين آشه و همين كاسه.همين فرداش بازم يكي مياد دو تا جا نماز اب مي كشه و دوتا سر بريده حسين و پهلو شسكته زهرا و علي اصغر و …تو بلند گو زرزر مي كنه اونوقت مي بينيم اونايي كه ادعاي روشن فكري مي كنن بازم گول مي خورن بازم ميزارن حقشونو بخورن و هم چنان بازم گول مي خورن.ايراني جماعت اگه مي خواست آدم شه خيلي وقت پيش شده بود.

   • یابو علفی عقیده تخمیت ناموست شده پس کیرم تو عقیده ات حروم زاده پدر کونی اسید به زنها میپاشن به دختران تو زندان تجاوز میکنن ککت نمیگزه بخاطر عقیده داعشیت غیرتی میشی لاشی کونی

 6. من هم با توهین به دین میلیونها ایرانی مخالفم و به نویسنده این متن اعتراض دارم. اما ای کسانی که خونتان به جوش آمده…کمی تاریخ واقعی اسلام را بخوانید نه آنچه که آخوندها به دروغ به خوردتان می دهد. از «واقدی» بخوانید که مورخ نزدیک به صدر اسلام است و از «طبری» بخوانید که خود نیز مسلمان بود و از بسیاری دیگر تا بدانید که حقیقت اسلام عزیز بسیار خون آلود تر و زشت تر از آن چیزی است که در کتابهای دینی مدارس آمده است.

 7. من که به اندازهٔ چشمانم به خدا ایمان دارم و به خیلی‌ از مسیر‌های درست،… این متن خیلی‌ برایم جالب بود، چرا به یاد متن تشیّع علوی و تشیّع صفوی دکتر شریعتی‌ نمی‌‌افتیم، اینجا کاملا به لجن کشیده شدن تشیّع صفوی را میبینم، مثلا آنجا که میگوید خاندان ما اساسا با تعقل رابطهٔ خوبی‌ نداشته است، خوب تقدّس گرایی بدون عقل را میکوبد، …باید عقل را وسط کشید و خیلی‌ از نابسامانی‌ها را حل کرد، من اگر روزی بتوانم تصمیم‌های کلیدی بگیرم، حتما نویسندهٔ این متن را در مرکز یکی‌ از مطبوعات قرار می‌دهم، چون قدرت به لجن کشیدن خرافه را در حد بالایی دارد، باید بین خرافه و واقعیت خیلی‌ تفاوت قائل باشیم، در قرآن عزیز میبینیم که خیلی‌ جاها از انسان تعجب می‌کند که مثلا به خدائی باور داشته که نه سودی به او می‌رساند و نه ضرری از او دفع می‌کند، عقل خیلی‌ مهمه، البته این دوستمان هم به دلایلی دوز کوبششن خیلی‌ بالاتر هست که همه بر افروخته شدند… و توی متن همه را کوبیده، هیچ چیز را باقی‌ نگذشته، که این دشمنی میاره… صبور باشیم و یکدیگر را تحمل کنیم… از هم خیلی‌ چیزها یاد خواهیم گرفت

  • وای بر چنین خداباورانی که به اندازه چشمان نابینایشان به خدا ایمان دارند ولی نمی بیند که بارگاه نقوی جایگاه ریدن بر خداوند و 13 معصوم و شیعه صفوی و شیعه شریعتی و شیعه پشگلی و الخ است و باز می آیند و تزرزر می کنند.
   امام نقی (نق)، پس از استماع زنجه موره یک شیعه شاشو

   • ما که چیزی نگفتیم اینقده آتیشی میشی‌… حالا کی‌ گفت ما شیعه بودیم… گفتم به اون click کامپیوترت قسّم که خدا هست.. مگه اینجا همه باید بشاشن؟؟!!؟

  • دین کدومه آقاجون؟؟!!
   با این خزعبلات سالها عمرمونو به باد دادین رفت! اگه دوس دارین با دین سرتون زیر برف باشه خب باشه! اما به دیگران لطفا کاری نداشته باشین!

  • من خودم یکی‌ از کسانی‌ هستم که تمام کتابهای شریعتی رو خوندم…ولی یک مساله بسیار مهم اینکه دین،مذهب، ایدئولوژی نباید، نباید،نباید نباید،نباید نباید در حکومت دخالت کنه. بهمین سادگی‌. بقیه حرفا اضافه است

   • کلا اساس دین دخالت در سیاسته اگه میخواهین دخالت نکنه آخوندارو آتیش بزنین

 8. کسنی که به جای مواجهه با حقیقت انرا این چنین مسخره میکنند و به مقدسات ملت این چنین توهین میکنند در حالی که دم از حق و عدالت و انسانیت میزنند می بینید این اپوزیسیون ضد انقلاب چگونه با مخالفان خود و ملت ایران برخورد میکنند البته از رهرووان اکبر گنجی و دورهی اصلاحات چیز دیگزی انتظار نمی رود
  امیدوارم روزی همه هدایت شوند……………….

  • زر زر زیادی نکن از کی تا حالا تو نماینده ملت شدی ؟که از مقدسات اونها دم میزنی.نمیخواد امیدوار باشی که همه هدایت شوند خودت برو آدم شو

 9. به دوستانی که هنوز به نوشته های شریعتی مراجعه می کنند توصیه می شود کتاب اخیر دکتر اوستا از نزدیکان خوانواده شریعتی را در خصوص شخصیت این شخص مطالعه کنند.(هیچ چیز مقدسی در دنیا وجود ندارد)

 10. اي سرور و اي امام ما
  از اينكه سيدعلي پيام تو را شنيد بسيار خرسندم.
  اگر چه نام تو از 1400 سال قبل به امروز رسيده، ولي سيدعلي نشان داد كه مغزش را از آن زمان آورده است، چرا كه در پاسخ به تو گفت: ما در شعب نيستيم بلكه ما در بدر و خيبر قرار داريم.

  اي سرور ما از تو خواهش مي‌كنم به اين مردك متوهم گوشزد بفرما كه اين مردم در سال 2012 زندگي مي‌كنند نه در زمان شعب، بدر و يا خيبر.

 11. ملتی که خودشو واسه علی‌ اصغر جر میده لیاقتش احمدی نژاد و خامنه ایی. تنها راه سعادت بشر ریدن به ادیان و احترام به حقوق بشر، و آزادی بیان، و باید رید به دهان کسی‌ که فکر می‌کنه دینو بیشتر از این آخوندا میدونه.

  • اگه همه اینجوری به هم توهین کنن، جنگ بوجود میاد. مهم نیست که حق با کیه. مهم اینکه شما یا من نوعی عقاید و ایدئولوژی خودمون رو رسمی‌ نکنیم و بدیگران حکومت نکنیم. هیچ حکومت و نظامی با پشتوانه ایدئولوژی،مذهب،دین عاقبت خوبی‌ نخواهد داشت. منجر به شکست می‌شه. من اگه صبح تا شب به مذهبی‌ها فحش بدم، اونها هم به من فحش میدان..مثله احمق‌ها میشیم. مهم اینجاست که به هم،به عقاید هم توهین نکنیم،احترام بذاریم، تحمیل نکنیم. در یک حکومته آزاد اینا حل می‌شه، دیگه چرا باید همدیگر رو بکوبید.دلیل اینکار فقط و فقط حکومته دیکتاتوری و خودکامه مذهبی‌ است که باعث می‌شه مردم مقابل هم صاف ببندن و همدیگر رو نابود.

 12. شک ندارم که حتا یکی از نامه های نوریزاد هم به دست خامنه ای نرسیده.
  ولی این نامه صد در صد به دست خامنه ای رسیده چون در آخرین سخنرانی اش مجبور شد به آن پاسخ بدهد و گفت که ایران در شرایط شعب ابوطالب نیست و …! :)

 13. درود بر نویسنده ارجمند
  امیدوارم بردباری کنید و نوشته مرا بخوانید:
  من یک آتئیست و بی دین هستم اما: راستش نمی دانم که این تقی و نقی که بوده اند و چه کرده اند اما همین را می دانم که امروز گرفتار شخصی خونخوار به نام خامنه ای هستم و برایم مهم نیست که به چه چیزی اعتقاد دارد. مشکل من با رفتار اوست، نه افکار او. درست است که افکار زمینه رفتار را فراهم می کند. اما چطور کسان دیگری مانند خامنه ای که همان فکر را دارند و به تقی و نقی هم معتقدند، مانند او نیستند؟ پس به نظر می رسد که تقی و نقی در این وسط هیچکاره اند. از همه مهمتر اینکه بسیاری از پیروان همین تقی و نقی ها، امروز با نویسنده محترم در مخالفت با دیکتاتوری دینی شریکند. نگاه کنید به نوشته های مردافکن محمدنوری زاد که به تقی و نقی اعتقاد دارد. نگاه کنید به فعالیتهای شجاعانه مهدی خزعلی. نگاه کنید به نامه فلان طلبه به نوری زاد یا خامنه ای که به تقی و نقی اعتقاد دارد. نگاه کنید به نامه شجاعانه کسی که پدرش در جنگ عراق علیه ایران کشته شده است و زمانی خودش مرید خامنه ای بوده است.
  دوست دارم منصفانه با خودتان داوری کنید: شما اگر مخالف راستین دیکتاتوری دینی هستید، می خواهید با این نوع مبارزه چه کسی را با خودتان همراه سازید؟ وقتی کسانی که مانند من و شما مخالف حکومت دینی اند اما به هر دلیل، به تقی و نقی هم اعتقاد دارند، چگونه باید با آنها حرف بزنیم و چطور به اعتقاداتشان ـ هر چه که باشد ـ احترام بگذاریم؟ یک پرسش دیگر از شما دارم: به نظرتان مبارزه کسانی که روزگاری جزیی از حکومت دینی بوده اند، علیه خامنه ای ثمربخش است یا توهین های من و شما به اعتقادات این افراد؟ من و احتمالاً شما که خارج نشین هستیم ، تا کنون چقدر تونسته ایم در این سی سال یک هزارم کاری را علیه حکومت دینی انجام بدهیم که در این دوسال محمدنوری زاد و مهدی خزعلی و سایر طرفداران سابق حکومت انجام داده اند؟ آیا اطلاع دارید که اثرات کارهای مخالفان داخلی چنان مشکلات برای حاکمیت ایجاد کرده است که دیگر نمی تواند از آن بیرون آید؟ آیا فکر می کنید حکومت از فحش من و شما به تقی و نقی وحشت دارد یا از نامه های شجاعنه محمدنوری زاد که بنیاد خامنه ای و حکومت دینی را بر باد داده و باعث شده تا بسیاری از افراد درون حکومت بدانند در بساط سیدعلی چه می گذرد؟
  مشکل من و شما با خامنه ای است یا تقی و نقی که معلوم نیست که بوده اند و چه کرده اند. (هر چه را هم که گفته اند، به خودشان و اعتقاداتشان مربوط است و لزومی ندارد که من و شما هم خوشمان بیاید.) آیا من و شما واقعاً می دانیم تقی و نقی چه بوده اند و آیا می توانیم آدرس دقیق بدهیم که پلشتی های خامنه ای به تقی و نقی مربوط است؟
  دوست عزیزم، باور کنید من یک آتئیست و بی دین هستم اما در هیچ جای تاریخ نخوانده ام که این آقای تقی یا نقی کاری کرده باشند که امروز خامنه ای به آن مشغول است. اینها هیچکدام حکومت نکرده اند که امروز آنها را با خامنه ای مقایسه کنیم. اینها عده ای آخوند مسئله گو بوده اند که هر چه گفته اند، به خود و پیروانشان مربوط است و من و شما هم کاری به آن نداریم.
  دوست عزیزم، این راه مبارزه با رژیم تا بن دندان مسلح و خونخوار دینی نیست. باور کنید این راهش نیست. شما می توانید آتئیست باشید، بی دین باشید و یا به هر دینی جز تقی و نقی اعتقادد داشته باشید و فعالیت اصلی خودتان را هم بر روی سیستم خونخوار خامنه ای متمرکز کنید. شما که قلم توانمند و دل پردردی دارید، آیا بهتر نیست نیرو و توان خود را در جهت اصل قضیه متمرکز کنید و تقی و نقی را به احترام همانها که در مخالفت با رژیم اسلامی با ما مشترکند، به حال خود رها کنیم؟ باور کنید که اینطور بهتر است و نتیجه بهتری می دهد.
  دوستانه از شما و خودم درخواست دارم اگر واقعاً مخالف حکومت دینی هستیم، بیاییم به اعتقادات کسانی که در مخالفت با حکومت دینی با ما شریکند، احترام بگذاریم و باور کنیم که اثر مبارزه آنها در بین مردم مسلمانی که به تقی و نقی اعتقاد ددارند، بسیار بیشتر از کاری است که ما در وب می کنیم. تنها نتیجه فعالیتهای اینچنینی من و شما دلزده و ناامید کردن همین پیروان تقی و نقی هستند که در مبارزه علیه حکومت دینی با ما شریکند. هرچند عده ای را هم می خنداند. دوستان عزیزی هم که از این نوع نوشته ها می خندند، هیچ اعتقادی به تقی و نقی ندارند و خودشان این راه را انتخاب کرده اند و بهتر از من و شما می دانند که در آینده ایران نه افکار تقی جایگاهی دارد و نه نقی ولی پیروان تقی و نقی به عنوان یک شهروند حق آزادی بیان دارند. آیا بهتر نیست که من و شما نیز از هم اکنون به عنوان تمرین دموکراسی به این مسئله توجه کنیم؟
  من هم روزگاری مثل شما بودم و بعد یکی مثل من که شما را مخاطب قرار داده، مرا مخاطب قرار داد و دانستم که کارم بی فایده است. الان 4 سال است که روی چیزیهای بهتری تمرکز کرده ام و امروز نیز دارم نتایج خوب آن را می بینم. مطمئنم شما هم که استعداد خوبی در نوشتن بویژه طنز دارید، می توانید مفیدتر از این باشید که هستید.
  در این طنز نوشته شما فرازهای بسیار زیبایی بود که نشان می دهد شما نیز حساب تقی و نقی را از خامنه ای جدا می کنید، اما در بیشتر پاراگرافها، این منظور با منظورهای دیگر (که به ان اشاره کرده ام) مخلوط شده است و سمت و سوی نوشته به همان جایی رفته است که این نگارنده در یادداشت خود برای یادآوری کرده است.
  با ادای احترام به شما

  • درود بر شما دوست عزیز

   اول از همه سپاسگزارم که وقت گذاشتید و نظرتان را گفتید. اما باید بگم که اگر قرار است تمرین دموکراسی کنیم و آزادی بیان حکمفرما باشد کسی نمیتواند به کسی بگوید که چه بکند و چه نکند. اگر امثال نوریزاد را تاثیر گذار تر از ما میدانید دلیل نمیشود که از ما بخواهید مسیرمان را عوض کنیم و مانند یا مشابه آنان فعالیت کنیم.
   وظیفه روشنفکر روشنگری است و مصلحت را برنمیتابد. هرچند که در اقلیت باشد. شما فرمودید که مشکل مملکت ما تقی و نقی نیست. در حالیکه ما معتقدیم اتفاقا بنیادی ترین معضل کشور ما نفوذ افکار مذهبی و خرافات بر عامه مردم است و مادامی که چنین است صاحبان قدرت به راحتی میتوانند با نگه داشتن مردم در جهل و نا آگاهی از ایشان سو استفاده کنند.ء
   بهتر است به جای اینکه از ما بخواهید روش خود را عوض کنیم از مخالفان ما بخواهید ظرفیت و تحملشان را در مقابل نقد و طنز و حتی تمسخر بالا ببرند.

   با بهترین آرزوها

   نقی پژوه

   • سلام دوست عزیز منهم مخالف آزادی بیان نیستم.شما کشور آمریکارو ببینید همه آزاد هستن که حرف بزنن ولی تا به حال شده به اعتقادات هم توهین کنن؟حتی توی امریکا هم توهین به اعتقادات و مقدسات دیگران جرم محسوب میشه نمونش آتیش زدن قرآن توسط یه کشیش.که همه محکومش کردن تو آمریکا.ببینید آزادی بیان یعنی احترام گذاشتن بهم نه توهین به همدیگه.شما اگر تاریخ رو بخونید هیچ کدوم از این شخصیت ها حکم قتل کسی رو ندادن و حکومتی نکردن که بخوان حکم قتل بدن.شما سرتاسر تاریخ اسلام رو بخونی یک سند پیدا نمیکنی که این آقایون حکم سنگسار داده باشن ولی کسانی که ادعای طرفداری از این آقایون رو کردن برای منافع شخصی خودشون دست به چنین حکم هایی بردن.ببینید همه حق اعتراض دارن چه بی دین چه بادین.ماها که منکر حضور خدا نیستیم و هرکدوم از ما خدارو به یه شکلی می پرستیم.فقط روش وراهمون فرق داره.شما دوست دارید به هویت ایرانی شماها توهین بشه؟شما دوست دارید به زرتشت و کوروش توهین بشه؟همین الآن همه در مورد نام خلیج فارس موضع گرفتن.پس ببین توهین به هر شکلی زشت ودرو از انسانیت هستش.ببنید زندانهای این حکومت و حکومت شاهنشاهی رو تنها کسانی که زیره شکنجه دوم اوردن کسانی بودن که معتقد بودن حالا به هرچی ولی بهم توهین نمیکردن.دیگه همه گلسرخی رو میشناسیم کومونیست بود ولی توی دادگاه نظامی شاهنشاهی از علی گفت و از رفتار علی و از حسین و آزاد مردیش گفت.من میخوام بدونم اگه یروز شما گرفتار این دزدان وفربگان شدید حاضر هستید از جونتون بگذرید؟بیاید باهم دوست و هم صدا باشیم.اگه به خبرها خوب توجه کنید صدای تیکه تیکه شدن این سرزمین به گوش میرسه ومن از شما خواهش میکنم که هیزم به تنور دشمنا نندازید بزارید ماهم مثل حکومت ترکیه یه کشور آزاد وبهتر از ترکیه داشته باشیم.ناسلامتی ماها 100 سال زوتر از تمام کشورهای اطراف دست پیدا کردیم به آزادی بیان.ممنون میشم

   • از آن جا که معتقدان به قرآن و اسلام٬ قرآن را کتاب خدا می دانند و خدا آن قادر متعال و توانا صلاح دیده به عقیده مخالفش توهین کند٬ ناسزا بگوید و جدا کردن سر از تن مخالف را جاز بشمارد لذا ما که انسان هستیم چرا از این کار خدای اسلام تقلید نکنیم و این دین کذایی را به لجن نکشیم؟
    الله خدایی که مانند انسانها عصبانی می شود فحاشی می کند خوشحال می شود دستور قتل و ترور می دهد تحمل نظر مخالفش را ندارد لیاقتش همین حرف هاست.
    حال امروز مقدس پرستان مانند حال مردم آن افسانه قدیمی است که خشمگین و ناراحت بودند خشمگین و ناراحت نه از آن جهت که کسی بت هایشان (اعتقاداتشان) را شکسته بلکه از این جهت که از بت بزرگ کاری ساخته نیست!

  • همانا که چنین است و جز این نیست که اگر این سرشار آتئیست می بود، هم با افکار خامنه ای مشکل داشت و هم با کردارش.
   امام نقی (نق) پس از استماع سخنان سرشار بی دین نما

  • به کسی چه مربوط که در یک وبلاگی که هزینه اش را خودشان تأمین میکند چی می نویسند؟دوست دارند هرچی دلشون میخواد بنویسند فکر میکنید مالک همه دنیا هستید و هرکسی خواست هرچی بنویسد باید از شما اجازه بگیرد؟چرا اعتراضی به دزدی ها و جنایتهایی که می شود نمیکنند؟چرا وقتی براحتی انسانهای بیگناه را به زندان می اندازند از کار بیکار میکنند و پدرشان را در می آورند خفه خون میگیرند؟اونوقت با چهار تا جوون که خودشان با دسترنج خودشان یه مطلبی می نویسند رگ گردنشون باد میکنه؟آره چون این کار براشون سود داره و خطری هم نداره بجای این اعتراضهای مسخره بهتره به رفتارها و اقدامات ضد بشری معترض شوید البته اگر وجودش را دارید و اگر هم ندارید بهتره خفه خون بگیرید

 14. بر نویسنده این نامه باید بسیار درود فرستاد که نه تنها زبان طنز زیبایی دارد بلکه حاوی نکاتی تلخ و تفکر آمیز است.
  و اما خدمت کسانی که میگویند توهین نکنید:
  چگونه است که دین شما سراسر توهین به این و آن است، چگونه است که کسی را که به خدا اعتقاد ندارد نجس مینامید، چگونه است در برابر کفار اگر زورتان میرسد باید جهاد کنید و اگر نه حیله . چگونه است که با بی حرمتی تمام، زنانی که در جنگ به شما میرسد بر شما حلال میشود، آنگاه طاقت شنیدن یک متن طنز را ندارید؟

  ای چشم و گوش بستگان جنبش تقدس زدایی آغاز گردیده و چه بخواهید و چه نه تمامی زشتی ها و ناپاکی ها را که به صورت یک تابو در آمده بود به چالش خواهد کشید. آنگاه این مردمانند که با شنیدن صداهای مختلف تصمیم خواهند گرفت که حق کدامین است و اگر به اعتقادات خود مطمئنید اینچنین نهراسید و سراسیمه سخنهای بیهوده از زبان نرانید.

  یا نق

  پینوشت: به قول استاد دکتر و ناجی شما محمود احمدی نژاد : آب رو بریزید همونجا که میسوزه !!

 15. هر آن چه که موجب ورم رگ گردن و تصلب شرایین شما گردد ما آماده ریدن در آن هستیم و مسئله به خدا و دین و مذهب منتهی نمی گردد بلکه ناموس و عزت و شرف و غیرت و حمیت و مردانگی و همه و همه را در بر می گیرد. همانا آنقدر بشنوید و یقه جر دهید و شکم پاره کنید تا خسته شوید و تربیت گردید تا نرم و متواضع و فلکسیبل شوید و به آرامش برسید و متوجه شوید که هیچ چیز آنقدر مقدس نیست که نتوان آن را نقد کرد.

 16. سلام
  به زمونه اي رسيديم كه چند نفر پيدا شدن و دارن از طريق دين و اسلام هر كاري ميكنن واز اعتفادات مردم ساده سواستفاده ميكنن.حالا ما نبايد ريشه رو خراب كنيم. اين آدمها هم از خداشونه كه مردم ، از اسلام و پيامبر و…بدشون بياد.چون نبايد بفهمي كه حضرت محمد كي بود.حضرت علي كي بودو…
  چون اگه مردم بفهمن حضرت علي كي بود.عقلشون كار ميفته و ميگن اون عدالت كو و اين … كو؟ميفهمن كه اسلام يعني چي و….نه اينكه يكي تو كاخ زندگي كنه ديگرون تو خيابون و….
  حالا عده اي هم پيدا شدنو ميگن چون اينا بد هستن پس امام ها هم بد بودن!!!!!!!!!!!!!
  اين نظر منه. تو وجود خدا شك نكن.
  موفق باشيد
  من طرف دار كسي نيستم ولي درست تصميم بگيريم

  • آقای رضایی کیر تمام ائمه به کس ننت که اینقدر عاشقشونی کونی عرب پسند ! کیر عربها واسه ی ننت خوبه نه راضیش میکنه؟

  • رضائی تقصیر نداری، یا از ماتحت آخوند بیرون افتادی یا نجاستی را که آخوند بام تا شام تو حلقت میکنه رو داری استفراغ میکنی

  • رضایی جان بنده با تمام وجود مادرتان را کردمو پولشو خوردم. حالا بگو اون آقای دیوث صفتتم بیاد اونم از ته دل بکونم و براتون دعا کنم یا حق

  • اگر تعداد مي خواهي براي آمار دادن از تعداد كساني كه با مادر … خوابيده اند و حالشو بردن تعداد خلفاي راشدين را كم كن

 17. اتفاقا به نظر می رسه که نگارنده متن از جنس خامنه ای و کسانی است که به آنها می تازه چون این طایفه کلا با دیگران ( چه مخالف و چه متفاوت) برخورد خشن و غیر اخلاقی می کنند . وقتی زورشان میرسه می زنند ومی کشند و هر جا که قدرت ندارند اینطور ناسزا و چرند می گویند… اما راحت باش هر چی دلت می خواد بگو … بگو تا خنک بشی سبک بشی …. بگو تا خرافات از بین بره و بجاش لودگی و بی ادبی و ابتذال بیاد … چا اشکال داره شما هم حق دارید… ادامه بده عزیز فقط یادت باشه اگر دیگران هم از روش تو استفاده کنند چه شود

 18. نوشته بودین هیچ چیزی اونقدر مقدی نیست که نشه باحاش شوخی کرد . یعنی اصلا چیز مقدس وجود نداره

  پس منم ننه همه شماهارو گائیدم . کیرم تو کس تک تک خواهر و مادر شماها
  ریدم به قبر ننه بابای نداشته ی تک تک شماها
  خار کسه های لاشیه عقده ای
  معلومه بدجور گائیده شدین همتون

  • lpln جان معلومه بد ننتو گاییدنااااا کاملا مشخصه… داداش غصه نخور آخه اون ننس که تو داری؟ والا از اون موقعی که ما به یاد دارم همش بساط سکسو لحبو لعبو باسه غریبه ها جور میکرده و هر شبم با کارتک باید از زیره اینو اون میکشیدیش بیرون

 19. افرین ودرود بر این همه شوخ گوییت دوستان دین وایین هر کس در قلب وذهنش است اگه کسی عقاید شما را به بازی گرفت مشکل از کسخل بودن شماست ادامه بهده اماما راهت پر پیرو باد

 20. توی قلب ودل نویسنده هیچ خون و گوشتی دیده نمیشه کاملا بتن آرمه است غیر از این من اگه سکو لار باشم اکه فقط حقوق بشر رو بپذیرم یا نپذیرم بلاخره دلم می خوا دبه من احترام بگذارندبا مردم هم من باید اینطور رفتار کنم نه این که من چون سکولار هستم اجازه دارم به عقاید و باور های مردم توهین کنم نویبسنده بایداین اجازه رو به مردم بده بهش بی احترامی کنند میدونم که راضی نمیشه پس با خودش هم روراست نیست یااگرراضی به توهین باشه واقعا دیوانه و از دایره انسانیت که هیچ حتی از حیوان هم پست تر است

  • منطقی جان٬ از نظر شما باور فقط همونیه که شما داری؟ عزیز من٬ مذهبی ها هم هزاران سال است با ترویج زوری خدای دروغینشان که هیچگاه نتوانسته اند منطقا اثباتش کنند٬ نه تنها به باورهای حقیقت جویان جهان توهین کرده اند بلکه در خیلی موارد سرشان را از بدنشان جدا کرده اند … حالا دارن جواب اعمال گذشتشون رو میگیرند! چیزی که عوض داره گله نداره … کسی که از جانش میگذره تا دروغ خداپرستان رو برملا کنه به نظر من خیلی اعتقادش مقدستر از کسیه که بدون مدرک و از روی ترس به یک چیز دروغین ساخته یهود معتقده.

 21. همتون بی غیرت شدید؛این نظام بره سربازهای آمریکایی بیان به خواهرتون و مادرتون تجاوز کنن و بعد رو جنازه امواتتان ادرار کنند؛چرا خوابتون برد ؛این قبری که دارید روش گریه میکنید مرده توش نیست؛

  • چرا مغلطه میکنی؟ اسلامی که به پدران و مادرانمان تجاوز کرد سوزاند و به بردگی کشید. به تو یاد دادند که نخواستن اسلام یعنی خواستن آمریکا؟

  • مگه قراره کشور از دست اینا در بیاد، بیفته دست آمریکایی‌ ها. مگه ایرانیا خودشون عدم نیستن صاحب اختیار خودشون بشن

  • ما ایرانیان وطن دوست باید با هر گونه تحریم و هر گونه دخالت چه خارجی و چه داخلی مخالفت و مبارزه کنیم.
   چه طور غیرت ما قبول میکند که یک سرباز خارجی وارد وطن ما شد و به ناموس ما نگاه چپ کند؟
   این برادران بسیجی و پاسدار که ترتیب خواهر و مادر ما را میدهند مسلمان هستند و از خواهر و مادر ما بعنوان حوری بهشتی‌ استفاده میکند در نتیجه‌ ثواب به ما هم میرسد.
   این رژیم هم بالاخره درست میشود حالا ۶۰۰ سال دگر یا ۹۰۰ سال مهم نیست. خدا بزرگ است. توکل به خدا کن.

 22. این فلکسیبل را خوب اومدی!
  هر گونه افراط محکوم است

  تا دین وسیله ای برای حاکمیت و استحمار (همون خر کردن) مردم است
  مردم ما روی خوشبختی را نمیبینند

 23. متاسفم براتون بدبخت ها،همون بهتر که به ناموستون تجاوز بشه جلوی چشمانتون بعدش بکوبن تو سرتون و نتونین حرفی بزنین ، مثل افغانستان و عراق ؛غرب زدهه ای افراطی بد بخت

  • یک ایرانی، کیرم به دهنت ،ایران و ایرانی یعنی چی .مطمئنم اگه یه بار دیگه به دنیا میامدی و حق انتخاب داشتی ایران رو انتخاب نمیکردی بلکه آمریکا رو انتخاب میکردی آخه کیر هرچی آمریکائیه به کس ننت کس مغز عوضی این عربها بودن که ننتو گایدن و دارن میگان و تو هنوز بهش افتخار میکنی چرا میندازی گردن آمریکاییهای بدبخت

   • این بسیجیها تا حرفی بر ضدشون بزنی میگن سربازای امریکایی میان و… نه عزیز ما میدونیم اولین نفری که فرار میکنه تو بسیجی دزد هستی با پولای ملت بدبخت رنگ پریده. امیدوارم همون کسانیکه بهشون اعتقاد داری روزی حق ملت ایران رو از تو ساندیسخور خائن بگیره. اگه به علی اعتقاد داشتی وقتیکه 6 ماه به کارگر کارخونه حقوق نمیدادن ساکت نمیشدی و نگاه کنی. یا اینکه 3000000000000 تومن دزدیدنو هیچی نگفتی. به نظر من طرفداری امسال شما توهین بزرگتریست به علی و حسین تا متن این وبلاگ.

  • مرتیکه الدنگ، روزی زیر دست و پای این ملت خواهید افتاد همونجوری که صدام و قزافی افتادن. در اون روز نه من، نه آمریکاییها و نه عربها کاری به کار ناموس شما نخواهد داشت چون همه نزدیکی کردن با خوک زگیلی رو به جماع با ناموس شما ترجیح میدن. اما وقتی اون روز رسید، به فرج حیض ندیده لکاته دو عالم فاطمه زهرا قسم می خورم که خودم می کنمت!

  • بد بخت برو متاسف باش برا ناموست که آخوند جاکش خابیده روش داره ازش مفتی کس میگیره همتون یه مش بی شرف و بی غیرتیت

 24. سلام
  عزیز باقر العلومو یادت رفت که زمینای تو بهشتو میفروخت!?چهارده معصومو تو لجن ببینیم باحال تره

 25. عزيز دل برادر،اينقدر نگران آميکائی ها نباش ٬آمريکايی ها اگر بيان زود ميکنند و میروند۰ تو از آينده نيامده می ترسی ولی از گذشته با وجودثبت در تاريخ چيزی يادت نمی آيد۰همين اسلام عزيز٬با سرداران بزرگوارش و امام متقينش و حسن و حسينش که تو بعد از ۱۴۰۰ سال با قمه به کله ات می کوبی برايشان٬آمدند کردند وکشتند وچاپيدند و ماندند ویک‌ نماينده مادام العمر هم باقی گذاشتند که بنام ايشان در ادامه دوران وظايف را لآاَقل در حد خمس و سهم مبارک امام وچاه جمکران و ولايت مطلقه و امام زاده و غيره٬ همچنان مارا بنمايند و ماهم به آن افتخار کنيم۰چنان که ديگرطرفداران حکومت اشاره کردند٬کمی تا مقداری به جمهوری اسلامی انتقاد دارند٬ولی غافل از اين مساله هستند که هرکسی در رأس حکومت و قدرت قرار گرفت قابل نقد وانتقاد است ودرصورت خطا قابل احترام نيست وآنان که خودشان را به آسمان وصل کنند٬هردوشان بی احترام هستند۰

 26. من كاري با اين آدماي عصا قورت داده ي آتئيست و روشنفكر ندارم كه خدا رو قبول ندارن اما از شريعتي خوششون مياد من اصلا واسه كسي كه تو هر زمينه اي قائل به صاحب نظر بودن همه هست ندارم كه انصافا نقي و تقي كه هيچ حتي خود محمد هم ازين آدما بيشتر قوه ي تشخيص و تمييز داشته.اما به شما امام نقي (نق ) عزيز عرض ميكنم كه الان چون دست ارتش سايبري و جوانان خدا جوي مسلمان بهت نميرسه خدايي حال ميكني چه جوري با آرامش و طمانينه جوابتو ميدن و ميگن : (با لهجه ي جوانان خدا جو و مسلمان خوانده شود ) آقا جان آخه دين چه ربطي به اين حكومت داره چرا مردم رو زده ميكنيد از دين…. مطمئن باش اگه از جايي كه ده سال پيش اونجا گوزيدي با خبر بشن ده تا عمليات انتهاري و ريزشي و رويشي ميكنن . اما الان كه نميتونن محل غيبت شما رو پيدا كنن رفتار تقيه آميز رو در پيش گرفتن تا مثل محمد زماني كه تو مدينه بود و ارتش سايبري نداشت سرش تو … جبينش بود و حتي بت هاي مشركان را تقديس ميكرد زير جلكي هي ميان و حركات رافت آميز ميزنن.اميدوارم هميشه واسه ي اين آدمها تو غيبت باشي تا غير از تلاوت آيات … شعر كاره ديگه اي ازشون بر نياد.موفق باشي و غايب.
  يا نقي ادركنا و حفظ الله مخرجه في الگلباران وجه المومنون.

 27. خطاب به جوون مملكت و ديگر كله سِنداني هاي مذهبي ِ منفعت پرست و البته نفرت انگيز:
  اسلام جزبُروز فقرو اختلاف طبقاتي جنگ و ترور و فساد فراگير، نقش ديگري در تاريخ بشري نداشته است..
  نديد چيزي جز ، مِهر و نَفقه و صيغه و جَزيه و حق امام و….همه از راه هواي نفس اون موجودات چندش آوري كه به آنها امام انبيا نيز ميگويند بر نتابيده است؟!؟!
  خشم مقدس اديان ابراهيمي و بدترين نوع آن يعني اسلام باعث فروپاشي خود است
  تنوير افكار براي مردمان پست ِ مسلمان بي نتيجه است ،كه نرود ميخ آهني بر سنگ !
  امام حسن 80 همسر داشت محمد باحرمسرائي با 300 همسر! و……
  اينان گواه خوك صفتي رهبران اسلامند
  افعي هيچگاه كبوتر نميزايد …..انتظار داريد مردم ابله مسلمام ذهينت گرائي كنند ؟! و با ارائه ادله مبرهن از مزخرفات مندرج قران به حقيقت آن پي ببرند ؟؟!
  ….كوهها ميخهاي زمينند!!
  ….زمين را 6000 هزار سال آفريديم!!
  ذوالقرنين ،‌نديد خورشيد را صبح گاه از پشت كوه بيرون مياوريم و شب هنگام در چشمه آب سياه غرق ميكنيد تا همه جا تاريك شود !!
  ستاره گان كه چراغهائي هستند به سقف آسمان آويزان كريدم تا شب هنگام شياطين به مسلمان تعرض نكنند!!!

  و ميليونها خزعبلاتي كه ايرانيها تازه اونا را كشف كردند …!!
  در همه فحشهاي شما مسلمان بيشك به آن جرثومه هاي فسادتان يعني انبياء چندش آورتان منعكس خواهد شد،‌خود دانيد
  اي مسلمان ،‌ايزد شمارا با درسهايش به مسير عشق و پاكي راهنمائيتان كند كه با تفكرات و سكنات نفرت انگيزتان دنيايي را به گند كشيديد!!

  در ضمن مسلمان خدار كشف نكردند بلكه با ساخت موجود دهشَت باري مرد صفت انتقام گير به نام الله باعث شرمندگي پروردگاه اهورائيمان شدند
  اي مسلمان اي سر زير برف كردگان ابله و لي آزار رسان، هيچكش زورش به حماقت شما نميرسد كه انسان در جهل خود متعصب است ،‌اما خودتان با رزالت فراگيرتان از قانون كائنات خارج نيستيد- ببنديد بگيريد بكشيد ، ولي ، بزودي به زباله دان تاريخ خواهيد رفت و بدين شيوه برگ جديدي در شكوفائي بلوغ ذهني بشر خواهد شكفت

 28. در جواب تمام كساني كه فحش دادند بايد بگويم تا زماني كه اين فرهنگ شما هست جمهوري اسلامي هم هست و خواهد بود به مدد امام زمان و امامان عزيز ديگرتان

 29. یعنی اینقدر از دروغ بودن اسلام مطمئنی که میای اینطور بیشرمانه و وقیحانه توهین میکنی؟!
  اگر مطمئنی پس اول باید دلایلت و شواهدی که باعث شد به این نتیجه برسی رو بگی و بعد نقد کنی(نه توهین)
  و اگرم مطمئن نیستی که بیجا میکنی اینطور توهین میکنی.(مخصوصا گجستک ملعون)
  حق ندارید به خدا و فرستادگانش توهین کنید.حق ندارید به هیچکس توهین کنید.فقط حق انتقاد دارید.
  خدا شما رو ببخشه.

  • دینی که توش برده داری آزاده و زدن زن مجاز و زمین در اون صاف و خورشید در شب می رود در باتلاق و شهاب تیر خدا برای زدن جن ها ، به جز خرافات چیزی نیست. این دین دقییقا بر پایه معلومات محمد ساخته شده ، هیچ خبری هم از علم لدنی در آن نیست . نقد برای وقتی است که ایده ای در جایی ایراد دارد ، نفد می کنند تا تصحیح کنند . شما بگو چه طوری دین را اصلاح می کنی ؟ قران را چه طور عوض می کنی ؟

  • اونیکه مدعی وجود چیزیست باید دلیل بیاورد اخوی … تو که سهله٬ همون پیغمبر و همون قران مقدست هم نتونستن با منطق وجود خدا رو ثابت کنن … این برهانهای نظم و علیت و اینها رو هم لطفا بیخیال شو … یک دلیل منطقی و نه تخیلی و نه احتمالی و شاید و باید بیار عزیز.

 30. من فقط میتونم برا همتون آرزوی مرگ کنم از ته دل!
  دیگه نمیدونم چی بگم بهتون

  دلم شکست
  اشکم در اومد
  ایشالله که نفرینم بگیره
  بذار منم دلمو خالی کنم
  خاک عالم بر سرتون که ….
  ولش کن
  ارزش فوش هم ندارید

 31. جدا چه انسانهای فرهیخته و مودبی عضو این کمپین هستن به به آفرین به شعور و ادبتون و خاک بر سر مملکتی که روشن فکرش شما یاوه گویان چاله میدونی هستین

  • وپیروان اسلام هم همچین مودب نیستند … اگر تاریخچه نظرها رو دنبال کنید میبینید اول مسلمونها شروع به فحاشی کردن … من خودم کلا با فحاشی و استفاده از کلمات رکیک مخالفم ولی قرار داشتن در اکثریت و یا معتقد بودن به خدا مجوزی برای آزاد بودن در فحاشی علیه مخالفان رو نمیده … پس اگر قراره کسی نفرین بشه همه باید بشن و اگر قراره کسی آزادانه نظرش رو بده همه باید بتونن … نمیدونم متوجه میشید یا فقط آزادی رو برای هم عقیده های خودتون قایل هستید!

 32. به مهدی: بذار دلت بشکنه. تو که به فحش میگی فوش همون بهتر اشکت دربیاد.

  به سینا: هیچکس اینجا ادعای روشن فکری نکرده.

  به تامو: امثال تو که هر کاری دلشون خواست تو این مملکت کردن (مثل تسخیر سفارت انگلیس) بعدش اومدن توی وبلاگهاشون همینجوری که من دارم جواب میدم، جواب بقیه رو دادن. الان من مهره انگلیسم. نه؟ «ترجیح میدهم مهره انگلیس باشم تا مهره این جمهوری اسلامی که هر گندی دلشون می خواد میزنن، بعد میگن این اسلام واقعی نیست.

  اینجا تو کانادا مردم گوشت خوک میخورن، مشروب میخورن، هر شب هم توی کاباره و دیسکو هستن، دخترهاشون فقط با یه شرت و تی شرت ساعت 3 نصفه شب از بار برمیگردن و هیچکس حق تجاوز نداره. هیچکس حق توهین به دیگری رو نداره و همه به هم احترام میذارن. هر کس هم عقیده خودش رو داره و برای خودش تبلیغ مذهبی میکنه، ولی حق نداره به دیگران به خاطر مذهبشون توهین کنه. اسلام در بهترین حالتش قرار بود همین کارها رو بکنه دیگه نه؟ پس دیدید که هیچ ربطی به اسلام نداره؟ اسلام هیچ نفعی نداره برادر من. خواهر من. یه کم سفر کن. بقیه دنیا رو هم ببین بعد با عقلت بشین کلاه خودتو قاضی کن، اونوقت بیا اینجا نظر بده.

 33. امام فرمود:
  بکشید اینها را که اینها خروج کردند بر ما.و ما می کشیم این ها را
  چون که ما نمی شناسیم این ها را.

  سخنرانی امام در جمع طلاب اعظامی به لاس وگاس

 34. به نظرم درست است که نبایدصریحا به دین واعتقادات مردم سطحی که تعصب کورکورانه دارندتاخت ولی گریزی ازواقعیت نیست وبایدسرانجام روزی تقدس گرایی ازاین افراد برداشته شود درست همانگونه که درکشورهای دموکرات وازادانجام شده

 35. اول خیلی خندیدم . یعنی با مزه بود واقعا. اما نکته ش اینه که همه چه موافقین و چه مخالفین اینقدر تو چارچوب و جدی بهش نگا کردن. یعنی راست راستکی می خوان براش دست به یقه شن و پا بده یه کتک کاری بکنن.

  این فقط مختص متعصبین مذهبی به گمانم نیست. نمی دونم ما دوست داریم اونچیزی که ما دوست نداریم وجود نداشته باشه. اون هم بشکل افراطی. مثلا اگر من از این بلاگ بدم میاد یا فکر می کنم می خواد شخص بزرگی رو خراب کنه. خوب نمی آم بخونمش. خلاص. حالا اصلا می گیم نه من خیلی شخصیت جدی ام و می خوام جلوی تخریب شخصیت مورد علاقه یا هر چیم بگیرم (یعنی فکر می کنم مردم و مخاطبین شعور ندارن و هر کی می تونه هر طور دوست داره شکلشون بده). به جای اینکه بیام اعصاب خودم خط خطی کنم هی فحش بدم و بستونم می رم یه بلاگ راه می ندازم در رابطه با اون شخصیت، خوبی هاش، دستاوردهاش و …مطلب می زنم ، تخقیق نی کنم و سعیمی کنم اون ادم اون طوری مه من فکر می کنم بوده به مردم بشناسونم …اینقدر هم روش کار می کنم که مخاطب بیشتری مثلا از این بلاگ جمع کنه. خیلی سادست بخدا. فقط اگر قبول کنیم و بپذیریم که نخوایم همیدگرو خفه کنیم، بکشیم.

  دوستان عزیزه وطن پرستم که از اسلام بدتون میاد (مثل بنده) اینقدر به عرب ها فحش ندین تورخدا. اینا بذر کینه ست اینا بذر نزاد پرستیه که خودش در توع خودش بسیجی گراییه….ما هم به کشورهای زیادی حمله کردیم ما هم تجاوز کردیم ما هم خون ریختیم. کوروش کبیر، که اینقدر همه مون دوستش داریم کم به کشورهای مختلف حمله کرد؟! چون ما دوست داریم مطالب مثبت رو درباره عزیزانمون بشنویم دلیل نمیشه که اونا بدی نداشته باشن. همین کشور گرجستان رو شما فرض بفرمایئد. عین موردی که همه ما به عربا فحش می دیم. اونا به شاه عباس و بعضا ایرانی های فحش می دن. …بابا نزدیک هزار سال گذشته، ول کنین گذشته رو سر جدتون. بی خیال تعصب های کیلویی، کم کشیدیم این همه سال از افراط و تفریط مذهبی.

  • روشن گر ترین و ضد خرافه ترین دین در دنیا اسلامه .شما کدام دینی رو سراغ دارید که بگه لا اکراه فی الدین یعنی هیچ اجباری در پذیرش این دین نیست بلکه براهین و استدلالهای ما رو ببینید و بشنوید بعد عاقلانه تصمیم بگیرید.
   اگه دین غنی تر و استدلالی تری پیدا کردید از پذیرش اسلام سرباز بزنید.شاید کسی بگه من نه اسلامو قبول دارم و نه هیچ دین دیگری رو.باید به این شخص گفت انسان فطرتا از قوانین و برنامه ی خاصی تبعیت خواهد کرد چه بخواهی چه نخواهی. چون خداوند بشر را ذاتا دین مدار آفریده.
   یعنی کسی که شیطان پرست یا لاییک است برای خودش تابو و قوانین دارد و همینطور بقیه ی ادیان.
   عزیزان انسان فقط با پیروی از یک دین کامل به آرامش نهایی میرسه چون این در فطرتش نهفته ست.
   اگه قبول ندارید میتونید امتحان کنید.
   رفقای من هیچوقت تفسیر خاصی از دین رو به نام اسلام نقد نکنید بلکه اسلام رو با تعالیم خودش بشناسید تا بفهمید که آزادی بخش ترین دین دنیاست
   شما به این جمله از امام حسین دقت کنید و ببینید که برای کدام مرد غیرتمند و آزاده ای در سراسر دنیا گوارا نیست:اگر دین و آیینی ندارید در دنیای خودتون آزادمرد باشید.
   اینه شعار اسلام .
   والسلام

   • هالو.

    بنده چند سالی است که به قول شما لائیک هستم. (البته لائیک بمعنای شیطان پرست نیست). هیچ دینی ندارم ، ملاک و معیارم هم دین ادم ها نیست. همه برام عزیزن و سعی می کنم تا جائی که ظرفیت دارم موجبات ناراحتیه کسیرو فراهم نکنم. خودمم هم وقتی آدم ها رو فراتر از باورهاشون نگاه می کنم و بهشون «رنگ» خاصی نمیدم آرامش بیشتری دارم. دوما دوسته من در دین اسلام تناقض های مکرری وجود دارد که به نمونه اش خیلی خوب اشاره کردی! در این دین اجباری نیست اما اگر بدان وارد نشوی کافر خوانده می شوی و بنا به سنت عبدمطلب که در اسلام نیز تکرار شده، اموالت برا مسلمان حلال و زن و بچه ات می توانند به تاراج بروند. آری دوسته من اسلام یک دین نیست. یک طرز فکر جنایت آمیز است! برخلاف مطلبی که عنوان فرمودید نه عیسی نه موسی دیگران را به زور شمشیر و خونریزی به دین خود دعوت نکردن و به دیگر کشورها و دیگر قبایل برای منافع خودشون و بنام خدا و گسترش دین لشکر کشی نکردند. محمد بن عبداله تشنه قدرت بود و آنرا بدست آورد. شما که ناقدین اسلام رو نصیحت می کنید بد نیست کمی مطالعات گسترده تری انجام دهید. ببنید بخوانید و از منظر تاریخی بسنجید. از منظر منطقی بررسی کنید. متاسفانه مسلمانان اشکالی که دارند همیشه توجیهی دارند که همه چیز با عقل و اندیشه ناقص ما قابل هضم نیست. اگر هم چنین طرز فکر یدارید . مانعی ندارد هضم نکنید اصلا قضاوت هم نکنید. فقط بخوانید . یک دوره یک ساله فقط بخوانید موافق و مخالف همه را بخوانید. قران را بخوانید. تاریخ اسلام را بخوانید . …نتیجه هر چه که باشد مطمئنا آرامش بیشتر ی به شما می بخشد . می دانید مشکل ما چیست به گماان این کمترین ما عادت به خواندن نداریم تعبیر اسلام یا هر چیز دیگری صرفا از روی مثلا کردار مادر بزرگی صورت می گیرد که ما دوستش می داشتیم و فرضا خیلی هم معتقد بوده یا حتی نفرتی که از اسلام وجود دارد بعضا به نفرت از رفتار رژیم فاسد و ملایان ربط داده می شود. عرضم این است که اگر با یک کنکاش شخصی و بایک بینش به اعتقاد یا انکار برسیم آرامش بیشتری هم خواهیم داشت و دید وسیح تر البته . باشد که ادم ها بدلیل اعتقاد و باورشان نکشته شوند نه مورد تبعیض قرار گیرند و نه مورد ظلم قرار گیرند . چیزی که در اسلام مسیحیت و بهودیت و حتی زرنشتی گری هم رخ داده.

   • حاج آقا خدا قبول کنه. استفاده کردیم. بوی بهشت از کامنت شما ما رو به راه راست رسوند. من یک لائیک بی‌ دین بودم که با کامنت ملکوتی شما به ناگهان نور نجات از طریق کامپیوتر بر من وارد شد….

   • کس نگو مومن، همه ما توی ایران مدرسه و دانشگاه رفتیم و این کساشیر رو صبح تا شب تو کون ما کردن و همه ما هم میدونیم این دین کامل شما چه معجون نفرت انگیز و چندش آوری هست.

   • شاشیدم به دین اسلام که چیزی جز قتل و غارت و جنایت و فساد توش نمیبینم

   • بدبخت اون دین کیریت گفته در دین هیچ اجباری نیست بعد شمشیرشو ورداشته از ایران تا اسپانیا رو به خاطر گسترش اسلام (البته برای گاییدن زنان دیگر کشورها و گرفتن برده و غنیمت) به خاک و خون کشیده، از مغزت استفاده کن علی

  • هالو جان٬ بچه کجایی؟ خیلی حال کردم با نظرهات … نمیدونم حالا چون صددرصد با نظرات من مشابه هست من خوشم اومده یا چون واقعا مودبانه و منطقی گفتی خوشم اومده .. بهرحال دمت گرم

 36. فحش دادن فقط نشانه ی ضعف و جهله پس به دل نگیرید.
  کسانی که فحش میدن من مطمئنم که اصلا دشمنی و کینه ای از کسی ندارن فقط دنبال یک انسان با ظرفیت و خوش فکر واهل دانش میگردن که جواب سوالات کوچک و بزرگشون و بده و اونهارو قانع کنه.
  دوستان من هم مثل شما جوونم و تو ذهنم هزاران سوال بدون جواب و حل نشده دور میزنه و منو آزار میده ولی همیشه به دنبال بهترین راه و منصفانه ترین مسیر بودم.
  باور کنید مجهولات ما اینقدر هم لاینحل و مشکل نیست که نشه پاسخش رو پیدا کرد.
  اگه انسانی فکر کنه همونطور که فکر میکنه درسته اون روز براش روز سقوطه…

 37. لا اكره في الدين؟!
  اهان از اون جهت ؟
  1 کشتار قبیله بنی قریظه:
  علی پس از پیروزی بر قبیله بنی قریظه تعداد 900 نفر از مردان قبیله را در مقابل گودال هایی که از پیش کنده شده بود سر برید( تاریخ طبری ج3 ص1088)
  2 کشتار خاندان ازد:
  علی و یارانش در یک روز تعداد 2500 نفر از خاندان ازد را سر بریدند بنحوی که کسی زنده نماند تا دیگری را دلداری دهد(مروج الذهب ج1 ص729)
  3 کشتار خوارج:
  در نهم صفر سال 38 هجری در محلی واقع در دشت نهروان جنگ خونینی بین لشکریان علی و خوارج روی داد که در این جنگ حدود 1800 نفر از خوارج به قتل رسیدند
  4 نبرد لیله الحریر:
  علی در نبرید به نام لیله الحریر در حدود 500 تا 900 نفر را از دم تیغ گذراند. (منتهی الامال ج1 ص153)
  5 کشتار عبدالله خرمی و یارانش:
  آنانکه دست رنگ کرده بودندو شادی وشعف در اثر در گذشت محمد نشان داده بودند علی و خالد بن ولی همه را بکشتند و اجسادشان را در اتش سوزاندند( تاریخ طبریج 4 ص1380.1464-طبری ج6 ص2420.2265)
  ………………..
  ………………..
  كدام دين ديگري را غير از اسلام سراغ داريد كه سرشت آن آدم كشي و نسل كشي باشد؟!!!
  انسان آزاده دنبال دين نميرود و موجودي انتقام گير و خونخواري مثل الله نميپرورد!
  شيطان هم مانند الله دست پرورده دين است، شما شيطان پرستيد كه اول موجوديت درد اؤر منحرف و منحرف كننده را ميپروريد سپس از آن ميترسيد و به آن سنگ پرتاب ميكنيد و سپس ميگوئيد بقيه غير از مسلك شما شيطان پرستند ؟!

  ميدونيد ؟ من به اين نتيجه رسيدم حس طنز مسلمان همتا ندارد !!

  • دوست عزیزی که میگه علی کشته و در تاریخ طبری ذکر شده.خوب مگه کوروش و داریوش نکشتن زیباترین شهر زمان خودشون بابل رو فتح نکردن؟وویران نرکردن؟ببینم اگه شما دست دوستی به کسی دراز کنید طرف مقابل دست شمارو زخمی کنه چیکار میکنید؟اگه برای چندبار دست دوستی دراز کنید و طرف مقابل دست شمارو قطع کنه چیکار میکنید؟اگه یکی با شما پیمان صلح ببنده و بعد به شما خیانت کنه چیکار میکنید؟کار که همیشه روسیه و چین ودیگر کشورها با ما کردن.شما دارید برعکس میخونید ولی باز خوب هستش میخونید.همین قرآن مگه نگفته برید تحقیق کنید و بعد انتخاب کنید.مگه تو همین قرآن نگفته قصاص کنید ولی بعدش گفته اگه بگذرید و ببخشید بهتره.مگه تو همین قرآن از دوستی و گذشت حرف زده نشده؟دوست خوب من مشکل من و شما ادیان نیستن مشکل من و شما اشخاصی هستن که به اسم ادیان دران آدم میکشن.مگه اروپای دروی کشیشها وجود نداشت همون کشیشها که الآن شدن دایه بهتر از مادر برای آزادی خودشون زمانی بهشت فروشی میکردن و جنایت میکردن.شما کدوم مسیحی رو دیدی کدوم اروپایی رو دیدی به مسیح توهین کنه؟شما چرا میخوایید تفرقه افکنی کنید؟ببنید وضع کشور تونس رو اخوان المسلمین بیشترین آرارو اورده.ولی همین حزب مذهبی ورهبران معتقد به حکومت دینی نیستن.شما همین ترکیه رو ببینید که الی ماشاالله ایرانی ها همیشه اونجا هستن ببینید حاکمانش دیندارترین آدمها هستن ولی همه آزاد و برابر هستن.نزارید اتفاقی در سال 57 تو ایران رخ داد باز رخ بده

   • من نمی‌دونم چرا احساس می‌کنید ما چون با اسلام مخالفیم باید بیایم از کوروش دفاع کنیم. خوب اگه کوروش هم کارهای پیامبر و ائمه رو انجام داده، من از اون هم اعلام برائت می‌کنم.

   • خفشو بد بخته عرب زده. کوروش بود که اولین قانونه اساسیو نوشت و تو اولین قانونش گفت احترام به زن واجبه اونوقت کی اینو گفت؟؟؟؟؟؟؟؟؟ موقعی که اعراب وحشی زنا با دخترا رو زنده به گور میکردن . لیاقتتون همون ته چای آخوندای پس فطرته

 38. خامنه ای بر حق نیست>>>>>>> نباشد
  خمینی بر حق نیست >>>>>>>>نباشد
  امام هادی بر حق نیست >>>>>> چرا بر حق نیست؟ حکومتی را به انحطاط کشانده؟ مردمی را غارت کرده؟ پول نفت را به فلسطین داده؟ بابا دست بردارین>>> امامان ما جز تعلیم یک زندگی سعادتمندانه و جز حق و حقیقت نگفتن. من نمی دونم امامی که در طول زندگی خودش یک بار غذای اشرافی نخورد میخواست من و شما رو اسیر خرافه کنه که چه گیرش بیاد >>>>> عزیز من به خدا شهرت اینقدر شیرین نیست که برای دست یافتن بهش بخوای همه چیزو در هم بکوبی >>>> چرا همه رو از تبار هم میدونی؟ تو آزادیت جریحه دار شده؟ مرد باش محکم بایست و بگو خامنه ای حقم را پس بده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111

 39. واقعا» برای همه تان متاسفم
  ایرانی و این همه بد دهنی
  پس فرهنگ 2500 ساله ای که می گفتند اینه!
  برای خودم متاسفم که خودمو هموطن چنین افرادی می دانم!!!!!!!

 40. از همه دوستان متشکرم که با نظرات متنوع باب چالش نظام سراپا غلط جمهوری اسلامی را فراهم نمودید کمال تشکر را دارم و خوشحالم که ما بی شماریم در پابان به همسویان این پیشنهاد را دارم که روی هدف متمرکز شویم بعد از فحش و نا سزا که سران نظام را سزاست و دل ما را خنک میکند بیاییم درجهت افزودن به نفراتمان زکاوت به خرج دهیم

  • لعنت خدا بر تو ای حرامزاده دین فروش انشا الله تو قبر می بینمت چه جور حالی داری و اونجا هم اهل بیت به داد میرسن بدبخت بیچاره به دو دست ابا الفظل العباس سلام الله اگر مرا در گدازه های آتش فشان بیاندازند هرگز بر نو کران علی لعن نمی گویم چه رسد بر بر خودش بدبخت بیچاره توبه کن بگو یا علی مدد

 41. اونهایی که میگن دین چه ربطی‌ به خامنه‌ای داره، مثل اینکه یادشون رفته که کل این نظام ولایت فقیه مشروعیت خود رو از همین دین اسلام و احادیث و روایت منتسب به امامان گرفته. بنابر این برای خشکاندن این نظام بایستی ریشهٔ مشروعیت اونرو زد.

 42. من که اعتقادی به دین ندارم اما انقد ابکیش نکنین نقد وکه بگن اینا یه مشت دیوونه ن باسیاست پیش برین..بهترین راه حل عمل نکردن به این دستوراته نه مسخره کردنش..

 43. بیچاره ها به فکر اخرتتون باشین.
  هر ادم بی شعوری هم اگه یه بار قران رو بخونه مبفهمه که اگه حقیقت باشه اونجا حساب کارش با کرام الکاتبینه پس از خدا بترسید .
  از او طلب امرزش کنید
  خدا بخشنده و مهربان است.

  • باهات موافقم،
   فقط آدمهای بی شعور اگر یک بار قران رو بخونن خیال می کنن اون دنیا خبریه. واگرنه آدمهای با شعور با خوندن قران به راحتی می فهمن افسانه های برخاسته از باد شکم یک بیمار جنسی در 1400 سال پیش به درد دنیای امروز و جامعه مدرن بشری نمی خوره.

  • قرآن رو یه بار دیگه بخون اگه بازم نتیجه قبلی رو گرفتی حتما به بیمار بودن خودت شک کن و در اولین فرصت قرآن بدست و کرام الکاتبین گویان خودتو به یه روانشناس برسون

 44. من خامنه ای هستم .. امروز رفته بودم مستراح لوله ی آفتابه رفتم تو کونم صدا زدم یا امام زمان کمکم کن دیدم آفتابه در آمد کیر آقا رفت تو کونم آن روز چه حالی کردیم جای بسیجی ها خالی..

  • ازهمون موقع فتوا صادرشد كه بجاي آفتابه شلنگ بگذارند كه دراز تر است و آقا بيشتر حال ميكند

  • این ایین و مسلک. و ادب بالای شما.نشان دهنده.شعور و فهم بالای شما دارد!!!
   با فردی مشکل داری.داشته باش.به مقدسات ما ها چیکار داری.
   حداقل تو حرف زدنت 4 تا حرف منطقی و باشعور بزن نه فوش دادن.نا حداقل 4 نفر را به راه خودت بتونی بکشی.
   با این فحاشی ها اولین کاری که کردی من را از خواب بیدار کردید.تمام شما ها و متوجه خیلی چیزا شدم.
   شما ها که دارین از قران حرف می زنید.اول بفهمین بعد حرف بزنید.به قران قسم که شما ها اگر 1 بار قران را کامل می خوندید.الان این حرف ها را نمی زدید.
   خواشا دست از جهالت بردارید.
   فحاشی یادتون نره تا مسلک خودتون را نشون بدین.

 45. جمیعا لطفا بزنید تو آب یخ.
  بد و بیراه گفتن که هنر نیست جیگر من!

  نکته اینجاست که هیچ چیزی تو این دنیا مقدس و بزرگ نیست. به قول یارو گفتنی، «من جلو بابامم سیگار می‌کشم». پس بقیه تکلیفشون روشنه. حالا این وسط هر کسی یه جور تقدس شکنی می‌کنه دیگه. بین چند تا روش، شاید یکی بهتر از بقیه باشه، ولی در کل دم همشون گرم.

  بعد اینکه کل دین یعنی گول مالیدن سر ملت از همه جا بی‌خبر. کار با اسلام و یهود و اینها هم ندارم. سران همشون یک مشت حرف بی‌حساب زدن، همشون ملت رو به عناوین مختلف سرکیسه کردن و چاپیدن. همین کلیسا مگه کم دهن ملت رو سرویس کرد؟ خاخام و اسقف و آخوند و مفتی و اینها هم نداره. سر و ته یکیه.

  دیگه اینکه یه سری احکام مثل نماز و روزه و نیایش (توی همه ادیان) رو اگر از انسانیت و اخلاق برداری، هیچ مشکلی پیش نمیاد. ولی حالا اخلاقیات و خوبی و محبت رو از هر دینی که کم کنی، هیچی ازش نمی‌مونه و باید بریزیش دور.

  پس لطفا هر کسی ماست خودش رو بخوره (به قول حاج مارمولک). اینطوری همه خوشحالن.

  یه سوال:
  با خودت خوب فکر کن، به منم جواب نده.
  اگه بجای ایران توی اسپانیا یا فنلاند هم به دنیا اومده بودی، بجای این حرف‌ها یه چیز دیگه از کودکی شنیده بودی، الان باز هم سنگ یه سری چیز ها و یه سری افرادی رو که مطئنم هنوز هم نمی‌شناسیشون (مثلا اسم مادر طرف رو می‌دونی؟ ولی احتمالا اسم مادر فلان فوتبالیست رو بدونی ها) رو به سینه می‌زدی؟!!!

  چاکس (چاکریم).

 46. چرا به اعتقاذات میلیونها نفر توهین میکنید؟ با رژیم مخالفین …. خب باشه اما چرا اینجوری ابراز میکنید ؟
  خدا نگذره از کسی که این سایت رو راه انداختن
  شما مخالفت با رژیم رو بهانه کردین دردتون چیز دیگست. اگه الان زمان شاه بود باز هم همین توهین ها رو میگفتی
  درد شما اینه که مردم بی قیدو بند بشن کسی چه میدونه شاید منا فع شما تو اینه که مردم بی غیرت بشن
  جواب این کارتو میگیری

  • بله، یکی از انگیزه‌های ما مخالفت با رژیم هست. و گرنه اگه حکومت دینی نداشتیم یا اسلام توحش رو گسترش نمی‌داد مطمئن باش اسلام به تنهایی برامون اینقدر ارزش نداشت که بیایم براش وقت حروم کنیم. اگه زمان شاه بود هم مسلما من باز آتئیست بودم ولی شاید این وبلاگ رو نمی‌زدم. اون موقع ضد حکومت دیکتاتوری شاه وبلاگ می‌زدم و احتمالا با کوروش شوخی می‌کردم.
   یک چیزی این وسط هست که شما بهش می‌گید غیرت و ما می‌گیم تعصب. غیرتی که به شما اجازه میده حکم مرگ یکی رو صادر کنید. اگه این غیرت هست، آره! ما دوست داریم بی‌غیرت باشیم.

 47. اگر دین ندارید، آزاده باشید…
  شکر خدا که امام ما روزی جمله ای گفتند که مانند کتاب خدا وصف حال امروز زمانه ی ماست، حال محبوب شما چی…. !!!؟؟؟؟
  به نظر من، اختلاف نظر کسانی که در مورد این مطلب نظر دادند، به لقمه هایی که خوردند…
  ای کاش کمی ادب داشتیم…. و بعضی حرمت ها رو حفظ می کردیم…
  ای کاش کمی فکر می کردیم…

  • امامتون هم در لفافه گفته آزادگی و دینداری دوتا چیز کاملا جدا و مستقل از هم هست . قربون آدم چیز فهم… پس چرا مارو مجبور میکنید دین داشته باشیم … شاید منفعت بعضیها در اینه که ما دین داشته باشیم تا بتونن به هوا و هوسهای شخصیشون برسند.

 48. اول از همه خطاب به سرشار تو هیچ کیر ما هم نیستی چه برسه به بی دین پس واسه من ادا در نیار .اما اصل حرفم به (شیمبل و گجستیک و ……)راستی من تو دوران بلوغم به کیرم میگفتم شیمبل.اگه امام علی (ع)همه ی
  ادمارو گردن زده و … من نمیدونم شما خواهر کسته ها چه جوری الان زنده اید .هر چند بقیتون بمونه وقتی اقا بیاد .در ضمن کسی که وطن و ناموس هم وطن و دین شرفشو بفروشه دیگه نباید حرفی واسه گفتن داشته باشه شما عین اون کونی یایی هستین که میخوابن میدنو بد میگن دیدی کردمت. لابد الن میگین کی منظورش وطن و این حرفاس .من نمیدونم این جمهوری چه خواهر مادری از شما قاییده که این جور خودتونو خواهر و مادتونو بردین دادین زیر کیر صهیونیستا . دادا مگه ما مرده بودیم. خطاب به مدیر وبلاگم میگم چقدر دادن رفتی ننه و ابجیتو دادی دارن میکنن بخدا ما ان ماییه ایم متونیم ساپورتت کنیم بیا در ضمن راهه دوریم نمیره . اینقدم کیر کیر نکننین اون دو تا دونه لپه و یه دونه برنج که امش کیر خایه نیت..شما بچه که نیستید کس کش بچه اید .اگه پسرید که سگ کی باشید باشید خودتونو قایم نمیکردید ادرسی چیزی میدادید میومدیم خدمتتون . (من از همه بچه های با ادب و مومن و حیدری عذر میخوام که این جور حرفتی رکیک نثار اینا کردم حقشونه ایشالا اقامون میاد اونوقته که بهشون میگم خرافه و دین و این چیزا یعنی چی اگه قرار بود کسی بتونه یه کاری بکنه حداقل تو این سی سال میکرد میبینید که به لطف خدا هیچ غلطی نتونستن بخورن..ما تا جون داریم پیرو ولایت علی و رهبری هستیم باشه که خدا رحمتش شامل حالمون بشه )خوب مدیر سایت زنا زاده فکراتو کردی؟

  • راستش ما هم مدتیه دنبال آقا امام زمانیم بگیریم بکنیمش ولی لامصب خودشو قایم می کنه و آدرسی چیزی نمیده بریم خدمتش برسیم!

  • حیدری، این تقدیم به تو و تهی مغزهایی مثل تو، تکبیر

   اماما ! من بر آن سیمای همچون عَنترت ریدم
   بر آن ریش و سبیل و صورت بد منظرت ریدم

   گرچه دورم با تاسف از!حضور انورت لیکن،
   من مخلص غیاباً بر حضور عَن وَرت ریدم

   امامی، رهبری، اما بقدر خر نمیفهمی
   به ریشت ، بر آن فهمِ هم از خر كمترت ریدم

   به توضیح المسائل ، آن اراجیفی كه بنوشتی
   به تالیفات بی ارج و بهای دیگرت ریدم
   به تسبیح و عَبا و جامه ی تقوی كه پوشیدی
   بر آن عمامه ی پیچیده بر دور سرت ریدم

   شنیدم گفته ای مسجد بُوَد از بهر ما سنگر
   به سرتاپای آن مسجد كه باشد سنگرت ریدم

   ز حزب اللّهیان تشكیل نیرو دادی و لشكر
   به نیرویت، به حزبت، بر تمام لشكرت ! ریدم

   نه تنها بر خودت بل بر طرفــدارانت ای خائن
   که بر فرق پسر، دختر، برادر، خواهرت ریدم
   نداری چون پدر، من از پدر چیزی نمی گویم
   ولی ای بی حیا رهبر به روح مادرت ریدم

   عیال مهربانت وقت ریدن شد فراموشم
   كنون (با عذرخواهی) بر دهان همسرت ریدم

   تو ریدی بر تمــام مملکت منهم پی جبران
   ز انگشتان پا بگرفته تا فرق سرت ریدم

   تو آن جغدی که بال و پر ترا بخشید آن کوسه
   روا باشــد اگـر گـویـم که بر بال و پرت ریدم
   بُوَد گوش تو كر، فریاد ملت بی اثر، ای خر
   کنون من ای خر مُظطَر، بر آن گوش كرت ریدم

   • برادر جان مگر اسهال داري كه بهر ريدن اينقدر حال داري
    بكن اول تو اسهالت مداوا سپس بنشين بروي قبر آقا

  • منظورت از به لطف خدا هیچ غلطی نتونستن بکنن و اگه کسی می خواست یه کاری بکنه تو این سی سال می کرد. دقیقا چیه؟ مثلا ایران با خاک یکسان میشد اونوقت میشد یه کاری؟ مگه مملکت و جون ادما مال خامنه ای ایه که بخواد اینجوری با زندگی همه بازی کنه؟ دیگه می خواستی چی بشه با این وضع اقتصاد؟ سال 57 دلار 7 تومن بود بی انصاف. اونوقت ما وطن فروشیم؟ وطن رو چجوری میفروشن؟ به گا دادن اقتصاد وطن فروشی نیست؟ اونایی که از اول در جریان بودن همگی قید این حکومت و اون خامنه ای ریاکار رو زدن. اگه میگی مسئول این وضع اقتصاد احمدی نژاده که رهبرت اگه بصرت داشت از احمدی نژاد کیر نمی خورد که اول بگه بهش رای بدید بعد به گه خوردن بیفته هی بیاد نصیحت مشفقانه کنه. اون خمینی هم اگه بصیرت داشت با بنی صدر موافقت نمی کرد یا کار رو به جایی نمی رسوند که بگه جام زهر رو نوشیدم.. اون محمد اگه بصیرت داشت به یارانش تو جنگ احد نمی گفت اینجا رو ترک نکنید ولی اونا ترک کردن. فکر کن خب یه ذره. قرار هم نیست از انگلیس و اسراییل حقوق بگیری تا بشینی فکر کنی. فکر کردن مجانیه. خائن به این مملکت تو و امثال تو هستید که فقط وضع خودشون رو میبینن و میان میگن جمهوری اسلامی خوب همتونو گاییده. اینو می تونی به اون کارگرایی که تو این 8 سال احمدی نژاد از کار بیکار شدن هم بگی؟ به اونایی که نون ندارن بخورن و دیگه دینی براشون نمونده هم میگی جمهوری اسلامی خوب همتونو گاییده. آفرین.

  • تیمور لنگ دین من همونیه که تو داری! فقط فرقش اینه که من به این دوازده+دو رأس امام جعلی که آخوندهای ولدالزنا برا این ملت فلک زده درستش کردن و اصل دین رو به انحراف کشوندن بی اعتقادم

  • حیدری حیف که جوازه سگ کونیمو باطل کردن مگر نه میومدم ترتیبه خودتو خار و مادر گرامی و زنا زادتو میدادم که دیگه کیره گنده ترز دهنت قورت ندی بی ناموس. از کس شعرات کاملا مشخصه که آقا و پیروانش بالا خوابه اون مامانه جنده صفت و زنا کارته . نمیدونم آقات چه گهیه ولی هر گهی هس خوب توله سگیو پس انداخته که سوژه خاص و عام شده

 49. به جای به رخ کشیدن سایزآللتتون ، بشینین منطقی فکر کنین : (از همه خواهش میکنم فحش ندن ، آزادی بیان رو در نظر بگیرین پیشاپیش ممنون ) :

  1. ما دنبال چی هستیم ؟
  2. کجای اسلام بده ؟
  3 . خامنه ای چرا خونخواره ؟
  4 . مشکل اصلی با اسلام چیه ؟
  5 . دلایل پیشرفت امریکا ؟

  نکته 1 : مائی که دم از ازادی بیان می زنیم باید ازادی ادیان رو در نظر بگیریم . این اصلا مد نظر نیست که دین الوهیت خدا پیغمبر امام تشیع تسنن وجود دارن یا نه ، مهم اینه که اینا اعتقادات مردمن . ما باید احترا خودمون رو بذاریم . و برای پیشرفت فکر کنیم . با فحش دادن نه شما تخیله روحی میشین نه حرفتون تاثیر گذاره .

  نکته 2 : ما اگه :
  حرومزاده باشیم ، مامانمون یکیه !
  اگه پذرسگ باشیم ، باباهامون یکیه !
  اگه دیوث باشیم ، از یه قماشیم !
  اگه جاکش و کس کش و دگوری و فاحشه باشیم ، هممون توی یه خیابون راه میریم !
  ….

  نکته 3 :
  کسی که میخواد بجنگه میاد تو گود !
  وگرنه منم بلدم پلن بریزم بدم ملت اجرا کنن !

  اگه کوچکترین فحشی بدین یعنی هنوز خیلی بچه هستین و نمیتونین منطقی فکر کنین .

  مهمترین سوال : گیرم که نظام عوض شد : شما چی بدست میاورین ؟
  اگه میگین ازادی : بگین چه نوع ازادی .

  مرسی از همتون .
  خوشحال شدم کمه تو جمع شما قرار گرفتم .
  thanx a lot

  • من به این اعتقاد شما که باید لزوما به عقاید مردم احترام بگذاریم اعتقاد ندارم. آیا شما به این عقیده‌ی من می‌تونید احترام بگذارید؟!
   نکته ۲ رو که اصلا نفهمیدم. در مورد نکته سوم هم من موندم ما کجا به ملت plan دادیم؟!
   جواب سوال‌تون هم سهل ممتنع هست و من ترجیح میدم پاسخ به این سوال رو به باقی دوستان بسپرم. به نظر من رژیم حاکم از همین مردم تشکیل شده و ما باید قبل از تغییر حکومت، باید طرز فکر مردم رو اصلاح کنیم. ملتی که بدحجاب بودن یک نفر رو تعرض به خودشون می‌دونند و نمی‌تونند حدود آزادی شخصی رو محترم بشمرند لیاقت‌شون همین حکومت هست.
   به عقیده‌ی من کامنت شما که قرار بوده به صورت میانجی عمل کند بسیار ضعیف نوشته شده است. اگر دقدقه‌ی شما آزادی ادیان است، که مطمئن باشید مانعی بزرگ‌تر از جمهوری اسلامی برای پلورالیسم دینی در ایران وجود ندارد.

  • نازنین جان با تشکر از شما از همین تریبون اعلام میکنم که تا آدمایی مث شما عین پهن تو این مملکت ریخته نظام عوض بشو نیست که نیست ( این توهین نیس عین حقیقت سو تفاهم نشه یه وقت ! )

   1- ما دنبال چی هستیم؟ جواب این سوالت کاملا مشخص و نیاز به توضیح توش نمیبینم

   2- میگی کجای اسلام بده؟ اگه اسلام خوب و مقدس بود که الان آلت سودجویی یه سری افراد نمیشد و ما تو کشورمون حداقل آزادی بیان داشتیم نه این که تا یکی میاد راجع به رهبر اظهار نظر میکنه بهش ننگه محاربرو بچسبونن و حکمه اعدام ببرن براش. اگه اسلام خوب بود که الان 60 درصد مردم زیره خط فقر نبودن.

   3-خامنه ای چرا خون خاره؟ چون کشوره ما تو لیست بیشترین اعدامیان در سال از کل جهان جایگاه دوم به خودش اختصاص داده !! . چون تو زندان های ما , بیشترین قشر افراد رو زندانیان سیاسی تشکیل میدن که اونام بعد از یه مدت به هر دلیلی اعدام میشن و یا زیر شکنجه و تجاوز از بین میرن.

   4-مشکل اصلی با اسلام چیه؟ جوابش تو سوال 2 هست

   5-دلایل پیشرفت آمریکا ؟ اینم هر آدم عاقلی یکم تفکر کنه و به روز باشه میفهمه چیه . چرا امثال شما ها اینقد به آمریکا حسادت میکنه ؟ چرا؟ چون از لحاظ قدرت کشور یک جهانه؟ چون به کشور رویاها تبدیل شده؟ چون چشم دیدن اینو ندارید که هم وطنتون الان رفته اونجا داره تو ناسا کار میکنه؟ ها؟
   حالام برای اینکه خودتونو تخلیه کنید بگید آمریکا هیچ غلطی نمیتواند بکند!!!

   این نکته رو بگم که لطفا خودتو به ما نچسبون اینقد نگو ما ما. من و تو زمین تا آسمون فرقه مونه. من و امثال من تو فکره آیندمونیم و تو و امثال تو غرق تو گذشته اید و هنوز تو زمون دوران جنگه تحمیلی سیر میکنید . اون وقت میگن چرا پیشرفت نمیکنیم ؟!
   واقعا برا کسایی که مثل شماها فکر میکنن و آزادی تو سکس و تجاوز این چیزا میبینن متاسفم .
   شما لیاقتون همین آخوندان که به هوای زکات و فطریه و صدقات و حج و این چیزا تلکتون کنن و پول نفتتونو بکشن بالا یه آبم روش اونوقت بگن مردم ما باید با این تحریم ها و بدبختی ها مبارزه کنن ( اونوقت خودشون تو آرامش و وفور نعمت سیر کنن ) اینم از نظام عادلانه اسلامی !! اینقد عادلانه اس که خدارم به شک برده.
   فقط میتونم براتون این آرزو رو کنم که یه روز بشه سرتونو از زیر برف بکشید بیرونو ببینید دور و برتون چی میگذره

   وسلام نامه تمام

  • خامنه ای اینا رو ول کن آبجی. بشین 30 ثانیه فکر کن ببین چرا وقتی کریستف کلمب قاره آمریکا رو بعد از شونصد قرن کشف کرد (که اون زمان مثل رفتن به کره ماه بود)، چه جوری میشه که یه عده بومی از قبل اونجا بودن؟ یعنی آدم و حوا هم میرن زیر سئوال آخه. یعنی کلاه آخه اینقدر گشاد؟!!!!

 50. نازنین هههههههههههههههههههههههههههههههههههه!!!!!!!!! بعد از کلی خنده میخوام بگم اگه اینجا آزادی بیان نبود که شما بیای از جمهوری اسلامی دفاع کنی به معنای دیگر خایه مالی خامنه ای رو بکنی .! کجا میرفتی، این سوال منه؟ ممنون. جواب سوالاتت
  1- ما دنبال کسی هستیم بتونه با عقل زندگی کنه نه با خرافات.
  2- جایی از اسلام بد نیست اونایی که با اسلام مردمشون رو میکشن نام اسلام رو بد کردن..
  3- چون آدمایی مثل تو خودشونو زدن به کوری خون ریخته شده ی جونای ایرانی رو تو زندان و بیرون زندان نمیبینن.
  4- ما مشکلی با اسلام نداریم مشکل اصلی شمایید که باید مغزتون شستوشو داده بشه .
  5- به ما ربطی نداره … دلایل پس رفت ایران آدمایی مثل شما هستن..
  آخرش بگم دلم برات سوخت … و ممنون که به فکر فحشای بقیه هستی .. نکته 2 ت یعنی میگی بابا و مامان تو با باباو مامان خامنه ای یکیه .!!!!!!!

 51. نمی خواستم وارد بشم اما …
  دوستان که نه ، اما خوانندگان گرامی توجه کنند ؛ اینکه اسلام بده یاخوبه اصلن مهم نیست .اسلام هم یه عقیده است مث عقاید دیگه.طرفداراش تندرواند و شایدهم بدتر. نکته ظریف ، تحمل دیگرانه توی آزادی ! تصور کنید هیمنقدرکه این افکار توی سایت,برای شما توهین آمیزه, برای اون اهل تسننی که به خلیفش وام المومنینش فحش میدین هم هست . تصور کنید توهین ازین بالا تر برای یه مسیحی که بپسر خدای اون میگین آدم خاکی ؟ یا یهودی یا زرتشتی یا بودایی ،یا…یا… فکر کنید اگه همه اینها میخواستن مث ما دیگران(ما) رو بخاطر توهیناشون پاره کنن چی می شد ؟ یه نیگا به دورو ورتون بندازین می بینین تمام بزن بکش های قومی قبیله ای دنیا یه پاش مسلمونان ! چرا ؟ اسلام واقعی رو نفهمیدن ؟!! طالبان اسلام رو نفهمیدن !؟چون خون شیعه واسشون حلاله یا آخوند نداشتن درست آموزش ندیدن ؟!!مساله مهم واسه ما اینه که همیشه حق با منه نه باکس دیگه و فقط من میفهمم نه تو! بیاین یه باردیگه زندگیمون رو مرورکنیم ببینیم چه جور بوده(البته معلومه که زیاد انتظار نمیشه داشت! ) آبا همیشه به بقیه نخندیدیم ؟! من بقیه صفحات را هم ورق زدم؛ببنید خواننده ها چی نوشتن؟!اونایی که مخالفن، یا لعن می کنن یا میخوان سرببرن!اگه تازه همین رو هم یه طیف درنظر بگیریم حد وسط ندارن !!!(توجه کنید!).اماحضور نازنین جون!مشکل از جایی شروع میشه که آزادی رو تقسیم میکنید به انواع مختلف!اونوقت توی این تقسیم مال من با مال تو فرق داره.به تو میرسه به من نمی رسه !یا به من یاد میدن که اگه به من نرسه ،نباید بذارم به تو برسه !!مث پیرمردایی که عاشق کناردریان ولی چون ازشون گذشته حتمن برای همه بده!(خودمونیم تاحالا دریا دیدی؟)اونایی که میگن این سایت توهین آمیزه ، خوب نخونن !!نوشتس عموجان!اونم بفارسی!به8میلیارد زبان زنده دنیا که نیس که!تازه فیلتره!نخون! مث اینه که به من بگی بهت فحش بدم ،گوش کنی ،ناراحت بشی !!تازه همین هایی که شلوغ کردن فکر میکنید خوندن ؟شنیدن که یکی نوشته و یکی خوانده و یکی خونده و ازهمه مهمتر این آخری !!(ماکه نمیتونیم امابقیه شنیدن که یکی یه چیزی خونده !!«وای به روزی که بفهمیم چی شد!! »)آقای امام هم که طنز بسبار بسیار بسیار ظریفی دارن!خداوکیلی کف کردم !!چه تنهایی بنویسه یانه !مشکل اینه که دست رو جایی گذاشته که واسه ملت تابوست!میتونست زیرکانه تر باشه اما این حدشم خلاصه یه حدیه دیگه !!ولی واسه اونایی که اینقدر ظریفن که بفهمنش و نرنجند(یاحداقل بقول بزرگترای صبور قدیم :به دل نگیرن !) حیفه که اینجوری بنویسیم و واسه اونایی که نفهمن حتمن نوشتن نداره !! نظر خودمومیگم !تندی فلفلش اونقدی زیادهست که می تونست نباشه !!میتونست بجای اینکه یکی راهی بیمارستان شه و بقیه در رن،دستورطبخ و خود اون دست بدست توی خونه ها بچرخه و تأثیرویروسیش رو روی افکار بذاره !! مث خیلیایی که بعضی چیزارو فراگیرش کردن !! نگیم می خوایم با خرافه مبارزه کنیم که اونوقت برابر عرایضم هرکدوم تعریف متفاوتی از خرافه داریم!…کاشکی امام یه چرخش استراتژیک بکنن!! راستسی درمورد متن دانشجوی ترم اولی و درس دادن استاد که نمی دونم کجا نوشته بودید : تا حالا نشده با دکتری واحد درسی ورداری و سر کلاس بفهمی که هیچی بارش نیس ؟؟!!
  تحمل زیاد …

 52. خامنه ای کونی که به قرآن اعتقاد داره چرا آدم کشی میکنه !!!!!!!… خامنه ای ادم کش کونی..

 53. مسلمونها شاکی‌ هستن که چرا کسی‌ با انتقاد از دینشون بهشون توهین میکنه. اوّلندش که من اگر بیام بگم اون محمد بچه باز بود و دلیل هم بیارم که ایشون با بچه ۹ ساله خوابید پس قاعدتا میشه بهش گفت بچه باز، این که دیگه توهین نیست عزیز. یک واقعیت تاریخی‌ هست. شما خودت اگر کسی‌ رو ببینی‌ که با بچه ۹ ساله می‌خوابه اسمش رو چی‌ میذاری؟؟ من اگر بگم علی‌ قاتل بود، دلیل هم بیارم که چون یک روز ۹۰۰ نفر رو طبق شواهد و کتاب‌های معتبر گردن زد، خوب این هم توهین نیست. شما خودت چه صفتی به فردی که یک روز ۹۰۰ نفر رو می‌کشه میدی؟؟ پس اصلا صورت حساب مساله اشتباه هست. من به گفتن این حرفها توهین نمیکنم، سوال می‌کنم و جواب می‌خوام.

  حالا بذار بگم کی‌ توهین میکنه: اون مسلمونی که می‌خواد من عاقل به این واقعیت نگاه کنم و باز هم بگم محمد و علی‌ معصوم بودن و بهترین افراد روی زمین، داره به من توهین میکنه. اون آقایی که به من میگه یا این دین رو قبول کن یا کافری و کشتنت واجب، داره به من توهین میکنه. مسلمونی که میگه تو نامسلمون اجازه نداری تو ماه رمضون آب بخوری که مبادا من مسلمون نتونم روزه‌ام رو نگاه دارم داره به من توهین میکنه. وقتی‌ میگی‌ یا روسری یا توسری با منی که مسلمون نیستم، داری توهین میکنی‌.

  شما شبانه روز دارین توهین می‌کنین، عین خیالتون هم نیست، اون‌وقت ما که واقعیت تاریخی‌ رو بهتون نشون میدیم میشیم بی‌ تربیت و توهین اگر؟ خیلی‌ پر رویین!

 54. اقاي خامنه اي ادم خيلي خوبيه,شما جشم ديدن نداريد…
  اسلام هم دين خوبيه, شما نميفهميد

 55. مرد مومن این حرفا چیه میگه امام نقی خودش ننه خامنه ای رو تو شهر نوی سامره پیدا کرده بود و کرده بود و دقیقا میدونه که این حروم زاده از تخم خودشه.

 56. جانم فدای امام نقی و امام خامنه ای
  انشالله پسرش مهدی با ذوالفقار حیدریش گردن هرچی بی ناموس مثل شما هاست رو میزنه

  • چقد کوته فکر و کودنی تو دیگه . به مولا خر اگه تو این مملکت بود تا الان به قبرس پناهنده شده بود اونم از دسته یه مش کودن مثل شماها…اینقد منتظره مهدی بشین تا زیره کونت علف سبز شه.

 57. شاشم فدای قبر خمینی و دهن خامنه ای کونی
  …..بعد از ظهورش قاتلای خون خوار ولدالزنایی مثل تو و خامنه ای رو گردن میزنه.

 58. وقتي قرآن را با دقت ميخوانيد به آپارتايد خشني ميرسيد كه نه حتي گفتمان اُرول: “همه انسانها با هم مساويند، اما برخي مساوي ترند ” – بلكه آپارتايدي كه ميگويد :”هيچكس با محمد مساوي نيست ، بلكه محكوم به مرگست!!” …. اين نشان ميدهد الله در قرآن ميخواسته غير محمد ها را از بين ببره آنهم از طريق ممدلي ! اين در حالي است كه در ديگر اديان خدا خودش دست بكار ميشود و بندگان خود را قتل عام ميكند …!!! پس الله و خدا يك شخصيت مشابه ندارند …عنايت بفرمائيد :
  در واقع هرگاه قرآن با دقت خوانده شود موارد متعدد دیگری از این دست نیز یافت خواهد شد درك حواهيد كردكه الله موجودی متفاوت با خدا خواهد بود و اگر اینگونه باشد الله تبدیل به موجودی خیالی و ساخته ذهن بيمارِ محمد تبدیل خواهد شد که محمد برای نیل به اهداف خود وی را تخیل کرد و به مردم نیز معرفی کرد. البته به نظر من خود خدا نیز موجودی خیالی است و حقیقت ندارد اما برای کسانی که عدم وجود خدا را درک نمیکنند و توانایی پذیرش عدم وجود خدا را ندارند باید دستکم توانایی درک این را داشته باشند که الله با خدا بسیار متفاوت است و موجودی موهوم و خیالی است- هرچقدر در قران دقيقتر ميشويم در ميابيم محمد همان الله و الله ِ محمد همان شيطان است …..!!!!!!!
  وقتي پايه عقيدتي بر اساس فساد باشد ، ….تا ثريا ميرود ديوار كج!!
  آثار بدبختي و فلاكت مسلمان را بايد دراين زير بنيادِ لجن جستجو كنيد….ميبينيد ؟ تناقض، فساد ، مرگ ، ترويج ترس ، جن و موهومات هيچ جاي اين هرزنامهِ محمد بيمار را ترك نميكند!!!!!!!
  واقعا بر اين مسلمان بايد گريست كه دچار مَسخ مبنائي هستند….
  مَسخي ديناميك كه تمام ذهن مبتلابه ها را پر كرده و،هيچ فضائي براي تفكر برايشان باقي نگذاشته………عربها و ايرانيهاي عرب پرست ، فقط قشري ، مصرفي ، و آماده بخور هستند و به قول فولاد وند ، منتظرند تا موجي ايجاد شوند و بپرند روي موجسواري بگويند ، ما ابرقدرتيم ما اختراع كرديم، ما بهترينيم، و ما باهوشترينيم ، ما كشف كرديم……….. طبلي پر سرو صدا و مانند قرآن ميان تهي……
  افولي مرگبار كه كه گوئي هيچ راهي غير از با پاي چب و ارد مستراح شدن ، وطي با مرد، بچه بازي، مال پرستي ، صيغه وزنبارگي ، تقيه و دروغ برايشان وجود ندارد…..الي عجب!!!
  میدانیم که حوزه بررسی ماهیت خدا (خداوند چیست؟) و بحث در مورد وجود او بطور کلی مربوط به فلسفه و بطور جزئی مربوط به فلسفه دین است. معمولاً فلاسفه دین خدا را بعنوان یک موجود کامل و ماوراء طبیعی تعریف می‌کنند. گمان نمیکنم هیچ فیلسوفی وجود داشته باشد که تعریفی متفاوت با این تعریف از خدا داشته باشد. کمال خدا به این معنی است که او در تمام ویژگیهایی که دارد کامل است، یعنی اگر دارای علم است، علمش در حد کمال است (علیم است)، اگر دارای قدرت است، قدرتش در حد کمال است (قدیر است)، چون دارای رفتار هست طبیعتاً دارای اخلاق نیز هست، بنابر این از لحاظ اخلاقی نیز در حد کمال است، یعنی بطور مطلق خوب و نیک است.
  اختلاف نظر اساسی که بین فلاسفه خداباور و بیخدا وجود دارد بر سر وجود چنین موجودی است، فلاسفه خداباور (الهیون) معتقدند چنین موجودی وجود دارد و فلاسفه بیخدا نیز معتقدند چنین موجودی وجود ندارد. اما باید توجه داشته باشیم که در موضوعات مطرح شده توسط فلاسفه، خدا معمولا به عنوان یک مفهوم بسیار کلی در نظر گرفته میشود، حال آنکه هزاران خدای مختلف و متفاوت در باورهای رایج دینی و شخصی وجود دارد که متکلمان و نه فلاسفه دینی از وجود آنها دفاع می‌کنند. در این نوشتار من نشان خواهم داد که اگر فرض کنیم براهین اثبات وجود خدا مانند، برهان نظم، برهان وجودی، برهان امکان و وجوب و غیره حتی اگر هم درست باشند، در نهایت وجود موجودی را اثبات می‌کنند که بسیار متفاوت با خدای دین اسلام، الله است.
  اگر اینگونه باشد، متکلمین اسلامی و مدافعان اسلام در واقع از براهین فلسفی که فلاسفه دینی آنها را توسعه داده اند سوء استفاده می‌کنند و فرض می‌کنند که خدای آنها همان خدایی است که فلاسفه خداباور و بیخدا بر سر تعریف آن اختلاف نظر دارند، در حالی که این فرض، فرض درستی نیست. در این نوشتار من از آیات قرآنی برای نشان دادن اینکه میان خدای فلسفی و خدای قرآن تفاوت فاحش وجود دارد استفاده خواهم کرد. از دیدگاه سکولار، خالق الله محمد و یا سایر کسانی هستند که در نوشتن قرآن دست داشته اند و از آنجا که محمد و سایر آن اشخاص درک فلسفی چندان درستی از خدا نداشته اند، موجودی را در قرآن انعکاس داده اند که بسیار متفاوت با خدا است.
  در هر بخش از این نوشتار یکی از ویژگیهای خدا را با الله مقایسه خواهیم کرد و نشان خواهیم داد که میان الله و خدا در آن ویژگی اختلاف وجود دارد.
  ****بروز احساسات و میان الله و خدا تفاوت اساسی با یکدیگر
  احساسات تنها از موجودات غیر علیم بروز میکنند. دلیل اینکه یک شخص عصبانی میشود این است که ناگهان از پیامدی غیر قابل پیشبینی که قبلاً آنرا نمیدانسته است آگاه میشود و انسانها به دلیل علیم نبودنشان است که این احساسات را از خویش بروز میدهند. در زیر به چند نمونه از احساساتی که در قرآن به الله نسبت داده شده است اشاره خواهد شد. این احساسات نیز نشان میدهند میان الله و خدا تفاوت اساسی با یکدیگر دارند.
  سوره اعراف آیه 152
  إِنَّ الَّذِينَ اتَّخَذُوا الْعِجْلَ سَيَنالُهُمْ غَضَبٌ مِنْ رَبِّهِمْ وَ ذِلَّةٌ فِي الْحَياةِ الدُّنْيا وَ كَذلِكَ نَجْزِي الْمُفْتَرِينَ
  آنها كه گوساله را (معبود خود) انتخاب كردند به زودي خشم پروردگار و ذلت در زندگي دنيا به آنها مي‏رسد، و اينچنين كساني را كه (بر خدا) افترا مي‏بندند كيفر مي‏دهيم.
  تنها در صورتی ممکن است الله از گوساله پرستی غضب کند که از پیش نداند این مردم رو به گوساله پرستی خواهند آورد.
  سوره نحل آیه 106
  مَنْ كَفَرَ بِاللَّهِ مِنْ بَعْدِ إِيمانِهِ إِلاَّ مَنْ أُكْرِهَ وَ قَلْبُهُ مُطْمَئِنٌّ بِالإِْيمانِ وَ لكِنْ مَنْ شَرَحَ بِالْكُفْرِ صَدْراً فَعَلَيْهِمْ غَضَبٌ مِنَ اللَّهِ وَ لَهُمْ عَذابٌ عَظِيمٌ
  كساني كه بعد از ايمان كافر شوند – به جز آنها كه تحت فشار واقع شده‏اند در حالي كه قلبشان آرام با ايمان است – آري آنها كه سينه خود را براي پذيرش كفر گشوده‏اند غضب خدا بر آنها است و عذاب عظيمي در انتظارشان!
  در این مورد نیز عصبی شدن الله تنها در صورتی منطقی است که او از پیش نداند چه کسانی سینه خود را برای کفر گشوده اند.
  *** آزمایش کردن
  الله بر اساس قرآن موجودی نادان است. یعنی چیزهایی را نمیداند و برای اینکه آنها را بداند دست به آزمایش میزند. اساساً موجودی آزمایشگر است که چیزی را نداند و بخواهد که با آزمایش کردن آن چیز را بداند. خدا بر اساس تعریفش علیم است و به همین دلیل به هیچ عنوان نباید دست به آزمایش بزند، اما الله دست به آزمایش زده است، نتیجه آنکه الله کامل نیست.
  تعداد جاهایی که قرآن از آزمایش های الهی در آنها صحبت کرده بسیار زیاد است، اساساً سنت آزمایش الهی بین تمام خداباوران رایج است و برای خود فریبی و پنهان کردن این واقعیت که وجود شر با وجود خدا در تناقض است و چون شر وجود دارد خدا نمیتواند وجود داشته باشد از این سنت استفاده می‌کنند. مثلاً وقتی در امریکا سیل می آید مسلمانان میگویند آمریکا دچار عذاب الهی شده است و وقتی در ایران سیل می آید مسلمانان میگویند خدا دارد مردم ایران را آزمایش می‌کند. به یک نمونه از این آزمایشها که در قرآن به آنها اشاره شده است توجه کنید:
  سوره عنکبوت آیات 3 و 4
  أَمْ حَسِبَ الَّذِينَ يَعْمَلُونَ السَّيِّئاتِ أَنْ يَسْبِقُونا ساءَ ما يَحْكُمُونَ، وَ لَقَدْ فَتَنَّا الَّذِينَ مِنْ قَبْلِهِمْ فَلَيَعْلَمَنَّ اللَّهُ الَّذِينَ صَدَقُوا وَ لَيَعْلَمَنَّ الْكاذِبِينَ.
  آيا آنان که مرتکب گناه مي شوند پنداشته اند که از ما مي گريزند؟ چه بد داوري مي کنند،هر آينه مردمي را که پيش از آنها بودند آزموديم ، تا خدا کساني را که راست گفته اند معلوم دارد و دروغگويان را بشناسد.
  سوره صافات آیات 105 و 106
  وَ فَدَيْناهُ بِذِبْحٍ عَظِيمٍ؛ إِنَّ هذا لَهُوَ الْبَلاءُ الْمُبِينُ
  و او را به گوسفندي بزرگ باز خريديم؛ اين آزمايشي آشکارا بود
  همین آیه برای اثبات اینکه نشان دهند الله علیم نیست کافی هستند، اما مسئله به همینجا ختم نمی‌شود، در قرآن به نادان بودن الله بطور مستقیم اشاره شده است.
  الله از پیش نمیدانسته است.
  در برخی جاها گفته شده است که الله فلان چیز را نمیدانسته است، یا برای اینکه چیزی را بداند دست به فلان کار زده است.
  سوره آل عمران آیه 42
  أَمْ حَسِبْتُمْ أَنْ تَدْخُلُوا الْجَنَّةَ وَ لَمَّا يَعْلَمِ اللَّهُ الَّذِينَ جاهَدُوا مِنْكُمْ وَ يَعْلَمَ الصَّابِرِينَ.
  آيا مي ، پنداريد که به بهشت خواهيد رفت و حال آنکه هنوز براي خدا معلوم نشده است که از ميان شما چه کساني جهاد مي کنند و چه کساني پايداري مي ورزند؟
  سوره آل عمران آیه 166
  وَ ما أَصابَكُمْ يَوْمَ الْتَقَى الْجَمْعانِ فَبِإِذْنِ اللَّهِ وَ لِيَعْلَمَ الْمُؤْمِنِينَ
  آنچه در روز برخورد آن دو گروه به شما رسيد ، به اذن خدا بود ، تا، مؤمنان را بشناسد،
  سوره هود آیه 12
  فَلَعَلَّكَ تارِكٌ بَعْضَ ما يُوحى إِلَيْكَ وَ ضائِقٌ بِهِ صَدْرُكَ أَنْ يَقُولُوا لَوْ لا أُنْزِلَ عَلَيْهِ كَنْزٌ أَوْ جاءَ مَعَهُ مَلَكٌ إِنَّما أَنْتَ نَذِيرٌ وَ اللَّهُ عَلى كُلِّ شَيْ‏ءٍ وَكِيلٌ
  شايد که برخي از چيزهايي را که بر تو وحي کرده ايم و اگذاشته اي و بدان دلتنگ شده باشي که مي گويند : چرا گنجي بر او افکنده نمي شود ? و چرا فرشته اي همراه او نمي آيد ? جز اين نيست که تو بيم دهنده اي بيش نيستي وخداست که کارساز هر چيزي است
  سوره کهف آیه 6
  فَلَعَلَّكَ باخِعٌ نَفْسَكَ عَلى آثارِهِمْ إِنْ لَمْ يُؤْمِنُوا بِهذَا الْحَدِيثِ أَسَفاً
  شايد اگر به اين سخن ايمان نياورند ، خويشتن را به خاطرشان از اندوه هلاک سازي
  سوره شعراء آیه 3
  لَعَلَّكَ باخِعٌ نَفْسَكَ أَلاَّ يَكُونُوا مُؤْمِنِينَ
  شايد ، از اينکه ايمان نمي آورند ، خود را هلاک سازي
  سوره بقره آیه 2
  وَ كَذلِكَ جَعَلْناكُمْ أُمَّةً وَسَطاً لِتَكُونُوا شُهَداءَ عَلَى النَّاسِ وَ يَكُونَ الرَّسُولُ عَلَيْكُمْ شَهِيداً وَ ما جَعَلْنَا الْقِبْلَةَ الَّتِي كُنْتَ عَلَيْها إِلاَّ لِنَعْلَمَ مَنْ يَتَّبِعُ الرَّسُولَ مِمَّنْ يَنْقَلِبُ عَلى عَقِبَيْهِ وَ إِنْ كانَتْ لَكَبِيرَةً إِلاَّ عَلَى الَّذِينَ هَدَى اللَّهُ وَ ما كانَ اللَّهُ لِيُضِيعَ إِيمانَكُمْ إِنَّ اللَّهَ بِالنَّاسِ لَرَؤُفٌ رَحِيمٌ
  آري چنين است که شما را بهترين امتها گردانيديم تا بر مردمان گواه ، باشيد و پيامبر بر شما گواه باشد و آن قبله اي را که رو به روي آن مي ايستادي دگرگون نکرديم ، جز بدان سبب که بدانيم چه کسي از پيامبر پيروي مي کند و چه کسي به خلاف او بر مي خيزد هر چند که اين امر جز بر هدايت يافتگان دشوار مي نمود خدا ايمان شما را تباه نمي کند ، او بر مردمان مهربان و بخشاينده است
  سوره حدید آیه 25
  لَقَدْ أَرْسَلْنا رُسُلَنا بِالْبَيِّناتِ وَ أَنْزَلْنا مَعَهُمُ الْكِتابَ وَ الْمِيزانَ لِيَقُومَ النَّاسُ بِالْقِسْطِ وَ أَنْزَلْنَا الْحَدِيدَ فِيهِ بَأْسٌ شَدِيدٌ وَ مَنافِعُ لِلنَّاسِ وَ لِيَعْلَمَ اللَّهُ مَنْ يَنْصُرُهُ وَ رُسُلَهُ بِالْغَيْبِ إِنَّ اللَّهَ قَوِيٌّ عَزِيزٌ
  ما پيامبرانمان را با دليلهاي روشن فرستاديم و با آنها کتاب و ترازو، رانيز نازل کرديم تا مردم به عدالت عمل کنند و آهن را که در آن نيرويي سخت و منافعي براي مردم است فرو فرستاديم ، تا خدا بداند چه کسي به ناديده ، او و پيامبرانش را ياري مي کند زيرا خدا توانا و پيروزمند است
  ****آیا الله در اخلاقش کامل است؟
  کمال اخلاقی خدا از دیگر فروزه های خدا است. خدا موجودی اخلاقمدار و نیک است و رفتار او عادلانه است. من مسیحیان زیادی را میشناسم که معتقدند اسلام ساخته شیطان است و برای این توسط شیطان ساخته شده است که مردم را از راه راست که از نظر آنها راه مسیحیت است خارج کند. این دسته از مسیحیان معتقدند الله خود شیطان است که بر محمد وحی نازل میکرده است. البته مسیحیان استدلالهای انجیلی و تاریخی و قرآنی برای دفاع از این نظر دارند، مثلاً ماجرای غرانیق را نمونه ای روشن از این نظریه میدانند، اما یکی از مسائلی که برای مسیحیان قابل پذیرش نیست این است که الله موجودی مکار است! و آنها مکر و فریب را از ویژگیهای خدا نمیدانند بلکه معتقدند تنها شیطان است که فریبکار است، از اینرو آنها گمان می‌کنند الله همان شیطان است.
  ****دیوار بین یاجوج و ماجوج چه شده است؟!!
  یاجوج و ماجوج به گفته قرآن دو قومی بوده اند که با یکدیگر خصومت داشته اند و مردمی شرور بودند. ذوالقرنین که به نظر مفسرین قرآن یا اسکندر مقدونی است یا کوروش هخامنشی، با مردمی که در اطراف این قوم زندگی میکرده اند برخورد میکند، ادامه ماجرا را از قرآن بخوانید:
  سوره کهف:
  93- حَتَّى إِذا بَلَغَ بَيْنَ السَّدَّيْنِ وَجَدَ مِنْ دُونِهِما قَوْماً لا يَكادُونَ يَفْقَهُونَ قَوْلاً
  94- قالُوا يا ذَا الْقَرْنَيْنِ إِنَّ يَأْجُوجَ وَ مَأْجُوجَ مُفْسِدُونَ فِي الأَْرْضِ فَهَلْ نَجْعَلُ لَكَ خَرْجاً عَلى أَنْ تَجْعَلَ بَيْنَنا وَ بَيْنَهُمْ سَدًّا
  95- قالَ ما مَكَّنِّي فِيهِ رَبِّي خَيْرٌ فَأَعِينُونِي بِقُوَّةٍ أَجْعَلْ بَيْنَكُمْ وَ بَيْنَهُمْ رَدْماً
  96- آتُونِي زُبَرَ الْحَدِيدِ حَتَّى إِذا ساوى بَيْنَ الصَّدَفَيْنِ قالَ انْفُخُوا حَتَّى إِذا جَعَلَهُ ناراً قالَ آتُونِي أُفْرِغْ عَلَيْهِ قِطْراً
  97- فَمَا اسْطاعُوا أَنْ يَظْهَرُوهُ وَ مَا اسْتَطاعُوا لَهُ نَقْباً
  93- (و همچنان به راه خود ادامه داد) تا به ميان دو كوه رسيد، و در آنجا گروهي غير از آن دو را يافت كه هيچ سخني را نمي‏فهميدند!
  94- (آن گروه به او) گفتند اي ذو القرنين ياجوج و ماجوج در اين سرزمين فساد مي‏كنند آيا ممكن است ما هزينه‏اي براي تو قرار دهيم كه ميان ما و آنها سدي ايجاد كني؟
  95- (ذو القرنين) گفت: آنچه را خدا در اختيار من گذارده بهتر است (از آنچه شما پيشنهاد مي‏كنيد) مرا با نيروئي ياري كنيد، تا ميان شما و آنها سد محكمي ايجاد كنم.
  96- قطعات بزرگ آهن براي من بياوريد (و آنها را به روي هم چيند) تا كاملا ميان دو كوه را پوشانيد، سپس گفت (آتش در اطراف آن بيافروزيد و) در آتش بدميد، (آنها دميدند) تا قطعات آهن را سرخ و گداخته كرد، گفت (اكنون) مس ذوب شده براي من بياوريد تا به روي آن بريزم.
  97- (سرانجام آنچنان سد نيرومندي ساخت) كه آنها قادر نبودند از آن بالا روند و نمي‏توانستند نقبي در آن ايجاد كنند.
  تا اینجا قرآن به ساخته شدن این دیوار پرداخته است، ممکن است بگویید که این دیوار اگر واقعا به این شیوه مضحک و غیر عملی ساخته شده باشد نیز احتمالاً تابحال خراب شده است، اما قرآن میگوید که این دیوار تا روز قیامت پابرجای خواهد ماند.
  ادامه سوره کهف
  98- قالَ هذا رَحْمَةٌ مِنْ رَبِّي فَإِذا جاءَ وَعْدُ رَبِّي جَعَلَهُ دَكَّاءَ وَ كانَ وَعْدُ رَبِّي حَقًّا
  99- وَ تَرَكْنا بَعْضَهُمْ يَوْمَئِذٍ يَمُوجُ فِي بَعْضٍ وَ نُفِخَ فِي الصُّورِ فَجَمَعْناهُمْ جَمْعاً
  100- وَ عَرَضْنا جَهَنَّمَ يَوْمَئِذٍ لِلْكافِرِينَ عَرْضاً
  98- گفت اين از رحمت پروردگار من است اما هنگامي كه وعده پروردگارم فرا رسد آنرا در هم مي‏كوبد و وعده پروردگارم حق است.
  99- در آن روز (كه جهان پايان مي‏گيرد) ما آنها را چنان رها مي‏كنيم كه درهم موج مي‏زنند و در صور دميده مي‏شود و ما همه را جمع مي‏كنيم.
  100- در آن روز جهنم را به كافران عرضه مي‏داريم
  روشن است که اگر الله قدیر باشد و وجود داشته باشد این دیوار نیز باید هم اکنون وجود داشته باشد. لازم به ذکر است شیعیان تا قبل از پیشرفت جغرافیا مدعی این بوده اند که امام زمان در جزيره خضراء است، حال که جغرافیا پیشرفت کرده است و چنین جزیره ای در هیچ نقطه ای از جهان یافت نشده است، آنها در احادیث مضحک خود شک میکنند. حال تمام امکانات ماهواره ای و مسیر یابی در اختیار مسلمانان است، بگردید و بیابید این دیوار را و اگر آنرا نیافتید در قدیر بودن الله شک کنید.

  • جناب کرونوس محترم درود بر شما !
   از اینکه اطلاعاتتون باعث شد چشمانم بازتر شوند و ذهنم آگاهتر ! لازم دیدم از شما تشکر کنم !
   امیدوارم که در مسیر زندگی همیشه سربلند و پیروز باشید !

 59. ولی چه حالی میده 2012 پایان دنیا باشه … همه ی معادلات و احتمالات و نظرات و شبهات و استدلالات و … به گا می ره !!!

 60. در اسناد متعدد ، بجاي مانده از جهان قبل ازتولد مسيح از پادشاهي سخن گفته اند مدبر ، آسان گيربر مردم ، انسان دوست وصد البته روشن فكر .افكار وي در پي امنيت و آسايش مردمان ، گفتارش نهي از پليدي و پلشتي و زيباتر از همه كرداري دور از خشونت ، تعصب و استبداد. جنگها براه انداخت نه براي كسب خمس و زكات ، نه براي گسترش دين و عقايدش ، نه براي تاراج كاخ ها و قصرها ، يا كه سيراب كردن خوي تشنه به خون . بلكه براي آزاد ساختن مردمش از دست استبداد پدربزرگش . براي هديه كردن آسايش به مرداني كه حتي از نسل او نبودن . تنبيه كردن پادشاهي از براي ظلمي كه بر مردمش ميكند ، يا كه گسستن بند بندگي بر قومي كه دير زما نيست از زاد گاه خود آواره گشته اند .نه معبدي سوزاند ، نه كاخي را غارت كرد ، نه قومي را آواره. نه پادشاهي گردن زد ، نه زبانش را بر كسي تحميل كرد و نه معبودي را تحقير . او خوي ويراني نداشت تا با خرابه خود به رخ نمايد . بلكه باغي ساخت كه بهشت نوادگانش گشت (پرديس).و كاخي ساخت از دسترنج استادان و هنروران و كارگران. نه به رقص موحش تازيانه در زير آفتاب سوزان بر استخوان .چه اگر اينچنين بود در نگاره ها شلاق ميبود و شمشيرو شاه ژيان . بتي به دستش نشكست و ديو ناميده نشد تا از معابد نو ساخته فرشته درآيد. چه توهيني بالاتر از تخريب معبود يك فرد است! هرگز نگفت : ما شما را به مقام شامخ انسانيت ميرسانيم ،چه بشر آنهنگام كه از بطن مادرش زاده ميشود به اين مقام دست ميابد…….سخن كوتاه بايد تا كه صبر لبريز نشود.عمده سخن اين بود در خانه اگر كس است شاه آريايي بس است.گر سينه خواهي زد زير علم بيگانه نزن ،عاراست هموطن سنگ غير بر سينه نزن.( چه زشت است مردم اين مرز و بوم قصر هايي باشكوه و آرامگاه هايي گندمي رنگ ميسازند براي عرب زادگان ، هزينه ي معيشت را صرف زيارتشان ميكنند ، لقمه از دهان فرزند ميگيرند و به دهان نوادگانشان ميگذارند .در حاليكه قبر نياكان تركيده از فشار نم و باران و گلسنگ ، ماتم كده اي شده كه گهگداري مقدم ميهمانان فرنگ زاده را مبارك ميدارد و گر نبود ذوق و شوق اينان كه هزاران كيلومتر را براي ديدن پدران حقوق بشر طي طريق ميكنند، قبرشان را مانند هيكل هاي استاد بزرگ درسنامه زندگي، بودا، به آرپيچي ميبستند و بانگ بر مي آوردند كه : آلله اكبر ، الله اكبر ، لا اله الا الله)

 61. نجاست سگ به قبره خمینی دیوث صفت و تو دهنه اون خامنه ای حرام زاده . خاک تو سره اون عده که آخوندا پریدن روشون و در کونی میزنن بهشون. خدا خر و دید که بهش شاخ نداد

 62. اینجانب فاطمه زرا هستم میخوام یک اعتراف بکنم :
  شوهرم امام علی متاسفانه بنا به دلایلی اصن منو نمیکرد و همش میرف کس های بازار مدینه رو میکرد
  منم برا اینکه خودمو ارضا کنم چون دیلدو هنوز نیومده بود برا همین دسته شمشیر ذول فقار رو میکردم تو کسم تا ارضا بشم از قضا خیلیم به حال میداد یبار که داشتم حال میکردم علی اومد منو تو این حال دید و با شلاق زد دره کونم اینقد زد که جر خورد بعدشم اینقد کرد تا من به حسین و حسن حامله شدم
  این بود زندگی منو علی امیدوارم خوشتون اومده باشه

 63. کس ننه مقام معظم رهبری (مدعظه الکیری) هرکیم میبینه این جمله براش سخت تموم میشه بیاد یه کیره تازیانه براش گذاشتنم کنار که به گرمی میتونه ازش استقبال کنه

 64. اصلا این طور حرف زدن در شأن انسان نیست. آنکه به خاطر خدا فحش ناموس میدهد خدایش را ذلیل و چلاق و علیل فرض کرده که نیاز به چنین کلمات سخیفی برای حمایت از چنان خدا و مذهبی پیدا کرده است. آن طرف موضوع نقی و فحاشی های مربوطه نشان از ضعف استدلال دارد. سرخپوستان آمریکا برای چه دور آتش میگردند و آواز و رفص بجا میآورند. ما آنرا آداب و رسوم آنها میدانیم و نمیگوییم سرخپوستان مادرشان بدکاره است. اصلا همین حرکت های تندروانه که کم از رفتار های متعصبین مذهبی ندارد خود نشانه آنست که رفتار های منطقی و دائر بر حساب ریاضیات و علم نیست که بر انسان حاکم است. معلوم است که آدمی پاره ای مشکلات احساسی و روانی و عاطفی دارد که نمیتواند بر آنها فائق آید. اصلا تعصب از هر فرقه ای قابل مشاهده است. بودایی ، کمونیست ، بی دین ، بادین همه اگر راه تعصب را طی کنند همگی به افراط و جنایت و فحاشی دچار میشوند. آنان که میخواهند آداب وسنن امروز را حذف کنند جای آن چه دارند که ارائه کنند؟ آیین باستانی ایران ؟ از کجا ، چطور ؟ موضوع این است که اصلاح فرهنگی خود مقوله ای فرهنگی است و نیازمند زمان. زرتشتی گری در زمان ساسانیان یک رویه شبیه همین خزعبلات جمهوری اسلامی بود . خرافات تشیع ریشه اش در خرافات زرتشتی است. اصلا این شیعه ظاهری ریشه اش در ظواهر زرتشتی است. در اصل روح تشیع ریشه در آموزه های ابن سینا و سهروردی دارد . در اصل فرشته شناسی زرتشتی توسط ابن سینا و سهروردی ماده اولیه تشیع را آماده کرد که بعدها فرشتگان به امامان تغییر فرم دادند. بنابراین زور بیخود زدن است ظواهر را مورد حمله قرار دادن بدون توجه به درونه ها . کمی با دقت و تعصب به شأن خود به قضایا نگاه کنیم.

 65. مردم ایران راهشان را نتخاب کرده اند و شما هم عاقل تر از بقیه ایرانی ها نیستید.
  خیلی کمید خیلی
  واقعا واستون ناراحتم. جدی میگم

  • هر چند حرفت سند و مدرک نداره که ما کمیم یا زیادیم ولی حتی بر فرض محال صحیح بودن حرف تو باز هم نشان اشتباه بودن حرف ما نیست . دوم مردم را همیشه می شود عوض کرد و سوم با توجه به نادان بودن اکثر جمعیت ، احتمال توافق بر امر اشتباه بسیار بیش از توافق بر وافقعیت است .
   من هم برای شما ناراحتم ؛ چون به زودی بساط مفت خوری شما جمع می شود

 66. سلام بر دوستان کمپین…..باید عرض کنم من خودم نقی را بزرگ کردم، از بچگی هم کونده ای بود واسه خودش، کارایی میکرد که هیچ کدوم از اجدادش ندیده بودم ازین گوه ها بخورند…باید بگم پیش نویس این نامه را هم من برای نقی نوشتم خود مشنگش که سواد درست و حسابی نداشت

 67. بسم الله الرحمن الرحیم
  خدا رو شاهد میگیرم هیچ وقت مثل حالا چنین بازگشتی به خداوند مهربان و اسلام عزیز نداشتم شما مکر کردید به استهزا گرفتید و اهانت کردید ندونستید لاحول و لاقوه الا بالله بدانید حق همیشگی است و باطل نابود شدنی است . من با خداوند مهربان عهد میکنم تا ظهور دولت یار برای مهدی موعود (عج) سربازی کنم و برای همه علمای اسلام به خصوص امام خامنه ای دعا کنم . برای دوستان اهل بیت علیه اسلام هم توصیه میکنم بیایید معارف اسلامی خودمون رو زیاد کنیم در جامعه تلاش بیشتری کنیم دشمنان اهل بیت علیه اسلام از توهین نتیجه نمیگیرند یادتون باشه اونا به مادر اهل بیت علیه اسلام هم بی احترامی می کردند قبر اقامون جانم به فدایش امام حسین علیه اسلام رو شخم زدند …. یا رسول الله به فریاد برس .
  با اون دشمن اسلام عزیز صحبتی ندارم
  ای که گوشه چشمت غم عالم ببرد
  حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد
  او خواهد آمد منتظران به گوش باشد خود رو مهیا سربازی حضرت قائم کنید . جان به فدایت یا بقیه الله

  • عزیزم این کامنت را از ته اوین نوشتی. یا باطوم محکم به سرت خورده یا سرت را محکم کوبیدی به باطوم ، امیدوارم ولی نوشابه نخورده باشی،آنهم که می خواهد بیاید 1400 سال نیامده 1400 میلیون سال بعد هم نخواهد آمد خیالت تخت

  • یعنی واقعن خدا شفات بده. باز حالا اونی که میاد فحش میده، معلومه هی داره با خودش کلنجار میره که کی درست میگه کی غلط. بازم یه امیدی هست که نظرش عوض بشه. ولی با عرض تاسف دیگه امیدی به بهبودی شما نیست..

 68. ادامه بدهید… خیلی خوبه! این متن حاوی این مطلب ارزشمند است که: کسانی که توان آوردن دلیل قانع کننده و توانایی تفکر و اندیشه را ندارد متوسل به توهین و خشونت می شوند و برای این که نمی توانند فکر کنند دست به حرف های سرسری و بی معنی می زنند.

 69. فيلم آموزش نماز
  فيلم اول ، امامت امام نقي و حضور دو طفلان مسلمان در صفوف نماز جماعت !
  فيلم دوم توزيع و توديع مهر نماز توسط امام نقي بر نماز گزاران !
  حتما ببينيد خيلي آموزندست

 70. خوش بحال اونی که بهیچی دل نمیبنده به خاطر هیچی چه دفاع مقدس { جنگ کثافت } و چه این لوده بازیها جون خودشو بخطر نمیندازه و مث آدم سرشو میندازه پایین زندگی کوچیکشو میکنه سره همتون دست جمعی تو کونم !

 71. آقایون خانوما من فقط یک چیزا میدونم.این حیدری خیلی خیلی کس کشه .کیر همتون تو کل سوراخ همه کس و کارش.واقعا کس کشیم حدی داره

 72. دوستان عزیز ما با خامنه ای مشکل داریم که خود را نایب امام زمان (عج) میداند خدا لعنتش کند نه اسلام و پیامبران و امامان. لطفا توهینات خود را نثار افراد ضد دین اسلام و افراد ضد خدا مخصوصا خامنه ای کنید

  • کیر تو اسلامت جون تو روز عاشورا جنده بازی اصل حاله سنگم نشدم 140 تا سکه داشتم امام خودش اجرم داد دیدی چی شد تقبللا

 73. لطفا همه این پیام را بخوانند گفتند که با ادب باشیم ما که همواره مودب هستیم
  درود بر همه دوستان.ببینید نکته جالب توجه اینست که در تمام کامنت های افراد دیندار چیزی به غیر از فحش و ناسزا به نویسنده یافت نمیشود.نویسنده هم اگر به مقدسات شما توهین کرده شما هم باید به مقدسات وی توهین کنید نه به خودش!اگر هم مقدساتی ندارد که این برگ برنده ی اوست.افراد دیندار جهت ارائه نظرات سالم خود باید بروند و مطالعه کنند و سپس خلاف سخنان نویسنده را بیاورند و در اینصورت است که اگر دوستان دیندار به صورت مستند تکرار میکنم مستند و باز هم تکرار میکنم مستند خلاف عرایض دوستان بی دین و نویسنده را بیاورند من مطمئنم همه ی دوستان بی دین آنرا می پذیرند.اینجا هم یک نکته شفاف شد و آن اینست که ظاهرا دوستان دیندار از این امر عاجزند.نکته ی دیگر اینست که احترام گذاشتن به دیگران امری بدیهی است اما به صورت متقابل.حال دوستان عزیز دیندار مطالب از نظر شما خزعبلات است؟پس شما اینجا چه می کنید؟؟؟بروید به جای گذرندان وقتتان در این مکان وبلاگی بزنید در جهت شناساندن مقدساتتان به دیگران.نکته های مفید را دوستان در کامنتهای بالا بیان کردند و دیگر نیازی به بازگویی نیست.نکته بسیار بسیار مهم که همه دوستان باید به آن توجه کنند اینست که چرا یک کتاب در ایران غیر مجاز محسوب میگردد اما یک کتاب دیگر آزادانه منتشر میشود؟؟؟آیا سخنان کتاب غیر مجاز مهملات است؟بله قطعا سرشار از خزعبلات است اما این را باید مردم تشخیص دهند و فروش کتاب به روشنی آنرا بازگو میکند.دوستان دیندار تا به حال به این موضوع فکر کرده بودند؟مثلا چرا یک کتاب که از نظر شما مطالبش خزعبلات است اجازه چاپ ندارد؟شما برای همه تصمیم میگیرید؟مطمئنا شماها هنوز الفبای دینتان را نمیدانید.چرا؟چونکه دین محترم شما یک معجزه دارد و معجزه اش یک کتاب است و آن کتاب مجموعه سخنان خداوند است و خداوند به روشنی بیان داشته «لا اکراه فی دین»اما شما همچنان منکر صحبت وی میشوید؟!!!راستی تا حدودی حق دارید چون جایی دیگر بیان داشته خارج شدگان از دین را باید کشت؟؟؟قضاوت با خودتان

 74. همه ما دیکتاتوریم!!!!!!!!
  ریدم به خودمو،تیمورو،شهلاو…………….پدرم و مادرمو،پدرمادر همتونو جدوآبادتونو پیغمبرای داشته و نداشته تونو ،دایناسوراتونو،تک سلولیاتونو (خداتون)

 75. تو این قرن روشنفکری یعنی فحش دادن و هیچ کسی را ادم حساب نکردن ! اهانت به همه ادیان ! اهانت به همه کسانی که مثل تو فکر نمی کنن ! بیشعوری در فرهنگ مردم به افتخار تبدیل شده ! البته بهشون ایراد نمیشه گرفت چون از وقتی چشم باز کردن با این اراجیف آخوندهای تشیع گوششون پر شده

 76. اینجا تو کانادا مردم گوشت خوک میخورن، مشروب میخورن، هر شب هم توی کاباره و دیسکو هستن، دخترهاشون فقط با یه شرت و تی شرت ساعت 3 نصفه شب از بار برمیگردن و هیچکس حق تجاوز نداره. هیچکس حق توهین به دیگری رو نداره و همه به هم احترام میذارن. هر کس هم عقیده خودش رو داره و برای خودش تبلیغ مذهبی میکنه، ولی حق نداره به دیگران به خاطر مذهبشون توهین کنه. اسلام در بهترین حالتش قرار بود همین کارها رو بکنه دیگه نه؟ پس دیدید که هیچ ربطی به اسلام نداره؟ اسلام هیچ نفعی نداره برادر من. خواهر من. یه کم سفر کن. بقیه دنیا رو هم ببین بعد با عقلت بشین کلاه خودتو قاضی کن، اونوقت بیا اینجا نظر بده.

  خوب بیشعوری کگه اینو میگی مردم کانادا آدمن ایرانی جماعت امثال تو و حکومتی ها وووو بقیه که از خارج نیومدن ایرانی هستن خیلی هم ایرانی یه خمینی افغانی بود بقیه اشون خودین مثل تو بیشعور احمق تجاوزگر تو اگه مردی به نقی و تقی 1400 سال قبل چکار داری با اونی که حال حاضرتو به این روز انداخته بجمگ تو بشین اینجا هزار و یک بار فحش بده به پیر و پیامبر و اسلام و امام و زمان چی عایدت میشه بدبخت اونیه که شما و امثال شما رو بدبخت کرده نون به نرخ روز خوریتونه همه اوتن دستون با همه این حکومتی ها تو یه کاسه است بی شرفی که راحت به کسی که نه کاریش کرده نه کاریش داشته بی قیدانه ناسزا میگه از اینه که این افراد رو راه نون خوردنش قرار داده چه فرقی میکنه !!!!!!!!!کثافت بی شرف زباله

  • کوس نگو مومن . تو کانادا سر کسی رو برای تغییر دین نمی برند . آقا این حکم اسلام است از اول هم اسلام نیامده بود آدم بسازه ، آمده بود کمک کنه راهزان های حجاز دور هم جمع شوند و کاروان های بزرگ تر رو غارت کنند . البته در این کار موفق بود . برای اصلاح یک درخت کج هر چفدر هم سر درخت رو اصلاح کنی باز درخت کجه باید از ریشه درش بیاری جاش درخت جدید بکاری . در طول تاریخ هم این رو می بینی مردم از چاله موبد رزتشت افتادند تو چاه اسلام بعد هم از چاه اسلام افتادند تو خلا تشیع . هر چقدر هم در مشروطه و رضا شاه و محمد رضا شاه زور زدند از این طاعون مردم ایران را نجات بدهند خمینی با اسلام آمد همه اش را داغان کرد . تنها راه پیشرفت در ایران از سکولاریسم مطلق می گذره . تو هم معلومه از همین دزد های مسلمان هستی که تا دیروز تو ده هم راهت نمی دادند از صدقه سر اسلام به نان و نوا رسیدی در رفتی کانادا . زرزر نکن

   • بابا این یارو «ناشناس » ورداشته پاراگراف اول رو از کامنت من کپی کرده. متوجه تغییر ساختار جملات نشدی؟ ;)

 77. تا آمدیم بفهمیم سالها شد که رفته بودیم بهتر نیست به دنبال او باشیم که او ل وبعد واخر کارمان با اوست .این چرندیات چیه ؟ تو چه دانی که تا بحال شاید مرده باشی خدایا بر نادانی ما ادمها رحم کن وبر بدبختیمان که خودمان هم نمیدانیم بدنبال چه هستیم وحقیقت رو به ظهور مولایمان برای همه هرچه زود تر روشن کن که ما مشتی درمانده و واماندهایم که همه چیز حتی خودمان را هم گم کرده ایم یا حق بندگانت را ببخش که بندگان خوبت را مسخره میکنند وای بر ما که نمیدانیم انسانیم یا حیوان؟خدا رحممان کن ان شا الله اللهم عجل لولیک الفرج/

  • » تا آمدیم بفهمیم سالها شد که رفته بودیم بهتر نیست به دنبال او باشیم که او ل وبعد واخر کارمان با اوست .این چرندیات چیه ؟ تو چه دانی که تا بحال شاید مرده باش »
   جان من اگر خودت فهمیدی چی گفتی بگو چون اینجا کلاس انشا نبوده باشی و از حفظ و غلط چرند نوشتن شایسته نباشی پس شاید ما هم فهمیده باشیم بل شاید هم مرده باشیم و این را از آنور پل صراط نوشته باشیم و از نثر مسجع مضحک شما پند گرفته باشیم و دنیا را به دو جو فروخته باشیم و آخرت را با آغاز هماهنگ کرده باشیم و جفنگی نا مفهموم گفته باشیم !!!!!!

 78. بسم الله الشدید العقاب
  حقا که جهنم جایگاه ابدی شماست
  روزیکه در عذاب الهی تا ابد جاودانه خواهید بود
  آنروز خواهید دانست الله حق است محمد حق است 14 معصوم ÷اک حقیقت محض اند اما افسوس که راه بازگشتی نخواهید داشت
  افسوس برشما که انسانیت خود را از یاد برده و ازهر ×ستی ×ستتر گشتید
  انشالله به ذوالفقار مولایم امیرالمومنین علی ساقط و هلاک گردید
  جهنم منزلگاه ابدی شما باد

 79. دوستان مسلمان من بی خودی در این سایت های صهیونیستی نگردید اینا همشون حقوق بگیر انگیس و آمریکا هستند تا شیعه رو خراب کنند اینها همان جماعت زنا زاده ای هستند که هنوز پدرانشان را پیدا نکردند تقصیر شما نیست که به مسلمانان توهین می کنید آمار بچه های حروم زاده که نطفشون با حرام بسته شده زیاد شده ازتون خواهش می کنم یه آزمایش دی ان ای بدید تا متوجه بشید از پدرتون نیستید تمام این اتفاقات در قران آمده که در آخر الزمان عده ای شروع به توهین به مسلمانان می کنند و آنها همان حرامزاده گانند که جز توهین هیچ استدلالی ندارند این نظر آزادی رو بخونید این نشانه ی حرامزادگیست که به راحتی غیرت و ناموس سرشون نمی شه خدا همه ی ما رو به راه راست هدایت کنه

  • پشه کی داند که این باغ از کی است… در بهاران زاده مرگش در دی است.
   تو قرآن اومده که در آخرالزمان عده ای شروع به توهین به مسلمانان میکنند؟؟؟؟ یعنی تو این 1400 سال هیچوقت توهین نمیکردن «یه عده ای»؟؟ دینی که اینقدر کلی صحبت میکنه و نه مشخص میکنه آخرالزمان چند سال دیگه هست و نه اون عده رو مشخص میکنه کیا هستن. کلا یه چی میگه که همه مردم دنیا تا صد میلیون سال دیگه تحت پوشش قرار بگیرن.خوشم میاد از منطقش. یعنی مغز شما رو گردو میذاشتن بیشتر جواب میداد.

   • اگه قرار بود آخر الزمان مشخص بشه دیگه آدم های نجسی مثله شما اینهمه توهین نمی کردین مثل این می مونه به یه نفر بگن تا 1 ساعت دیگه زنده ای خوب معلومه تو این 1 ساعت چیکار می کنه اگه قرار بود آخر الزمان معلوم باشه این همه گناه تو دنیا زییاد نمی شد آخه اوس طرف 80 سال درس می خونه 1000 تا کتاب می خونه باز میاد می گه من چیزی از اسلام نمی دونم اونوقت توه شستشویه مغزی شده از طرف وی او ای و بی بی سی میای اینجا در مورد اسلام حرف می زنی؟ یاد جمله ی امام افتادم که می گفت کارتر هم برای ما اسلام شناس شده آفرین کارتو خوب انجام دادی حالا برو حقوقتو بگیر بهایی نجس

  • اخه کسکش مادرجنده » مسلمان » چرا دم به دقیقه کیر و خایه اسراییلی ها رو به کس و کون اول تا اخرت حواله میکنی ؟ ای مادر جندتو اون اسراییلی ها بگان ! اب کمرم تو دهن تو و خوار و مادرتو اون 12 امامتو 14 معصومتو اون پیامبر کسکشت !

 80. خدا اون روزی رو نیاره که شما ها بخواین تو این مملکت کاره ای بشید همیشه برای حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی دعا می کنم تا دست حروم زاده های بی غیرتی مثل شماها نیوفته تو ظاهر کوروش کوروش می کنن ولی در باطل وطن فروش ترین آدم های روی زمینند خدا ما را از دست شما فریب خوردگان جاهل که با این حجم رسانه ای شدید علیه اسلام گول خورده اید نجات بدهد

 81. خدا می دونه این نویسنده داره از کجا خط میگیره و این مطالبو مینویسه.
  و همش داره به اسلام توهین میکنه.
  اهای نویسنده برو ببین امام علی ع چقدر به فکر مردم بود و عدالت را برقرار می کرد و امامان ما چقدر حدیث راجب خدمت به مردم نقل کردند.
  دین اسلام به حق است و دستوراتش با ذات و فطرت انسان جور است.این ما هستیم که اجرایش نمیکنیم و یا بد تفسیر میکنیم.
  ای نویسنده کاش حداقل کمی انصاف داشتی و با عقل سلیم سخت میگفتی.لااقل یه سوزن بخودت بزن یه جوال دوز به ما.
  کمی درست فکر کن.اشکالات حک.مت رو هم به اسلام نسبت نده خواهشا

 82. ریدم به مقدساتِ اونهایی که بشون برخورد و ریدم به همهٔ ادیان، دین من به عنوان آدم آزاد خرد و آگاهی‌ است، چرا باید به مزخرفاتِ دینی احترام بذارم که باعث اعدام و سنگسار و قطع دست و پای هموطن من می‌شه و تجاوز رو به دگر اندیشان حلا‌ل میدونه، شاشیدم به حلقِ محمد بن عبداله بی‌ سواد، دزد، جانی، شیّاد و ریدم تؤ چاه جمکران و دهن خامنه‌ای و هر چی‌ مسلمون حروم زادست.

 83. بیخود هی زور نزنین هم وطنان محترم ……. الآن قائله رو با یه کلام ختم میکنم
  …. کیر همۀ بچه های بلوردی تو کُس ننه خامنه ای …..
  وَالسّلام

  • فحاشي نکنيد،بيايد با حرف و منطق بريم جلو نه اينکه فحاشي کنيم،چون به قول اون دوستمون فحاشي باعث ميشه همه درمقابلمون جبهه ميگيرن،البته من مطمئنم اگه تا اخر عمر هم مدرک و دليل بياري قبول نميکنن،شما رو جان هرکسي دوس داريد بيايم با منطق بريم جلو،اما من ديدم هروقت دروغ رو برملا کردم با واکنش تند و شديد مواجه شدم چون تو اين مملکت اگر مخالف عقيده کسي بحرفي محکومي

 84. خدا می دونه این نویسنده داره از کجا خط میگیره و این مطالبو مینویسه.
  و همش داره به اسلام توهین میکنه.
  اهای نویسنده برو ببین امام علی ع چقدر به فکر مردم بود و عدالت را برقرار می کرد و امامان ما چقدر حدیث راجب خدمت به مردم نقل کردند.
  دین اسلام به حق است و دستوراتش با ذات و فطرت انسان جور است.این ما هستیم که اجرایش نمیکنیم و یا بد تفسیر میکنیم.
  ای نویسنده کاش حداقل کمی انصاف داشتی و با عقل سلیم سخت میگفتی.لااقل یه سوزن بخودت بزن یه جوال دوز به ما.
  اگه اسلام اینقدر بد بون الان 2/5 میلیارد مسلمون نداشتیم

 85. كس مادر همتون از اول تا اخر اگه خامنه اي نبود همتون از تخم امريكايي هاي حرامزاده بودين حالا داريد بهش فحش ميديد
  اين فحشا براي خامنه اي فقط پارس كردن شماست
  ولي شما با اين فحش ها داريد خاطرات مادرتون رو تعريف ميكنيد خواهر كسده ها

  • از شاهکارهای جمهوری اسلامی و دوست صمیمیت خامنه ای سازه برج میلاد است که آن را حواله نیاکانت میکنم و همچنین به کست ننت کست عمت کست خواهرت کست زن جندت کست زن داداشت کون مردای فامیلت و اللخصوص دهن گشادت و کون پارت.واما زن های کس پاره 12 امام و پیغمبر خوارکستت و خدای کثیفت.

 86. يه ضرب المثل هست ميگه سگ در خونه خودش پارس ميكنه
  اگه واقعااز خامنه اي بدتون مياد مردومردونه بريزيد توخيابونا اشوب كنيد ولي اگه عرضه شو نداريد خفه شيد همه ي ترسوها مادرجنده هستن اگه نميترسيد اشوب كنيد اگه ميترسيد وفقط پارس ميكنيد از تخم باباي خودتون نيستيد ****يا اشوب يا خفه***يكي روانتخاب كنيد هركي يكي از اين دوتارو انتخاب كنه باهوشه نه اوني كه فقط حرف ميزنه من 2

  • از شاهکارهای جمهوری اسلامی و دوست صمیمیت خامنه ای سازه برج میلاد است که آن را حواله نیاکانت میکنم و همچنین به کست ننت کست عمت کست خواهرت کست زن جندت کست زن داداشت کون مردای فامیلت و اللخصوص دهن گشادت و کون پارت.واما زن های کس پاره 12 امام و پیغمبر خوارکستت و خدای کثیفت.

 87. خواننده ي مادرجنده ي عزيز!!!!به اطلاع شما كوني گرامي ميرساند اين سايت براي گوه خوري شما مادرقحبه ها ساخته شده وهيچ كاربرد ديگري ندارد
  كس مادرشما باتشكرمديرسايت

 88. بابا اين مديرسايت خامنه اي مادرشوگاييده بعد واسه اينكه خودشم نكنن فرار كرده رفته امريكاحالا همه رو انداخته به جون هم شما مادرجنده ها هم كه مثل الاغ باورميكنيد كيرم توكوس مادرهمتون مادرجنده ها شمادوست داريد امريكايها مادرتونو بكنن واسه همين به خامنه اي فحش ميديد كس ننه همتون كيرم توجيب مامان همتون

 89. قسمت اول …خيارگوجه سيب زميني/درود برخميني/مرگ برامريكاي كوني/همونطوركه نميدوني/كيرم هست اندازه ي گوني/
  سينماوفيلم وكارتون/كس مادرهمتون/ديوث هاي مادرساكي/توكوس مادرتون چوب هاكي/فكركردي خيلي خطرناكي/ديروزتوفحش دادي به كي؟/يارواحمق كله كيري/ميزارم دهنت بميري/الزايمربگيري/پس خوب حواست باشه/خميني توكونت نشاشه/ويروس ايدزداشته باشه/كاندم هم نداشته باشه/بعدش توايدزبگيري/معتادبشي بميري/گوش كن اي كله كيري/چون توهنوز جووني/اين چيزارونميدوني/فرداميري خاستگاري/توخونتون دخترمياري/بعد شورتشودرمياري/روي كوسش علامت ميزاري/اسمشم هست يادگاري/پس خوب حواست باشه/زنت اين خوبيوداشته باشه/كه بيشترازصدبارنداده باشه/گارانتي هم داشته باشه/تخم مرغ پزخوبي باشه/تافردا سؤتغذيه نگيري/عين سگ بيفتي بميري/بعش زنت بهت بخنده/عين يك زن جنده/ازصبح تاشب كوس بده/و…

 90. قسمت اول …خيارگوجه سيب زميني/درودبرخميني/مرگ برامريكاي كوني/همونطوركه نميدوني/كيرم هست اندازه ي گوني/
  سينماوفيلم وكارتون/كس مادرهمتون/ديوث هاي مادرساكي/توكوس مادرتون چوب هاكي/فكركردي خيلي خطرناكي/ديروزتوفحش دادي به كي؟/يارواحمق كله كيري/ميزارم دهنت بميري/الزايمربگيري/پس خوب حواست باشه/خميني توكونت نشاشه/ويروس ايدزداشته باشه/كاندم هم نداشته باشه/بعدش توايدزبگيري/معتادبشي بميري/گوش كن اي كله كيري/چون توهنوز جووني/اين چيزارونميدوني/فرداميري خاستگاري/توخونتون دخترمياري/بعد شورتشودرمياري/روي كوسش علامت ميزاري/اسمشم هست يادگاري/پس خوب حواست باشه/زنت اين خوبيوداشته باشه/كه بيشترازصدبارنداده باشه/گارانتي هم داشته باشه/تخم مرغ پزخوبي باشه/تافردا سؤتغذيه نگيري/عين سگ بيفتي بميري/بعش زنت بهت بخنده/عين يك زن جنده/ازصبح تاشب كوس بده/و…

 91. به نام یزدان پاک
  درود بر شما.خسته نباشید.
  می خواستم بپرسم آیا شما دوست عزیز که از اسلام خسته شده اید،تمایلی دارید که به دین زیبای زردشت وارد شوید؟دین زیبای ایرانی ه تنها چیز لازم برای رستگاری در این جهان و جهان مینوی(آخرت)را پندار و گفتار و کردار نیک و راستی و آباد کردن جهان می داند.
  آیا شما دوست عزیز دوست دارید سدره پوش شوید و به این دین بپیوندید؟
  خیلی دوست دارم نظرتان را درباره پیشنهادم بدانم.ممنون می شم نظرتان را در این باره بنویسید.
  در پناه اهورا و امشاسپندان(فرشتگان) موفق و پیروز باشید.

 92. به نام یزدان پاک
  درود بر شما.خسته نباشید.
  می خواستم بپرسم آیا شما دوست عزیز که از اسلام خسته شده اید،تمایلی دارید که به دین زیبای زردشت وارد شوید؟دین زیبای ایرانی ه تنها چیز لازم برای رستگاری در این جهان و جهان مینوی(آخرت)را پندار و گفتار و کردار نیک و راستی و آباد کردن جهان می داند.
  آیا شما دوست عزیز دوست دارید سدره پوش شوید و به این دین بپیوندید؟
  خیلی دوست دارم نظرتان را درباره پیشنهادم بدانم.ممنون می شم نظرتان را در این باره بنویسید.
  در پناه اهورا و امشاسپندان(فرشتگان) موفق و پیروز باشید دوست عزیز.

 93. خدا به شما رحم کنه البته اگه خدایی رو میشناسید فقط همین
  شما فقط بلدید که خودتون رو با فحش دادن خالی کنید از من انقدر فحش بدید که جونتون در بیاد به کسی چیزی نمیشه از شما ها بیشتر از این هم انتظار نمی ره میدونم بعد از این پیام تنها جوابتون فحش دادنه عیب نداره هر چه قدر میخاید فحش بدید
  خوش باشید کنار هم افسار گسیخته های انسان نمای بی تفکر

 94. بسم الله الرحمان الرحیم
  الحمدلله للذی جعل اعدائنا من الحمقا و المجانین
  سپاس خدایی را که دشمنان ما را از احمق ها و دیوانه ها قرار داد
  جناب اقایی که نام حضرت امام را روی خودت گذاشتی.کمی شرم کن.مشکلی با دولت داری دولت را زیر سوال ببر.نه امام هادی علیه السلام را
  کمی ادب داشته باش.یک درصد احتمال بده کارت اشتباه است.میدانی چه میشود؟
  حتی مخالفین رهبری هم توهین به ائمه نمیکنند.به رهبر توهین کنید زیاد برایم مهم نیست.اما حق ندارید به امام هادی علیه السلام توهین کنید
  والسلام
  خاک کف پای اهل بیت
  سید محمد باقر پوسایی

 95. والا ما که از دین برگشتیم هیچ وقتم دیگه طرف اسلام نمیام کیرم تو دهن نکیر و منکر و پیغمبر اسلام و علی ابن آب طالبی و جد و آبادش ننه هرچی مسلمونه رو گاییدم کیر خر تو دینتون آب منی رو ورق های قرآنتون که بز بیشترشو خورد ریدم تو حلق امام زمان بی کیر و خایتون که 1400 ساله تو اگو یا چاه فاضلابه نمیاد بیرون کیر کوروش کبیر تو کون علی کیر آرش کمانگیر تو کون حرمله که تو فیلم مختار نامه هیکلش عین خرس بود اونوقت کیان ایرانی اندازه کیر من بود مادرجنده های عرب ننه همتونو سگ بگاد البته ما نوکر عربای ایران خودمونم هستیم ها عربای دیوث غریبه رو میگم ایشالا روزی برسه همونطور که دخترای ایران منو میبرن دبی میکنن دخترای عرب رو بیارن ایران پسرای ایرانی اول بشینن پای منقل تریاک کمرا سفت شه اسپری بزنن جوری زنای عرب رو بگان که خون از کون و کسشون فواره بزنه و تو سید علی گاو منه ای شک نکن عین سگ ملت میکشنت تورو باید زنده زنده برد غسال خونه غسلت داد زنده زنده کفنت کرد گذاشتت تو تابوت روضه عبدالباسط هم واست پخش کنن زنده بذارنت تو قبر تلقینت بدن به جد کسکشت و امامای ننه سگت بعدم سنگ روت بذارن خاک بریزن روت عین سگ بمیری اون زیر اون روز میاد

  • رهام دمت گرم كه حرف دل همه وطن پرستهاى ايران را زدى ، واقعا دمت گرم ،،، خيلى قشنگ گفتى ،،،،بازهم بگو كه وقتى يكى از اصحاب جاكششون وارد خونه يك ايرانى ميشد مرداى خونه ميشدن غلام و زنهاى خونه كنيز تا اين كثافت بهش خوش بگذره و هروقت كه دوست داره بره ،،،، بگو وقتى عمر لعنتى به ايران حمله كرد ، همين على كه الگوى. خيلى ها شده. شبانه با نيروهاش سد دز را شكستند و يكصدوپنجاه هزار ارتش ايران را كه پا يئن سد اطراق كرده بودند به نامردى غرق كرد كه باعث شكست يزدگرد شد و غربهاى كثافت ايران عزيز را غارت كردند ،،،، بگو كه يزدگرد اصلا دختر نداشت كه بشه بيبى شهربانو و اين حرامزادها ازش بوجود بيان ،،،، بگو كه همين حسن و حسين كه خودتونو براش جر ميديد سى هزار نفر را در گرگان گردن زدند كه دين زورى اينها را نپذيرفتند ،،،،،،وووووووووووووو ايرانى با غيرت من خودم مكه هم رفتم ولى وقتى تاريخ را مطالعه كردم متوجه شدم پيغمبر ما شاه زاده بوده ،و اي شترچرانها امدن و اين همه فجايع درست كردن و دين زرتشت را نابود و وووووو

   • اول از همه کیرم به کس ننت،بعدش خوارکسده تاریخ و جغرافیا توی کون بابات.مادر جنده تاریخ بلدی کسده برو تاریخ بخوان چرا کس شعر میگی؟؟کیرم به کس آبجیت اون موقع گرگان کافر نداشت که حسین گردنشون رو بزنه مادر به خطا ایران کلا مسلمان بودن.و در آخر کیرم به کوروش وداریوش و یزدگرد سوم

 96. کیر تو کس مادر و خواهر هرچی امام کس کش اقای خامنه ای واقعا جنگ سوریه به ما هیچ دخلی نداره یه کسکشی مثل بشار اسد که مردم خودش رو قتل عام میکنه مثل اون کس کش خمینی . فلصطینی ها یه ملت جاکش حرومزاده هستن که میخوام بنیامین متانیاهو کس مادر همشون رو بزاره .گایدمت ولی امر مسلمین جهان من به ابوبکر بغدادی بیشتر از خامنی اعتماد دارم

 97. اول اینکه اگر گیرم بیفتی فقط ازخداوند میخاهم عمری جاودانه به من دهد تا مامور عذاب شماها شوم عذاب های درناک اما این کفایت نمیکند خودخداوند باید مامور عذاب شما باشد

 98. چرا مشکلتان با حکومت جمهوری اسلامی رو با ائمه یکی می کنین؟حکومت فعللی ایران ،ممکنه قوانین و اعتقادات اسلام رو درست پیاده نکرده باشه .حتی بعضی از علما هم با این حکومت مشکل دارن.
  بابا جان اگه فکر می کنین اعتقادات ما غلطه چرا حرف ها و کتاب های علمای ما رو نمیخونین که مشکلتون حل شه اصن خوندین و قانع نشدین دیگه چرا توهین میکنین؟اگه با جمهوری اسلامی مشکل دارین چرا به ائمه ما اهانت میکنین؟به چه جرمی ؟ ما که تو اعتقاداتمون فحش دادن و توهین حرامه ما که به شما فحش ندادیم . اگر کسی از مسلمونا هم فحش داده با قوانین دینش مغایرت داشته ما که شمارو اذیت نکردیم اگه اذیتی بهتون از طرف این نظام وارد شده چرا به خودشون فحش نمیدین؟ قطعا تعدادی از اعضای این حکومت در کارشون اشتباهاتی دارن چرا به ابه این اعضا فحش نمیدین و گیر دادین با امام های ما؟
  تو این حقوق بشری که ازش دم میزنین توهین و تمسخر کجاش نوشته شده؟نژاد پاک آریایی ما ایرانی ها کی اجازه توهین داده؟
  اگه ظهور حضرت مهدی عج براتون بدون اثبات مونده خوب بپرسین . قانع نشدین ، کافر بشین (لا اکراه فی الدین..) ولی توهین نکنین.

 99. بابا اگه فکر می کنین اعتقادات ما غلطه چرا حرف ها و کتاب های علمای ما رو نمیخونین که مشکلتون حل شه اصن خوندین و قانع نشدین دیگه چرا توهین میکنین؟اگه با جمهوری اسلامی مشکل دارین چرا به ائمه ما اهانت میکنین؟به چه جرمی ؟ ما که تو اعتقاداتمون فحش دادن و توهین حرامه ما که به شما فحش ندادیم . اگر کسی از مسلمونا هم فحش داده با قوانین دینش مغایرت داشته ما که شمارو اذیت نکردیم اگه اذیتی بهتون از طرف این نظام وارد شده چرا به خودشون فحش نمیدین؟ قطعا تعدادی از اعضای این حکومت در کارشون اشتباهاتی دارن چرا به ابه این اعضا فحش نمیدین و گیر دادین با امام های ما؟
  تو این حقوق بشری که ازش دم میزنین توهین و تمسخر کجاش نوشته شده؟نژاد پاک آریایی ما ایرانی ها کی اجازه توهین داده؟
  اگه ظهور حضرت مهدی عج براتون بدون اثبات مونده خوب بپرسین . قانع نشدین ، کافر بشین (لا اکراه فی الدین..) ولی توهین نکنین.

 100. پیغمبرتان که بچه باز بود رهبرتان هم کونی دوازده امام جاکش هم دارید لعنت بر اجاد خامنه ای تخم خوک

 101. ریدن به حلق هر چی آخوند حرامزاده و وطن فروشه از جمله خامنه ای و حسین شریعتمداری جاکش ملیجک خامنه ای.

 102. کیرم تو اول اخر نظام جمهوری اسلامی عللخصوص تو گوش خامنه ای

  یه مشت پیرمرد ابله با طرز فکر تخمی تخیلیشون شدن رهبر و مسيول این مملکت تخمی

 103. من هیچ کاری باسیاست ندارم.ولی شما به هیچ عنوان حق نداریید که به اعتقادات مردم توهین کنید وکاملا هم مشخصه که فردی بی سوادیدودچار مشکل روانی.ودیدگاه اول رو تایید میکنم که پیامبر فرمودند دشمنانشون ازاحمقترین افراد هستن

  • کیرم تو اعتقدادات مردم، مادر اون پیامبرت رو گاییدم، بی سواد تویی جنده نتی که 1400 ساله داری اسپرم عرب حرومزاده رو میخوری، بیا کیر منو بخور به جاش

 104. کیرم تو خمینی و خامنه و کیرم تو اسلام ………
  فقط خدا مطلقه بقیه خرافاته همشون اون امام علی هزاران ایرانی رو کشته ///
  کیرم تو اسلام و ایران و خمینیو خامنه ای باهم
  کیرم دهنت که ما ازادی نداریم کیرم دهنت که انقد مردمم بدبخت به هم دیگه میپرن
  کیرم دهنت این همه گمراهو بدبخت داریم
  کس ننه خمینی

 105. حزب الله میگوید ما همه زیر خواب تو هستیم ای نقی گیرت در دهان همه پدران ما ای نقی پس کی خبر مرگ امام زمانت ظهور میکنی ای نق نقی

 106. خدالعنت کنه توامثال توروبیناموس جاکش کس مادرتوپاره میکنم دفعه دیگه به اسلام توهین کردی بیخواهرمادرکونی. مادرگاییده یک موی رهبربه هزارتای شماهاشرف داره حروم زاده های کثیف

  • آخه کونکش حرومي همين جنابعالي که فحش ميدي و ميگي عقيدتو به لجن ميکشم،مادرکسده پسر تو اگه تخم تو لاپاته با من کل کل کن چون جوري اون زبون و مغز کيريتو قفل ميکنم که صدبار بگي بيا ننمو جر بده خوارکسده وقتي وعده ميدن حوري بهشتي،خب خوارکسده روح که نياز جنسي نداره که کسشر تاب ميدي،انقد که کير خامنه اي و عربا رو ساک زدي اينجوري زبونت دراز شده خوارکسده بي تربيت،کسده مار،جوکي ته زن ره گايدن

 107. متاسفم که نه بهره ای از استدلال و منطق و فلسفه و عرفان دارید و نه ادب . فقط همین
  این طوری می خواهید به حقیقت برسید ؟

 108. ناموسش تو قبر گاییدم ملت بد بخت اینا دزدن من نمیگم کی هستم خمینی حکم صدور 2 میلیارد از زمینایی که پدرم با نون حلال به اونجا رسیده بود رو داد الان داریم بد بخت میشیم نمیدونم حکمتش چیه که خدا گردنشو نمیشکونه ولی اینو میدونم که همش تقصیر ما و پدرانمونه شاه رو بیرون کردیم مفت خور و حروم خوری مثل این اومدمثل این که یک انقلاب دیگه هم نیازه شاهین نجفی . سرین بدیعی پس کی کمک انقلاب ما میشید واقعا این ملت ماست ملت کورش پادشاه ما ببین دست چه کسایی افتاده واقعا از ملت کورش بعیده این جور ساکت بمونن نزاریم این حروم خر های کثیف اینده شما رو رقم بزنند. لطفا همه جا پخش کنید تا همه این رزل های پست رو بشناسند مرگ بر خامنه ای مرگ بر اسلام دروغین فقط یک اسلام وجود داره اسلام محمد(ص) الله و مصله اله محمد ؤ ال محمد ملت این حق ما نیست بیاید حقمونو پس بگیریم

 109. خامه نهي
  خامه نئي
  خاينه اي
  خايه نهي

  مجتبي دزده
  خامه نهي سگ صفته نجس
  خميني گماشته انگليسه
  شاش بر دين
  شاش بر اسلام
  حكومت جيب بري اسلامي

 110. کس ننه این رژیم و افرادش که نه سرش معلومه نه تهش!!!!!!!رژیم ما از داعش ضعیف تره و گندو کثافت ازش بالا ميره،خدایا فقط به تو پناه میبرم از این مملکت کثیف

 111. خایه منی مادرکونی ننه جنده خارکسده مادرقحبه حرامزاده
  سپاهی و ارتشی و نیروی کسکش انتظامی مادرکونی سگهای ولایت مادرقحبه
  در ضمن ریدم تو اسلام و مقدسات اسلامی کس شرلامی

 112. مادر شیعه رو از کس و کون گاییدم، کیر سگم تو کس سیاه مودار حضرت زینب کبری، آب کیرم بر لبان تشنه رقیه (س)
  ریدم تو قبرستان بقیع، شاشیدم به ضریح شش گوشه اباعبدالله
  کیرم تو کس همه نوامیس شیعه، از خدیجه جنده گرفته تا نرجس مادر صاحب الزمان
  البته سنی ها رو هم گاییدم، از عایشه تا بقیشون که اسمشون رو نمیدونم، کلا مادر هر چی دینداره گاییدم

 113. رهخر مردم خررررررر سید عنی خایه منی
  کس ننه بسیجیا مادر جنده های حرومزاده ننه قهبه ها کسسسسسسسسسسسسسسسس ننتون

 114. از ایرانی جماعت کس کش تر و خوار کون تر ندیدم. ملتی عوضی که از حسادت و عقده دارن می میرن و پشت سر همه حرف میزنن و بویی از آدمیت نبردن. مشتی وحشی خوار کونی که فرهنگ و شعور ندارن و همه دنیا رو به گوه کشیدن. به امید نابودی و بگایی همه ایرانیهای کون کش

 115. شما سگای وهابیو باید سربرید مثل سگ……. این قدم پستای خودتانه نزارن وکسشعر نگن بیخایه های مادرجنده

 116. اسلام دین راستی و هیچ علم جو و انسان دوستی با تمام قوا سعی در بدی دین ندارد.برای مثال هزار هزار عکس خشن از پیامبر و حضرت علی و منتشر کرده اند و با تمام توان سعی در واقعی بودن آن دارند.هزار مطلب و…اگر اسلام دین نادرستی باشد علم جوی روشن فکر!! مردم را به دوری از آن و به سوی خوبی فرا میخواند نه بد گویی از آن!آن هم از نوع بیش از حد و با تمام قوا و فحاشی تمام!همانند پیامبران که از بدی بت سخنی نمیگفتند و فقط مردم را از آن دور و به سوی خدا دعوت میکردند.

 117. ظ . هرزه حرامزاده اگر دست یک بچه مسلمون بهت برسه به خاطر اهانتت به مولایم صاحب الزمان از تخم آویزونت میکنه. بی شرف کثافت . بی ناموس بدبخت برو بمیر . برو بمیر عقده ای کثافت . یک هرزه ی هرجایی کونی گه میخوره راجع به سرور عالم گه زیادی بخوره .

 118. خامنه ای مادر جنده ولد و زنا، بمیر زودتر لشتو ازین دنیا ببرن. کثافت زدی اینجا رو

  • ظاهراً شما مشتی بی سواد ناتوان در استدلال هستید که کلا تا سیکل به زور کتک بابا ننه درس خوندید و از دنیا فقط فحش دادن را به شما آموختند چون چیزی جز این در کامنت های شما ندیدم بدانید اگر کسی موافق فکر شما هم بود با این منش شما به خیل عظیم طرفداران خامنه ای خواهد پیوست

 119. خدا ان شاء الله شما رو هدایت کند وبا عمر خطاب وعثمان ومعاویه و.. محشور بفرمایید

 120. کیرم تو خانواده و هفت جدو آباد خامنه ای مادرقبحه بعد از انقلاب خودش و هفت جد بعد و قبلشو از کون دار میزنیم

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s